Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Barnaby 😘

Kasiu 😘

Basiu 😘

Dzięki za KS! 💕😉

>

Barnaby😉

Trzymamy mocno kciuki za pomyślne efekty terapii! 😘🍀 

Fehime  zaskoczyła mnie swoją reakcją na wiadomość o Deniz. Jak szybko się zmieniła wobec Nihan. Nagle dziecko sprawiło, że  inaczej na nią spojrzała! 

Spojler? Spoko😉😉

>

Basiu 😘👋

O butach w KS  

Mnie nogi bolą, gdy widzę obcasy Asu. Ta to często ma takie  szpile, że można by nimi lód kruszyć 😲 Pewnie to tylko do roli, dla podkreślenia charakteru, ale kiedyś trzeba dać czas na odpoczynek stopom. U Fehime chyba Asu wkłada wygodne, dyżurne kapcie? 🤭

>

GRA 😘👋

Dzięki za stare przeboje🎶🎶🎶🌹😘  Kiedyś podobał mi się Roba Thomasa „Lonely No More”   i Kylie Minogue „Can't Get You Out Of My Head"  (Ona jest niższa ode mnie, o 3 cm! Kiedyś się trochę  nią interesowałam i ten wzrost mnie bardzo zaskoczył😉

>

Gość MM 5 Witaj! 🙂👋

Dzięki za wiadomość o Beren. Już kiedyś czytałam o jej rozwodzie, ale potem pojawiły się jej uśmiechnięte zdjęcia z mężem, jakiś wyjazd,  więc uznałam  to za polotki. Może i teraz tak jest. Wszystkiego dobrego jej życzę! 

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basiu 🌹

GRA 🌹

”Romeo i Julia” będą na rano... Dzięki! 😘

Teraz już pora...

Dobranoc i pięknych snów nam wszystkim⭐👋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrrrrrranoc Panie Misiu! 🌛👋

Do zobaczenia! 🎶🎶😉

Spokojnej nocy.

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA, przepraszam Cię za pomyłkę, nowego gościa też. Gdy zobaczyłam profil na czarno, automatycznie uznałam, że to Ty 🙂. Tym razem naprawdę dobranoc 😴.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂

*b3e467f8774132d85bd95af2f08f16a14344.jpg

Przyjemnej i pogodnej soboty Gromadko 🙂 Pozdrawiam 😘👋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! 🌞

Mam słońce, pogodę i nawet trochę wolnego czasu! 😲😅 

 

Cześć Kasiu😘👋

Uśmiecham się do Ciebie! 😄

>

Pozdrawiam Wszystkich w wolną sobotę😘🤭😂👋

images?q=tbn:ANd9GcTD2plJG4mtVdxdR2o9dSL

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrrrrrry Panu! 😎👋

Chwili spokoju i odpoczynku życzę prrrrrrracusiowi!🌞🍨☕😉😄

PozdrrrrrrawiaM! 😉😉😉👋

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :classic_smile:.

Witam w piękną, słoneczną sobotę.

Życzę Wam przyjemnego dnia😄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂.

Kasiu, KO, witajcie dziewczyny 😘.

Życzę nam wszystkim miłego weekendu 😘👋.

Elfi, całej Twojej rodzinie życzę fajnie spędzonego razem czasu i szybkiego zakończenia prac. Żeby było pięknie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfi 😘👋

Barnaby 😘👋

Witajcie w pogodną i  wiosenną sobotę! 🌷🌸🌼🌞😎

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Barnaby   😀

Dziękujemy bardzo.:classic_smile:.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO👋,Elfi👋,Barnaby👋 ...😘

Cały dzień była tak piękna pogoda,że aż nie chciało mi się wracać do domu😁Ziemia pachniała,na niektórych drzewach i krzewach widać już pąki, po jeziorze pływały łabędzie...ach wiosna 🙂

*Teraz mam czas na IM 22.

Pięknego popołudnia nam wszystkim 😘👋

*15694.gif

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:.

