Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Cześć Panie Misiu! 😎👋

Pozdrrrrrrrawiam serdecznie i życzę spokojnego dnia w Prima Aprilis! 😉😊 To nie żart! 😅

P. 

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

09:20

Wiemy już,że wśród nas mamy Grażynę, a dziś Grażyny mają swoje imieniny🙂(to nie żart😁)

GRA 🙂Grażynko 🙂🌷Wszystkiego najlepszego z okazji imienin🙂Przede wszystkim życzę Ci zdrowia! 💓Zdrowia i uśmiechu oraz tylko dobrych i szczęśliwych dni, tygodni, miesięcy i lat.🎂🌷Serdecznie Cię pozdrawiam💕😘

Jeśli obchodzisz imieniny dziś to super, a jeśli w innym terminie to przyjmij te imieninowe życzenia z lekkim wyprzedzeniem.Będą na zapas.Dobrych życzeń nigdy za dużo🙂😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Kasiu, KO 🙋‍♀️ witajcie😀.

GRA🙂

Bardzo dziękuję Ci za zamieszczenie przetłumaczonego wpisu Erkana. ❤

Przez ten brak laptopa mam teraz ograniczone możliwości dotarcia do informacji czy tłumaczeń.

 

Dziewczyny bardzo jestem ciekawa, co  Wy sądzicie o tym wpisie Erkana.

Przyznam, że  na mnie wywarł wrażenie. Też czytałam, że Hazal postawiła na  karierę. Po ASK (WM) gra już w drugim serialu i pewnie nie miała czasu dla Erkana. 

Jeśli to naprawdę są słowa pożegnania Erkana, to jest to piękny gest z Jego strony. Który facet, jeśli opuściła go kobieta, przyznaje się tak otwarcie do tego na forum i to taki facet, którego zna cała Turcja. 

A On już w pierwszym słowie pisze "kocham ", a dalej "miłość".

Już wcześniej napisałam, że odnoszę wrażenie, że to On jest bardziej zaangażowany w tym związku, a teraz tym bardziej mam takie wrażenie.

Wiem, że pozory często mylą, ale Erkan wydaje się być wrażliwym człowiekiem. Na Ig ma sporo zdjęć ze zwierzakami, małymi dziećmi i ... ze Swoją Mamą.

 

Życzę Wam pięknego dnia 🌷 i udanego całego tygodnia 😊.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:.

 

W sobotę spędziłam cały dzień na działce, bo było ciepło i słonecznie. Ja również nie pamiętałam o Godzinie dla Ziemi. Może praca na działce to zrekompensuje?

Nie wiem czy za bardzo się dotleniłam czy może zmiana czasu to spowodowała, ale wczoraj byłam padnięta i bardzo wcześnie poszłam spać. Nawet nie zajrzałam na kafe.

Michałku, to nie Ty byłeś ostatni z życzeniami dla Barnaby :classic_biggrin:.

Barnaby 😘, przegapiłam Twoje urodziny. Przyjmij więc dzisiaj najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności. Pięknych marzeń i ich realizacji, niech się spełniają 🌹. Dziękuję za spotkanie Ciebie na tym forum i za wszystkie Twoje przepiękne komentarze ❤️.

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA, czy dzisiaj są Twoje Imieniny? Moje bliskie Grażynki obchodzą Imieniny właśnie 1 kwietnia :classic_smile:.

Życzę Ci dużo zdrowia i pomyślności, bezproblemowego rozwijania swoich wszechstronnych pasji i oglądania dalszego ciągu WM bez żadnych przeszkód. Wielu pięknych chwil w życiu i mnóstwa powodów do radości 💐. I dziękuję Ci za to co dla nas robisz ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM 23

Ciotka Nadia przywiozła Szurze smutne wieści  o rodzinie. Konstanty, niedawno poślubiony mąż Tiny zg.inął na froncie. Nina i mama dziewcząt zostały w Noworosyjsku a ciotka z wujkiem i Tiną pojechały na pogrzeb. Tina była zdruzgotana śmiercią męża i rozchorowała się. Działania wojenne spowodowały, że urwał się kontakt z matką sióstr i ciotka musiała szybko zadecydować o ucieczce z Rosji. Cała trójka weszła na pierwszy statek do Anglii (przez Morze Czarne i Bosfor). Nie pamiętam, czy było już w filmie powiedziane, że to rozwój tyfusu u Tiny spowodował, że pozbyto się jej ze statku i „porzucono” w Stambule.

