Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

KO, piękne to było 🤣, dziękuję, aż żal, że to już koniec 😜.

Cytuję kilka z moich ulubionych fragmentów:

"Pod domem Cihana czaiła się Cennet. (Ochroniarzy to on ma chyba z Biedronki)"

"Zamiast wesela, rozpoczęła się s.trzelanina! (Chwila! Przecież u nich na weselach s.trzelają)" Dziś Mustafa miał bardzo pojemny magazynek, s.trzelał i s.trzelał i cały czas miał naboje.

"Reszta policjantów gapiła się. (Być może nigdy nie byli na wsi?) 
Imam wyszedł spod stołu i był naocznym  świadkiem s.trzelaniny! (Jakim cudem on coś widział?! On nawet oczy miał zamknięte!)"

"Selim nic nie robi. (Kto nic nie robi, ten się nie myli - Tak mój Teść mawia)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19:54

No to trochę kicha z tymi Twoimi badaniami Basiu 😏No ale trudno.Trzeba poczekać🙂Wierzę,że byłaś zła.Też bym była.Byle do poniedziałku,Basiu 😉🙂

*Nie podobała mi się ślubna s.ukienka Cennet.Wg mnie za dużo się tam działo 😁

*Mnie też podobała się ta piosenka śpiewana na weselu Cennet, i śpiewający ją chłopak również(w miarę😉) Zastanawiałam się tylko czy Melisa nie będzie musiała przy nim chodzić w trampkach,bo gdy był na scenie wydawało mi się,że nie należy do tych wysokich😉Okazało się jednak,że jest od niej wyższy🙂

*Basiu.Oglądałam na żywo 1.odc.BBO i gdy ten odcinek się skończył chciałam jeszcze posłuchać muzyki ,która towarzyszy filmowi,ale niestety 😥Nie dano mi jej posłuchać bo po kilkunastu (?)sekundach wyłączono BBO wrrr... ...reklama była ważniejsza😡😡😡 🤬 

Edytowano przez Kasia_5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, ja też nastawiłam się na "Üryan geldim" i kicha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barnaby ❤️, ja też oczywiście niczego nie wykluczam jak to z Kerimem i Kristen było i właściwie lubię takie niedomówienia, gdzie każdy może popuścić wodze własnej fantazji. Pamiętacie jakie dyskusje toczyły się na temat nocy poślubnej Fatmagul i Kerima? :classic_biggrin:

Kasiu, mnie też nie podobała się suknia Cennet 🤨 . Totalny przerost formy nad treścią. Za to Cennet ładnie się ruszała, tańcząc z Selimem.

No to zakończyliśmy jeden z naszych tasiemców. Jutro zacznie się następny. Ja już mam trochę przesyt i niechętnie się piszę na bardzo długaśne seriale. Zostanę chyba tylko przy KS i IM i pokończę te co oglądałam do tej pory.

Kasiu, to wcinanie się z reklamami jest chyba zmorą tureckiej telewizji ale u nas też nie lubię jak leci końcówka z napisami, jest ładna muzyka i władowuje się dziennikarz zapowiadający co nas czeka np. w Teleexpressie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mam ochotę na nowy serial, bo brakuje mi czasu, nieoczekiwanie doszedł BBO i to jest mój priorytet. ALA jest miłą odskocznią od wszystkich dramatów w stylu ŁC, a KS zamierzam skończyć, bo to jednak wyższa liga (nie wyższa od BBO czy GF).

Suknia Cennet - skojarzyła mi się z "Czterema weselami i pogrzebem", bo Hugh Grant świetnie krótko puentował kolejne przebieranki, a jedną z nich, najbardziej podobną do koszuli Cennet, w sposób trochę niecenzuralny, kto widział, ten wie.