U mnie było chyba mniej pogodnie niż u Was, ale nie narzekam, bo wiosnę się już czuje :classic_smile:.

Wracając do pogłosek o rozwodzie Beren, to bardzo mi z tego powodu przykro, bo życzę jej jak najlepiej a teraz jest jej na pewno ciężko.

Odkąd zobaczyłam jej zdjęcia,  wychudzonej wręcz anorektycznie (jakieś półtora roku temu) byłam jej stanem - głownie ducha - mocno zaniepokojona. Takie rzeczy nie zdarzają się bezpodstawnie.

Ze wspólnych zdjęć Beren i Kenana wydawałoby się, że tworzą sympatyczną, wiecznie uśmiechniętą parę, wzajemnie się wspierającą. A musiało dziać się  coś niedobrego.

Dociekanie przyczyn i analizowanie jej wpisów na IG to już raczej spekulowanie. I tak nie będziemy wiedzieć co za tym stoi. Wspomnienie na Ig o zmarłym przed 15 laty ukochanym to z jej strony jakiś akt desperacji, idealizowanie przeszłości. Wydaje mi się jednak, że jeśli w trudnych chwilach Beren będzie cały czas wracać do przeszłości i swej pierwszej miłości,  nie przyniesie to szczęścia nikomu – ani jej, ani jej jeszcze obecnemu mężowi ani ewentualnemu następcy. Nie twierdzę, że ma całkiem zapomnieć o swym pierwszym ukochanym, ale trzeba znaleźć dla niego jakieś miejsce w pamięci, najlepiej za zamkniętymi drzwiami :classic_unsure:.

Michale, co się stało z naszą wesołą, pełną energii i uśmiechów Beren?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dobry wieczór🤗

Ja też poczułam wiosnę😤😭🤪

.https://memotywatory.pl/upload/6eb221d5544b399736ee4a5e3ef28cbf.jpg

Dziękuję za super wpisy i obrazki,💖💖 a Pani KO dodatkowo za fenomenalne streszczenia  i krecika😘 😍

Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco i życzę udanego weekendu👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20:39