Po wyjeździe Szury do Paryża w 1924 Tina do końca swoich dni żyła w Stambule. Dożyła dziewięćdziesięciu kilku lat. W latach dwudziestych zarabiała grając w lokalach i o tym wspomniano na kartach książki. Co robiła później i jak ułożyła sobie życie nie wiadomo, ale przypuszczam, że o niej tez można by napisać ciekawą powieść. Pod koniec lat dwudziestych państwo tureckie wywierało bardzo silną presję na białych Rosjan i innych emigrantów, aby albo wyjechali albo przyjęli obywatelstwo tureckie. Przyjęcie obywatelstwa wiązało się jednak z zamknięciem drogi na zachód i tak się właśnie stało w przypadku Seyita. Jak było z Tiną – nie wiadomo.

Wiosną 1946 Szura przyjechała do Stambułu i spotkała się z siostrą Tiną. Seyita już wtedy wśród żywych od roku nie było.

SPOJLER – kto nie chce niech nie czyta.

Seyit zmarł na gruźlicę w roku 1945 w wieku 53 lat . Jednak bezpośrednim powodem ś.mierci było sa.mo.bój.stwo (pod.cięcie żył). Uratowano go na chwilę, ale organizm był przez chorobę tak wyniszczony, że wkrótce zmarł.

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA 🙂

Oczywiście przyłączam się do życzeń Kasi i Basi.

Wszystkiego Najlepszego ❤🌹🌹🌹❤.

Życzę Ci dużo zdrowia, bo ono jest najważniejsze💖.

Bądź szczęśliwa,  uśmiechnięta i  radosna.

Życzę  Ci pięknych wzruszeń i samych dobrych dni 😘🤗😃🌝.

Miłego dnia GRA 😀.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12:09

Elfi.Na mnie ten wpis Erkana Meriça skierowany do Hazal,już byłej partnerki też zrobił pozytywne wrażenie.Bardzo ładnie o Nim świadczy.Trzeba przyznać,że nie każdy mężczyzna w takiej sytuacji potrafi wykazać się klasą.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, dziękuję za Twoją wypowiedź dotyczącą wpisu Erkana.

Kiedy czytam te Jego słowa, to mam wrażenie,  że to bardziej wyznanie miłości niż pożegnanie.

A może już za dużo seriali się naoglądałam 🙃.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Dzień dobry 😀

Bardzo dziękuję wszystkim za życzenia 🤗 😍

Faktycznie dziś obchodzę imieniny.

Grażyna 😘 💞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA 

Czyli tym razem trafiliśmy🙂.

To zasługa Kasi.

Wszystkiego naj... naj.. naj! 🍨🎂🍰🍸🍇🍊🎁💞.

🍷Twoje zdrowie 😀.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basiu,

Bardzo dziękuję za wszystkie dodatkowe informacje dotyczące bohaterów IM 🌹🌹.

Czy na podstawie książki można dowiedzieć się co było powodem takiego aktu desperacji Seyita.

Jestem ciekawa też, czy był szczęśliwy w nowym związku,  ale może to temat na później, jak skończymy serial.

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi,

Ja też tak myślę o Erkanie. Wydaje się , że to jego prawdziwa miłość podyktowała te słowa. Kocha ją , ale nie chce ograniczać jej wolności i możliwości robienia kariery. Widać , że Erkan nie jest egoistą... A ona jest jednak młoda, świat przed nią - może kiedyś  doceni, co miała, ale może być  już za późno.

Zauważyłaś , że dołączył  na instg. do tych słów ich wspólne zdjęcia, teraz ... czarno-białe...

Od fanów , jak czytałam, Erkan dostaje dużo wsparcia, jest lubiany, wszystkim żal , że zakończył się ich związek....

Erkan  to młody, inteligenty człowiek, do tego przystojny.... z klasą....

