Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

MsDoncellita

Polecane posty

Chyba na początku starała się rozbudować górę, w którymś momencie miała bardzo wyrzeźbione plecy, ale potem jakoś ucichł temat. 

Miała, ale jak spojrzysz na jej stare filmy jeszcze sprzed studiów, to jej sylwetka była sporo smuklejsza (szczuplejsza), a nogi mimo że nie były jak patyki, w mojej ocenie wydawały się smukłe i zgrabne. 

Też nie rozumiem po co kobiety tak mocno pompują sobie dół sylwetki. Niestety nie znam przypadku gruszki, która zredukowała problematyczne partie ćwiczeniami siłowymi i budowaniem mięśni. 

Chyba nie da się w 100% pozbyć krótkich i masywnych nóg- zwłaszcza w porównaniu z drobniejszą górą sylwetki. Na starszych zdjęciach Doncia wyglądała rzeczywiscie smuklej, nawet w bikini(gdzie wszystko widać). Inna sprawa, że rzeczywiście miała płaskoduupie. Jednak w trakcie rozbudowywania pośladków chyba przesadziła i przed to wydaje sie jeszcze masywniejsza w biodrach i udach. Trochę jak Kim Kardashian ze swoim wielkim tyłkiem, który ją skraca i dodatkowo poszerza. Ona jednak ma dodatkowo większy(powiększony?) biust, który dodaje proporcji figurze. 
Hania ma chyba podobną figure ale ona podobno dla zrównoważenia masywnych bioder i ud powiększyła biust.

Chyba na początku starała się rozbudować górę, w którymś momencie miała bardzo wyrzeźbione plecy, ale potem jakoś ucichł temat. 

Kiedyś wspomniała, że góry już nie rozbudowuje.

Tak szczerze, podobają wam się takie pośladki jak na ostatnim zdjęciu? Bo na insta same zachwyty, a dla mnie efekt jest już przesadzony. Okrągły, zgrabny tyłek spoko ale jej wygląda jakby włożyć karton pod leginsy. Chociaż może to też kwestia zdjęcia oraz napięcia mięśni i na co dzień tak karykaturalnie nie wygląda...

Tak szczerze, podobają wam się takie pośladki jak na ostatnim zdjęciu? Bo na insta same zachwyty, a dla mnie efekt jest już przesadzony. Okrągły, zgrabny tyłek spoko ale jej wygląda jakby włożyć karton pod leginsy. Chociaż może to też kwestia zdjęcia oraz napięcia mięśni i na co dzień tak karykaturalnie nie wygląda...

Jak dla mnie - trochę, jakby sobie coś doczepila 😉 choć na pewno poza dużo daje 

Nie podoba się oni trochę. Wygląda jakby rzeczywiście coś sobie włożyla w legginsy. Chociaż pewnie poza to dodatkowo podkreśla. 
Taki napakowany tyłek dodatkowo obciąża jej  i tak już masywną figurę

na jej profilu fitdoncia jest starszy filmik (Z 10.03.2019) jak ona pokazuje kostium kąpielowy i na początku stoi normalnie- tam nie ma takiej karykaturalnej duupy jak wtedy gdy się wypnie(w dalszej częsci tego filmiku)

na jej profilu fitdoncia jest starszy filmik (Z 10.03.2019) jak ona pokazuje kostium kąpielowy i na początku stoi normalnie- tam nie ma takiej karykaturalnej duupy jak wtedy gdy się wypnie(w dalszej częsci tego filmiku)

Niestety to wygięcie kręgosłupa już na stałe zagościło u wszystkich fit dziewczyn 😄 Ale faktycznie, kiedy stoi normalnie wygląda o wiele atrakcyjniej. Dla mnie efekt wow zdecydowanie robi brzuch 😄 

Niestety to wygięcie kręgosłupa już na stałe zagościło u wszystkich fit dziewczyn 😄 Ale faktycznie, kiedy stoi normalnie wygląda o wiele atrakcyjniej. Dla mnie efekt wow zdecydowanie robi brzuch 😄 

Brzuch nie jest sexy... zwłaszcza kaloryfer na brzuchu odstrasza facetów. Co innego tyłek- on musi byc bardziej krągły i odstający.  Dlatego koniecznie trzeba go wypiąć do zdjęć 

