Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy udało się Wam rozkręcić nieśmiałego chłopaka

Polecane posty

Gość gość

On mi się bardzo podoba- zresztą nie tylko mi się podoba. Wysoki, szczupły, spokojny brunet. Ma 18 lat. Wysyłam mu sygnały, ale one idą w eter mimo tego, że podobno mu się podobam. Z wywiadu wynika, że nigdy nie miał dziewczyny. Prawdopodobnie nigdy się jeszcze nie całował- to informacja od jego siostry. Ja mam powodzenie u chłopaków, ale odrzucam zaloty pewnych siebie cwaniaków. Denerwują mnie. Zresztą żaden z nich nie podobał mi się nawet z wyglądu. Wracając do mojego pytania, wiem jedno. Otóż wiecznie czekać nie będę na to, aż ten chłopak odważy się zareagować na moje sygnały. Ile czasu mu dać? Czy którejś z Was udało się przebić jego skorupę w postaci nieśmiałości? Jeżeli tak to jak długo to trwało? Czy któraś z Was zaryzykowała i całkowicie przejęła inicjatywę i jak to się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podjęłam inicjatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.42 Co mu powiedziałaś? Pocałowałaś go jako pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kawe zaprosilam, ale osmielil sie naprawde dopiero pol roku pozniej a mial 26 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.56 Ja byłem takim nieśmiałym. Podobałem się pewnej dziewczynie, a ona mi się podobała. Ona na kawę mnie nie zaprosiła,ale zaprosiła mnie na dyskotekę i czekała na mój ruch. Gdybym był odważny to już na tej dyskotece mogliśmy zostać parą. Z powodu nieśmiałości po dyskotece nadal byliśmy kolegą i koleżanką. Zbierałem w sobie odwagę aby umówić się z nią , ale po dwóch miesiącach dowiedziałem się, że ona ma już chłopaka. Szkoda, że ona nie była taka cierpliwa jak Ty i nie poczekała 3-4 miesięcy . W tym czasie na pewno odważyłbym się z nią umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×