Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość K

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Dzień dobry :)...Dobry? Cześć KO :) No to mamy teraz dwa GF 17 :D Ja też kilka razy próbowałam się dziś dostać do naszej kafejki i zderzałam się ze ścianą, a teraz okazało się, że i nasz topik zniknął, i nadal są kłopoty z logowaniem :O Ja w każdym razie mam:) Zdążyłam jednak przeczytać komentarze i posłuchać Procol Harum :) > Aa :) Dzięki za kawkę :) > Elfiku :) Barnaby :) Obejrzałam sobie kilka zdjęć Ushana Çekira i kilka różnych fragmentów filmów z jego udziałem, i może jest to trochę za mało aby go oceniać, ale na podst.tego co widziałam stwierdzam, że U.Ç. podoba mi się właściwie tylko jako Celil ;) ...a potem popatrzyłam sobie na Engina..:)❤️ Elfi. Dzięki za info o wywiadzie(fragm.) z Hilal Saral.Szkoda,że H.S.tak mało, a właściwie prawie nic nie mówiła o naszym Enginie:( > KO :) KO :)🌼👄 Bardzo Ci dziękuję za cudne ! 🌼 streszczenie IM :) :) > Ale się zasłuchałam... GRA :)Piękne dziękuję👄za wszystkie linki z przepięknym"A Whiter Shade of Pale" 🌼 > Elfiku :) Basiu :) KO :) Barnaby :) Dziewczyny :) Dziękuję Wam za Wasze wspaniałe! komentarze do IM 🌼 > Fajnego poniedziałkowego popołudnia,Ekipo !

Kasiu :) Dzięki za szybką reakcję :) 😘 Mamy dwa GF 17, niech będą i będą :D Na telefonie nie mogłam znaleźć :( Przeniosło mnie na główną stronę, a tam tematy szybko się mnożą ;) IM Proszę i dziękuję :) 😘 Miłego popołudnia dla Wszystkich! :)

Michale :) Miłego ! :) > KO :) Myślisz,że i ten topik nam usuną i dlatego się wstrzymujesz przed dodaniem KS? Poradzimy sobie ;) :D Kto jak nie my, zgrana Gromadka GF :D Ilość numerków/liczb nie jest dla nas żadnym ograniczeniem :P :D

Kemal ma dobrego nauczyciela.Jak nie można grać czysto to przejmuje się zasady gry przeciwnika :D >>>> Tarık pogrążył się ostatecznie.Najpierw chciał, teraz już musi być psem Emira. >>>> A Ozan to z jakich/czyich funduszy uszczknie by urządzić i zorganizować wesele ? Rzecz jasna w tym również powinni wyręczyć go inni. Ozanowi nawet przez myśl nie przemknęło,że ktoś może odmówić mu spełnienia jego kolejnego zapewne...kaprysu.To,że zazwyczaj wesela finansują lub współfinansują rodzice nie upoważnia go uważam, do tak beztroskiego traktowania czyichś, bo przecież nie jego,funduszy niezależnie od majętności jego rodziny.Do tego dodatkowo dochodzi cała otoczka tej sytuacji.Ozan chce, a wręcz żąda od familii by traktowano go poważnie bo przecież jest dorosły, a swoim zachowaniem pokazuje,że nadal jest niedojrzałym,bezmózgim dzieciakiem.Mógł się oczywiście spodziewać odmowy sfinansowania jego,a właściwie cwanej Zeynep, zachcianki w sytuacji jaką sam stworzył, ale sądzę,że w jego przypadku na pewno nie to było powodem takiego jego podejścia do sprawy. >>>> Tarık i Banu i ich rozmowa w łóżku... Widzę, słyszę podobieństwo do rozmowy tfu Mustafy łajzy z Asu gdy oboje wspominali , że nikogo poza sobą nie mają.

Gość barnaby
Dzień dobry po raz drugi :). Ćwiczymy cierpliwość. Dziewczyny, dziękuję za założenie tematów :). Tarık całkowicie się zatracił, nie wiem, co bardziej przeżywał; to, że został mordercą czy to, że wydaje mu się, że zawiódł Emira. A ten pomiot szatana jeszcze wmówił naiwniakowi, że spłacił dług za wypadek Öndera. Strasznie mnie denerwuje maniera mówienia Emira z dziwnym wyrzucaniem ust do przodu i zaciśniętymi szczękami. W sumie to zrozumiałe, bo musi ogarniać tyle wątków, mieć oczy dookoła głowy, przewidywać, że przez zaciśnięty zadek rzuciło mu się na usta.

