Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jaanek

znacie sieć Otvarta ?

Polecane posty

Gość Jaanek

Jak w temacie czy jest na forum ktoś, kto przeniósł numer do sieci Otvarta ? Obecnie korzystam z telefonu na kartę ale zamierzam przejść na abonament a w Otvartej znalezłem najtańsze abonamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba dość nowa na rynku sieć nie ? ja sama nie korzystałam jeszcze ale migneła mi gdzies ostatnio ich reklama. z tego co widziałam to mają abonamenty nawet za niecałe 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaZzz
ja przeniosłam do nich numer mniej więcej 2 miesiące temu. Akurat kończyła mi się umowa u ówczesnego operatora a ja potrzebowałam zmiany i nieco tańszych ofert. Trafiłam do Otvartej i jestem zadowolona. płacę co miesiąc niecałe 18 zł i mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i jeszcze 6 GB internetu do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaanek
dzięki za odpowiedzi :) też obiło mi się gdzieś o uszy, ze mają najtasze abonamenty i na tel i na internet mobilny. Muszę zadzwonić do nich na infolinie i dopytam jeszcze o wszystkie szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekila30
A ja nie lubię pisać sms i dlatego zdecydowałam się na pakiet O Najlepsza za 13.99 bo mam nielimitowane rozmowy i 2 GB internetu. Wystarcza mi w zupełności zwłaszcza że telefonu używam tylko do dzwonienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko www.rebtel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikarra
ja tez bede przenosic do nich niebawem numer tym bardziej, ze maja teraz fajna promocje dla nowych klientow, ktorzy przechodza do nich z innych sieci. przez 3 miesiace placi się tylko 50% ceny abonamentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuk

Jestem w sieci "OTVARTA" od kiku miesięcy. polecam, mega sprawna a przy tym sympatyczna obsługa, dobre ceny i brak umowy na długie lata. Jeśli chodzi o internet to sygnał jest całkiem niezły, z zasięgiem nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikinana

ja też jestem w szoku, że mam zasięg na full w otvartej bo u wcześniejszego operatora było z tym znacznie gorzej. No a tu jest jeszcze ten plus ze ceny abonamentów nie są wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwin

oferta ciekawa, nie powiem, że nie. Ja byłem wcześniej w innej sieci przez dobre 5 lat ale jak przyszedł czas na przedłużenie umowy i zaproponowali mi naprawdę kiepskie warunki to stwierdzilem, że trzeba uciekać. Trafilem do Otvartej, jestem tu już 2 mce i póki co jest ok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septina

ja bede tez niedlugo przenosic do nich numer. Poki co moj narzeczony ma ich internet mobilny, sama korzystałam kilka razy i jest ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polena

a widzieliście już ich tą wakacyjną promocję na abonamenty tel ? Dorzucają dodatkowe GB internetu, dla mnie super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar

tak, ja skorzystałem. Zmieniłem operatora po raz pierwszy od wielu, wielu lat i jestem dobrej myśli. Fajny jest ten brak umowy no i te pakiety abonamentowe są bardzo różnorodne wiec można wybrać coś co najbardziej pasuje do naszych preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PseudoSieci

Najgorszy badziew ever ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fido

Zadowolony z OTVARTA  przeszedłem z Virgin. Taniej, więcej internetu, szybszy,lepszy zasięg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark

Ostrzegam przed tą siecią, do niedawna byłem jej przedstawicielem, przeniosłem swoje numery i zaczęły się kłopoty, niejasne regulaminy, zlikwidowano mi dwa numery bez żadnego wypowiedzenia tak na gębę po prostu, w roamingu po wykupieniu dodatkowego pakietu danych internet nie działał a opłaty nadal naliczają za każdy kilobajt, to firma krzak. Nie polecam a współpracę zerwałem bo nie chcę mieć doczynienia z firmą oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ips

A zaoszędzone grosze  możesz sobie kupic piwo w promocji w biedronce i się uwalić w parku jak wieprz. Jak oszczedzać to z wypasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowany klient

We środę rano kurier dostarczył mi kartę i umowę na internet, jest piątek po południu a pani na infolinii mówi mi że trzeba czekać trzy dni robocze na aktywację usługi, a środa się nie liczy bo w ten dzień dopiero podpisałem umowę, więc zaczynają liczyć od czwartku, dlatego internet będę miał dopiero w przyszłym tygodniu.

Mamy XXI wiek, inni operatorzy załatwiają takie rzeczy w ciągu 24 godzin, a często aktywują usługę już po kilku godzinach, a w Otvartej nie liczą dnia w którym podpisałem umowę u kuriera i zaczynają liczyć od następnego aż trzy dni... tragedia i totalna porażka pod tym względem. Aż strach pomyśleć, jakie jeszcze przykre niespodzianki szykuje dla klientów firma Otvarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

NIE POLECAM!!! Jestem w tej sieci ponad rok, wyjechałem za granicę i uruchomiłem tzw. "pakiet wakacyjny" dzień przed wyjazdem wysyłając maila do sieci otvarta. Dzień później otrzymałem informację zwrotną, że pakiet wakacyjny można uruchomić tylko logując się do systemu. Spróbowałem zalogować się do systemu ale pisze abym podał kod, który otrzymałem na mój numer telefonu, niestety byłem już za granicą i sieć w ogóle nie dostępna więc smsy ani połączenia do mnie nie dochodzą!!! Połączyłem się z WiFi w hotelu i napisałem maila z prośbą o uruchomienie pakietu ponieważ jestem za granicą i nie mam możliwości wpisania kodu który przychodzi na mój numer ponieważ nie jest on w ogóle w sieci. Otrzymałem odpowiedź "NIE MA INNEJ MOŻLIWOŚCI" Super zostałem bez telefonu na ponad tydzień. NIE POLECAM! Do wglądu mam maile otrzymane od firmy otvarta potwierdzające moją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk ale to nie doczytałeś przed uruchomieniem usługi i przed wyjazdem jak to wygląda? ja też miałam taki wyjazd, uruchomiłam wszystko chyba 2 doby wcześniej ( aktywacja trwa do 24 godzin) i wszystko działało bez zarzutu. To co się u Ciebie stało to nie wina operatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ich oferta jest całkiem fajna, ja mam ten abonament o! korzystna za 17.99 zł miesięcznie. nie narzekam bo płace niewiele a mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich ( także z innych sieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim warto zdać sobie sprawę z tego, że nie ma w ogóle takiej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzialaja na nadajnikach plusa wiec zasieg jest całkiem niezly takze w mniejszych miejscowosciach. ja to jeszcze planuje wziac ten ich internet mobilny, podobno też daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, basia_petla napisał:

dzialaja na nadajnikach plusa wiec zasieg jest całkiem niezly takze w mniejszych miejscowosciach. ja to jeszcze planuje wziac ten ich internet mobilny, podobno też daje rade.

Nie ma czegoś takiego jak: "działanie na nadajnikach Plusa".

W Polsce są tylko cztery sieci komórkowe. Reszta to operatorzy wirtualni, którzy korzystają z całych sieci operatorów fizycznych a nie samych nadajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×