Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość K

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Też nie wiem, o co chodzi z arbitralnym zamykaniem naszych tematów. Jeśli redakcja ma jakieś uwagi, to napisanie do nas postu z wyjaśnieniem byłoby rozsądne i grzeczne, to chyba nie problem.

Gość gość
Dobry wieczór Znowu problemy ??? Co się dzieje ??? No może na kolejny ? dobry początek posłuchamy na Dobranoc różnych piosenek i znowu .... pooglądamy fragmenty z GF i zdjęcia Engina ??? < Na początek fragmenty GF i rosyjska piosenka "Нет тебя прекрасней "( Nie ma od Ciebie piękniejszej ) , którą śpiewa Filipp Kirkorov : "https://www.youtube.com/watch?v=j8kNxM8YEnY < W drugim klipie fragmenty z GF z Enginem i piosenka turecka "Masum Bir Aşk Arıyorum " ( Szukasz niewinnej miłości ), którą śpiewa Sefa Topsakal : "https://www.youtube.com/watch?v=EttV2pOI5-Q < W trzecim klipie kolejne zdjęcia Engina i jego "czarna koszula " czyli hiszpańska piosenka Juanesa - "La Camisa Negra " : "https://www.youtube.com/watch?v=HGzdMHiNAg8 < W czwartym klipie zdjęcia Engina i grecka piosenka "Einai stigmes "( To chwile ) , którą śpiewa Antonis Remos : "https://www.youtube.com/watch?v=obeBr2OUpr0 < W kolejnym klipie jeszcze raz hiszpańska piosenka - " Solo Tu ", którą śpiewa Carlos Rivera i fragmenty z GF : "https://www.youtube.com/watch?v=t3nIoxoJc7o < I na koniec zdjęcia Engina i piosenka Demisa Rousossa "From souvenirs to souvenirs "(Od pamiątek po pamiątki ) : "https://www.youtube.com/watch?v=3Db4oozroWw < Dla wszystkich ... w nagrodę , że znaleźli nasz wątek... Oglądajcie szybko... bo nie wiadomo, co będzie jutro .... < Jestem mocno rozczarowana postępowaniem administratorów Kafeterii... naprawdę... Chcę wierzyć , że to są jakieś problemy techniczne... < Czy poprawiliśmy sobie humor.....???? Spokojnych snów Dobranoc GRA

Cześć Basiu :) Tak się zastanawiam nad zamykaniem naszych wątków, a może My w jakiś sposób łamiemy regulamin Kafe? Tylko w jaki sposób?! ŁC Mnie dziś Cengiz zdziwił. W domu Soyerów, przed zaręczynami Selima rozmawiał z kimś przez telefon, a potem z uśmiechem powiedział do siebie, że w końcu stworzą wielką, szczęśliwą rodzinę (lub coś podobnego ;) ) Kto przysłał Cennet puzzla i list ? Może to Cengiz? On chyba nie chce ślubu Selima z Melisą? A wydając tajemnicę Arzu w ten sposób nie zwróci na siebie uwagi, Cennet pewnie zrobi zamieszanie w rodzine Soyerów, Melisa się załamie i nie będzie ślubu. W ŁC wszystko jest możliwe ;)

Poczytałam regulamin Kafeterii (nie przeczytałam w całości). Użytkowników obowiązują zapisy prawa autorskiego i nie wolno przeciążać serwerów, to tyle, co ewentualnie mogłoby nas dotyczyć. Umieszczanie linków nie narusza - według mnie - prawa autorskiego, ponieważ nikt z nas nie przywłaszcza sobie cudzych treści i nie przedstawia ich jako własnych.

Gość Kasia_5
Och jak się pięknie Kerimowo i Enginowo zrobiło.... GRA:)👄Dziękuję Ci za przecudną dobranockę ! 🌼 Łezki mi się kręciły przy klipie D.Roussosa... Nic tylko zatrzymać nastrój i dać szansę snom:) Dobrej nocy ☆ Gromadko :) Pięknych, może Enginowych snów ? Michale:)Tobie życzę pięknych, bez Enginowych ;) snów :)

Gość Basia54
Paulinko :), mnie też dzisiaj zastanowiło co Cengiz miał na myśli i komu powiedział o tej szczęśliwej rodzinie. Barnaby :), masz rację w kwestii prawa autorskiego. Nie naruszamy go przecież. Przeciążamy co najwyżej serwery :P. GRA :), piękna była dzisiaj dobranocka, ależ cudownych zdjęć Engina/Kerima i mojej ulubionej pary tu było. Bardzo dziękuję i życzę wszystkim dobrej nocy. Jutro też będę dość późno i mam nadzieję, że zastanę Was w GF 17 :).