Gość gość
Witam ponownie:) Tanner wziął winę na siebie za obietnicę wyjścia z więzienia po roku. A jak Emir się rozmyśli, to posiedzi dłużej ku chwale księcia:O Kasiu, Ozan nie musi martwić się takimi bzdurami. Przecież mama zajmie się organizacją wesela, Emir wszystko sfinansuje, a młodzi dostatecznie się zmęczą, gdy wezmą w nim udział;) Aa

Kasiu, Tarık czuje się silniejszy po zabiciu kobiety, która mu nic złego nie zrobiła? Znalazł sobie powód do poczucia mocy! *Nie wiem, o co chodzi z tym ustępowaniem we wszystkim Ozanowi. Nie da sobie włożyć tabletki na złość rodzinie i dostanie ataku? I on chce urządzać pokój dla dziecka. A jeśli dziecko nie chciałoby zasnąć lub płakałoby, to zacząłby płakać mu na złość?

Rzeczywiście Barnaby.Znalazł sobie Tarık powód do poczucia mocy ! Jeśli teraz Tarık czuje się silniejszy i początkowa trauma po zabiciu kobiety tak szybko go opuściła i właściwie wszystko spłynęło po nim jak woda po kaczce, to aż boję się pomyśleć do czego ten człowiek może być jeszcze zdolny.W pierwszej chwili miałam wrażenie,że Tarık bardzo przejął się tym,że kogoś zabił,że stał się mordercą, ale niedużo czasu mu zabrało poddanie się manipulacjom Emira.Teraz myślę,że bardziej martwi się tym,że nie sprostał zadaniu i sprawił kłopot swojemu dobroczyńcy.Och głupi i naiwny ten Tarık.

Aa:)To Taner właściwie za cenę swojego życia sprzedał życie swojej żony? Nie miał chyba specjalnie wyboru ale jednak dość gładko przełknął tę strawę.

Szatański pomiot za jednym razem: wrobił Tarıka w morderstwo, splamił dobre imię rodziny Soydere, uzależnił Tarıka bardziej od siebie, pozbył się Karen, odebrał Nihan i Kemalowi nadzieję na wyjaśnienie morderstwa Lindy. Rozegrał to jak partię szachów. I taki genialny strateg jako erotoman gawędziarz wmawia Zeynep bujne (po)życie małżeńskie. Oj, żenada.

Gość Pani KO
Cześć jeszcze raz! :) Kasiu :) Z zaległym KS poczekam może do jutra. Dziś miałam za mało czasu na forum ;) > Dziewczyny :) zagadzam się z Wami o tych, tych „gwiazdach” akcji :O Kemala i Nihan jest mi na serio żal! Żadne z nich nie zabiło Karen, ale czują się odpowiedzialni za jej śmierć, a Ozan w przypadku Lindy - ma zero wyrzutów sumienia! On mówi o dziecku? Niech najpierw sam dorośnie! Kemal myśli, że oddalając się od Nihan, odsunie od siebie Emira? Zrezygnować ze śledztwa nie zamierza. Teraz będzie działał tylko z Zehirem. Emir na pewno Kemalowi nie odpuści.

Aa :) „Przecież mama zajmie się organizacją wesela, Emir wszystko sfinansuje, a młodzi dostatecznie się zmęczą, gdy wezmą w nim udział” Ozan już odpoczywa przed swoim weselem, nic nie robi ;)

Gość gość
Dobry wieczór! KO - nie, nie oglądałem KS, tylko fragmenty. Tym samym ciężko jest mi się połapać w tych szatańskich planach Emira. Pozdrawiam Was serdecznie! M.

KS W domu Emira obowiązki Pani domu pełni jego teściowa. W Turcji to chyba nic nowego/niezwykłego? To jest na pewno obopólna zgoda, bo Nihan nie czuje się jego żoną, a ktoś tym bałaganem musi się zająć, no i Vildan chętnie porządzi się za pieniądze zięcia w swoim byłym domu.