Też zwróciłam uwagę na wyczucie rytmu Cennet, poruszała się z dużym wdziękiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś Naciye powiedziała do swołoczy "mój aniele" na jej widok w sukni ślubnej. Że co?! No żeż... Miłość rodzicielska bywa ślepa, irracjonalna, ale to jest kpina z własnego dziecka, wystawianie córki na pośmiewisko. Już i tak wyglądała jak purchawa, pan Jabba, który wpadł do dołu z wapnem, a matka dobija ją szyderstwem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😉

Oglądałam seriale, ale nie mogłam komentować...😉 I jeszcze lekcje miałam 🤓

 Cześć Basiu🙂👋

Szkoda, że znowu musisz czekać na badania😟 Tydzień szybko minie 😉

>

Barnaby 😘❤️🏆

Kasiu 😘❤️🏆

Dziękuję za wszystkie komentarze👏 😉😉

Niestety limit...🤨

Aa😘 Barnaby 😘 dziekuję za miłe słowa 😉😊

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę pisać o różnych wydarzeniach w BBO, o różnych osobach, ale brakuje mi słów na opisanie miłości Mustafy, nawet nie wiem, jakich słów użyć. Jak mam sobie poradzić z tą miłością, jeśli Mustafa sobie z nią nie radzi? Jest w każdym jego spojrzeniu, przerasta jego zdolność kierowania swoimi czynami, uzależnia go nie zostawiając marginesu na wolną wolę.

W stajni wybuchnął agresją i uderzył Narin, a potem bił z pasją sprasowaną słomę, żeby wyładować furię i nie krzywdzić jej więcej. W końcu przepełniająca go frustracja wywołała atak padaczki i znalazła w nim ujście.

Patrząc na chłodno, wielki, silny mężczyzna chciał pokonać opór osiemnastoletniej dziewczyny, więc dlaczego mu się nie udawało? Bo to Narin panowała nad Mustafą, jak w laboratorium kroiła lodowatym nożem jego serce jak preparat na szkle. Wystarczyło popatrzeć w ich oczy. Zwycięża silniejszy, słabszym jest ten, komu bardziej zależy. Z jej strony jest chłód, pogarda, nienawiść rozjeżdżające walcem jego miłość, bezradność i rozpacz. Mustafa nigdy nie miał szans w tym związku nie tylko dlatego, że kochał bez wzajemności, przede wszystkim jego miłość czyniła go bezbronnym, a jego otoczenie dodatkowo osaczało go i zaszczuwało nie dając szansy na zaczerpnięcie tchu.

