Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu większość singielek koło 30 jest taka Krytyczna

Polecane posty

Gość gość
Znowu ta kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten zjeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo skoro same poradzily sobie 30lat to na uj im problem w postaci faceta? Ja mam 29lat. Faceta szukam tylko by założyć rodzinę. Jak do 35roku zycia nie urodze dziecka,to pozniej tym bardziej, a zatem juz facet nie bedzie mi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soooki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 21:00 ja kropka w kropkę tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie sami oszusci co mowia ze sa porzadni a w gebie maja jak w szambie to tego erotomanii , psychole i popaprancy, nie ma w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lapiecie skroty myslowe? Mysle jak nie wpasc czyli dbam o zabezpieczenie, dzieciuchy z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego czy nie mam instynktu, kilka lat wychowywalam dzieci wiem jakie to jest, uroki i wady,i po prostu taki jest moj wybor, pasuje mi wam nie musi, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Laski szukające szczęścia w okolicach 30-tki mają często za sobą jeden-dwa związki, które nie wyszły. Nie zdążyły jeszcze zmądrzeć na tyle, żeby zrozumieć swoją część winy za rozpad poprzednich związków, więc obarczają nią faceta, a nawet facetów jako ogół. Prymitywne to i nieciekawe, ale w końcu większość tak podchodzi do życia, bo ciężko przyznać samemu przed sobą, że można było zadziałać lepiej. Nie, że gardzę takimi osobami, ale w celach zbliżenia używałbym chyba metrowego kija. Osoby tak zgorzkniałe psują mi nastrój, a bardzo ciężko przekonać je, że ich podejście leży na błędnych założeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szukaj sobie starszych lub młodszych. Bo jesteś przecież taki mądry i nie popełniłeś żadnego błędu. :) Jak kobieta koło 30tki cię nie chce, to dlatego, że oczywiście nie uświadomiła sobie swojej winy w poprzednich związkach. Jak to możliwe, że taki genialny i skromny oraz obiektywny człowiek jak ty jest sam? Przecież stworzyłeś na pewno świetny związek w młodości i o niego pięknie dbałeś... Inna opcja typu - szukają kogoś dla kogo warto inwestować czas i energię, bo i bez tego kogoś jest im dobrze, zupełnie odpada. To by było takie raniące, że nie jest się w typie żadnej z tych okropnych 30tek. ... Są 20tki, nie wiedzą jeszcze czego chcą. Próbuj. Może nie odrzuci ich twoja osobowość i sposób myślenia. :) (Odrzuci, po około 1,5 roku - 2 latach...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgorzkniałe stare pipy, na tyle że brzydkie e nikt ich nie chciał za zonę albo wariatki któych każdy się boi. Zdarzają się też dziewice , a są nimi bo są na ogól wariatkami i brzydulami jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu nadal teorie z dupy :D lepiej żyć samemu niż na siłę sobie wmawiać że jakiś facet nam pasuje. Jeśli kobieta zarabia i sama sobie dobrze radzi to tym bardziej po co jej jakiś wiecznie niezadowolony gbur który i tak gdyby mógł toby zdradził bez mrugnięcia okiem? Im czlowiek starszy tym patrzy krytyczniej na wiele rzeczy. To coś dziwnego dla was? Bo dla mnie normalne. Naiwność i ślepa wiara w miłość i inne rzeczy to domena ludzi znacznie młodych a nie kobiet w wieku 30 lat które nierzadko swojej już przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wziac moge tylko meczyzne z mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i tak myślisz o bolcu,nie wmawiaj sobie ze nie bo sama sie oszukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30tce to są samotne jedynie rozwódki,wariatki i brzydule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kim jesteś ze ci się wydaje że znasz moje myśli? Właśnie przez takich pojebow jak ty faceci maja opinie jaka mają u kobiet. Bolca to ja mogę mieć a ty chyba pizdy nie widziałeś dawno. Wypierdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne 30ki to na ogól kobiety po przejściach,na tyle zgorzkniałe i upredzone że generalizują i każdego faceta wsadzają do jednego wora z byłymi partnerami których same wybrały ale jakoś pretensji do siebie nie mają. Z dala od takich,kiedys taką jedną poznałem,to była tak toksyczna relacja że ledwo z tego uszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest krytyczna bo upragniony książe okazał się wredną mendą:) nie ma nic goszego niż bajeczne naiwne marzenia pekajace jak domek z kart. Po prostu-życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie 30chy co niby gadają że nie potrzebują faceta to oszukują same siebie i dobrze o tym wiedzą.Nawet dildo nie zastapi penisa,potem widac takie podstarzałe sfrustrowane milfy w nocnych lokalach jak upijają się z rozpaczy i ame są gotowe na niezobowiązujacy seks,tyle że po 30tce wygląd kobiecie przeszkadza niz pomaga bo po prpstu go nie ma:) A facet po 30,ce do tego wolny rozkwita:) O ile wczesniej nie był na tyle głupim frajeem by zakładać rodzinę i na nią tyrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.13 faceci rozkwitaja po 30stce? Hahaha no chyba nie w Polsce :D większość po 30stce i przed ma łysine, buraczana twarze, piwne brzuchy. Spotkanie przystojnego i wysportowanego faceta graniczy z cudem więc o czym Ty mówisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:13 Te milfy to po prostu damska wersja faceta. Naprawdę tkwisz w umysłowym średniowieczu sądząc że marzeniem każdej kobiety jest facet ma stałe a spełnienie może ona osiągnąć tylko u boku faceta? To współczuję. Po co im dildo skoro mogą użyć prawdziwego fiuta? Podwójne standardy? Zawsze tego typu pierdy piszą faceci. Aż tak was dupa boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taaaa spotkac kobietę tylko na seks to graniczy wręcz z cudem:) nie w polszy gdzie jest parcie na bachory i albo przynajmniej zwiazki:)takie kobiety są owszem ale na tyle jest ich mało i sie kryją że ciezko je znależć - w tym pełnym hipokryzji kraju gdzie katolicyzm traktowany jest dosć specyficznie bo wystarczy być meżem czy żoną by móc po kryjomu i tak zdradzać:) ja też chce tylko seksu ale czy po 20tce czy 30tce wszystkie baby chcą zwiazku chodz niektóe gadaja że niby nie. potem sie dziwic że facet chodzi do prostytutek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jesteś średnio atrakcyjny skoro to taki problem dla ciebie. Zresztą weź już skończ pierdolic bo żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak kto dba tak i ma. nie mierz wszystkich miarą mieszkańców z Januszowa skąd pewnie pochodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahaha i znów touche dla mnie:) Kolejna polska sfrustrowana dziewoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak kobieta niby szuka seksu zawsze gdzieś w tle jest jakaś cena:) nie twierdzę że pieniężna no ale nie ma niz za darmo... w przypadku kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×