M! Szatański plan Emira polega na tym: - wyeliminować Kemala, to pozostało bez zmian, oczywiście w jak najbardziej zawiły sposób, musi być zaskakująco, trup; tutaj Karen, nie zaszkodzi -zrobienie z Tarika mordercy, to konieczność, musi mieć bliskich Kemala absolutnie po swojej. -Tanner miał chwilowe zaćmienie umysłu i teraz pójdzie siedzieć. Emir go pewnie zahipnotyzował? -Tufan przeszedł kolejny test lojalności, on jest pewny, że Emir już go nie podejrzewa, ale to chyba ściema.

Gość Kasia_5
Ja też z zażenowaniem patrzyłam na ten teatrzyk odgrywany przez Emira przed Zeynep, Barnaby.No cóż...:)Tyle jego co se pogada :D ;) Szkoda,że Ozan głośno nie powiedział przy nim Zeynep, co wie (lub się domyśla) o tym jego (po)życiu małżeńskim :P :D *Już wcześniej wspomniałam , że mnie też denerwuje ta i nie tylko ta maniera Emira.W ogóle z każdym odcinkiem coraz bardziej drażni mnie ta postać.Początkowo naprawdę robiła złe wrażenie,wyprowadzała(mnie)z równowagi, wkurzała - taki pewnie był zamysł, i podobała mi się ta wojna podjzdowa między nim a Kemalem, ale z każdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej robi się nudna, śmieszna,a wręcz karykaturalna.

Barnaby :) Kasiu :) Przechwałki, wyszły mu żałośnie. Ale po co on przed Zeynep o tym mówił? Przecież nie musi jej niczego udowadniać. Przecież ona jest mu zupełnie obojętna. Chciał w niej zazdrość wzbudzić? On, wielki Emir! Tak się przechwalał, tym czego nie ma, że po komentarzu Ozana w Zeynep wzbudził tylko podejrzenie. A co dotyczy Emira, szczególne ją interesuje. Zeynep na pewno się tego dowie.

Gość barnaby
Aa :). Dekalog Ozana :D. Nie pasują mi tylko przykazania dotyczące pracy, bo Ozan musiałby sprawdzić w słowniku turecko-tureckim, co to znaczy. Raz coś bredził w rozmowie z Zeynep, że znajdzie pracę, mieszkanie... potem dostanie pokojowego Nobla, wynajdzie lekarstwo na raka, zlikwiduje dziurę ozonową, chleb dzięki niemu przestanie spadać masłem na dół, a przy otwieraniu pudełka z pigułkami ulotka zawsze będzie z tej drugiej strony.

Gość Basia54
Dobry wieczór Gromadko :). To zniknięcie GF 16 zakrawa na czyjąś złośliwość, tylko czyją? Kto może skasować topik? Chyba tylko redakcja. Nie lubią nas czy co? Mnie strasznie ciekawi dla kogo, oprócz Emira, pracuje Tufan. Chyba ten „patron” mi się jednak nie spodoba skoro Tufan aby uwiarygodnić swoją lojalność wobec Emira, godzi się na jego perfidny plan uśmiercenia Karen. ŁC Właściwie to możemy się domyślać co w przeszłości Kaya zrobił Arzu. Nic dziwnego, że ona go nienawidzi. Ale czy to usprawiedliwia jej nienawiść do Cennet? Cały czas mam wrażenie, że na końcu okaże się, że ani Arzu ani Kaya nie są rodzicami Cennet, bo jak można być dzieckiem takich rodziców i nie mieć skazy w charakterze. No chyba, że Cennet jeszcze nam pokaże swoje różki. Jak myślicie, kto jej przysłał fotograficznego puzzla z pierścieniem na ręce?

Kasiu, też mam dysonans w związku z Emirem. Z jednej jego okrucieństwo przekracza wszelką miarę, a z drugiej te jego srogie minki, patrzenie spode łba, usta w dzióbek ośmieszają go, a nic tak nie zabija jak śmiech.

Basiu, witaj :). Stawiam na Kayę. Pasuje do niego taka gierka, nawet z córką, której - jak się wydaje - nie chce skrzywdzić. Manipulowanie innymi daje mu poczucie władzy, a Cennet rozchwiana emocjonalnie będzie od niego bardziej zależna.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.