Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Po co Fehime robi Asu nadzieję,że Kemal do niej wróci!?! Ma o niego walczyć! Ma sprawić by Kemal do niej wrócił.(co ma na myśli - łóżko?Ta metoda już raz nie zadziałała )

*Asu nie zamierza się poddać.Nie pozwoli Kemalowi odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kemal,Zehir i Ayhan szykują kolejną niespodziankę dla Emira🙂Ma dostać cios od własnego człowieka-Reşata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1Emir jest przekonany że pokona Kemala😛😂Chce się go pozbyć się wykorzystując do tego Reşata.

* Rozrywany ten Reşat🙂Emir planuje posłać Kemala do więzienia za próbę morderstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fehime bardzo zależy, żeby jej wnuczka nie wychowywała się w pełnej rodzinie i pozostawała pod dachem zboka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plan Emira przeciw Kemalowi:Reşat złoży na policji skargę na Kemala bo podejrzewa że Kemal chce go zabić, a potem zadzwoni po niego żeby wpadł w pułapkę.Reşat będzie udawał martwego a nagle nadjedzie policja...i złapie Kemala na gorącym uczynku .

(skąd policja wie dokąd przyjechać-kto ich zawołał😁)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E:Tatusiu ?Dlaczego masz porachunki z Ayhanem😁? G:Leyla !😁Galip jeszcze się zemści na Ayhanie!😉😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam się kroi miedzy Ayhanem a Leylą?🙂

*Ayhan dostał ostrzeżenie od Kemala.Kemal mu nie daruje gdy ją skrzywdzi lub wpędzi w kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zehir dużo czyta ostatnio😁Teraz przegląda ciekawe papiery w domu kreta-Hakana.

*Tel:Dobrze gdyby Kemal tu był.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leyla po minie Nihan poznała,że coś się wydarzyło między nią i Kemalem. *Pocałunek! Nihan też tego chciała.

*L: Emir zabije Kemala gdy Nihan odejdzie.Już mu groził. Snajper, ciężarówka  niszcząca jego auto,nożownik u Leyli..

L:Emir to psychopata z wyższych sfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kemal pogroził paluszkiem Ayhanowi - ma być grzeczny z Leylą 😁.

Leyla ma rację, Emir niczym się nie różni od oprawcy znęcającego się nad rodziną, a raczej jest gorszy od prymitywa lejącego żonę i dzieci.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarık przy grobie Sezinów.

*Tarık i Öndera ma na swoim sumieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asu przyszła do biura do Nihan by się poskarżyć na swoją niedolę..ojej...

*Eee...Nie tylko poskarżyć.Oskarżyć też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za brednie ?! Asu ma złamane serce... nieodwzajemniona miłość...

*To,że ona kocha to znaczy,że ten ktoś musi kochać ją??!! Tufan też ją kocha,a ona jego nie.I co? Powinna pokochać Tufana.Logiczne?Ach,nie da się?

*To Nihan jest winna,że Kemal nie chce Asu?

*Jak Kemal nie chce się odkochać w Nihan to może niech ona spróbuje i się odkocha w Kemalu.On musi a ona nie?!

Edytowano przez Kasia_5
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emir uśmiecha się z wyrozumiałością na słowa Galipa o jego zainteresowaniu Leylą, a przecież jego matka leży sparaliżowana w jego domu, nie trafiło na wolnego mężczyznę bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Asu trzeba uczyć intryg? Przecież jest siostrą Emira i córką Galipa.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon mi się coraz częściej zawiesza...😟a potem dublują się posty...😡

KO.Pomożesz?Proszę🙂Ja nie mogę usunąć powtórzonych postów.Dziękuję😘🌷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, mnie też zawieszają się posty. Zastanawiam się, czy to przez dwa wysyłane przez dwie osoby w tym samym czasie, może się wzajemnie blokują. Często też zawiesza się możliwość wstawiania emoji ze smartfona, na laptopie raczej nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barnaby.Być może ☺ W każdym razie muszę coś podziałać z moim smartfonem.Mam wrażenie jakby nie nadążał.Podobne objawy są też gdy piszę na WhatsAppie,a szczególnie wtedy gdy użyję emotek.

*Dziś kilka razy pokazała mi się informacja,że jest za krótki czas między kolejnymi wysyłanymi postami😯☺ Dziwne.Minuta,dwie to za krótko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, mój smartfon nie sprawia mi problemów poza kafe, na WA nic się nie zawiesza ani nie blokuje, a co najmniej kilkanaście razy dziennie dostaję i wysyłam posty, zdjęcia i filmy. W rodzinie prawie nie używamy zwykłych sms-ów i mms-ów.

Jeszcze w poprzedniej wersji kafe posty były wstrzymywane, jeśli nie minęła przynajmniej minuta.

Edytowano przez barnaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 😘

Grażynko! 😘💐

Wszystkigo co najlepsze, a przede wszystkim dużo zdrowia❤️ oraz czasu na seriale i wspaniałe Dobranocki dla Nas 😊😉 🤗

Miłego imieninowego wieczoru Ci życzę! 🍰☕🍷

>

Ostatnio mam mniej czasu na forum, na seriale i na pisanie,  ale Was czytam 🙂 

Zaległości obiecuję nadrobić 😉

>

Dziękuję za KS, Barnaby😘 , Kasiu 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA, życzę Ci z całego serca samych pogodnych, radosnych dni i (niektórych) nocy z Twoimi ulubionymi bohaterami, miłych, odprężających chwil w ogrodzie i dużo zdrowia, oby omijały Cię kłopoty 😘🌷🎂🎁. Dziękuję Ci za przemyślane, starannie przygotowane dobranocki, za poszerzanie naszej (niektórych z nas 😉) wiedzy muzycznej i klipy z nowościami o tureckich aktorach i za Twoje mądre, szczere, osobiste komentarze.

