Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość K

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

/c.d./ Emir nigdy nie płacze! Ma krzywy uśmiech zawsze! To tak jakby śmiech lub płacz. Zależy o czym myśli teraz. Tarik od Kemala dostał po twarzy, a od Emira dostał nowe rozkazy. Z Banu Tarik pojedzie! Tak jest! Będzie jak chcesz szefie! Skoro już się spotkali, Emir zapyta Kemala o wybór weselnej sali. Jaki ma pomysł? Co zaplanował? Panna młoda jest już gotowa. Ślub już za nimi, brakuje zabawy z gośćmi weselnymi. Kemal ledwo pięść powstrzymał. Emir za mało po gębie obrywa! Na pusto gada, tak chce pokonać rywala Kemala?! Kemal woli działanie, a nie puste bez sensu gadanie. Działanie? To też Zehira zadanie. Karen odnalazł! Będzie dalej działał. Zorganizuje akcję całą. Drugiej szansy nie dostaną. /c.d.n./

/c.d./ Drugiej szansy Zeynep oczekuje. Vildan od dawna z góry ją traktuje. Czego po matce spodziewał się Ozan?! Że wpadną sobie obie w ramiona?! Nihan wpadła z wizytą do Saliha Niepewnie, ale w końcu o Zeynep go pyta. -Czy ona może kochać Ozana?! Sprawa ze ślubem jest podejrzana! Salih w miłość Zeynep nie wierzy. Zan ją, już swoje z nią przeżył. A Tarik właśnie to samo z Banu przeżywa. Myśli, że to miłość prawdziwa? Wierzy jej każdemu słowu. Dziś też pójdzie do jej domu. A w domu Kemala. On przepytuje Ozana. -Czy Zeyenp ochronisz? Wiesz, że Emir chce mi zaszkodzić! Ozan nie zrozumiał pytania. -Przecież Zeynep jest we mnie zakochana! Dlatego razem jesteśmy. Jaki ma z tym związek Emir obleśny?! (-Oj Ozan! Wracaj do domowego przedszkola!)

KS 56 > Kemal nie wyjaśnił swojego problemu. Ozan szybko wyszedł z Kemala domu. -Nikt nas nie rozdzieli! Powtarzał Ozan bardzo dzielny. Nihan do Zehira powtarza. -Gdzie Kemal? Mów mi zaraz! Zehir wyjścia nie miał. Szybko prawdę powiedział. -Kemal za chwilę tu będzie! Ok! Nie ma sprawy! Ona już jedzie! Jedzie też Emir. Jest siebie pewny! -Wszystko zaplanowane. Karen będzie dziś z nami! Tufan to gwarantuje. Osobiście się pod tym podpisuje. A kuku! Niespodzianka! Jest pilaw z kurczakiem, ale nie ma herbaty w szklankach! Nihan jest niespodzianką. Posili się tylko przed akcją. Zgłodniała trochę. Była z Salihem nad morzem. /c.d.n./

/c.d./ A gdzie jest Zeynep?! Ozan ze strachu już blednie! Jest po niej tylko list. -Co?! Nie!!! Tak nie może być!!! Ozan jest zrozpaczony! Nie ma już swojej pięknej żony! To koniec ich małżeństwa. Zeynep jest bardzo podstępna! To jej gra zaplanowana! Już wcześniej ją dobrze przemyślana. Gra zaplanowana. To Karen w rękach Emira, a nie Kemala. Była akcja z policją Oni nic już nie wymyślą. Policjanci Karen zabrali. A Kemal i Nihan patrzyli i w szoku stali! To by było tyle na dziś? Jeszcze nie, Ozan czyta jeszcze list. Stracił nadzieję! Nie zgodzi się na odejście Zeynep. Opróżnił buteleczkę z lekami. Takiej reakcji rodzice się nie spodziewali! Już się cieszyli, że się Zeynep pozbyli! Ale syna też tracą. Karetkę wzywają! /c.d.n./

/c.d./ Znalazły się zguby Kemala. Prywatna policja Emira ich porwała! Teraz będzie już prosto. Emir otoczy ich swoją troską. Troska jest też o Ozana! Karetka przywiozła go do szpitala! Vildan ze strachu umiera! Dręczy jeszcze przerażonego Ondera! Kemal nie jest przerażony. On jest już zmęczony. Zmęczony postawą niepewnej Nihan. Ona jest ważna, nie jej i jego rodzina! Znowu rękę jej podał. Czy jest na wszystko gotowa? Czy pójdzie z nim za rękę? Czy ryzykować nie chce? Po chwili wahania, Nihan Kemalowi rękę podała! /c.d.n./