Gość Pani KO
Cześć GRA :) Piękna Dobranocka :) ❤️ „Czarna koszula” ;) lubię Engina w czarnych koszulach :) Wszystkie piosenki i klipy były super! Dziękuję :) 🌼 > Barnaby :) Jeśli to nie regulamin, to już nie wiem! Dzięki za sprawdzenie ;)

Basiu :) Cengiz coś kręci! Ostatnio zrobił się dziwny. Ta wcześniejsza rozmowa z Selimem o ślubie z niekochaną kobietą świadczyła, że z Nilgun to był przymus? Teraz chce tego Selimowi oszczędzić. Ale namieszali! ;) A z przeciążeniem serwerów, to możemy być winni ;) Dobrze, że powstrzymałam się przed dodaniem zaległego KS ;)

Obudziłam się w nocy i myślałam o słowach Celila z IM, że prawdziwy front czeka na Seyita w Ałuszcie. Akurat oni dwaj doskonale wiedzieli, czym jest wojna i walka na froncie. To śmierć przyjaciół, zadawanie śmierci swoją ręką, dojmujące zimno (w IM jest wręcz namacalne), smród, brud, wszy, brak snu, głód, ciągłe zagrożenie życia lub zdrowia, tęsknota za domem i bliskimi. A dom i rodzina w Ałuszcie? Ciepło, ramiona matki, ulubione potrawy, czyste łóżko, spokojne wieczory w gronie bliskich, poczucie bezpieczeństwa. W tym zestawieniu gorszą przeprawą wydaje się dom rodzinny i spotkanie z ojcem. Do tego doprowadził brak tolerancji i odrzucanie inności przez starego Eminowa. Synowa spoza własnego kręgu kulturowego i wyznaniowego nie ma najmniejszych szans, choćby była najlepszym człowiekiem, nie liczą się jej cechy charakteru, nawet nikt nie chciałby jej poznać, bo jest obca, inna i przez to nie do zaakceptowania. Kiedyś Basia napisała o YD, że to serial mimo komediowej formy mądry. Zgadzam się w pełni, często w czasie oglądania miałam taką refleksję. Bohaterowie bez przerwy konfrontowani są ze swoimi przesądami, uprzedzeniami, tradycją, stale stają przed wyzwaniami zrywania z przyzwyczajeniami i głęboko zakorzenionymi stereotypami, ale w imię miłości do swoich bliskich przełamują skostniałe zasady, uczą się akceptacji, otwierają się na inność, widzą w niej szansę nie na zubożenie swojej tożsamości, a na wzbogacenie jej o nowe aspekty. To wszystko dzieje się w YD w jednym z najbardziej konserwatywnych regionów Turcji. Szkoda, że ojciec Seyita wyznaczył miedzy sobą a synem front walki o jego przyszłość, jakby w tamtych czasach mało było przemocy i nienawiści. Dobranoc, śnijmy pięknie :).

GRA, jaki uroczy kot :). Miałam w dzieciństwie łóżeczko dla lalek podobnej wielkości, ale metalowe białe, z białą pościelą z koronką (chyba jeszcze gdzieś mam poszewkę na kołderkę). Szkoda, że nie zachowało się dla Misi. Na dobranoc dzisiejsza Miśka: "https://www.instagram.com/p/BqX3ChVhNYJ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1b7on9v390qol

GRA :) Ale cudny kotek w tym łóżeczku z pościelą :) :) Nawet pluszaka do snu ma ;) Dzięki! :) > Barnaby :) Misia też znalazła wygodne miejsce i jaka jest z siebie dumna ;) :) Piękna jest! :) 😘 Dzięki! :) O IM Szkoda, że ojciec Seyita nie nagiął zasad i nie dał synowi wolnej ręki w wyborze żony. Przecież ma do niego pełne zaufanie i mógł się spodziewać, że Seyit mądrze wybierze. Seyit chyba nie wie, że kiedy on rozmyśla i tęskni za ukochaną Szurą, jego matka wybiera dla niego najlepszą kandydatkę na żonę, oczywiście według swoich kryteriów. A Szura sama znalazła dla siebie męża. Biedna Guzide rozczarowała się Seyitem na zdjęciu „Nie chcę tego blondyna!” (?)- teraz dobrze nie pamiętam jej słów ;) jej się Celil spodobał ;) > Dziewczyny spokojnej nocy i pięknych snów! :)

Gość gość
P! Jeszcze nie porrrra! ;) Telefffffony były długo. Potem filmy. I zeszło... M.

Gość gość
P! Oszukujesz! :) Co to za dobrrrrranoc! Nie widać co robię? ;) Piszę na forum! Zresztą... KO - Ty wiesz co! ;) M.

Gość gość
Dobrrrrra PaulinKO! :) Jestem zmęczony! Ty pewnie też już zasypiasz! Pa! Dobranoc Ekipo! M.

