Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

GRA 😉 

Dziękuję bardzo za romantyczną Dobranockę💖.

Uff… a po piosence M. Bajora " W miłości słowa nic nie znaczą " nawet bardzo się wzruszyłam 💕.

No to teraz czas na WM :classic_smile:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO, ja też nie rozumiem, dlaczego Fehime obsługuje całą rodzinę, chociaż w domu mieszkają dwie młode kobiety, chyba tylko dlatego, żeby robić z siebie męczennicę i wypominać swoje poświęcenie. Niektórzy tak mają, że czerpią masochistyczną satysfakcję z padania na twarz.

Najgorsze jest to, że nikt jej nie prosi ani pewnie nie oczekuje takiej obsługi - może poza Hüseyinem - więc też nie poczuwa się do specjalnej wdzięczności, a Fehime jest rozżalona. Inna sprawa, że jest rozżalona tylko na Banu, a Zeynep robi, co chce, chodzi sobie do hotelu z żonatym mężczyzną i jej nadmiar wolnego czasu nie kłuje tak w oczy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA, bardzo fajna dobranocka z muzyką filmową.

Brooke Shields była śliczna już jako dziewczynka.

"Dumka na dwa serca" była wielkim hitem, bez przerwy można było natknąć się na teledysk w tv. Michał Żebrowski miał wtedy niesamowitą passę - najpierw "Ogniem i mieczem", później "Pan Tadeusz", a jeszcze w szkole aktorskiej i zaraz po niej wybitne role w klasyce dramatu romantycznego. 

Gdy przyjechał do Gorzowa promować swoją płytę, poszłam do Empiku i poprosiłam o dedykację na moim egzemplarzu, teraz mam miłą pamiątkę.

Byłam zaskoczona pięknym głosem Joanny Kulig i przestałam się dziwić, gdy usłyszałam, że skończyła szkołę muzyczną, do której musiała dojeżdżać z małej beskidzkiej miejscowości. Ma charakter dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi,  wielkie dzięki za Twój komentarz do WM...

Oczywiście po moich  wrażeniach po pierwszych odcinkach  WM nie ma już śladu. No i cała w tym zasługa Hazal i Erkana. Piękna para , fajna historia, ładnie opowiedziana - nawet  mankamenty serialu nie rujnują już mojego odbioru.....  Co jest w tym serialu , że czytam tak wiele opinii, jak oglądaczki się wciągnęły w tę historię i nie mogą się oderwać .... Na początku, jak już pisałam, serial wydał mi się trochę drewniany, myślałam, że z niego zrezygnuję... Nie lubię oglądać historii , jak ludzie się dręczą....a wyglądało , że tu tak będzie . Po kilku pierwszych odcinkach chciałam serialowi "dać szansę" i obejrzałam wybiórczo te odcinki późniejsze. No i ... oczywiście wpadłam "po uszy"  i wróciłam do początków . A teraz już jestem pod koniec pierwszej serii (150 odcinek ! ). Trudno się oderwać , bo , jak sama wiesz, każdy odcinek tak się kończy, że musisz wiedzieć ... co będzie dalej.... Nie raz już mówiłam sobie , że ten będzie ostatni ... a potem ... oglądałam jeszcze kilka następnych... no.... czasem do białego świtu...

Chyba  to jednak zasługa pary głównych aktorów - wiem , że  poznali  i pokochali się na planie tego serialu.

"To widać , słychać i czuć " .... 

Dodają tyle emocji i uczuć swoim bohaterom... a ja nie mam nic przeciwko temu , żeby to oglądać .

Na prywatnych zdjęciach i klipach też sprawiają wrażenie , że się kochają i są szczęśliwi...jakoś  tak bardzo pozytywnie ich widzę na tle innych par tureckich aktorów.

Na początku tej historii było dość ponuro... oni zamknięci w sobie... nie mogący się jakoś porozumieć...mimo dziwacznej sytuacji , która ich połączyła. Ona stara się wykonać wszystkie zalecenia z kontraktu, a jednocześnie nie może zrozumieć dlaczego on - sam kochający swoją siostrę i robiący wszystko dla rodziny, jej odmawia spotkań z chorym ojcem , matką, siostrą. A on jej pilnuje na każdym kroku, żeby sytuacja nie wymknęła się spod kontroli.... tak jak ona wymyka się do rodziny.... Trzeba przyznać , że scenarzyści stworzyli wiele sytuacji , żeby im zagmatwać losy.... ona wymykała się do rodziny, a on potem pędzi po nią samochodem i czeka na nią pod domem ... a potem jej grozi , że ją zniszczy i robi groźne miny .... a ona z musu znowu się wymyka , a on po nią jedzie.... Wyglądało to tak jakby bał się , że mu naprawdę ucieknie....Śmieszna była jego mina , gdy zobaczył przypadkiem  w jej telefonie pod jaką nazwą jest wpisany ( Zorba) -  Despota - Ja ???

