Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czujesz się zdołowanie Kubciu?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego? Seks z Gena nie spełnia swojej roli? Ciągle odrzucenie przez Elę cie dołuje? Sądząc po postach tak:p Na takie próby manipulowania nia jest za inteligentna, przecież wiesz, że jest inteligentniejsza od ciebie i ciągle próbujesz? Kolejny dowód twojej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję śledzia z twojej szpary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twojej ukochanej zapach, gdyby z mojej to siedzialbyś u moich stop, jako wielbiciel smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak stad zmykam niedlugo,swoje diety i karmy mozecie sobie w buty wsadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego karma juz dopadła, jest z taką, której cechy wyszydzał u każdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bo widocznie chce. Nikt nikogo nie zmusza do życia ze sobą więc skończ się kretynko podniecać Kubusiem na kazdym kroku. Jesteś p******a ostro stara ruro z sieczka we Lb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce tylko nie ma wyboru, kto jego zechce, tylko zesnobowana i prostacka prowincjuszka a on sobie wmawia, że chce a jej, że kocha. Takie kity to jej możesz wmawiać a nie tej, która zna ciebie jak stary bambosz. Ile czasu potrzebujesz by śledzić Martusię? Ile dostała R by udawac, że morze coś iskrzy? Po co szukasz tej, która ciebie się brzydzi i jeździsz tam, gdzie możesz ją zobaczyć? Mówiłeś prostaczce, ze przyjeżdżasz pod moją pracę, by zobaczyć mnie jak schodzę po schodach, jak pracuję? Ile razy wpatrywałes się w okna mojej sali? Nie zaczynaj, bo powiem rzeczy, które wiem o tobie, że twa reputacja mocno nadwatlona padnie całkowicie. Prostaczka będzie cię chciała nadal, to twój osobisty sukces jest:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×