Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko na chodniku

Większość kobiet jest nudnych jak psia kupa na chodniku

Polecane posty

Gość tylko na chodniku

tępe, zero wyobraźni, zero umysłu i zero do powiedzenia, cud że i takie łapią jakiegoś debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej nic nie mówić niż pieprzyc od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazda musi i chce miec chlopa, wiec co cie to tak boli koniotrzepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przegryw nie ma szans na dziewczynę to musi je sobie obrzydzić by dać sobie radę ze swoją frustracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi wariant to zrezygnowane niezależne frustratki, bo księcia nie ma i nie będzie, więc przybrały motto "po co mi chłop" lub "samej mi dobrze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frustracje to mają baby, niestety są przegrywami genetycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BENETYCZNY PRZEGRYW TO TY CIUMROKU..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoroohana jesteś
gość dziś temat do usunięcia > resztki twojego żałosnego rozumu do usunięcia frustratko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób se palcówe
gość dziś BENETYCZNY PRZEGRYW TO TY CIUMROKU.. > z frustracji trzeba wyzywać, niestety dalej jest frustracja, więc co ci z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie pisz na wszystkich ze sa przegrywami ty chyba najwiekszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś temat do usunięcia x Tak? Niby dlaczego, bo Autor powiedział prawdę? Akurat jestem kobieta i się zgadzam, że większość kobiet niczego sobą nie reprezentuje. Są miałkie, przyziemne, nie mają zainteresowań ponad szmaty, kosmetyki i ploty, czasem może zwierzątko, bieganie świńskim truchtem albo babranie się w kuchni. Tyle jest super tematów do odkrycia, tyle fajnych aktywności... ale po co, lepiej pełzać dalej przy ziemi i nadstawiać tyłka od czasu do czasu, po czym płakać, że się zostało wykorzystanym. Niestety, wiedzy nt psychologii płci i obycia też zabrakło. Cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobie sobie nie trzeba pisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szaarriikkkk
kupa na chodniku jest zawsze swieza i poluja na nia rozne zwierzatka nawet te zwane straza miejska i animalsi...kupa ludzi zarabia na psiej kupie….hehe obieg zamkniety obszczymurkow.punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość tępych bab ma 1 cel życiowy = dorwać jelenia i nic nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego jak ty jelenia pros***u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to oczywiście ten jeden procent mężczyzn wyjątkowych łączących w sobie cechy wikinga z poetą który gotuję sprząta ma tysiąc hobby i rozległą jak Syberia wiedzę na każdy temat. A ja jestem księżna Monako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? Niby dlaczego, bo Autor powiedział prawdę? Akurat jestem kobieta i się zgadzam, że większość kobiet niczego sobą nie reprezentuje. Są miałkie, przyziemne, nie mają zainteresowań ponad szmaty, kosmetyki i ploty, czasem może zwierzątko, bieganie świńskim truchtem albo babranie się w kuchni. Tyle jest super tematów do odkrycia, tyle fajnych aktywności... ale po co, lepiej pełzać dalej przy ziemi i nadstawiać tyłka od czasu do czasu, po czym płakać, że się zostało wykorzystanym. Niestety, wiedzy nt psychologii płci i obycia też zabrakło. Cóż. x ale kto kaze tym chlopiskom z kobietami byc? :D no bez jaj, jak im nie pasuja kobiety to niech sobie znajda innych chlopow albo zyja sami, przeciez nie musza byc z kims na sile kto im nie pasuje chlopiska sa nielogiczni tepi i durni jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:34 i bachory, zapomniałaś o bachorach :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem nudna, dlatego cale zycie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz pogadać to daj znać
gość dziś ja jestem nudna, dlatego cale zycie jestem sama Zgłoś Ale za to jesteś szczera, a to już jest wiele, więc nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc koniotrzepem niz zmieniaczem pieluch i wysluchiwaniem bachorowrzaskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* wysluchiwaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście większość kobiet jest nudna, nijaka, bezbarwna, poczucie humoru mają słabe. Piszę to jako kobieta a koleżanek mam tyle że mogę policzyć na palcach u jednej ręki. Wolę towarzystwo facetów bo w przeciwieństwie do kobiet mam z nimi o czym porozmawiać i z czego się pośmiać bez fochow z dużym dystansem do siebie i sarkazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś więc sama teraz widzisz z czym faceci muszą się męczyć i choć na pewno jest troche ciekawych kobiet to większość niestety jest pustakami do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.54 nie dziwie się, w dodatku kobiety zwykle są zawistne i zazdrosne, potrafią jedna drugiej faceta odbić. Mi tak trudno znaleźć fajna życzliwa koleżankę, nie wiem czy istnieją jeszcze takie... Dotychczas trafiłam na fałszywe interesowne, zawistne i nieslowne koleżanki. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
Większość ludzi jest fałszywa, zawistna i przewidywalna. To słynne męskie poczucie humoru, to często wynik kopiowania jeden od drugiego, gagów z kabaretów, memów itp. A kobity bardzo dbają o wygląd, żeby przypodobać się chłopiskom, bo wmawia im się od małego, że muszą ładnie wyglądać i złapać chłopa, któremu urodzą dziecioki. Zauważcie też, że bardziej wyrafinowane poczucie humoru u kobiet wcale nie jest jakoś szczególnie doceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21.54 nie dziwie się, w dodatku kobiety zwykle są zawistne i zazdrosne, potrafią jedna drugiej faceta odbić. Mi tak trudno znaleźć fajna życzliwa koleżankę, nie wiem czy istnieją jeszcze takie... Dotychczas trafiłam na fałszywe interesowne, zawistne i nieslowne koleżanki. Też tak macie? Zgłoś Też tak mamy, faceci i kobiety, bo wiele kobiet to fałszywe, zawistne i interesowne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jedna 29 dziś wiele kobiet nie ma poczucia humoru tylko są sztywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W psiej kupie sie duzo dzieje Muchy latają, w środku glisty,a aromat że czuć z kilosa Więc nie mów mi ze kupa nudną jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×