Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Kasiu, a może wydawało mi się, że wrzuciłam te dwa posty z lawendą, o których myślę? To dziwne, bo zdjęcia są dobre, jedno z nostalgiczną Misią siedzącą obok doniczki i wpatrzoną w dal.

Obejrzałam 3. odcinek "Hercai" i spodobało mi się. Egzotycznie chyba bardziej niż w BBO, jest wątek walki klanów jak w CM, tradycje doprowadzone ad absurdum jak w "Sıla". Reyyan, młoda dziewczyna, zako...e się z wzajemnością w Miranie, biorą ślub i on po nocy poślubnej porzuca ją. Ona wraca do domu i jej popyrtany dziadek chce ją z.abić, bo myśli, że mąż ją rzucił przez to, że nie była dziewicą (chyba..., przynajmniej tak to zrozumiałam). Rodzice są normalni, kochający, ale czuwają przy jej małej chorej siostrze.

W końcu jej ojcu udaje się przekonać dziadka, że dziewczyna jest niewinna i może chodzić o zemstę, wtedy stary pryk w przypływie dobroci chce ją wydać za zgreda starszego od siebie i wrzeszcząc zaciąga ją za włosy przed imama. Offf...

AT Taşanlar jest kuzynem Reyyan i jest kochany jak w KPA, Cahit Gök gra brata Mirana i ma okropne bokobrody 🙈. Przynajmniej jest lojalny i wspiera brata.

Jeśli kiedykolwiek cokolwiek pomyślałam o grzywce Mustafy, szaleńca mojego ukochanego, to odszczekuję pod stołem 🐶. Ten Miran ma grzywkę ciętą w połowie czoła od garnka.

Jeśli kiedykolwiek pomyślałam coś o szybkim wyjmowaniu pistoletu przez Mustafę, to w "Hercai" robią to na trzy cztery zbiorowo.

Okazuje się, że jeszcze coś mnie w tureckich serialach dziwi.

Edytowano przez barnaby
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Dobry wieczór

Dla zainteresowanych - odcinek 23 IM

.https://www.youtube.com/watch?v=GQ8D8TOvCnQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, cudowny tekst 💙. Dzielisz się swoją wrażliwością, czułością w traktowaniu bohaterów i znajomością duszy ludzkiej. Bardzo Ci dziękuję 😘.

Nie bardzo wiem, co teraz zrobić, bo zaraz zacznie się godzina dla Ziemi i u mnie mają zgasnąć światła w budynkach i miejscach publicznych i ja tę akcję popieram. Czy można oglądać coś przy zgaszonych światłach, czy to będzie obejście, jednak hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20:36

Barnaby.To może dla pewności/sprawdzenia wrzuć te dwa posty? No i nostalgiczna Misia...

*Bardzo zaciekawiłaś mnie tym co napisałaś o serialu "Hercai" ale chyba nie podejmę się oglądania go w oryginale🙂Może odszukam go na ros.stronie i znajdę czas(nie wiem jak!)by chociaż na niego zerknąć.Moja lista filmów do obejrzenia coraz bardziej się wydłuża😁 

>

Barnaby😘Bardzo mi miło.Dziękuję!💕

*Hmm...Zabiłaś mi ćwieka😁

Z tego co pamiętam kąpiel przy świecach z lampką wina raczej odpada? 

 

 

Edytowano przez Kasia_5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20:44

Ależ ze mnie guła! Nie wiedziałam o akcji godzina dla Ziemi ale przeczytałam,że i u mnie ona jest! Przyłączam się.Winko mam😉 Nara👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie nic nie widzę, bo mam światło tylko z nachylonego ekranu laptopa. Stwierdziłam, że może działać na baterii, a gdy oglądam coś dłużej lub piszę w kafe, to jestem na kablu zasilającym i ładuje się i tak i tak. Mam wino, ale w tych ciemnościach może być problem ze znalezieniem i odkorkowaniem.

Kasiu, masz rację, kąpiel odpada 🛁, bo mój brodzik ma ze dwa centymetry głębokości. Zostają ewentualnie świece, ale one przy spalaniu zużywają tlen, więc co to za korzyść dla Ziemi? Siedzę przy oknie i muszę przyznać, że niewiele osób przejmuje się akcją, w wielu oknach świeci się światło.