IM 22. Kto wie jak potoczyłyby się losy Szury i Seyita gdyby nie Petro.Może ich historia, już jako małżeństwa gdyby Petro się nie wmieszał, byłaby piękna, szczęśliwa i romantyczna? Szura i Seyit mieli siebie,mieli licznych przyjaciół i ich wsparcie w trudnych chwilach,a ostatnio nawet większą nadzieję,że odnajdzie się rodzina Szury.Otaczali ich ludzie którzy ich lubią,kochają,darzą szacunkiem. Wszystko powoli zaczęło im się układać.Petrowi- zdrajcy, podłemu,fałszywemu i choremu z nienawiści człowiekowi musiało to przeszkadzać.Tym bardziej,że dotyczyło to kogoś,kogo nienawidził.Petro po prostu nie chciał by Seyit był szczęśliwy.Chciał odebrać mu wszystko.Stopniowo to zresztą robił.Zabrał mu rodziców, brata, przyjaciela...Teraz chciał mu zabrać Szurę.Jej uczucia nie miały dla niego znaczenia.Łajza też deklarował miłość do Fatmagül,ale nie chciał jej szczęścia.Chciał swojego szczęścia.Petro nie ma nikogo.Musi wszystko i wszystkich kupować nie mając przy tym żadnych skrupułów.Jego życie to tylko zależności.Nie ma własnej rodziny,nie ma prawdziwych przyjaciół,choć są też tacy, jeszcze nieświadomi z kim tak naprawdę mają do czynienia,którzy za takiego go uważają.Otaczali i otaczają go ludzie o równie wątpliwej jak i jego moralności. Bolszewicy,baronowa,kapitan Willy i pewnie jeszcze wielu innych im podobnych;to nie to że jest mi go żal, bo sam sobie takie życie wybrał i na takie zapracował.W tym środowisku Petro odnajduje się nader dobrze,jednak myśląc i porównując się z Seitem, czuje się gorszy i to na pewno mocno go uwiera.Petro nie chciał czuć się gorszy.Dotąd, nie przebierając w środkach robił wszystko by Seyita zniszczyć,a nawet wyeliminować, ale ponieważ mu się to nie udawało próbował chociaż zdyskredytować go w oczach Szury by zniszczyć jego związek.Jednak te jego wielokrotne próby zaszkodzenia i Seyitowi i jego związkowi zawsze kończyły się jego niepowodzeniami.Mimo wielu burz,które między innymi Petro nad nich przyciągał,związek Seyita i Szury nie rozpadł się.Nawet Szura,którą Petro uważając za słabą wybrał do swoich rozgrywek,sądząc że dzięki niej z łatwością osiągnie swój cel, po krótkich chwilach zwątpienia w Seyita pod wpływem intryg Petra, szybko w sobie te wątpliwosci rozwiewała.I na tym polu Petro też poległ.Jej miłość,ufność i wiara w Seyita była tak silna,że żadne jego intrygi nie wpływały na zmianę jej uczuć do niego. Nadarzyła się jednak okazja by wreszcie przerwać to szczęście Seyita.Niebywała była to gratka dla Petra,którą ten ochoczo i tym razem skutecznie wykorzystał.Nie mógł przecież dopuścić do tak długo wyczekiwanego przez Szurę ślubu z Seyitem i zrobił wszystko aby ten ślub się nie odbył.Czym się tak naprawdę kierował? Miłością do Szury? Wątpię.Zazdrością o nią? Czy może jednak zawiścią i nienawiścią do Seyita? Za wszystko.Również za to,że odnalazł się w nowym miejscu i że jest szczęśliwy.Że mimo tylu trudności i wszelkich przeciwności jego życie się stabilizuje, powoli nabiera kształtów i być może otwierają się przed nim nowe perspektywy.A może to wszystko razem? Choć trudno mi sobie wyobrazić,że Petro naprawdę Szurę kocha. Znał ją już wcześniej, jeszcze zanim Seyit ją poznał i nie odnosiłam takiego wrażenia.Była co prawda młodziutką dziewczyną i być może Petro nie widział w niej jeszcze kobiety, ale za to widział ją w niej Seyit.Petro dopiero wtedy zainteresował się Szurą gdy zauważył jak patrzy na nią Seyit i dostrzegł co między nimi się rodzi.A potem to jego zainteresowanie nią stopniowo w nim narastało.Ale czy to miłość?Może Petro i jest o nią zazdrosny,ale myślę,że z jego strony to nie zazdrość o Szurę, a o kobietę którą kocha Seyit.To zazdrość dla samej zazdrości.Być może się mylę,ale sądzę że gdyby nie była to Szura a jakakolwiek inna kobieta,którą Seyit by równie mocno kochał,Petro byłby zazdrosny o tę inną.

O wszystko co stało się ze związkiem Seyita i Szury obwiniam Petra!Owszem,Seyit też wiele zawinił.Początkowo swoją beztroską,brakiem konsekwencji,nieliczeniem się z tym jak w tym nieformalnym związku,co na ówczesne czasy było czymś wyjątkowo niestosownym czuje się Szura, a później jeszcze branymi przez niego pod uwagę rozterkami, które stopniowo coraz częściej zaprzątały mu umysł,i kładziony na szali wybór między ojcem a nią, przechylał się raz w jedną, raz w drugą stronę.To wszystko trwało stanowczo zbyt długo.Ale jednak Seyit wybrał. Wybrał to co było dla niego najważniejsze.Wybrał Szurę i życie z nią.Sam długo nie potrafił tego zrobić ale posłuchał rady Alego.Przemyślał wszystko co od niego usłyszał i połączył z tym co sam czuje.Może potrzebował kogoś postronnego, mądrego i doświadczonego kto wskazałby mu kierunek? Może gdyby był ktoś taki wcześniej,Seyit by tak długo nie zwlekał? Wcześniejsza rozmowa z Celilem,który również próbował namówić go na ślub z Szurą,mimo że to jego najbliższy przyjaciel nie przyniosła efektu, a poza tym też odbyła się za późno.Jednak w tej chwili Seyit już się nie wahał.Był pewien swojego wyboru i już wiedział,że Szura jest jego życiem,powietrzem,przeszłością i przyszłością.Był zdecydowany.Ten stracony czas zagrał niestety na jego i ich niekorzyść co bezwzględny Petro szybko wykorzystał.Gdyby nie jego ingerencja Szura i Seyit na pewno by się pobrali.