Edytowano przez barnaby
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:30

Dobry wieczór😀
Przygotowując na Dobranockę piosenki Czesława Niemena znalazłam na YT nagrania , które zrobiła Farida - jak może wiecie była wielką miłością Niemena, ale nie zdecydowała się zostać w naszym kraju. Nie znam dokładnie tej ich historii, bo właściwie dowiedziałam się o niej dopiero parę lat temu. Wcześniej jakoś ich razem nie kojarzyłam....
Pamiętam natomiast jak Farida wystąpiła w Sopocie. Bardzo spodobała mi się jej piosenka i od razu kupiłam jej płytę , gdy została u nas wydana. Potem słuchałam jej na okrągło, niektóre piosenki znałam na pamięć.... Farida miała i ma w Polsce dużo fanów. Pamiętają ją do tej pory...
Okazało się , że Niemen pomógł jej w występach w Sopocie, potem w nagraniu płyty. 
Mieli też trasę koncertową po Polsce.
Farida ma świetny , dynamiczny , dźwięczny ( można powiedzieć - taki festiwalowy) głos 
i fajne piosenki, które wpadały w ucho.... a wiecie jakie to dla mnie ważne...
<
To teraz trochę wspomnień z młodości....
<
Dziś na Dobranoc posłuchamy kilku piosenek Faridy, niektóre były na płycie wydanej w Polsce. 🎶
<
Na początek piosenka "Come sempre io ti amo" (Jak zawsze kocham Cię)
.https://www.youtube.com/watch?v=O6ndKma1q0o
<
Teraz piosenka , którą wykonywała w Sopocie w 1970 roku ( z jej kanału - Farida Gangi )
"Pensami stasera" ( Pomyśl o mnie dziś wieczorem ) :
.https://www.youtube.com/watch?v=jQGBIEOn-Fk
<
Kolejna piosenka "Vedrai vedrai " ( Zobaczysz, że zobaczysz )
.https://www.youtube.com/watch?v=GqMDLhpKE6s
<
Piosenka "Il pianoforte" ( Fortepian )
.https://www.youtube.com/watch?v=POKCBf2NLmU
<
Piosenka "Lui è un angelo " ( On jest aniołem )
.https://www.youtube.com/watch?v=1TYlhbKVRok
<
Piosenka "Una vita di più" ( Jeszcze więcej życia )
.https://www.youtube.com/watch?v=EntmyTR2Mw0
<
Piosenka " Io per lui " ( Ja dla niego )
.https://www.youtube.com/watch?v=-5XgXjfpx48
<
I na koniec posłuchajmy włoskiej wersji piosenki  Jacques'a Brela " Nie opuszczaj mnie "
w wykonaniu Faridy -  " Non andare via "
.https://www.youtube.com/watch?v=-xLtBY-bJSs
<
Dużo wspomnień związanych z tymi piosenkami....
<
Do piosenek Czesława Niemena może jeszcze wrócimy w tym tygodniu .
Mam jeszcze trochę Jego piosenek w notatniku.....
<
Na oglądanie BBO niestety się nie załapałam, a za KS i ostatnie ŁC dopiero się biorę...
<
Spokojnych snów 
Dobranoc 🌜 😵
GRA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa, kiedyś w pracy odgrodziłam kawałek przestrzeni sznurkiem i powiesiłam na tym sznurku kartkę z podobnym napisem, żeby kilka osób trzymało się ode mnie z daleka, dopóki mi wk..w nie przejdzie. Na szczęście dyrektor na widok tej kartki parsknął śmiechem i poparł mnie.

Dziś pożegnam się, dobranoc, pięknych snów 😘❤️🌩️. Przez Mustafę nie wykasowuję w telefonie wielu zdjęć z chmurami, bo mi szkoda, zawsze ręka mi zadrży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:08

Piękne 🙂🙂 dziękuję za bardzo piękną dobranockę GRA 😘 🥀🥀🥀 Rano na pewno! sobie jeszcze raz jej posłucham 🙂

>

Ja już dziś odpływam...😴 🛌

Dobrej nocy Wszystkim🌛Słodkich snów  😘 ....👋

...i chmurnych😉, Barnaby 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

23:10

I jeszcze kilka klipów ze zdjęciami popremierowych gali Berguzar i Engina 😍 ( zdjęcia się oczywiście powtarzają )

.https://www.youtube.com/watch?v=imFu0eSlkQ4
<
.https://www.youtube.com/watch?v=cVXFa1XzWxY
<
.https://www.youtube.com/watch?v=Ta-cNKiJhhE
<
.https://www.youtube.com/watch?v=usMxaEbir_8
<
.https://www.youtube.com/watch?v=WnWYBDr-aLM
<

GRA  - to już Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA :classic_smile:, doskonale pamiętam Faridę z Sopotu. Masz rację jej sposób śpiewania, powiedziałabym dramatyczny, chrapliwy mocny głos i emocjonalność są bardzo festiwalowe. Zwracała też uwagę niepospolitą urodą. Wtedy nie wiedziałam o jej związku z Niemenem. Dziękuję za przypomnienie o niej :classic_smile:.

Dobranoc 👋.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko Dobranoc😘

Rano wszystko nadrobię ....

GRA🌹🌹🌹😘

Pięknych snów Wszystkim życzę 🌟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michałku😉

Śpij spokojnie....

Dobrrrrrrranoc!

P.aaaaaaa! 

