Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy skoro inni zawyżają długość penisa to ja też powinienem?

Polecane posty

Gość gość

Większość facetów mówi, że ich penis ma 20 cm ale nie może to być prawdą, bo według źródeł naukowo-statystycznych średnia wynosi 14 cm. Więc, dodają sobie 6 cm. W takiej sytuacji kiedy ja mówię prawdę, że mam 18 cm, to wygląda jak bym miał mniejszego niż inni. Czy w takim razie też powinienem sobie dodawać 6 cm i mówić, że mój ma 24 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to aż takie ważne by się tym przejmować? Jeśli twoje kochani chcą powtórki znaczy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie dodaję też 6cm, żeby było, że mój ma niby 31 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dodaję 6cm, tak się już przyjęło. Mam 11cm + 6cm to już 17 i kobiety od razu chcą mi robić loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ja sobie odejmuję. Szukam cichodajek za kase ,tylu 100zł za loda, najlepiej młodziutką jakąś typu 18-22 lata. Wkręcam jej, że mam małego 15cm i czy zrobi mi glebokie gardło z dopychaniem, ona ,ze 15 cm to chyba da radę. A ja mam 24cm, wyjątkowo duży i później jest hardcore, bo każe jej brać głęboko i trzymam głowę, lecą łzy, penis zawsze cały zapluty, zawsze żałuje taka, że się zgodziła. A ja bezczelnie zawsze pytam, to co jutro też się umówimy za stówkę na lodzika? - i zawsze ta sama odpowiedź - wiesz ja nie chce sie juz tak umawiac, chyba inaczej sobie to wyobrażałem. hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 cm, bo mierzą razem z jądrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnia średnią wiadomo że chwała się tylko "wielcy " maluchy omijają temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy istnieje na swiecie mezczyzna , ktory nie zmierzyl sobie penisa i taki ktory powiedzial o nim prawde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dziewczyny w knajpie obgadują swoich chłopaków i zeszedł temat na penisy, pierwsza mówi że chłopak ma 14 cm i jest jak jest, druga że 20 i jest w niebie i cudownie achy ochy a trzecia wkurzona tylko jękneła. Ostatnia po przyjściu do chłopaka opowiada mu całą sytuację poddenerwowana , po długiej ciszy narzeczony odpowiada : Kali kochać Kali skrócić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha :D Dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×