Edytowano przez Kasia_5
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20:58

Oj,biednaś Ty Aa...😔Sądząc po obrazku wiosna daje Ci się mocno we znaki. Bardzo Ci współczuję😔 Trzymaj się Aa! Nie daj się 😘 Niestety, trzeba przeczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:20

Dobry wieczór 😀

Kolejny weekend - to może na Dobranoc kolejna porcja filmowych klipów .... ? 📽️🎶
<
To może na początek fragmenty filmu "Pamiętnik Bridget Jones" z 2001 roku
z Renee Zellweger , Hugh Grantem i Colinem Firth'em . 
Piosenkę "Someone Like You śpiewa " Van Morrison " :
.https://www.youtube.com/watch?v=kGVcKbLPIAE
<
Fragmenty filmu " Angielski pacjent "  1997 roku 
z Kristin Scott Thomas, Ralphem Finnesem, Juliette Binoche i Colinem Firth'em.
Piosenkę " Je T'aime " śpiewa Lara Fabian :
.https://www.youtube.com/watch?v=bC_3bIjow6E
<
Fragmenty filmu " Grease " z 1978 roku  z Oliwią Newton-John i Johnem Travoltą, 
którzy też śpiewają piosenkę "You're the one that I want "(Jesteś tym, czego pragnę):    
.https://www.youtube.com/watch?v=7oKPYe53h78
<
Fragmenty filmu " Uwierz w ducha " z 1990 roku 
z Demi Moore, Patrickiem Swayze i Whoopi Goldberg .
Righteous Brothers śpiewają piosenkę " Unchained Melody"
.https://www.youtube.com/watch?v=TSatRFUUS4Q
<
Fragmenty filmu " Piękna i bestia " z 2017 roku z Emmą Watson i Danem Stevens'em.
Piosenkę " Beauty And The Beast" śpiewają  Celine Dion i Peabo Bryson :
.https://www.youtube.com/watch?v=Z463yP3Z1tM
<
I na koniec wielki przebój filmowy czyli "Titanic" z 1997 roku 
z Kate Winslet i Leonardo di Caprio.
Piosenkę "My heart will go on" śpiewa Celine Dion :
.https://www.youtube.com/watch?v=253gydVXZrQ
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim😉

Miałam pogodę i miło spędziłam dzień🌞😉😅 Na spacerku też byłam 😉😎

>

Kasiu 😘

Super komentarz do IM 22!💖🌹 W pełni się z Tobą zgadzam!

Petro! Oby go!!!🤬 

>

Aa😉

Dzięki😘 

Trzymaj się kreciku!!! 🤗😉😘 Oznaki wiosny nie sprzyjają każdemu... 😲😔🤧 

>

Basiu😉

Mogę się mylić, ale być może do rozpadu małżeństwa Beren przyczynił się problem z zajściem  w ciążę? Oni od jakiegoś czasu starali się o dziecko i chyba z tym  mieli problem. Ostatnio było cicho o Beren, nie wiem, czy coś istotnego wydarzyło się, co mogło mieć wpływ na jej małżeństwo.

