Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość K

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Kasiu😘 Dzięki! 

Teraz już jasne. 

Jaka jest logika w niszczeniu kogoś, kto pomnaża majątek rodziny z którą się żyje??? Derya pasuje rozumkiem do Didem. 

16:14

KS 98.Hmm...Asu skręciła nogę w kostce, a mało że idzie, to bez najmniejszych problemów dalej idzie w szpilkach?Jeśli to tylko gra,np. dla Nihan, to Asu mogłaby sprowokować Kemala do wzięcia jej na ręce.

16:25

Wiedżma Vildan! Ale miała satysfakcję widząc jak zdenerwowała matkę Zeynep gdy obie zobaczyły w restauracji Tarıka z Banu. 

16:28

Awaria auta...Romantyczne chwile z Emirem...ble...Romantyczne chwile to Nihan przeżywała z Kemalem gdy zakopali się w błocie błądząc w drodze powrotnej ze spotkania z dziećmi.

16:31

Po rozmowie Tufana z matką miałam cichutką nadzieję,że to właśnie on "zorganizował awarię" auta i przeciął przewody z płynem hamulcowym, by unicestwić tego diabła.A to niestety znowu ten drań!😔

*Co ten psychol zamierza zrobić?!Mam nadzieję,że nie to co myślę.

Baklava dla kotów! Fehime upadła na głowę.

*Co Emir chciał zrobić po otwarciu maski samochodu? On nic nie robi dobrze. Dobry jest w czynieniu zła.

Nihan mogłaby w tej chacie  ugotować Emirowi  „zupkę dla Teściowej” 🍄🤢 Aa kiedyś taką proponowała😂

Edytowano przez Pani KO

16:39

Ok.Bałam się o Nihan...To Emir już od dzieciństwa karmił się żądzą posiadania! Nihan?Ona od zawsze go nie chciała, a jego to tym bardziej nakręcało! Maniak!

Cud! Na początku krótkiego zdania Emir zaczął nakładać makaron (chyba rozgotowany, wyglądał glutowato), a na końcu  na obu talerzach był już makaron z sosem.

16:47

Zeynep ma jakieś złe przeczucia?Teraz zdrajczyni potrzebuje pomocy brata?A co zrobiła ona gdy Kemal jej potrzebował?! Egoistka pieprzona !

Emir ma listę na której odhacza wspaniałe uczynki zrobione dla Nihan z miłości. Phiii... Kemal nie ma szans, on nie zrobił tyle co Emir dla niej. Emir zwycięzca! 

Emir przez chwilę rozmawiał z Nihan jak człowiek(?) i wystarczy. Usiłowanie zrozumienia jej racji mogłoby go z.abić, musiał się ratować.

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:.

Paulinko, ja też oglądam ŁC, może troszkę nieuważnie ale jednak. Bardzo Ci dziękuję za streszczenia i dużą dawkę humoru ❤️.

Dzisiaj byłam na przyjemnej imprezie – Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu :classic_smile:.

Zdążyłam na  KS, ale  oglądałam po łebkach. W czyim samochodzie zostały uszkodzone hamulce?

• Like 1

Basiu, dobry wieczór 🙂.

Hamulce zostały uszkodzone w samochodzie Emira, ale na razie jeszcze nie cały płyn hamulcowy wyciekł i nic się nie stało.

*Widziałam u moich sąsiadów filmiki z takiej imprezy, dzieci są wzruszające i bardzo przejęte. Miło spędziłaś czas 🙂.

Edytowano przez barnaby
  • Like 1

Witaj Basiu 😀

Jak nasz Mały chodził do przedszkola, to byliśmy też zawsze zapraszani na przedstawienie. Teraz nie wiem, jak będzie w szkole z Dniem B.i D., a ponadto lubuskie ma teraz ferie.

Cieszę się, że tak miło spędziłaś dzień 😀.

>>>

Hamulce zostały uszkodzone w samochodzie Emira.