/c.d./ W tym czasie. Emir ma przesłuchanie. Karen nie ma wyjścia. Chce chronić męża. Tylko prawdę mówiąc życie zachowa. Albo szybko męża pochowa. Szybko zniknęła ich szansa na szczęście ponownie! Ale Kemal się przed niczym nie cofnie! Vildan dzwoni ze szpitala. O pomoc prosi właśnie Kemala. Niech Zeynep odnajdzie. Bez niej Ozan czuje się marnie. Marnie szanse ma mąż Karen. Pozostaje powiedzieć całą prawdę. Karen wydała Nihan i Kemala. A Emira aż krew zalała! Tufan okazał się szantażystą!!! To on planował dla Emira to wszystko!!! Teraz wysłał nagranie Kemalowi! O tym jak Karen mówi o nich Emirowi! Emir jest wściekły! Nie wiedział, że jego żona ma z Kemalem wycieczki! /c.d.n./

/c.d./ Zeynep puka do Saliha drzwi. Ona nie wie co to wstyd!!! Tylko Salih jej został? W tamtym domu zostać nie mogła! Wciska kit Slihowi, a przy tym smutne minki robi! Salih nie wierzy jej. Na pewno ma intencje złe. A w szpitalu Ozan się wybudził. Bez żony bardzo się nudzi. Chce żeby już wróciła. Chce żeby nadal jago żoną była. Ale tu zebrała się tylko rodzina. Brakuje jeszcze wujka Galipa. Nawet przyszedł Tufan. Ale on tylko Emira szuka. Czeka na rozkazy. Ale Emir zmienia swoje plany? Na spacer go wysyła? Tufan nie poznaje szefa Emira! To przez buty zabłocone. I przez ubranie niezmienione. Tufan kręci coś! Emir dowie się co!

KS 57 > Czujne oko i nos Emira nie są zawodne! Bo Tufan na brudne spodnie. I jeszcze buty w błocie! Na jakiej on był robocie?! Co robił?! Do domu na pewno nie zdążył! Kemal Zeynep szuka. Semę o nią pyta. Salih ją z domu wygania. Kemal może ją po drodze zabrać. Jest już rodzina w komplecie. Wujek Galip wypije herbatę w szpitalnym bufecie. /c.d.n./

/c.d./ Kemal i Zeynep siedzą w samochodzie. Bez herbaty, w nocy i w chłodzie. Teraz mogą porozmawiać. Zeynep prawdy i tak nie powiedziała. Nadal kłamie prosto w oczy! A Kemal dla niej w ogień skoczy! Nie zostawi siostry samej. Ale pod pewnymi warunkami. Muszą opuścić ten dom! Tam źli ludzie są! A jako zachętę, kupi jej dom jaki zechce. Kusząca propozycja. Czy Zeynep z niej skorzysta?! W szpitalu swój obowiązek Zeynep spełnia. Przyjechała pocieszyć swojego męża. A Kemal miał chwilkę dla Emira. Przed krzywdą siostry go upomina. Każdego z rodziny w szeregu ustawił. Przypomniał, żeby na słowa uważali. Jeśli Zeynep krzywda się stanie. Skończy się słowne upominanie! /c.d.n./

/c.d./ Emir zabrał żonę na wyjazd za miasto. Do domu, w którym było tamto morderstwo. Nihan się boi. Emir niej blisko stoi. Pytania zadaje. -Po co interesuje się zabitej ciałem? Po co w przeszłość teraz wraca? Dlaczego po tylu latach? Nihan tylko martwiła się, że na tej działce nadal ciało jej jest. Kłopoty przez to mogą mieć. Stąd to zainteresowanie jest. Emir ją uspokaja. Powinna mieć do niego więcej zaufania. -Nic takiego się nie wydarzy. Ciało jest na jednym z miejskich cmentarzy. Już pora wracać. A Emir chciał tu na noc zostać. Galip dzwoni wściekły, Każe wracać i podpisać dokumenty. To był pomysł Kemala, żeby Nihan w tym domku nie została. /c.d.n./

