Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aniacycuje

Polecane posty

4 godziny temu, edusia... napisał:

Jak zwykle, w tej czerwonej ...ence, jak 8 innych materiał ledwo na sutach się trzyma😂

Też na to zwróciłam uwagę xD ona w ogóle ma wiele takich fot na IG gdzie jak się dobrze przyglądanie to się zobaczy kawałek brodawki. I to nie ważne czy strój kąpielowy, ...enka czy bluzka. Ciekawa jestem czy specjalnie to wstawia czy taka z niej GAPA że nie zauważa. Wg mnie ona nie dobiera tych ubrań odpowiednio. Nie mówię że nie powinna mieć dekoltu itp może sobie nosić duże dekolty, nic mi do tego ale wystająca brodawka chyba już nie jest czymś normalnym 😄

• Thanks 2

Wyglada zawsze na osobę, która zakłada na siebie losowe ubrania, część znajdzie w szafie, część na podłodze, część w koszu z brudami. 

• Like 2

jprd jaka ona jest nudna, ciągle tylko ja ja ja i tłumaczenie się z tych samych rzeczy po raz setny

• Like 1

bo ona na insta uprawia autoterapie- juz wiele razy i tym wspominalam. leczy tam swoje komplexy, piepszy o swoich problemach i czeka na poklask -tym sie zywi, jak typowy emocjonalny wampir.

nie ogladam jej, od kiedy wyszedl z niej taki rozwydrzony pustak, ale chetnie czytam jak dalej brnie w kozi rog. kiedys wszyscy juz beda mieli jej dosc, widownia dorosnie, a dla dzieciakow z podstawowki bedzie juz za stara 😂

27 minut temu, ginalolo napisał:

bo ona na insta uprawia autoterapie- juz wiele razy i tym wspominalam. leczy tam swoje komplexy, piepszy o swoich problemach i czeka na poklask -tym sie zywi, jak typowy emocjonalny wampir.

nie ogladam jej, od kiedy wyszedl z niej taki rozwydrzony pustak, ale chetnie czytam jak dalej brnie w kozi rog. kiedys wszyscy juz beda mieli jej dosc, widownia dorosnie, a dla dzieciakow z podstawowki bedzie juz za stara 😂

Strasznie ją kiedyś lubiłam, była taka inna niż wszystkie blogerki, taka swojska, taka jak wiele osób "z prowincji", chyba dzięki temu znalazłam u niej coś dla siebie. Kiedyś inspirowała mnie zawziętością, dążeniem do celu, stawianiem sobie wyzwań. Wiem, że każdy się zmienia I to jest okej, ale mam wrażenie, że stała się jak setka innych blogerek I influencerek, że równia pochyła rozpoczęła się wraz z zamieszkaniem w Warszawie, że wtedy właśnie "wyrwała się ze wsi" i strzeliła jej jakaś sodówa do głowy 😞

• Thanks 1

32 minuty temu, Lucidite napisał:

Wiem, że każdy się zmienia I to jest okej, ale mam wrażenie, że stała się jak setka innych blogerek

no wlasnie - zmieniac sie a rozwijac to dwa rozne pojecia. i wlasnie u anki nastapilo to pierwsze, sodoweczka uderzyla do pustem glowki i sloma z butow zasmieca internetowa przestrzen. najmadrzejsza i najzaradniejsza - a tak naprawde to panna nikt.

nie potrafi raz dobrze wygladac - i to nie chodzi o czepianie sie wygladu, ale jednak wyglad odzwierciedla stan umyslu - i jak widzimy panne z facjata usmiechnietego muppeta z sutkami na wierzchu i jakies kapcie z furerkiem czy cos tam to sorry, ale widac, ze cos z tym soleckim garnkiem nie tak. 

• Haha 3

13 minut temu, fluo_qeen napisał:

Ona miała w ogóle kiedyś jakiegoś faceta?

Akurat w tej kwestii jest bardzo dyskretna i tajemnicza xD Choć kiedyś tak mimochodem wspomniała o gostku z którym się spotykała na segz xD

Haha Ania działa pracowicie w swojej niszy, prezentuje nam erotyczny kalendarz adwentowy 😂😂😂

• Haha 2

Dobra, a tak serio. To czym ona się w sumie zajmuje? Co ta jej super firma robi? Bo czytam, oglądam i nie mogę ogarnąć? Jakie ona treści przedstawia? 

10 minut temu, Papilotek napisał:

Dobra, a tak serio. To czym ona się w sumie zajmuje? Co ta jej super firma robi? Bo czytam, oglądam i nie mogę ogarnąć? Jakie ona treści przedstawia? 

Reklamuje zabawki erotycze, wiecznie wspomina czasy szkoły, użala się nad swoim stanem zdrowia. 

• Haha 2
  • Confused 1

Garderobę wymienia, bo przytyła, więc nie ma się co cieszyć, kupi kiece z jeszcze większymi dekoltami 😄😉

2 godziny temu, rodzynkarodzynka napisał:

Nagadane tutaj, że ubiera się jak fleja to teraz Anna będzie wymieniać garderobę😂 zabolało i dobrze, ma boleć 🤣 

zamieni stryjek siekierke na kijek… pewnie wymieni na jeszcze gorsze szmaty niz ma, ale stac ja przeciez na wynajecie stylistki, skoro ma menadzerke i sztab lekarzy na zawolanie, yyy?? 

normalna swiadoma kobieta ubierze sie w dzinsy i kaszmirowy sweter i juz jest elegancko i sexy, a ta to zawsze odstrzeli sie jak ten oklepany szczur na otwarcie kanalu, do tego otwarcie manifestuje to, jakim jest kocmoluchem. 

jest swoja wlasna antyreklama, jakbym byla facetem to bym kijem nie tknela- no chyba ze wywalic najpierw to najpierw pod prysznic i na dezynsekcje 😉

Dla mnie może sobie podać rękę z Olą Żebrowską- mam wrażenie że jakie zdjęcia by nie wstawiły, to są jakieś takie brudne, śmierdzące, flejowate, bylejakie- i podkładają do tego swoje filozofie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się