Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przestac przejmowac sie tym ze nie może się znaleźć pracy

Polecane posty

Gość gość
Dzwonisz tylko i wylacznie do wlasciciela firmy z zajawka planu co mozesz zmienic i poprawic w jego firmie, nie w ciemno i nie do sekretarki. Na ogloszenia o prace tez dzwonisz. Jak nie podali numeru, szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy taki chłopak się do mnie odezwał ale nie chce mi dał umowy tylko żeby pracować zdalnie A czuje że jestem mu potrzebna. Później chce dac mi umowę. Ja nie lubię takich zagrywek. Będę z nim coś robić bo potrzebuje kasy ale pracy dalej będę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonisz tylko i wylacznie do wlasciciela firmy z zajawka planu co mozesz zmienic i poprawic w jego firmie, nie w ciemno i nie do sekretarki. Na ogloszenia o prace tez dzwonisz. Jak nie podali numeru, szukasz. xxx Robię tak tylko nie mówię jakichś fikcji z kosmosu że się sprzedam dla.tej roboty bez przesady. I tak wolą kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, rob, jak chcesz, jak kolega i jutuber :) Ja tylko obecnie pisze cv za kase i robie z kumplem szkolenia jak znalezc prace, ale nie przejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze ktoś coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie odp. Napisze ktoś coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to wyjściem z sytuacji jest skupienie się na szukaniu jakiejś nowej pracy. Wiele osób zastanawia się także nad wyjazdem właśnie zagranicę. Teraz nie ma większego problemu z podróżowaniem po całej Europie więc można szukać ofert chociażby przez internet. Oczywiście trzeba znać w stopniu komunikatywnym dany język jednak to kwestia kilku miesięcy przyuczenia. Są różne kursy praktycznie w każdym mieście. Co do samej pracy to często jest wybierany kierunek zachód do zajmowania się osobami starszymi. Patrząc na pieniądze jakie jesteśmy w stanie zarobić na przykładzie https://www.aterima-med.pl/ to jest duży skok w porównaniu do tego co zarobimy w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×