Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strasznie podoba mi się facet

Polecane posty

Gość gość

Problem w tym że od jakiegoś czasu on przestał na mnie patrzeć, wręcz unika mnie wzrokiem, chyba chce mi dać do zrozumienia że ma mnie w nosie. Strasznie przykro mi się robi wtedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz go np na kawę zaprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Cie olewa tzn.ze nie jest zakochany/zauroczony zrozumcie dziewczyny,że facet,któremu naprawde serducho zabiło mocniej na wasz widok to będzie ciagle wami zainteresowany i nieba wam uchyli,a wy dorabiacie sobie od razu historie jak tylko pierwszy lepszy sie do was uśmiechnie lub cos zażartuje...żal.... a co ma zrobić przywalić wam na powitanie w pysk i wyzwać?! to,że facet zachowuje sie kulturalnie, jest miły i uprzejmy to nie oznacza,ze chce z wami byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak on mnie ostentacyjnie unika to jak do niego podejdę to on ucieknie, albo będzie udawał że nie slyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:12 Ja to wiem, dlatego mi przykro że nie odwzajemnia uczuć. Kiedyś już mialam podobną sytuację ale to facet potrafił wyjść z pomieszczenia jak tylko sie zjawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak robię bo mnie odrzucila i chociaż teraz jest miła to nie umiem się przełamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie go widujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak robie z pewnych przyczyn,jak to Ty to podaj jakis szczegol i jesli To Ty bedziesz to wreszcie podejde i pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja tak robię bo mnie odrzuciła nie jeden raz, ostatnio bardzo chciałem się przywitać ale starała się uniknąć kontaktu wzrokowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 Z jakich przyczyn tak robisz? I czujesz coś do tej kobiety czy jest ci obojętna? 14:17 Ja go nie odrzuciłam bo nawet nie miałam okazji, nie zagadywał mnie ani nic, znamy się tylko z widzenia. Ja się obawiam że on się zorientował że mi wpadł w oko i dlatego mnie unika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 jakie są te przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.44 a skad jestes mniej wiecej moze to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo jak autorka, tylko z ta różnica że on na początku był zainteresowany, ja nie byłam. Teraz jest odwrotnie. Unika mnie a ja dostaje szału i nie mogę przestać o nim myśleć. Gdybym mogła cofnąć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że nie ma obowiązku odwzajemniac zainteresowania ale serce mnie boli gdy tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tak się zdarzyło pół na pół. Jednego dnia jest otwarty , patrzy, uśmiecha, a innego jakby unika, odwraca wzrok. Gdy jest obojętny marzę, aby ten dzień już się skończył . To najgorsze dni. Współczuję autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×