/c.d./ Czas na śniadanie. Kemal rogala od Asu dostanie. Przyszła z nim zjeść. Kemal może jej wyżalić się. Zeynep, Ozan, Tarik. Wszystko na jego głowę się wali. Jest już Tarik. Ma dla Banu kwiaty. Dziś ją zaskoczy. Ale ich spotkanie się inaczej potoczy. To on jest zaskoczony! Jakiś typ Banu nożem grozi! Długo nie myślał! Za broń chwyta! Biegnie na ulicę! Goni za tym typem! Stał się bohaterem! Banu uratował przed jakimś frajerem! To była tylko gra. A Emir teraz pewność ma. Tarik broni używa. To na pewno wkrótce się przyda. /c.d.n./

/c.d./ Ach! Biedna Efsane. Musi wiedzieć, kto i kiedy jest tu "panem". Ale w tym domu "panów" jest wielu! I musi lojalnie służyć każdemu! Emir jednak się domaga, żeby to na nim skupiła się jej uwaga. Zeynep też jest biedna. Ozana rodzina go kocha, a jej ją skreśla. Złość na pewno im minie, gdy założą swoją rodzinę. Dziecko na pewno zmiękczy ich serca! A w Vildan złość jest coraz większa!!! Nihan ostrzega Zeynep. -Twoje naciski i złośliwość są nie potrzebne. Tylko zaszkodzisz sobie! To obróci się przeciw tobie!

Gość gość
Dzień dobry :) Kasiu ;), KO ;) dziękuję za założenie GF 17 ❤️. Oby ta siedemnastka była dla nas szczęśliwa ;). Wychodzi na to, że tylko ja jestem taką „sierotką Marysią”, bo już wczoraj szukałam GF 17 i ta strona mi nie ukazywała się. Dopiero dzisiaj najpierw ( ale też nie od razu) znalazłam GF 17 w komórce, a później, po kilku próbach, znalazłam ją w laptopie. Czy Wy za pierwszym razem wyszukaliście GF17?? >> Witaj Kasiu Jakie smakowite przywitanie ;) ;). Dzięki za wczorajsze komentarze do KS 🌼. Masz rację, cyt.: ”Och głupi i naiwny ten Tarık.” On biedak jeszcze nie wie, dlaczego tak naprawdę Banu jest z nim. Pewnie myśli, że z powodu jego osobistego uroku. Ciągle nie zdaje sobie sprawy, że jest tylko marionetką w rękach Emira. > Witaj KO Streszczenie przeczytam później, ale teraz, jeśli Michał się zgodzi, poczęstuję się kawałkiem ciasta :) i posłucham muzyki ;) ;) :). > Witaj Michale U mnie pochmurnie i zimno :(. > Barnaby :) Bardzo dziękuję Ci za wszystkie bardzo ciekawe komentarze 🌼. Te z GF 16 dotyczące IM również zdążyłam wszystkie przeczytać ;) ;). Przesyłam głaski dla pięknej Misi ;) ;) :). Aa:) Dekalog Ozana :D :D >>> Życzę Wam udanego dnia ;) ;) ;) i słoneczka na niebie :). Elfik

Gość gość
Jeszcze o IM >> Petro to bardzo dziwny człowiek. Każdy mężczyzna widząc, że jego wybranka tak bardzo kocha innego, już dawno usunąłby się na bok. Nawet nie odnoszę się do jego honoru, bo wiadomo, że Petro nie posiada go. Raczej mam na myśli, że nikt nie chce być w związku od razu na przegranej pozycji, być marnym cieniem rywala, zadowolić się jedynie okruchami „miłości”. Petro dokładnie wie, że nie może liczyć na miłość Szury, więc dlaczego tak sam się psychicznie torturuje, przyglądając się z bliska jej miłości do innego. Widzi ich zakochane spojrzenia, gorące pocałunki i nie boli go to? Można by pomyśleć, że jest cierpliwy i czeka, aż tamto uczucie wypali się. Czy jednak jest to możliwe? Chyba nie myśli, że Szura mogłaby go kiedyś tak pokochać, jak Seyita? Czy to znaczy, że godzi się zostać jedynie kimś, kogo się zaledwie toleruje, być tylko pocieszycielem, namiastką jej miłości do Seyita? Barnaby napisałaś: „ I ile w tym miłości, a ile satysfakcji, że – jak mu się wydaje – pokonał Seyita i ma szansę zająć jego miejsce?”. No właśnie, czy o jakąś chorą „miłość” tu chodzi, czy o rywalizację, chęć udowodnienia sobie czy Seyitowi, kto jest lepszy. Elfik