Miłego nastroju 🍷😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu 🙂

WOW, również i w tym tygodniu napisałaś dla nas wspaniały komentarz. Tym razem na temat Szury, i jej wiary w Seyita, i dręczące jej niepewności,  aż do poczucia winy za rozpad związku.

Bardzo dziękuję za ten piękny tekst🌹🌹🌹🎖🙂.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA🙂

Dzięki za namiary na stronę FB WM.

Szczególnie cieszę się z możliwości przeczytania tłumaczonego wywiadu z Erkanem. Przyznam, że  Erkan zdobywa u mnie dodatkowe punkty.

Jeśli chodzi o związek z Hazal,  to może to tylko plotka.

Wiesz, ja miałam takie wrażenie, że On  obecnie w prywatnym życiu, jakby dalej jest zabiegającym O względy Zehry Omerem. Takie MSK IV 😀.

Na filmikach zawsze jest koło Niej, na prywatnych zdjęciach prawie zawsze Ją obejmuje. Uśmiechnięty i wpatrzony w Nią, jak w obrazek. Taki zakochany " więzień"🙂. Trzeba przyznać, że  i Erkan i Burak nigdy publicznie nie wstydzili się okazywać swoich uczuć do partnerek. 

(No masakra z tym telefonem. Wszystko wie lepiej.)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:35  😀😀😀

Z okazji weekendu obejrzymy jeszcze dziś parę filmowych klipów... 📽️  🎶🎶
<
Na początek fragmenty filmu " The Holiday "
Piosenkę "Stay One More Night " śpiewa  Chris Norman :
.https://www.youtube.com/watch?v=YODZw9WTY7w
<
Fragmenty filmu " Jak w niebie " z 2005 roku z Reese Witherspoon i Markiem Ruffalo.
Piosenkę " I Promise You ' śpiewa Michael Bolton :
.https://www.youtube.com/watch?v=MQnQ1txMvuw
<
Fragmenty filmu " Jak stracić chłopaka w 10 dni " z 2003 roku 
 z  Kate Hudson i Matthew McConaughey'em.
Piosenkę "Lost In Love " śpiewa zespół Air Supply :
.https://www.youtube.com/watch?v=T_iKsmD9UHw
<
Fragmenty filmu " Cała ona " z 1999 roku - z  Rachael Leigh Cook i Freddim Prinze Jr.
Piosenkę "I'll Be Loving You Forever" śpiewa zespół Westlife :
.https://www.youtube.com/watch?v=tZ40ttsY2Dc 
<
Fragmenty filmu " Pokojówka na Manhatanie" z 1999 roku - z Jennifer Lopez i Ralphem Fiennes'em.
Piosenkę "Fall Again" śpiewa Glenn Lewis :
.https://www.youtube.com/watch?v=z3WOMU1kCmE
<
I na koniec fragmenty filmu "Czego pragnie dziewczyna" z 2003 roku z Amandą Bynes, Colinem Firth'em i Kelly Preston .
Piosenkę "That's the Way It Is" śpiewa Celine Dion:
.https://www.youtube.com/watch?v=eXSAOOvow3s
<
Dziś na Dobranoc były same romantyczne komedie.
Przyznam ,że ostatnio najbardziej takie komedie lubię oglądać....przestaję się dręczyć...😜😩

Niestety, ja całkiem zapomniałam o "Godzinie dla Ziemi".... no, ale pracowałam dziś w ogrodzie ... to może to też się liczy ?
<
Spokojnych snów .. z uśmiechem...😀
Dobranoc 🌜
GRA  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM23. Wzrusza mnie miłość Szury. Nie jest w stanie dotknąć jej nic złego; nienawiść, zawiść, uraza – pozostaje czysta i niezachwiana. Miłość Szury jest taka, jak ona sama. Jest gotowa szukać winy w sobie za wyjazd Seiyta, żeby nic nie zaszkodziło wizerunkowi ukochanego. Robi to dla niego, bo go poznała w najbardziej dramatycznych okolicznościach jak człowieka szlachetnego i godnego zaufania oraz dla siebie, żeby ochronić ich miłość i obraz Seyita od niejasnych okoliczności jego zniknięcia.

Jej bezradność i cierpienie są tak wielkie, że nawet Ayşe nie drwi z niej, nie uśmiecha się ukradkiem, tylko patrzy ze łzami w oczach na pełne godności ciche przeżywanie bólu.