Widziałam na Ig post Ercana i uważam, że napisał go mężczyzna z klasą. Publicznie nie pierze brudów, nie użala się nad sobą i myśli przede wszystkim o Hazal, tak jakby on nie istniał i liczyła się tylko ona.

Jeśli Hazal wybrała karierę, to ten związek i tak by nie przetrwał, jeśli ona ma takie priorytety, ale szkoda. Nie jest łatwo na początku relacji dwojga aktorów zadbać o miłość, jeśli co tydzień emitowany jest jeden dwuipółgodzinny odcinek i całe dnie spędza się na planie. Kiedy jeszcze grali razem, spędzali ze sobą dużo czasu, ale ich drogo zawodowe się rozeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basiu, dziękuję Ci za życzenia 🙂. Żałuję, że tak pchałam się na świat, trzeba było poczekać jeden dzień, może byłoby weselej? Tylko tato mówił, że wtedy nie uwierzyłby w swoje szczęście 😉.

* "Hercai". Jest bardziej popyrtane, niż myślałam 😱. Obejrzałam 2. odcinek (został mi tylko 1.), ten Miran ma już żonę i jego babcia, seniorka rodu, zmusza ją do uczestniczenia w ślubie męża z inną jako jego kuzynka, a nawet do wręczenia prezentu ślubnego, czyli Reyyan, główna bohaterka, nawet nie będzie miała legalnego ślubu.

Ahmet Tansu Taşanlar strzela na weselu jak Mustafa, bo kocha swoją siostrę stryjeczną, czyli Reyyan i rani jej małą siostrzyczkę w głowę. Déjà vu albo co?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO.Dziękuję🙂🙏🌷A dwa różowe posty wiszą jeszcze u mnie do tej pory😁Nie wiem czy się wyświetlą.Jeśli tak, to będą trzy jednakowe😁

>

Barnaby.Rzeczywiście to "Hercai" musi być popyrtane🙂To co napisałaś o tym Miranie,jego ślubie,babci...jest jakby wyjęte z jakiegoś koszmarnego snu! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Aa , Pani KO,  Barnaby  😀

Bardzo dziękuję za piękne życzenia  , Aa za piękny klip , który znalazłaś.

<<<<

Wszystkim dziękuję jeszcze raz za życzenia, dzięki którym miałam taki miły dzień 

I jak mówią Turcy  " Niech się spełnią "

😍💖😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:07

A teraz już czas na Dobranockę....
A może dziś  posłuchamy starych zespołów rock'owych ? 🎶
<
Na początek zespół King Crimson i koncertowe wykonanie piosenki " Epitaph"( Epitafium )
.https://www.youtube.com/watch?v=-Jh49xDNbCg
<
W drugim klipie zespół Deep Purple i piosenka "Strange Kind Of Woman "( Dziwny rodzaj kobiety)
.https://www.youtube.com/watch?v=QMVpMbfnNuM
<
Led Zeppelin i piosenka "Stairway To Heaven" ( Schody do nieba ) : 
.https://www.youtube.com/watch?v=D9ioyEvdggk
<
Zespół Nazareth  i piosenka " Love Hurts" ( Miłość boli ) - koncert z  1975
.https://www.youtube.com/watch?v=G_1LP3Z6pW4
<
Zespół The Moody Blues i piosenka " The Dreamer" ( Marzyciel )
.https://www.youtube.com/watch?v=dZcEk_HGqig
<
Zespół Aphrodite's Child i piosenka " It's 5 O Clock"
.https://www.youtube.com/watch?v=HiHHIesrAoM
<
Zespół Uriah Heep i koncertowe wykonanie piosenki " Gypsy" nagranie  z 2014 roku
.https://www.youtube.com/watch?v=LFNg0OzDFVg
<
Zespół  T. REX   i piosenka "Children Of The Revolution"( Dzieci rewolucji )
.https://www.youtube.com/watch?v=TjL7vO8-NOg
<
Zespół Pink Floyd i ich przebój "Another brick in the wall"( Kolejna cegła w ścianie)
.https://www.youtube.com/watch?v=5IpYOF4Hi6Q

I na koniec zespół Procol Harum i "A Whiter Shade of Pale"( Bielszy odcień bieli )
.https://www.youtube.com/watch?v=xj7Og27VyeI
<
No, dziś na Dobranoc daliśmy trochę starego " czadu "....😜
<
Mimo to - spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, rodzina Mirana nazywa się Aslanbey 😜. Babcia przypomina mi rozstawianiem swojej rodziny starego pryka Aslana, jest tak samo empatyczna i wrażliwa.

Cahit Gök wrócił do Midyat dokładnie dziesięć lat po BBO w roli brata głównego bohatera, syna bogatej rodziny - a właściwie klanu - rządzącej miastem (w H Midyat nie jest nazywane Güzelyurt). W „Hercai” bardziej daje się lubić. Na razie… Zalazł mi za skórę i tak łatwo nie odpuszczam. Trzeba przyznać, że w BBO świetnie zagrał weterana z amputowaną nogą, jego kalectwo wyglądało bardzo wiarygodnie. Pewnie miał łydkę przywiązywaną do uda i wygodnie mu nie było, gdy noga drętwiała.

*GRA, niech się spełnią 😘💝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:02

GRA🙂 Dałaś czadu😁 Fajna dobranocka. Dziękuję 😘🌷

Wieeeki całe nie słyszałam"Another brick in the wall" 🙂🙂, a "A Whiter Shade of Pale" też wcale nie później 😁 

*GRA,niech się spełnią 😘 💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×