Gość gość
Już niedługo, bo 22 listopada w czwartek będzie premiera nowego, bardzo ciekawie zapowiadającego się serialu tureckiego ❗❗ „ Çarpışma” / "Kolizja" z Elçin Sangu, Kıvançem Tatlıtuğ, Alperen Duymaz i Melisą Aslı Pamuk ( czyli z „ Güzide” i „Kurtem Seyitem” z IM oraz „Asu” z KS :D :D). W czwartki ten serial miał konkurować z … “Muhteşem İkili” / “Wspaniała Dwójka” Obsada: İbrahim Çelikkol i Kerem Bürsin. Ponoć wcześniej rola (?) została zaproponowana Kaan-owi Urgancıoğlu, ale ją odrzucił. O tym serialu (MI) wspominała nam już Agnese :). “Wspaniała Dwójka” ma już sporo fanów, ale niestety ranking bardzo zaniżony. Jak ktoś z fanów napisał, skoro jeden z głównych bohaterów nie leje swojej żony i nie znęca się psychicznie nad swoim dzieckiem, czyli nie ma dramy, a drugi bohater zamiast cierpieć ma duże poczucie humoru, to taki serial nie może podobać się Turkom. Ja obejrzałam 2 odcinki i mi się podobał: zabawne dialogi, sporo dobrej akcji, dużo humoru. Teraz przeczytałam, że toczą się rozmowy, aby przenieść „Wspaniałą dwójkę” na wtorek lub sobotę. Oj, nie jest w Turcji łatwo serialom nawet z bardzo dobrą obsadą, a niestrawny tasiemiec „Elif” uchował się. Elfik

Gość gość
KO;) Dziękuję za streszczenia KS 55, 56 i 57 ;) ;) :). W podziękowaniu cały bukiet dla Ciebie pracusiu 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼. Super streszczenia. Świetnie się czytało :D. Dzisiaj taki ponury dzień, więc wybrałam cytaty, które przywołują uśmiech na twarzy :D :D. „Oni kapcie gdzieś mają! Po wielkim domu w butach się przemieszczają. Ich sprzątanie nie dotyczy. W czym po domu, to i w tym po ulicy!” ;) ;) ;). „Zeynep zgłosiła obecność Semy. -Tak więc dziś o dwie więcej szklanek wody zagotujemy! Zgłoszenie do kuchni dotarło!” ;) ;) ;). „Tarik od Kemala dostał po twarzy, a od Emira dostał nowe rozkazy.” ;) ;) :). „Znalazły się zguby Kemala. Prywatna policja Emira ich porwała! Teraz będzie już prosto. Emir otoczy ich swoją troską.” „Ach! Biedna Efsane. Musi wiedzieć, kto i kiedy jest tu "panem". Ale w tym domu "panów" jest wielu! I musi lojalnie służyć każdemu!” :) ;). Elfik

KO:)Bardzo pięknie dziękuję za super ! streszczenia KS👄 dokładam się do wazonika 🌼🌼🌼 > cyt:"Asu chodzi do pracy w wyzywających ubraniach. To raczej nie rozprasza jej szefa Kemala." *No przecież:) Choćby Asu na uszach stanęła Kemal i tak jej nie widzi :D Za to tajna agentka Nihan nie mogła wypić kieliszka wody stojąc w barze obok obcego meżczyzny :) cyt:"Fehime wstydzi się pokazać. Sąsiadki przyszły ją tylko obgadać. Mają fałszywe zamiary?! -A wynocha plotkary!" *Co oni mają z tym stadnym przychodzeniem i wypytywaniem o wszystko ludzi,u których coś się wydarzyło.I w GF do Meryem przyszły sąsiadki wypytywać o Kerima zaraz po dramacie Fatmagül, i w BBO do matki tej swołoczy przyszły jakieś wścibskie plotkary ,teraz w KS to samo.To jakaś ich norma ? Wszędzie i zawsze, nieważne co się stało,choćby nawet sąsiad szklankę upuścił natychmiast robi się zbiegowisko.Tylko gdy mąż leje żonę lub dzieci to nagle wszyscy są ślepi i głusi.Jak w GF gdy tatulo na oczach wszystkich sąsiadów ukrytych za gęstymi firankami tłukł i ciągnął za włosy Esmę, która przyszła do tej "niegodnej" Fatmagül. Nie mają swojego życia i muszą się napawać niepowodzeniami innych?Poczytałyby jakąś książkę albo porozwiązywały krzyżówki, a choćby i "Elif "pooglądały podnosząc oglądalność :P
  • Like 1

