Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie poznaliście swojego partnera

Polecane posty

Gość gość

Jak w tytule: gdzie poznaliście swojego partnera. W moim otoczeniu wszyscy kogoś mają, zawsze jak się rozstaną to za chwilę mają nowych partnerów. Jak nie trudno się domyślić ja ciągle jestem sama i jest mi przykro z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam. A swoją drogą gdzie wszyscy ludzie się tak poznają. Bo mi to ciągle nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj niektórzy piszą, jeden pisał, że na impreie z kolesiaki były dziewczyny do zabawy i jedna piękna jak Królewna Śnieżka przykleilaa się do niego, prxylgnela całym ciałem w czasie tańca, całował się z nią a potem przespał. Tak zaczęła się jego wielką miłość z uczennica. Nie żałuje przeszłości, bo ona była wcześniej dzieckiem i nie mogl jej wcześniej poznać, teraz ona ma 18 lat a on 31. Jej rodzice pozwalają jej spać u niego. A mówił, że poprzednia jego dziewczyna jest z patologicznej rodziny, to jak tej rodzinę nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najczęściej przez znajomych się poznaje ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
"A swoją drogą gdzie wszyscy ludzie się tak poznają. Bo mi to ciągle nie wychodzi." - też się zastanawiam, dla mnie to wcale nie jest oczywiste. Teoria ze znajomymi jak najbardziej wydaje się być realistyczna, Ja na ten przykłąd nie mam dużego grona znajomych, mówiąc wprost moje życie towarzyskie na dziś dzień lezy i kwiczy czym pewnie mocno ograniczam sobie pole manewru. Z drugiej strony mam koleżankę, która tych znaomych ma sporo, jest atrakcyjna (według mnie co najmniej przeciętna) i jakoś nie ma faceta, jest traktowana jak koleżanka. Możliwe że trochę grymasi, ale z tego co się orientuję nie ma jakichś ogromnych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj na portalach randkowych, np. Sympatia. Dodaj fajne zdjęcie i opisz siebie, tak by nie odstraszyć, a zachęcić do dalszego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można próbować na Kafe choć faceci stąd to same przegrywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie jest proste Czy jesteście ładne Zakładam że nie do ładnych kobiet podbijają ładni fajni bogaci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet jest dobry, oczywiście. Kurczę, tylko jak patrzę to znajome poznały partnerów przypadkiem. A to na wyjściu do pubu, na sylwestrze, na jakimś kółku, w siłowni itp. Ja np. też niby wychodzę, a nigdy nie spotkałam nikogo przypadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 20 20
ja jestem przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogactwo nie jest wyznacznikiem wartości mężczyzny, ani uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiet nie jest, dla pazernych i zakompleksionych prowincjonalnych dziwencji jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to aż wstyd czasami przez to, że nie umiem nikogo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki wstyd to poważna sprawa:/ Na początku zdania używamy "mnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrywki to są kobiety samotne z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.54 przegrywami są głupcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to chu..a daje. Opisy miałem raz szczere, raz tylko to co najlepsze (bo tak wszyscy wolą) i co to ma za znaczenie. Żadne. Te same osoby od lat. Mnie to sie już znudziło. W realnym świecie nie umiem wyhaczać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to mi chodziło, że w realu nie umiem nikogo poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeznaczeni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz brzydką twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj najczęściej przez znajomych się poznaje ludzi x albo w pracy, albo na studiach albo na imprezach, innych opcji nie ma na ulicy zaden nie poderwie bo to Polska kraj gamoni niemeskich a nie komedie romantyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj W realnym świecie nie umiem wyhaczać ludzi. x to sie naucz, mama za ciebie tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj O to mi chodziło, że w realu nie umiem nikogo poznać. x nie chcesz poznac, a nie nie umiesz mowic chyba potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jak w tytule: gdzie poznaliście swojego partnera. W moim otoczeniu wszyscy kogoś mają, zawsze jak się rozstaną to za chwilę mają nowych partnerów. Jak nie trudno się domyślić ja ciągle jestem sama i jest mi przykro z tego powodu. x Kobieta jak nie jest rozrywkowa, zabawna, z poczuciem humoru, wygadana to nie bedzie miala faceta, bo takie kobiety zaden facet nie chce. Jesli kobieta jest ciagle smutna, nie usmiecha sie, nie zagaduje, jest zamknieta w sobie, niesmiala, pesymistyczna, aspoleczna, nie ma poczucia humoru, niekomunikatywna, nie ma znajomych, nigdzie nie bywa to nigdy nikogo miec nie bedzie chocby byla ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinca
Poznaliśmy się przez znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usiadł obok mnie na krzesełku i zapytał, którą trasą zjadę, czerwoną czy niebieską? Potem to już łatwo poszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś nie wiedział, chodzi o wyciąg narciarski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×