Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem takiemu facetowi może zależeć?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli dotąd było między nami dobrze, ale z nim zerwałam, a on powiedział, że mu przykro, ale to akceptuje,a później o mnie w ogóle nie walczył, nie próbował się kontaktowac ani nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zerwałaś to po co ma walczyć o ciebie? durna jesteś? po co starać się o kogoś kto nas olewa? myśl kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zerwalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba zartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwierdził, że nie jesteś tego warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie wiem... Przecież sama z nim zerwalas wiec tego chyba chcialas : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwała z nim a on powinien o nią walczyć.Co za narcystyczny pustak(autorka),bo inaczej trudno to określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mu kiedykowiek zalezalo chcialby z toba byc jego zachowanie pokazuje ze wszystko mu jedno jest i bylo nie, nie zalezy mu, znajdz sobie kogos innego, bo ten ma cie gleboko gdzies i zerwanie nie zrobilo na nim wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwałam bo się nam nie układało- wina obustronna tak obiektywnie myślę. Ale myślałam, ze bedzie o mnie walczył, albo chociaz sie odzywał, a on sie nie odzywa juz od prawie tygodnia. Facet któremu zalezy mimo wszystko walczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstała- no właśnie i chciałam i nie chciałam to nie jest takie jednoznaczne, ale myślałam, ze bedzie sam próbował sie odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, zerwałaś, czego teraz oczekujesz? Że będzie wydzwaniał, pisał ckliwe smsy? Stwierdził, że jest mu lepiej bez Ciebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie walcz i nie zabiegaj,dał sobie spokoj to czego chcesz jeszcze..szukaj innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna próżna polska kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie AŻ tak bardzo mu nie zależy żeby nie mógł bez Ciebie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci odbierają przekazy wprost. Nie chcesz z nim być to znaczy że nie chcesz i tyle. To, że baby mają nasrane we łbach, to ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagura
Najpierw z nim zerwarlas to czego ty wgl oczekiwalas prawdziwy facet jeżeli widzi że jest niechciany uszanuje decyzję i odejdzie bo wie że kobieta już z nim nie będzie szczęśliwa jeżeli jej uczucie się wypaliło, jakby był nachalny i nie odpuszczał za wszelką cenę wie że by jeszcze więcej sprawiał i sobie bólu i kobiecie bo pewnie chciałaby o nim zapomnieć. To jest bardzo dorosłe myślenie i ja go respektuje, wiesz co jest najgorsze? Odrzucenie, ty to zrobiłaś więc nie oczekuj rozwiązania jak z filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.17- potwierdzam, że jak kobieta powie facetowi "nie" to on odpuszcza, nie będzie walczył i nie oczekujcie kobiety scen jak z filmów. Faceci są "prości w obsłudze":) i odbierają wszystko tak jak do nich mówimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×