Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Dzień dobry😄

6c88b83e7d6846d673a06492b0df4fb5.jpg

Cześć Kasiu😘 , piąteczka 🖐😅

Fajnego piątunia Wszystkm życzę🌞😘🌳🌿🌷🌸☕🍪🎶🎶🍹😅👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panie Misiu! 😎👋

Bez śniadania nie może być dnia😉 Smacznego!!! 😄

%C5%9Aniadanie-do-pracy.png

Pozdrrrrrrrawiam Kudłatego Kolegę! ☕🍪😉

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂.

Kasiu, KO, miłego piątku 😘👋.

Dzięki Wam zrobiło się słodko, to dorzucę jeszcze trochę słodyczy.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😉 

Kasiu 😀 KO 😀 Barnaby😀.

 Kasiu

Słodki obrazek, bardzo chętnie bym przybiła piątkę z takim słodziakiem🐕.

KO

O i drugi słodziak, tylko sporo mniejszy! :classic_smile:

Barnaby

Dzięki za kolejną porcję słodyczy🐶.

 

Nie wiem, jak Wam, ale mnie ten tydzień bardzo szybko minął.

Życzę Wam fajnego piątku, miłego weekendu początku 😍😘☀️.

 

Skoro u nas dzisiaj królują psiaki to:

https://gifyagusi.pl/img/2018/07/25/obrazek-gif/milego-dnia/piesek życzy miłego dnia uśmiechu słonka.gif

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny🙂Tyyyyle słodkooości😍Dzięki za super obrazki😘

Barnaby😁Super filmik😁Nie wiem jak w takiej sytuacji Muratowi Cemcirowi udało się utrzymać twarz pokerzysty😁 No... prawie😁

Edytowano przez Kasia_5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALA.Dziadek Hayat jest trochę(?) niesłowny! Przecież obiecał! Powiedział,że dda Muratowi wnuczkę dopiero gdy spadnie czerwony śnieg! I co??

Czerwony śnieg był,a dziadek ? Dziadek zadzwonił na policję bo...zb.oczeniec nagabuje jego wnuczkę?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mój weekend nie zapowiada się miło! Nie dość, że jestem "uwięzio.na", to jeszcze jestem załatwiona. Padł mi laptop. 

3 godz. temu wysłałam jeszcze post z 2 linkami, ale też nie przeszedł i nadal jest na różowo.

KO , a może Ty , o ile masz czas, dałabyś  radę skopiować ten różowy post i jeszcze raz go wkleić.

GRA - nie obejrzę Dobranocek, bo nie potrafię otwierać linków i obrazków z kropką.

Dziewczyny, podziwiam Was za pisanie w komórce. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA🙂Bardzo dziękuję za super dobranockę 🙂Dopiero teraz sobie jej posłuchałam.Lata 70.i 80....cóż to była za moda🙂Teraz patrzy się z sentymentem ale i trochę z uśmiechem.Niekoniecznie lub nie zawsze fajnym😁😛

*Słuchając Suzi Quatro w piosence "If You Can't Give Me Love" przypomniał mi się mój gramofon i właśnie ten singiel na czarnej małej płycie z dużym otworem w środku, i aby go(i inne małe winyle też) włączyć trzeba było na talerz gramofonu położyć specjalny krążek by ta płyta leżała centralnie😁 Pamiętacie to?😁😉

>

Elfiku.Ojej...Współczuję Ci.Teraz trudno obyć się bez laptopa...Elfi, życzę Ci aby bardzo szybko udało Ci się znów na nim podziałać!!✊ 😘

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KS 144. Galip przyszedł na pogadankę do synka...

*Już wie o czym Emir rozmawiał z jej lekarzem!

*Podły tchórz! Galip nie chciał by po wybudzeniu jego żona powiedziała prawdę o jej rzekomym samobójstwie.

*A w ogóle to najlepiej odwrócić kota ogonem! Kemal,Nihan...zawsze zadziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leyla,Ayhan...Kolacja dla dwojga... zabawnie, miło, sympatycznie.Opowieści o sobie...

*O! Kolacja już nie dla dwojga.Do Leyli i Ayhana dołączyli niespodziewani goście. Nihan z Deniz i za chwilę Kemal.Wprowadzili i zamieszanie i...zmieszanie ...yyyy...tego, no....ta kolacja to tylko przegrany zakład!😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość niezręczna sytuacja jest przy tej kolacji🙂 Kemal uważa,że powinni z Nihan się ulotnić,ale Nihan... nie zamierza🙂 Dopiero przyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kemal odsłuchał nagranie z podsłuchu. Hakan wcześniej już wykonał polecenie Emira i aresztował rybaka,właściciela łodzi,którą miał uciec Ozan, by Kemal nie mógł się z nim spotkać.