Nikt nie jest obiektywny w stosunku do siebie, ale Petro słysząc o okolicznościach rodzenia się miłości Szury, nie wyglądał na kogoś, kto wątpi w to, że mógłby wzbudzić choć zbliżone siłą uczucie. Kocha się mimo wszystko, a nie za coś – zgoda. Jednak on nie może nic ofiarować takiej kobiecie jak Szura, miłość kogoś takiego jak on obraża, jeśli to jest miłość.

Celil, znakomity oficer, zasiadł za biurkiem i wykonuje monotonną pracę urzędnika. Po czasie burzy i naporu czas na mała stabilizację, na znalezienie swojego miejsca na ziemi. Nie chciałby tracić kontaktu z Szurą, tylko ona mu została, tylko ona łączy go z przeszłością, w której została przyjaźń z Seyitem i miłość do Tatiany.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi   , 😟

też miałam taką nadzieję ,że to tylko plotka.... ale pokazuje się coraz więcej informacji o rozstaniu...

Chyba podali jednak do wiadomości tę informację ... klipy z wczorajszego dnia - 29.03.19

Rosyjski klip -  rozstali się :
.https://www.youtube.com/watch?v=0Q_4PHaUqdQ

<

den ayrılık açıklaması .../ definicja separacji.    

.https://www.youtube.com/watch?v=hF3Z74wzesY 

<

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı  -  İkilisi İlişkilerini Sonlandırdı!  Duet zakończył swój związek!

  .https://www.youtube.com/watch?v=rfgu3a_Qtrs    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA🙂

A ja przed chwilą dopiero wysłuchałam Twojej wczorajszej Dobranocki.

Udało mi się  otworzyć z komórki wszystkie linki ( dzięki Barnaby).

Takie dziwne uczucie: głosy i piosenki pamiętam, ale twarze wykonawców już nie ( nie znałam? nie pamiętam?).

Dzięki za te wzruszające przeniesienie w czasie 🌷🌷🌷.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA, pewnie, że praca w ogrodzie się liczy. I to jak! 

Elfi 😘.

Kasiu, może wrzucę posty z lawendą na Ig, chociaż pora roku nie pasuje do lawendy 😉. Jeszcze nie wiem, czy będę oglądać "Hercai", chociaż kusi mnie przede wszystkim Midyat, no i odcinki są raz w tygodniu, więc nie jest to takie obciążenie. 

Pamiętacie, że dziś śpimy godzinę krócej?

Edytowano przez barnaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA.Dziękuję za dobranockę😘🌹 Było bardzo miło posłuchać i popatrzeć na tę filmowe klipy🙂 

Barnaby😁Właśnie wykasowałam przypomnienie o zmianie czasu😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA

Niestety w te linki o rozstaniu nie mogę wejść z komórki. 

Zobaczę je po naprawie laptopa.

Ale dzięki!

O Enginie i Jego związkach też krążyły różne filmiki, a później okazało się to plotką. Czasami taka informacja jest jak domino.

Szkoda, gdyby to okazało się prawdą.

W tym wywiadzie Erkan mówił o Ich wzajemnym zaufaniu i że się  nigdy nie pokłócili.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barnaby 

Widzę, że  napisałaś komentarz do IM, jednak przeczytam go dopiero jutro.

Dzisiaj jestem już padnięta, a chciałabym uważnie go przeczytać.

××××

DOBRANOC 🙂.

Niech się  przyśni... ❤.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobra noc dla śpiochów. Ale i tak dobranoc 😘. Śnijmy pięknie 🌩️❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:50

Ślubny pierścionek kupiony dla Szury przez Seyita,który ze względu na nieszczęśliwy splot wydarzeń został przy nim,właściwie uratował mu życie.Dzięki niemu Seyit mogł przekupić lekarza na statku,który potwierdził fałszywą, wymyśloną przez Seyita diagnozę - tyfus, umożliwiającą jemu i pozostałym więźniom wydostanie się na ląd.Czy można powiedzieć, że Szura, a właściwie miłość do niej uratowała mu życie?🙂

>

Barnaby 🙂 cyt"Jej(Szury) bezradność i cierpienie są tak wielkie, że nawet Ayşe nie drwi z niej, nie uśmiecha się ukradkiem, tylko patrzy ze łzami w oczach na pełne godności ciche przeżywanie bólu." *Przejmująca to była scena...

...Petro i miłość? 