Dziś przeczytałam na pewnym forum, że Turecki Netflix pracuje nad nowymi projektami, m.in. nad filmem z Beren Saat  

Tutaj link:

https://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=174&t=10190&sid=60a05ca30796e0c3c28fae402ac00c8a&start=390

>

GRA😉👋

Filmowa Dobranocka wysłuchana! Dzięki! 🎶🎶🎶😘🌹🌹🌹🌹 

Tej wersji „Pięknej i bestii” nie widziałam😉

>

IM 22 obejrzałam, ale komentarz dodam w dzień  😉

 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Wszystkim. 😉🌛

Dobrrrrrrrranoc Michałku! 😊🌟

Niech się przyśni i pięknie śni... 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

06:46

Dzień dobry 🙂

Życzę nam wszystkim przyjemnej, uśmiechniętej niedzieli 😘👋

*niedzielne_pozdrowienia_1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🌞

ece317521c419a4d1067ae8b57976d9d.jpg

Cześć Kasiu! 😄👋

Pyszna niedziela! Bardzo chętnie 😋☕🍪😁

Pięknej  i spokojnej niedzieli, Gromadko... 🌞🌷🌸🌼🌺😘👋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrrrrrry Panie Misiu! 😎👋

niedziela_002.jpg

Niedzielny odpoczynek! Polecam! 😅🎶🍯🍪🍫🍰☕️🛋🌞

Pozdrrrrrrawiam Cię serrrrrdecznie Kudłaty!!!🌷😉👋

P. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11:42

Piękna była ta wczorajsza filmowa dobranocka,GRA🙂 Dopiero dziś sobie jej posłuchałam,a teraz przeglądam internet i Lara Fabian któryś już raz(?) śpiewa mi przepiękną piosenkę "Je T'aime" 🙂 

Dziękuję GRA 😘🌹🌹🌹

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

Dzień dobry Ekipo!

Cześć Kasiu!

Cześć Pani Wróbel! 😉

Niestety, niedziela pracująca!

Pozdrawiam Was serdecznie!

M.

P. S. Basiu, co się stało z naszą Beren? Nie wiem... Jeżeli prawdą jest to co piszą, to chyba przyczyną jest ta niemożność zajścia w ciążę... To zaważyło na Jej życiu rodzinnym i zawodowym. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12:16

Gapa się nie przywitałam😁

Cześć KO🙂 👋

Cześć Michale🙂 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo! M.iś!!! 😅👋

Witaj, witaj!!!☕🍪

Prrrrrracusiu Ty, dbaj o siebie i znajdź chwilkę na odpoczynek i wytchnienie o tej absorbującej prrrrracy❣️.... 🤗😉

Trzymaj się!!!

P. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12:40

Na EAPF można zagłosować na najbardziej przystojnego aktora🙂 Zagłosowałam😍

Engin w tym rankingu zajmuje drugą pozycję (w tej chwili z 14.946 głosami -18,8%) za Ibrahimem Çelikkolem(15.762 głosy- 19.9%)

Ekran Meriç ma 6.pozycję i 4.671 głosów - 5.9%

Burak Özçivit poz.7. i 4.091gł.-5.2%

Kivanç Tatlıtuğ poz.12. i 1.092 gł.-1.4%

Onur Tuna poz.15. i 469 gł.-0.6%

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM 22

>

Tina czuje się lepiej, ale jeszcze jest słaba. Wspólnie z Yusufem zarabiają w restauracji grając do kotleta. Dzięki temu mają pieniądze na przeżycie. Ich muzyczny występ oklaskiwał sam Kapitan. On chyba nie wie kim jest Tina? 

Zejście ze sceny zbiegło się wejściem Petro do lokalu. To była chwila, a jednak nie spotkali się. Fałszywy  Petro nie przyszedł posłuchać występów muzycznych, ani na kolację. To było spotkanie w interesach. Szybko znalazł wspólny język z wrednym Kapitanem. Jest pewny, że on pomoże mu rozdzielić Szurę i Seyita. Wkrótce ich ślub i do tego wydarzenia Petro nie chce dopuścić! Czy Kapitan mógłby odmówić tak kuszącej propozycji, jaką jest zniszczenie szczęścia Kurta Seyita? 

/c.d.c./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×