Ona , mimo małej postury i silnego uzależnienia od niego kontraktem - całkiem odważnie stawiała mu czoła i chociaż wiele razy płakała z powodu jego niesprawiedliwego traktowania , to jednak nie dawała się....Jednocześnie doskonale wypełniała warunki kontraktu, wspierając go we wszystkich trudnych sytuacjach z jego rodziną.  Wszyscy myśleli, że to naprawdę zakochani małżonkowie , a nie zawikłana "gra". I szczególnie jego siostra była uszczęśliwiona ( i o to właśnie jemu chodziło), że znalazł taką cudowną dziewczynę i założył rodzinę.

Do tego wszystkiego jeszcze "kłody pod nogi" ( ze strony scenarzystów ) czyli tzn. bohaterowie drugiego planu, którzy mocno wpływają na ich losy  :

- " kochana mamusia " , która koniecznie chce ją wydać za zakochanego w niej do "szaleństwa"  bogatego mafioso z jej dzielnicy, by samej poprawić sobie status finansowy ...

- Ten macho , który uważa się za jej narzeczonego  i stale ją usiłuje złapać w swoje sidła...i odbija mu palma w tych zabiegach

- A  do tego jeszcze  zakochana w Despocie kuzynka , która szaleje z zazdrości ( myślała, że zostanie jego żoną ) , która stara się nieustająco rozdzielić tę parę na wszystkie możliwe sposoby....

A oni... mimo tych wszystkich trudności i przeciwieństw jakoś wychodzą cało z tych opresji....te wszystkie problemy bardzo ich ze sobą zbliżają... zaczynają inaczej na siebie patrzeć , poznawać , rozumieć.... potem kochać.... No, trochę to trwa ... nim sobie to uświadomią...Cała ta ich wspólna "gra"  już się robi na innym poziomie w późniejszych odcinkach . Jest tam już więcej humoru, całkiem śmieszne sceny...I już wtedy na ekranie widać tę prawdziwą miłość....tę czułość w ich oczach.

No, ale jeszcze sporo odcinków przed nami... no i niestety sporo przewijania....

Elfi, no widzisz co zrobiłaś tym pytaniem ? ... Ale znowu się rozpędziłam ( grafomania ??? ) ... ale to tylko dla chętnych....

może cdn....

Kończę , bo muszę się brać za kolejne odcinki ... ( KS nie oglądałam )...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulinko 😘, Barnaby 😘, Elfi  😘 dzięki za wsparcie.

GRA, dziękuję za Mehmeta Günsüra ❤️ . Szkoda tylko, że nic nie zrozumiałam, ale warto było oglądać dla jego miłego uśmiechu. Dziękuję też za piękną dobranockę :classic_smile:.

Elfi, GRA cieszcie się WM, ale nie zarywajcie całych nocy, bo to się odbije na Waszym zdrowiu :classic_smile:.

Życzę Wam miłych snów. Dobranoc :classic_smile:.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość GRA napisał:

Elfi, no widzisz co zrobiłaś tym pytaniem ? ... Ale znowu się rozpędziłam ( grafomania ??? ) ... ale to tylko dla chętnych....

GRA, uwielbiam, gdy się rozpędzasz 😘, masz lekkie pióro (klawiaturę?), pięknie i szczerze piszesz o swoich wrażeniach i przemyśleniach, nie ograniczaj się.

Zerkam na WM tylko dlatego, że Ty i Elfi dajecie tak dobre rekomendacje, na razie nie angażuję się, bo jest BBO i wszystko jest temu podporządkowane organizacyjnie i przede wszystkim emocjonalnie. Tracę wodę oczami, przez nikogo tak nie płakałam.

Kasiu, mam nadzieję że spędziłaś miły dzień 😘.

Dosyć wcześnie rano wyjeżdżam, więc pożegnam się, dobranoc, pięknych snów 🌩️.

 

Edytowano przez barnaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

I jeszcze mały dodatek - jeden z wielu klipów ze scenami z WM,  jakie są na YT .

Piosenkę " Hay hay " śpiewa  dobrze już nam znana  Nazan Öncel :

.https://www.youtube.com/watch?v=jFY58TQqpNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Dzięki Barnaby, że chce Ci się to czytać - no ale chyba trochę przesadziłam z tym tekstem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA

Jak pięknie napisałaś, bardzo dziękuję Ci za ten komentarz❤️ .

 Piszesz wspaniale, rób to częściej!