Odbieram go bardzo pozytywnie .....Jeszcze bardziej mi się podoba.....

<<<

Może uda Ci się otworzyć te klipy w telefonie :

.https://www.youtube.com/watch?v=IfygL_uacyw

.https://www.youtube.com/watch?v=vU_30R6FiyY

aski bitdi  - miłość skończona

.https://www.youtube.com/watch?v=Jq3JOTHD7j4

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA,

Bardzo dziękuję Ci za post i wszystkie wiadomości o Erkanie.

Teraz jesteś moim jedynym źródłem wiedzy o Nim.

Mnie też Erkan jeszcze bardziej się podoba, bo widzę nie tylko Jego urodę, ale i wrażliwość, serce, inteligencję, klasę. 

On jest jak z pięknej bajki.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi,

Trafiłam na fragmenty 318 odcinka WM z rosyjskimi napisami ....

Może uda Ci się obejrzeć  :

.https://www.youtube.com/watch?v=S4jUgzpbAZQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KS 145. Kemal się domyślił,że Emir spotkał się z mordercą w innym miejscu niż wcześniej było to zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi się gorąco!Tarıkowi grunt zaczyna się palić pod nogami.Kemal idzie po śladach zabójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nihan czuje,że Emir ją przejrzał!Kemal ją uspokaja ale..czy sam wierzy w to,że ta zmiana miejsca jego spotkania z zabójcą to tylko środki ostrożności ze strony Emira?

*Nihan zaczyna rozumieć znaczenie porannych słów Emira!

*Zauważyła,że Kemal nie ma na palcu obrączki.To znak,że odszedł od Asu! *Nihan wbrew temu co mówi Kemal i tak wie, że jest tego powodem.Przestraszyła się.

*Koniec współpracy Kemal! Każde niech działa osobno.Koniec spotkań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Tarık powiesił Ozana!!

*Co teraz?! No ale przecież Tarık ma swojego wybawcę. Emir nie da zrobić mu krzywdy😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Dziwny jest dzień bez BBO, brakuje mi tego oczekiwania. Wiem, że całość jest dostępna, ale to co innego.

Załatwiłam jednak wiele spraw odkładanych na "po BBO".

*Może Nihan szczerze pragnie trzymać Kemala za dala od siebie, ale nie ma prawa naciskać na niego, żeby nie zrywał z Asu. Ona wie najlepiej, co znaczy małżeństwo z przymusu. Niech nie zmusza to tego Kemala.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Nihan ma odpowiedzieć Kemalowi na pytanie czego ona się boi? Że boi się Emira,czy że boi się swoich uczuć do Kemala?Że boi się,że roztopi się jej serce i powie mu prawdę ? W tym prawdę o Deniz?!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emir znalazł sposób, żeby ubrudzić cudze ręce i znów obciążyć kogoś z rodziny Kemala. Teraz będzie mógł szantażować Tarıka, jak ma to w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kemal trafił za Nihan do jakiegoś podziemia.Żąda by odpowiedziała na jego pytania!

*K:Jak ona może wracać do tego szaleńca skoro tak się go boi?!Jak może nadal z nim żyć!

N:Bo to jej sposób na zemstę.Chce go pokonać!To jej największy wróg.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry🙂

Grażynko, najlepsze życzenia z okazji imienin😘💐🥂

,,Żeby się żyło, żeby się wiodło, 

Żeby się chciało, żeby się mogło...''

.https://www.youtube.com/watch?v=v5xkZxEP2gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewany pocałunek...Nihan się nie opierała...K: Nie odchodź Nihan.Tęsknię za Tobą.Nie mogę o Tobie zapomnieć! Walczmy dalej razem Nihan.

N: Wykluczone! Boję się gdy jesteś obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nihan powiedziała tylko tyle, że nienawidzi Emira, ale Kemalowi to wystarczy. Jeśli tamten nic dla niej nie znaczy, to wszystko znów jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fehime przyjechała po Asu."Jeszcze nie gotowa? "Kemal ode mnie odszedł"😭

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed śmiercią Ozana on był najważniejszy w życiu Nihan, teraz ważniejsza jest nienawiść do Emira i na pewno obawa o Deniz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×