Gość Pani KO
Michał poczęstuje Was śniadaniem :) A ja podzielę się zaległościami z KS ;)

GRA :) Och jaki troskliwy jest ten piękny kot w łóżeczku :)Tak delikatnie obchodził się z tą maskotką,umościł się obok niej jakby nie chciał jej zrobić krzywdy.Urocze :) > Barnaby:) Twoja cudna Misia na tym zdjęciu wygląda tak dostojnie jak jakaś księżniczka :)👄 Ziarnko grochu pewnie już wyjęte bo nie wygląda na to by było jej niewygodnie :) > KO :) Smacznego :)Na zdrowie ! Niczego sobie to śniadanko dla Michała ;) :)

KS 55 > Śniadanie. Codziennie jest przez Vildan zaplanowane. To ona jest Panią tego domu! Nie przeszkadza to nikomu. Emir to zaakceptował. Od obowiązków domowych wolne ma jego żona. Synchroniczne jedzenie, na pewno dobrze działa na trawienie. W pełnym skupieniu, każdy wie co ma na swoim talerzu! Czy Zeynep ma już swój talerz?! Czy jak krzesło musi go sobie znaleźć?! Nigdy nic nie wiadomo! Kapice od służby jej przyniesiono. Oni kapcie gdzieś mają! Po wielkim domu w butach się przemieszczają. Ich sprzątanie nie dotyczy. W czym po domu, to i w tym po ulicy! To dla nóg niezdrowe! Raczej im tego nikt nie powie. /c.d.n./

/c.d./ A właśnie! Zeynep ma już kapcie! Zaprosiła Semę na herbatkę. Będą plotkować! Vildan nie jest zadowolona? Ona przyjaciół nie ma! Stąd jest taka wredna?! Zeynep nie zna zasad domu. Tu wszystko jest według harmonogramu. Muszą zastawę z porcelany przygotować? Podłogi wypolerować? Dodatkową służbę zatrudnić? Inaczej nie można nikogo zaprosić?! No dobra! Skoro tak trzeba! Zeynep zgłosiła obecność Semy. -Tak więc dziś o dwie więcej szklanek wody zagotujemy! Zgłoszenie do kuchni dotarło! Sema może przychodzić śmiało! /c.d.n./

/c.d./ Śmiało? Śmiało Tufan Emirowi potwierdził, że dziś Kemal w szoku będzie! A to za sprawą zdjęć z jachtu. Nie spodobają się Zeynep bratu! I o to włąśnie chodzi, żeby Kemal wściekły chodził. Chodzi? Asu chodzi do pracy w wyzywających ubraniach. To raczej nie rozprasza jej szefa Kemala. No i są już zdjęcia! Asu o tajemnicy korespondencji (nie) pamięta! Dlatego gdy tylko zamknęła drzwi, sprawdziła co w kopercie tkwi! Oczy szeroko otworzyła! A tam Zeynep i Emira zobaczyła. Całujących się na jachcie! Zeynep ją oszukała, no patrzcie! No i patrzymy! Zeynep, Semę i salony widzimy. Zeynep czuje się jak u siebie, ale długo tak przecież nie będzie. Vildan popsuła dziewczynom zabawę. Sema nie została na drugą kawę. /c.d.n./

/c.d./ Nie było drugiej kawy. Nihan była z pytaniami. Zeynep nie odpuści, odpowiedzieć jej musi. -Czy to przez Emira, tak szybko Ozana usidliłaś? Zeynep przecież nie odpowie. Ma poukładane w głowie. -To czysta miłość do Ozana! Tylko tym się kierowała. (-Tak czysta, jak jej wczorajsza bielizna?!) Kolejny gość do Zeynep. Ale przyjemne nie będzie. Asu rzuciła zdjęcia! Zeynep to kłamczucha wstrętna! Zdjęcia są tego dowodem! Ale Kemalowi ich pokazać nie może. Kemal? Jego w biurze nie ma. O zdjęciach nic nie wie. Ma sprawy na mieście. O rolników i Emira chodzi. Dziś w końcu obie strony pogodzi. /c.d.n./

/c.d./ A Vildan na pomysł Zeynep się nie zgodzi! Sesja zdjęciowa! Wstrętna synowa! To wszystko w mediach?! Vildan już głowa pęka! -To się nie dzieje?! W spokój już traci nadzieję! Musi to powstrzymać! Długo tak nie wytrzyma! Długo, to Emir czekał. Czekał, aż Kemal zobaczy zdjęcia. Ale nic z tego! Nie dnia dzisiejszego! Asu ma zdjęcia! A Emir niech zapamięta! Ona nie pozwoli na krzywdę Kemala! Już mu o tym kiedyś powiedziała. Cóż. Trudno. Nie tym razem! Emir innego dnia zdjęcia Kemalowi pokaże. Fehime wstydzi się pokazać. Sąsiadki przyszły ją tylko obgadać. Mają fałszywe zamiary?! -A wynocha plotkary! Zeynep nie ma zamiaru się wynosić. Ale musi fałszywie o współczucie prosić. Przed Ozanem odgrywa rolę płaczliwą. On myśli, że ma żonę wrażliwą. Wszystko dla niej zrobi. Tylko niech nie płacze, bo dom zatopi! /c.d.n./

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.