Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kobiety oceniaja przystojnosc mezczyzn

Polecane posty

Gość gość

dla kobiety mezczyzna staje sie przystojniejszy wzraz ze wzrotem jego majtku, takie myslenie reprezentuje 100% kobiet te ktore tak nie mysla zaczynaja myslec po czasie jak dobrze poznaja zycie, bo sa mlode i naiwne, jak pozyja troche to wyznaja zasade nie ma brzydkich mezczyzn sa tylko biedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o prawda ale pocieszaj się dalej. Nadal taki jest brzydalem tyle że seks z nim brzydzi trochę mniej bo w głowie liczy się siano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal taki jest brzydalem tyle że seks z nim brzydzi trochę mniej bo w głowie liczy się siano. x :D dokladnie oto logika kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie lepsza od męskiej. Wydajecie kasę na sztuczne damskie glaby bo liczy się tylko seks i prezencja przed innymi samcami. Ego rośnie konto topnieje. Po co zatem kobieca logikę wysmiewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodząc chciałem zobaczyć jakąś treść wartościową patrzę to jakiś temat ułoma ktòrego nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie idealem jest żonaty kolega z pracy. Nie jest wysoki,niewiele wyzszy ode mnie samej,do tego trochę grubszy zwłaszcza od pasa w dół. W firmie znalazloby sie ze 3-4przystojniejszych od niego,ale dla mnie ideal to wlasnie on. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×