• Like 1

Gość GRA

21:52

Dobry wieczór
Dzis kolejny smutny dzień.... zastanawiałam się czy powinnam przygotować jakieś piosenki na Dobranoc.
Pomyślałam, że może dziś posłuchamy kilku utworów muzyki poważnej.
Niektóre utwory trochę dłuższe - podaję czas ....
<
Może na początek posłuchajmy jak kompozycję Bedrzicha Smetany " Wełtawa "
gra na harfie Valérie Milot ( 11:11):
.https://www.youtube.com/watch?v=TnYCW8eWqQo
<
W drugim klipie kompozycja Antonio Vivaldiego ze wspaniałej serii "Cztery pory roku" -  "Zima "
i piękne zimowe krajobrazy ( 3:42):
.https://www.youtube.com/watch?v=11Gs-rfPPis
<
W trzecim klipie piękna melodia Ludwiga Van Beethovena " Dla Elizy "( 4:19) :
.https://www.youtube.com/watch?v=8xEJKZTgIjs
<
W czwartym klipie kompozycja Jana Sebastiana Bacha "Toccata" i "Fuga D-moll", 
którą na harfie gra Amy Turk ( 9:32) :
.https://www.youtube.com/watch?v=oPmKRtWta4E
<
W kolejnym klipie jeszcze raz L.van Beethoven i jego "Sonata Księżycowa",
którą gra Anastasia Huppmann ( 16:08 ) :
.https://www.youtube.com/watch?v=-VmQNKaOeEw
<
I na koniec piękna kompozycja Wojciecha Kilara " Smuga cienia " i wspaniałe zdjęcia kosmosu ( 6:13):
.https://www.youtube.com/watch?v=mx1BCUqm-Ps
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜😵
GRA

GRA, zaczęłam od końca, czyli polskiego kompozytora. Wojciech Kilar "podpisywał" swoje utwory w tak charakterystyczny sposób, że po pierwszych taktach przypomina się muzyka filmowa tak dobrze nam znana.

Przy wyświetleniu klipu od Ciebie  pokazała się lista i wybrałam "Certain light" z "Portretu damy" w reż. Jane Campion, a później "Prologue" z tego samego filmu.

Polscy kompozytorzy filmowi to klasa światowa.

Dziękuję Ci za piękną dobranockę, miałaś doskonały pomysł z muzyką, której charakter uszanował nastrój żałoby.

Dobranoc, do jutra 🙂.

Znowu ostatnia... 😉

Piątkowy wieczór miałam  pracowity...

Basiu😘👋

Ty też oglądasz ŁC 😁 Witaj w klubie😘🤗

Miło mi, że moja wersja jest tą na wesoło 😘😁

Basiu🤗 Elfi 🤗 

Fajnie, że miałyście możliwość spędzenia uroczyście tego  dnia  razem z Bliskimi i innymi zaproszonymi  Gośćmi😍  

U mnie z  powodu, że dla naszych Babć i Dziadków było za daleko z dojazdem na uroczystość do przedszkola, to ja zawsze byłam w zastępstwie za nich 😉😉  Z niektórymi przedszkolnymi Babciami spotykałam się późnej w szkole czekając po lekcjach na dzieci😉😄 Miło wspominam ten wesoło spędzony czas na szkolnym korytarzu 😘😄😉 (Zresztą, ja jeszcze jako nastolatka dużo czasu spędzałam ze swoją Babcią ze strony Mamy 😘😊

Wracając ... Potem w szkole dzieci do klasy 3 jeszcze  uroczyście obchodziły  Dni B. i D. , ale od 4 klasy raczej symbolicznie, na plastyce lub technice jakieś  laurki z tej okazji robiły😉 

>>>

GRA🙂👋

Dobranockę zostawię na rano😉 A dokładnie na laptop😊

Dziękuję za muzykę poważną w ten smutny dla kraju czas 💐❤️. Dziś wieczorem każdy kanał informacyjny pokazywał Gdańsk i masę ludzi czekających na ostatnie, osobiste pożegnanie ze swoim prezydentem... 

Dobrej nocy i pięknych snów 😘

Dobranoc Gromadko ⭐

• Like 1

Michałku😉👋

Trochę zajęta ostatnio jestem, ale pamiętam o Tobie i trzymam kciuki za Twój powrót na Kafe‼️😘🤗😉

Niech  noce będą  spokojne, a dni lekkie.... 

Zdrrrrowiej Misiu! 🌹🌞🤗😘

Do zobaczenia!😉 Wiesz, że czekam na Twój powrót...😉

Śpij dobrze!

Dobrrrrranoc! 🌛⭐

P. 

Edytowano przez Pani KO

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.