Dokładnie tak samo odbieram ten serial, jak Ty. I też sądzę, że cały urok  i sukces serial zawdzięcza Hazal i Erkanowi. Ich gra, szczególnie w tych późniejszych odcinkach, kiedy to głęboko patrzą sobie w oczy, jest bardzo przekonywująca. Cudownie słucha się Ich głosu, nawet jak mówią tylko „hmm”.

Omer i Zehra wspólnie pokonywali wszystkie przeszkody, bo tak naprawdę im od samego początku zależało na sobie. Długo nie przyznawali się nawet przed sobą do tego. Udawali, że robią to dla Ayse. Pamiętasz ich pierwszy taniec? Później Omer przyzna się Zehrze, że wtedy czuł się, jak w raju, bo ona była w jego objęciach.

Masz rację, najciekawsze zawsze dzieje się na 2 min. przed końcem odcinka i ja też zawsze musiałam obejrzeć początek następnego, bo nie mogłabym zasnąć.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

00:38

Dzień dobry KO :classic_smile:.

Widzę, że czytasz :classic_smile:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

01:13

Dobranoc 🌃.

Pięknych snów 😉 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim 😘👋 

Barnaby😘

Elfi😘

Dzięki za KS...🏆❤️😄

Vildan w końcu można nazwać siostrą Leyli. Widać w niej człowieka. 

Asu chyba komplementy Fehime przewróciły w głowie i myśli, że jest naj..., np.  mądrzejsza! 

Limit reakcji mnie dopadł🤨

>

Aa😘

Obrazki zobaczę na laptopie, telefon się nie zna 😂😂😂

Elfi😘

Dziękuję Wam! 😄😉

>

Cześć GRA 😉👋

W Dobranocce wypatrzyłam Michała Bajora❣️❣️❣️🤩😘

Dziękuję Ci za wszystkie piosenki na sen! 😘🌸🌺🌼🌷

O WM  częściej i więcej  pisz😉

>

GRA😘

Elfi😘

Bardzo fajnie piszecie o WM😉Chętne czytam wasze wrażenia i opinie, bo na obecnych odcinkach  mam podobnie z odbiorem Omera i Zehry, ale dzięki wam wiem, że będzie inaczej 😉😉

>

Elfi 😉😄

MKO ma kilka wybranych szkół, a teraz wieczorami są dni otwarte, więc jeździmy, ogladamy i pytamy. To bardzo się przydaje, bo same strony „www” szkół i ich oferty to za mało, można też szkołę zwiedzić😉

>

Już pora....

Dobranoc i niech się pięknie przyśni...💖🌟😘

 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrrrrrrranoc Miś!😉

Niech się pięknie i długo śni...😴

Trzymaj się zdrrrrrowo! 

P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!🌞👋

Jest środa i słoneczko świeci! Jest dobrze! 👍😅

Aa😄

Serdecznie pomyślałam o Tobie! 😘 Trzymaj się! 😉👋kto_rano_z_dobrym_humorem_wstaje_2017-03

Barnaby, bezpiecznej podróży i tylko pięknych wrażeń ze Szczecina! 🌱🌷☕😘👋

Pomyślnego dnia, Gromadko! 😄🌼🌺🌸

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Misia! 😎👋

2b463e691bfc9727ee297fa439f84e4e.jpg

Pozdrrrrrrowienia przesyłam!!!🌺🌼🌞🌰🍪🍯🍖🥩🍒🍎🥦🍓😄

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😉 

Witaj KO 👋.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę pięknego dnia 😘☀️🤩.

Nich nam przyniesie wszystko co najlepsze :classic_love:.

 

slonecznego_super_dzionka_0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*9abc5f38b77d1288de8791a582eb8bbd3163.jpg

Witaj KO🙂 Siemanko 😉

 >

Witaj Elfi🙂Tobie również super dzionka Elfiku😘 Ano wiosna!! 😍Piękne krokusy Elfi 😘

>

Jaki ruch był wczoraj w naszej forumowej kafejce🙂😁W wolniejszej chwili sobie wszystko dokładniej poczytam🙂

 >

Barnaby.Dzięki🙂Miałam wczoraj bardzo udany dzień i bardzo miły wieczór🙂*Szerokiej i bezpiecznej drogi Barnaby🙂 oraz pomyślnego! i miło spędzonego dnia w Szczecinie😘 

>

KO😁Te...wróbel😁 

*dzie%25C5%2584+wr%25C3%25B3bla.jpg

Wszystkiego najwróblejszego z okazji Twojego święta😉!!

>

Dziś też zapowiada się u mnie piękny słoneczny dzień i takiego Wam Wszystkim życzę😙

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu 👋.

Tobie również życzymy udanego dnia :classic_smile:.

Nie wiedziałam, że dzisiaj jest Dzień wróbla. 