Dziękuję za Twój piękny komentarz ,Barnaby 😘🧡

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, zostawiłam Ci coś na moim Ig. Może Ci się spodoba 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

06:50

Dzień dobry🙂

Przyjemnej,pogodnej niedzieli nam wszystkim🙂 a dziś szczególnie... Barnaby🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana Barnaby😘💓 W dniu Twoich urodzin przyjmij ode mnie proszę najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim zdrowia.Dużo zdrowia! Poza tym życzę Ci wiele okazji do uśmiechu i radości, i aby bardzo szerokim łukiem omijały Cię wszelkie troski i niepowodzenia.Pomyślności Barnaby i pięknego całego urodzinowego dnia😘🌷🎂 A w prezencie...

*bukiet-frezji-na-urodziny.JPG

i trochę muzyki... "Don't Worry Be Happy"-Bobby McFerrin

*

 

Koncert fort.b- moll cz.1 (Allegro non troppo e molto maestoso-Allegro con spirito)Piotr Czajkowski

*

 

W dedykacji dla Ciebie nie może oczywiście zabraknąć Mustafy! Mustafy poruszającego serce w "Yıllarım Gitti"

*

 

i Mustafy,szaleńca Twojego ukochanego😁,który jak nikt inny! przedstawia się "Ben Mustafa Bulut"!

*

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

07:12

Barnaby.Dziękuję😘🙏 Bardzo mi się podoba🙂

*Misia jakby zadumana...🙂 

*Ale ładne...🙂Jakby na gałązkach lawendy przycupnęła leciutka,kr.ucha,szklana bombka🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂.

Kasiu, bardzo Ci dziękuję za piękne życzenia 😘 i dedykacje. Jest mój ukochany Czajkowski i najbardziej ukochany Mustafa ❤️. Zaraz posłucham w słuchawkach.

Życzę Ci bardzo miłej niedzieli 😘👋🌞.

Nam wszystkim życzę bardzo miłej niedzieli 👋.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam napisać, że bardzo lubię frezje za ich delikatne kwiatki i cudowny, subtelny i jednocześnie intensywny zapach 😘🌸.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Witaj Kasiu 😘👋

Witaj Barnaby w swoje urodziny😘💐🌞👋

Kasia złożyła Ci pięknie życzenia💝

Ja również życzę Ci dużo zdrowia ❤️ przede wszystkim zdrowia, ale też radości z rzeczy małych i tych większych,  codzienności bez kłopotów i trosk, spokoju i życzliwych ludzi blisko siebie!😀🌞

Muzycznego prezentu nie może zabraknąć... 😍

😍

😍

 

Wszystkiego najlepszego Barnaby! 😘🌞💐💖🎂🥂🍾

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu 😘🏆

Barnaby 😘🏆

Dziękuję za komentarze do IM. Niestety nie udało mi się obejrzeć odcinka, ale z przyjemnością przeczytałam komentarze. 

>

GRA😘

Dobranockę dopiero teraz mam. Dziękuję za muzyczne i filmowe oderwanie się od codzienności😘💐🎶

Pięknej i spokojnej niedzieli Wszystkim życzę, u mnie pogoda sprzyja spacerom🍀🌞

 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panie Misiu! 😎👋

Uśmiechu i odpoczynku na niedzielę Ci życzę! 🌞😘👋

PozdrrrrrrawiaM!

P. 

P.S.

Muzyczny prezencik...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry👋

Barnaby z okazji urodzin życzę Ci Zdrowia - bo to najważniejsze, Miłości - bo to najpiękniejsze. Prawdziwych przyjaciół - bo to najcenniejsze, Dobrego humoru - bo to lekarstwo na wszystko, Samych pięknych dni i spełnienia najskrytszych marzeń 😘💐🎂🍾🎁🎈🎉

.https://pobierak.jeja.pl/images/f/8/d/21480_sekret-dlugowiecznosci.jpg

Dziękuję za wzruszające komentarze do IM💖 

Wszystkim życzę przyjemnej niedzieli🌞🌞🌞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO, Aa, dziękuję Wam za bardzo piękne życzenia 😘🙏

KO, jakie miłe dedykacje 😍.

Aa, taaak... zawsze trzeba widzieć jasną stronę 😉.

*Kasiu, Misia przybiegła do mnie po pierwszych taktach koncertu b-moll Czajkowskiego. Jeszcze mi się muzykalny kot zrobi 😻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×