Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przy chłopaku nic mi nie wychodzi

Polecane posty

Gość gość

Najprostsze czynności przy nim stają się najtrudniejsze zaraz się denerwuje on krzyczy, a a wtedy już mi nic nie wychodzi.:/ Podam tutaj przykład : nie jestem wieloletnim kierowcą i nigdy nie zostawiałam sama auta włączonego wychodząc z samochodu i akurat mój chłopak chciał, żeby wyjść i zostawić włączony silnik, a mi wtedy auto gasło i zamiast dać na luz skrzynię mimo, że mi to powiedział z nerwów zrobiłam to dopiero za drugim razem, a potem w domu zapytał mnie co ja mam o tobie myśleć? był zły na mnie, a mi tak głupio było w życiu ogólnie jestem zaradną osobą potrafię gotować, lubię porządek, dobrze zarabiam w pracy też jestem ogarnięta, mam dobre wykształcenie tylko w związku czasami robię głupie rzeczy, a potem mam wyrzuty bo może on sobie myśli, że naprawdę jestem jakaś głupia :/ do tego zawsze się porównuje z innymi kobietami i wydaję mi się, że one potrafią wszystko robić perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę ciągnie Ciebie w dół ten chłopak Po co się porównywać z innymi. Przecież wiadomo że są lepsi u są gorsi od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest toksyczny, a Ty jesteś ciepłe kluchy. Zastanówcie się, czy na pewno do siebie pasujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak. On po prostu cię przytłacza. W jego towarzystwie nie jesteś sobą. To jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×