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

06:06

Dzień dobry🙂

Księżyc w pełni🌕Uwaga😉

Dobrego dnia,Gromadko 🙂👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry😀

👋Cześć, Kasiu😀

Wszystkim życzę wtorku w dobrym humorku😘

.https://i.pinimg.com/originals/35/10/d7/3510d7331355f6522892a36e851f33ca.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

1e2dc52047fb97abaa9b2da819182221.jpg?b=t

 

Kasiu 🙂👋

Pełnia! Dzięki😉

>

Aa 🙂👋

Dzięki za  dobry humorek 😄

 

Udanego wtorku Wszystkim życzę 😘😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć M! 😄👋

Co u Ciebie, odezwij się!!!!!😉

Pozdrrrrrawiam! 

Trzymaj się zdrrrrowo! 🌞🌞🌞

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,  Gromadko! 🙂

Dostałam odpowiedź na pytanie o wcześniejsze  usunięte wątki naszego GF.

Niestety, nie da się już  ich przywrócić 😥 😥😥

 

W poprzednim GF 17 ten niezalogowany  "Gość OPERATOR TECHNICZNY"  wprowadził nam tylko bałagan!

Wiadomo o co chodzi!

Ktoś nie może znieść spokojnego, kulturalnego i wesołego tematu. Sam  nie potrafi w nim  uczestniczyć, więc go  niszczy! 

Oczywiście my się tym nie przejmujemy! :classic_biggrin:

 

Pomimo wszystko,  wesołego dnia Wam życzę! 🌞😘

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

08:44

Aa🙂Faaaajny misio 🙂Już rozdaję ziomkom uśmiech 🙂🙂🙂🙂🙂🙂...😉

>

KO🙂Byle do wiosny😁 U mnie dziś wiosennie i wybieram się na spacerek🙂 

*Wiadomo o co chodzi,KO! Tak właśnie czułam KO 🙂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  🙂

Kasiu 👋 Aa👋  KO👋 witajcie:classic_smile:

KO u nas jest już prawie wiosna☀️. Wczoraj było 15 stopni. U Basi w S. wybiły się już krokusy, widziałam na zdjęciu.

Ciekawa jestem, czy i u nas też już są.

Dzięki za miłe powitanie- super obrazki🌷🌷.

Ja przepadłam w niedzielę, bo przyjechał mój synek (jeszcze jest- ma służbowe sprawy w W.) i potrzebował mój laptop. Wczoraj w wolnym czasie pojechaliśmy na cmentarze, aby posprzątać na grobach.

Nie widziałam ani BBO, ani ŁC.

 

Życzę Wam przyjemnego wtorku😘😀☀️.

W miarę wolnego czasu będę nadrabiać zaległości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11:46

Dzień dobry 🙂.

Mamy 15 minut z głowy. Kawa, herbata, ja?

Edytowano przez barnaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11:58

12min. już minęło,Barnaby 🙂Zaczęli o 11:46😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Włączyłam BBO. Myślałam, że jakość odbioru będzie lepsza. Niestety u mnie rwie się, a nawet na 1-2 sek. obraz zanika ( czarny ekran). Nie wiem, czy to u mnie jest jakiś problem ( ruter, internet), czy niestety taka jakość nagrania. Czy u Was jest tak samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12:59

👋Elfi🙂  Dziś u mnie jest ok.ale wczoraj też raz zginął mi obraz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfi, 🙂. Wywaliło mi router w czasie pierwszej przerwy reklamowej dokładnie tak, jak wczoraj, poza tym wszystko jest  porządku, obraz bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barnaby 😀👋 

Elfi 😀👋

Cześć!!!

>

U mnie też wiosna! 😍😎

BBO działa,  obraz jest bardzo dobry. Niestety, nie oglądałam całego, ale cały czas jest dobrze. 

>

ALA 26 się zaczęło! 😁

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALA 26.

Hmm...Ipek ma znowu ciepłą,serdeczną rozmowę ze swoim uroczym tatuśkiem?

*O ! I znów pojawił się niezmordowany Kerem ☺

*Niestety Kerem 😢 Nie pogadasz. Ipek nadal jest na Ciebie zła za Hayat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALA 26

Kerem niedługo zostanie prywatnym szoferem Ipek. Wszędzie by z nią jeździł 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×