Zacznę od tego że ja ogólnie Marte lubię oglądać,  ale obiektywnie rzecz biorąc  też jestem zdania,  że jak nie pozuje do zdjęcia to wygląda na dziewczynę która wcale nie ćwiczy.  Nie powiem wam konkretnych przykładów,  ale pamiętam mgliście dwie takie sytuacje.  Jedna to była reklama ...enek chyba z h&m a druga to były jakieś zdjęcia  z dwiema innymi dziewczynami,  które też ćwiczą. Pamiętam że po tamtych dziewczynach było widać że ta sylwetka jest sportowa a Marta wyglądała z nich najgorzej.   Na  takich ujęciach zwyczajnych, kiedy sylwetka  nie jest dziwaczne  wygięta,  nie napina mięsni itp.  to ona wyglądała tak jak zwyczajna dziewczyna. Jej ciało nie wyglądało na wysportowane,  umięśnione,  zdrowe.  Nie chcę żebyście mnie źle zrozumiały,  bo wiadomo że Marta nie jest gruba ale jest coś takiego w jej sylwetce jak ona stoi normalnie bez napinki, to  nawet powiedziałabym że wyglądała na niezbyt zgrabną i masywna.  

Zacznę od tego że ja ogólnie Marte lubię oglądać,  ale obiektywnie rzecz biorąc  też jestem zdania,  że jak nie pozuje do zdjęcia to wygląda na dziewczynę która wcale nie ćwiczy.  Nie powiem wam konkretnych przykładów,  ale pamiętam mgliście dwie takie sytuacje.  Jedna to była reklama ...enek chyba z h&m a druga to były jakieś zdjęcia  z dwiema innymi dziewczynami,  które też ćwiczą. Pamiętam że po tamtych dziewczynach było widać że ta sylwetka jest sportowa a Marta wyglądała z nich najgorzej.   Na  takich ujęciach zwyczajnych, kiedy sylwetka  nie jest dziwaczne  wygięta,  nie napina mięsni itp.  to ona wyglądała tak jak zwyczajna dziewczyna. Jej ciało nie wyglądało na wysportowane,  umięśnione,  zdrowe.  Nie chcę żebyście mnie źle zrozumiały,  bo wiadomo że Marta nie jest gruba ale jest coś takiego w jej sylwetce jak ona stoi normalnie bez napinki, to  nawet powiedziałabym że wyglądała na niezbyt zgrabną i masywna.  

Sądząc po tym jaką dietę Doncia pokazuje na swoim fitnesowym profilu- raczej ona nie ciśnie jakiejś ostrej redukcji. A skoro nie tnie drastycznie kalorii to nie będzie miała figury kulturystki. Te kobiety, co występują na konkursach fitness mają bardzą małą ilość tkanki tłuszczowej w organizmie przez co tak mocno widac im miesnie. Doncia zapewne ma większą warstewkę tkanki tłuszczowej nad mięśniami(ale nie sadło jak Sudol) dlatego jej nie widać tych mięśni jak się nie napina. 

Sądząc po tym jaką dietę Doncia pokazuje na swoim fitnesowym profilu- raczej ona nie ciśnie jakiejś ostrej redukcji. A skoro nie tnie drastycznie kalorii to nie będzie miała figury kulturystki. Te kobiety, co występują na konkursach fitness mają bardzą małą ilość tkanki tłuszczowej w organizmie przez co tak mocno widac im miesnie. Doncia zapewne ma większą warstewkę tkanki tłuszczowej nad mięśniami(ale nie sadło jak Sudol) dlatego jej nie widać tych mięśni jak się nie napina. 

Kiedyś bawiła się w redukcje i bycie na masie, jak jadła burgera to bez bułki itd. Ale już dawno odpuściła (w sumie się nie dziwę, bo to musiało być bardzo męczące na dłuższą metę).

Marta nigdy nie miala ladnych nog. Oglondalam filmik z 2017, tam byla bardzo szczupla, ale nogi miala fatalne. Marta jest ladna dziewczynon i szkoda ze juz "pogrubia" usta i zabardzo sie wypina.

W kulturystyce trzeba dużo jeść, tyle, że kierować się konkretnymi wskazaniami żywieniowymi. Na tym to polega. Żaden kulturysta nie tnie drastycznie kalorii, bo to dla organizmu zachęta do gromadzenia zapasów tłuszczu..

W kulturystyce trzeba dużo jeść, tyle, że kierować się konkretnymi wskazaniami żywieniowymi. Na tym to polega. Żaden kulturysta nie tnie drastycznie kalorii, bo to dla organizmu zachęta do gromadzenia zapasów tłuszczu..