*Kemal nie miał wyjścia.Ustąpił Nihan. Oboje pójdą tam gdzie Emir ma się spotkać z mordercą jej brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!😘👋

Elfi 🤗 

Przykro mi, że Twój laptop ma awarię! Niech szybko go naprawią!🙏  

Niestety nie mam dostępu do zatrzymanych postów😔 Widzę, że jest jeden z ostrzeżeniem, ale nie mam uprawnień do sprawdzenia go...☹️ Przykro mi.

Spróbuj zaznaczyć i skopiować swój zatrzymany post - stukając w ekran, przytrzymując palcem i po wyświetlaniu opcji wybierając  „Zaznacz” Wtedy palcem przesuwasz i zaznaczasz tekst na ekranie. Powinny  pojawiać się  opcje do wyboru - m.in.  „Kopiuj” Tak jest u mnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie gość, to Ayhan 🤣. Czyli domownik? Leyla promienieje, od razu odmłodniała z pięknym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wspólnym stole pojawił się temat więzienia.Co czują siedzący tam skazani?Potrzebują nadziei i kogoś kto na nich czeka na wolności.Inaczej zostaje tylko gniew....Nihan zabrała Kemalowi obie te rzeczy!

*Nihan przypomniała Kemalowi,że nie chciał się z nią widzieć gdy przyszła do niego na widzenie i...otworzyła jego ranę!

* Przygniatający,zawieszony na niej jego wzrok mówił tak wiele...Nihan powiedziała...dobranoc.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Nihan od Ayhana dowiaduje się, ile Kemal wycierpiał przez nią. Taki mężczyzna jak on nie użalałby się nad sobą.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do Nihan w końcu dotarło, jak bardzo skrzywdziła Kemala swoimi zeznaniami i posyłając go do więzienia!? I jeszcze się obraża, że wtedy nie chciał jej widzieć! 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galip "załatwił" sprawę Müjgan. Nie sprawę, a Müjgan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolacja skończona.Ayhan z maślanymi oczami pożegnał się z Leylą 😍

*Kemal wszedł do pokoju w domu Leyli gdzie Nihan i Deniz już śpią.Chciał tylko oddać zostawiony przez Nihan telefon ale...

Edytowano przez Kasia_5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, moja mama miała gramofon i był taki krążek nakładany na ten dynks, żeby płyta była ułożona symetrycznie. Nasz gramofon nie miał głośnika, podłączało się go do radia i słuchało radiowy głośnik.

A teraz mam głośnik, z którym się rozmawia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emir znalazł w pokoju położony przez Nihan podsłuch!Domyślił się,że ona coś kombinuje! Jeśli ona to Kemal na pewno też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deniz spała z tatą 😍.

Cześć Kasiu, cześć KO 😘.

Edytowano przez barnaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kemal został wieczorem w pokoju Nihan i Deniz i... położył się obok nich.Zasnął przyglądając się im.

* Przykro było mu rano wychodzić bo podobał mu się obrazek,który widział. Śpiąca Nihan,obok niej jej córeczka, i...on.Jego wymarzona rodzina...Zadumał się.Ta zaręczynowa obrączka na jego palcu...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hakan wie,że dał się podejść Kemalowi! Dowiedział się też,że Kemal już wcześniej rozmawiał z rybakiem. Fałszywymi pieniędzmi zapłacił mu za wszystkie wiadomości o Ozanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L : Kemal powinien dać spokój Nihan! Ona ma rodzinę,a on się wkrótce żeni!

* Nie!!! Kemal już nie zamierza się żenić!!!🙂

*Czy to ten poranek zdecydował o zmianie jego decyzji?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O włos minął się Emir z Kemalem gdy przyjechał do Nihan.Jego słowa brzmią groźnie, ale dla niej chyba nie do końca zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za śmierdziel z Emira, nawet nie kamufluje swojego szantażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy Kemal dotknął swoją obrączkę, Asu już czuła co za chwilę się wydarzy... *Kemal ją zostawił! Obrączkę też!! Wziął na siebie całą winę za rozstanie.Nie chce jej krzywdzić miłością do innej,a nie do niej.

*Czego Asu do chol...nie rozumie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×