Gość barnaby
Dzień dobry :). Dołączam taka uczesana prosto od fryzjera. To znaczy nieuczesana, tylko z podciętymi włosami :D. Dziękuję za miłe słowa o księżniczce :). Miękko miała, prawie same ręczniki i na wierzchu obrus z dodatkiem naturalnego jedwabiu - ta wie, co dobre. KS61. Uwielbiam pogaduszki Leyli z Galipem. Ten knur wyobraża sobie, że ona się z nim droczy, udaje niedostępną, żeby go zaintrygować. Łachudra-senior pewnie patrzy codziennie w lustro i z podziwem wycelowuje palec w tego zabójczego przystojnika: "Jak to lustro wytrzymuje tyle urody?". *Elfi, też się melduję :). Moja mama mawiała, że dama to fryz i buty. Ja mam kręcone włosy, więc z fryzem zawsze byłam na bakier, kiedyś trzeba było odwiedzić fachowca :D.

Elfi, Melisa Aslı Pamuk też grała w IM i też niezłą wredziznę. Ja też nie mogłam znaleźć GF17 w wyszukiwarce, w ogóle mi się nie pokazywała taka strona. W końcu znalazłam w zakładce "Spis tematów" Kafeterii, weszłam z któregoś wcześniejszego GF. Kasiu, litości! Nie namawiaj nikogo na "Elif", tam chyba też leją kobiety i dzieci, poza tym ten serial odmóżdża i potem przepadło, już nikt nie zechce oglądać nic wartościowszego.

Aleee dramat! Kaya przygotowuje śniadanie i muzyka temu towarzyszy taka, jakby konstruował bombę domowej roboty. Przy takiej ilości masła co najwyżej zapcha sobie żyły.

Gość gość
Barnaby! ;-) Ta wstawka z Kaya szykowaniem śniadania była niesamowita! :-D Mama moja zapytała się - to już reklamy? :-P Ta jajecznica na maśle - bomba cholesterolowa! Za to deska serów - mniam, mniam! Niezłe śniadania zbóje jadają i siły później aż tyle mają! ;-) Pozdrawiam! Kociczke ;-) na ziarnku grochu też! ;-) M.

Gość Pani KO
Dobry wieczór Wszystkim :) Dopiero teraz ponownie się melduję :) Do domu wróciłam już po KS , ale zdążyłam obejrzeć na VOD ;) Elfi :) Dzięki :) 😘 za info o nowym serialu. Tylko kiedy to wszysko oglądać :D Ja wczoraj w telefonie miałam problem ze znalezieniem GF 17, dlatego też założyłam. Potem w spisie tematów znalazłam na drugiej stronie ;) Miło mi, że streszczenia dały trochę radości! :D Elfi :) Kasiu :) Dziękuję za kwiaty! :) 😘 > Barnaby :) Jak dobrze, że wspomniałaś o fryzjerze ;) Jutro się do P. Grzegorza umówię ;) Galip knur! Trafnie! I te jego przerzedzone, nastroszone włosy! :O Leyla za delikatna jest na jego „podchody” > KS -Czy tylko mi przeszkadzały brwi Nihan? Chyba pokłóciła się z kosmetyczką i ta za długo jej hennę trzymała! Wyglądała staro. Albo to u mnie tak wyglądała. Hmmm... Wcześniej było Ok. -Pianka i klapek Kemala :D Byli chyba takiej samej długości ;) ;) > Przyjemnego wieczoru Wszystkim życzę :)

Panie M. , witaj! :) WiFi :) Hihihi! :D Gdzie byłeś, jak Ciebie nie było? ;) ŁC jeszcze czeka, to może poczekać :D Ale wiedzę, że Ty oglądałeś ;) Wierny fan ŁC :P Pozdrrrrrrawiam gorrrrrąco! U mnie już mroźno.... P.

Gość Basia54
Dobry wieczór Gromadko :). Z ulgą stwierdzam, że nadal żyje GF 17. Paulinko :), Ty pracowita Pszczółko, bardzo Ci dziękuję za piękne, szczegółowe i dowcipne streszczenia KS. Ależ sie napracowałaś! Elfiku :), dziękuję za komentarz do IM i ciekawostki o nowych serialach. Dodam tylko, że Melisa Aslı Pamuk grała w IM – rola Ayse. Tak jak wspomniała Barnaby była tam wredna. Ona chyba się specjalizuje w takich rolach :P.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.