Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry początek

Polecane posty

Gość gość

Dobrze zaczęte, ale wszystko spiertoliliście ! Lepiej zawsze coś nie dogadać, niż przegadać ! Nie pisała już o tym ? Pisała ! Podpowiadać już nie będzie ! Brakuje w tym tego coś .... No i ten błąd, w tak krótkim czasie , wstyd ! Ni to z gruszki ,ni z pietruszki ! Aż tak szybko chcieliście przedobrzyć ? Ona nie ma takich zahamowań ,choć ma zasady, których się zawsze trzyma . Wie, co ,kiedy i na ile może sobie i innym pozwolić ! Jednak słabo ją poznaliście ,pomimo tylu "zabiegów "rozciągniętych w czasie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesław Lubuski
debil ka włamuje sie na portale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesiu jak można się włamać na portale ? Podpowiesz ? Ona jedynie przeczytała ,to co publicznie udostępniacie , nic więcej ! Postarajcie się lepiej jeżeli już musicie grać ; po pierwsze lepiej rozpracujcie postać /tyle lat śledzenia ,podglądania i takie tłuki ?/,po drugie ,wybierzcie kogoś, kto tę rolę dobrze zagra i nie wyłoży jej już na wstępie . Ktoś kto ma ciasny umysł ,nie podoła temu zadaniu ! Tu potrzebny jest talent !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to ,że to ona was lepiej poznała przez te lata , a nie wy ją ! Powinniście się wstydzić pustaki! Nie z powodu tego co robiliście ,bo wstydu nie macie ,ale z powodu tego , że pomimo takiego trudu włożonego w ten projekt ,łamania prawa ,wykorzystywania sprzętu specjalistycznego ,zaangażowania wielu osób przez lata, ona jedna kładzie was na łopatki ,mając tylko wasze słowa pisane na forach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
``Dobry początek`` Początek czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, poprawi się . Może następnym razem ? Fakt , była tragicznie słaba, ale uczy się na blędach . Nie skreślam ludzi, którzy próbują wyeliminować podstawowe blędy. I najważniejsze : Mi się nigdzie nie śpieszy huehehueee Może być jutro, za rok , za 20 lat - to bez znaczenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA MAM CZAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu chełpiła się jak mnie to nie wydoi . Puste słowa ? Zależy od okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tam próbuje , przy okazji gdzieś się potyka . Jednak widać, że chce się uczyć i nie spoczywa na laurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłość pokaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byli ludzie , którzy początek mieli tragiczny , a zdobyli Mount Everest Więc nie wolno nikogo eliminować. Życie różnie się toczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też nikogo do niczego nie zmuszam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wszystko spiertoliliście To jest bardziej Twój problem niż mój .. Mnie to raczej nie interesuje . Ty się angażowałaś i ty ryzykowałaś mimo, że wiedziałaś , że wchodzisz na teren pełen aligatorów . Ja nie będę niczego ułatwiać ani też utrudniać. Celem nie jest za wszelką cenę podstawiać komuś nogę . To gad sie nim pożywił . Dlaczego nie ułatwiam ? Wchodzisz na mój teren bez zezwolenia . Nie odstrzelę ci głowy ( nie strzelam do ludzi ) , niemniej jednak musisz się z tym liczyć , że czeka cię trudna przeprawa .. Wiesz : aligatory , tygrysy i te sprawy . Z przepustką byłoby ci z pewnością o 50-80 % łatwiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie : Czy teraz jest łatwiej niż 10 lat temu np (bez tygrysów , tylko z samymi aligatorami ) OdP : Nie interesuj się Przekonasz się albo i nie . Wszystko w swoim czasie. Cierpliwośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przepustki jak nie miałam, tak dalej nie mam . Jak ją zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ją zdobyć? Żartujesz sobie ? Prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam zatem z powrotem na linię startu . Ryzyk fizyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koty mają tylko siedem żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×