Jesć- owszem ale nie byle co(słodycze) tylko np produkty białkowe

Jesć- owszem ale nie byle co(słodycze) tylko np produkty białkowe

Własnie o tym napisałam.

Własnie o tym napisałam.

A własnie Doncia chyba tego tak skrupulatnie nie przestrzega

A własnie Doncia chyba tego tak skrupulatnie nie przestrzega

Może ma wyluzowane? Nie startuje w zawodach.

Marta nigdy nie miala ladnych nog. Oglondalam filmik z 2017, tam byla bardzo szczupla, ale nogi miala fatalne. Marta jest ladna dziewczynon i szkoda ze juz "pogrubia" usta i zabardzo sie wypina.

Edytowano przez Havatara

Może ma wyluzowane? Nie startuje w zawodach.

No pewnie tak. Ale ktoś wyżej zauważył że Doncia nie wygląda jakby ćwiczyła jak stoi normalnie(nie napięta).

Widzę że do glamshopu wróciły rozświetlacze,  jest jeszcze dodatkowa partia palet i nawet zestawy są . 

No miał wrócić Turbo hajlajt pod koniec marca właśnie.

No pewnie tak. Ale ktoś wyżej zauważył że Doncia nie wygląda jakby ćwiczyła jak stoi normalnie(nie napięta).

Mnie by to demotywowało strasznie, zrobiła kurs trenera, tyle czasu poświeca na tą siłownie, a efekty są takie nijakie. Dziewczyny, które ćwiczą 2-3 razy na siłce po pracy maja bardzo zbliżone sylwetki 😕  Może po prostu ma taką budowę, że te mięśnie się nie nadbudują.

• Like 1

Ciekawe jak szybko zejdzie ten rozswietlacz tym razem. Teraz jest ok 1250 sztuk

Ciekawe jak szybko zejdzie ten rozswietlacz tym razem. Teraz jest ok 1250 sztuk

2 godziny temu było ponad 1700 sztuk.

2 godziny temu było ponad 1700 sztuk.

No ładnie rozświetlacz zeszedł. Prawie tak szybko jak Wiśnia.

No ładnie rozświetlacz zeszedł. Prawie tak szybko jak Wiśnia.

Myślę, że dla wielu fanek Marty, które koniecznie coś od niej chcą mieć, ten rozświetlacz jest po prostu przystępniejszy cenowo. No i mimo wszystko chyba jest bardziej uniwersalny w zastosowaniu niż paletka, która jest naprawdę mocno zdefiniowana i trudna kolorystycznie. Plus oczywiście niesamowity hajp, jakie to cudo i że trzeba brać na zapas. 😉 

Myślę, że dla wielu fanek Marty, które koniecznie coś od niej chcą mieć, ten rozświetlacz jest po prostu przystępniejszy cenowo. No i mimo wszystko chyba jest bardziej uniwersalny w zastosowaniu niż paletka, która jest naprawdę mocno zdefiniowana i trudna kolorystycznie. Plus oczywiście niesamowity hajp, jakie to cudo i że trzeba brać na zapas. 😉 

Podobno Torbohajlajt jest podobny do Rozświetlicy, a ta  budzi mieszane uczucia.

Ten rozświetlacz jest okropny. Sam cholerny brokat, a serio się starałam meeega, żeby go nałożyć jak pokazywały w filmikach 😕 Musze się go jakoś pozbyć. Moim zdaniem rozswietlica jednak jest ładniejsza. Ten rozświetlacz wygląda sztucznie, tandetnie. Moje negatywne komentarze na jego temat zostały pokasowane. Robi furorę na grupach makijażowych gdzie dziewczyny i tak wyglądają jak choinki. Absolutnie nie polecam. Jak się wkurzę to go oddam za darmo za chwilę komuś 😕

Ten rozświetlacz jest okropny. Sam cholerny brokat, a serio się starałam meeega, żeby go nałożyć jak pokazywały w filmikach 😕 Musze się go jakoś pozbyć. Moim zdaniem rozswietlica jednak jest ładniejsza. Ten rozświetlacz wygląda sztucznie, tandetnie. Moje negatywne komentarze na jego temat zostały pokasowane. Robi furorę na grupach makijażowych gdzie dziewczyny i tak wyglądają jak choinki. Absolutnie nie polecam. Jak się wkurzę to go oddam za darmo za chwilę komuś 😕

Laski na grupach makijażowych to robią mejkapy tylko do lusterka. W domu to sobie można z takim brokatowym rozświetlaczem chodzić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się