 

KO, nasz   forumowy Wróbelku :classic_smile:💋💓

 

swiatowy-dzien-wrobla.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

"Silnie trzęsienie ziemi zanotowano w południowo-zachodniej Turcji. Jak na razie nie ma informacji o zniszczeniach czy ofiarach" ( gdzieś  dalsze okolice Antalyi)

 

"Trzęsienie było odczuwalne w prowincji Denizli. Europejskie centra monitorowania twierdzą, że trzęsienie miało ono siłę 6,4. Tureccy sejsmolodzy natomiast określili siłę na 5,6."



 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erkan Meriç

Ma 32 lata, 194 wzrostu, urodził się w Adanie.

Ma brata, Serkana.(?)

Grał w piłkę nożną z Kuvayi Milliyespor od 1999 do 2001 roku.

Gdzieś czytałam, że przez 5 lat grał w piłkę. Był bramkarzem.

Interesował się także sportem, takim jak siatkówka, pływanie, koszykówka i kulturystyka.

Studiował na Wydziale Automatyki Elektronicznej w Mersin University, dyplom otrzymał w 2008 roku.

W 2008 r wziął udział w konkursie Best Model of Turkey. Został wtedy okrzyknięty Najlepszym Modelem Foto.

W 2009 r został Najlepszym Modelem Turcji oraz Najlepszym Modelem Świata.

Zagrał w 4 serialach i 3 filmach.

 

A tu zdjęcia Erkana z wcześniejszego okresu:

 

http://media.sinematurk.com/person/d/94/982a31dfc170/erkan-meric.jpg

 

https://fastly.4sqi.net/img/user/width960/J2GVTRDSNILSR4KP.jpg

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam powtórkę KS 137.Czy Kemal nie posługuje się w tej chwili specjalnie dwoma telefonami? Nie sądzę aby w jego przypadku pozostawienie w pokoju Zeynep swojego telefonu było zwykłym przeoczeniem! Mam wrażenie,że Kemal zostawił go tam specjalnie by sprawdzić co jego siostra zrobi z informacjami z niego.Trochę to pokręcone(🤔)bo Kemal z Nihan teraz już nic nie robią razem a tu taka wymiana informacji o ich nocnym spotkaniu, ale... jeśli chodzi o Zeynep to...diabli wiedzą czy oboje nie byli w zmowie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfi 😘 Kasiu 😘 

Witajcie! 😄👋

Pięknie powitania, krokusy i jeszcze święto wróbla! Dzięki! 😅😘

Wróbel forumowy jest zaskoczony i bardzo mu miło! 💞😊😄

Już dziś w nocy poczujemy wiosenne powietrze! 🌸🌼🌺😄

Elfi😉

Ale ten Erkan taki nieubrany... 😊😛 Dzięki za info i widoki! 😅

>

Kasiu 😉

Dość nieuważnie oglądałam wczorajszy odcinek. Być może Kemal chce się dowiedzieć, kto donosi Emirowi o jego planach? 

Podejrzewał: Zeynep, Hakana i Ayhana. 

 

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfi😉

Kiedy odzyskam limit zaznaczę podziękowania 😄💙

To dziwne, ale tylko jedną reakcję miałam do wykorzystania! 🧐🤨🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Dzień dobry

Nasz forumowy Wróbelek ma zdjęcie z Enginem !!!  

Na Engin Akyürek EU / Polish Fans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALA 47

Emine została Eminą 😅

Mama Hayat ma ważne spotkanie z Muratem 😉 Jest przecież ważnym klientem z Kataru.  Hayat też w podobny sposób, przez pomyłkę zaczęła pracować w Sarte😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi

Ale ciacho..... chyba sobie wrzucę na tapetę....😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale spotkanie! 😂

Ale rozmowa... po arabsku!😂😂😂

Murat był pod ważeniem babskiej dyskusji, szkoda, że Hayat nie przetłumaczyła 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu 😉 

Dokładnie też się wczoraj nad tym zastanawiałam (bo już tego nie pamiętam) czy Kemal przypadkiem celowo nie zostawił swojego telefonu.

 

KO  🙂

Erkan ma co pokazać, ale w WM nie pokazuje skrawka ciała :classic_biggrin:.

Przez cały czas chodzi w garniturach ( jeszcze z kamizelką), czasami w swetrach lub w piżamach ( koniecznie z długimi rękawami i spodniami:classic_biggrin: ). Ja nawet nie pamiętam, czy on miał nałożoną koszulkę z krótkim rękawem.

Bardzo purytański ten serial :classic_smile:.

 

GRA  🙂

Znalazłam te zdjęcia i chciałam się z Wami podzielić 😉 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi,

Na TS zapraszają na 37 odc YE ..... oglądasz ?

Ja na razie mam małą przerwę.... porzuciłam go chwilowo z wiadomych powodów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×