Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przychodnia rodzinna w Krakowie

Polecane posty

Gość gość

Szukam aktualnie przychodni rodzinnej w Krakowie. Zależy mi na bezproblemowym zapisaniu się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Prima med: https://prima-med.info - jest to prywatna przychodnia ale maja tam podpisaną umowe z narodowym funduszem zdrowia,tak wiec jest możliwość zapisania sie na wizytę równiez i na fundusz. Przyjmuje tam równiez wielu specjalistów ( juz prywatnie) Nie ma problemów z zapisaniem się na wizytę.Jeśli dzwonisz z rana to dostaniesz się na wizytę jeszcze tego samego dnia. Jak zadzwonoisz po południu to dostaniesz się na wizytę następnego dnia. O wiele lepszy system niż w poprzedniej przychodni do jakiej byłam zapisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie bardzo ciekawią te mobilne wizyty. To chyba wygląda tak, że przyjeżdża pielęgniarka, robi wszystkie badania, czy jakieś wymazy, a później konsultujemy się z lekarzem przez wideo rozmowę... Przyznam, że bardzo mnie taka opcja zaintrygowała, bo nie trzeba wychodzić z domu, a mamy wykonane kompleksowe badanie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Tak taka mobilna przychodnia działa w Warszawie i Krakowie, jak na razie. Jest tak jak piszesz, wizyta pielęgniarki i podstawowe badania, w cenie 130 zł jest osłuchanie serca, płuc, mierzenie ciśnienia krwi, mierzenie poziomu cukru (jeżeli potrzeba), badanie saturacji (jeżeli potrzeba), strep test – czy podać antybiotyk, a to akurat bardzo ważne. badane gardła i ucha (jeżeli potrzeba) warto wiedzieć że jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×