Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Dzień dobry 😄

Cześć👋

Kasiu😘

Uśmiecham się na powitanie 😄😄😄

Elfi 😘

Pewnie już po wizycie, a jeśli nie, to trzymam kciuki za pomyślnie wiadomości 🍀😘

Filipek, to  fajny i ciekawy wnuczek 😉 

Wesołego wspólnego czasu Wam życzę. Z takim uroczym pomocnikiem  przygotowania na pewno nie są aż tak męczące 😉😅

Dziękuję Wszystkim za pamięć i wsparcie podczas egzaminów MKO. 🌸🌹🌻🌼🌷💖😘😘😘🤗

Ufff... Już po stresie! 🤓

 

Lekkiej pracy przy świątecznych przygotowaniach 🤪😅👋

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrrrry Michałku! 😎👋

Co u Ciebie? 😉

Odezwij się! 😊

Pozdrrrrrrawiam Cię i przesyłam 💪🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞 😄

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA 😉 

„Ukradłam” chwilę dla siebie i obejrzałam wczorajszy klip od Ciebie z piosenką " Can't Help Falling In Love " . To kolejny piękny klip, który trzeba obejrzeć kilka razy. Kiedy oglądam te wszystkie klipy, to tym bardziej dochodzę do wniosku, że Hazal i Erkan stworzyli świetną kreację. To dzięki Nim chcemy oglądać ten serial. Nie wyobrażam sobie jakiejś innej tu pary aktorów.

Podziwiam grę Hazal, która przecież nie była aktorką. To chyba Jej pierwszy serial. Erkan też nie miał łatwej roli, bo nieustannie Jego wyraz twarzy musiał się zmieniać i to w 1 minucie. Od złości/wściekłości/ podenerwowania, kiedy Omerowi się wszystko waliło, po uśmiech, serdeczność, miłość, kiedy patrzył na Asye lub Ayse.

Oboje, i Erkan i Hazal , uwiedli mnie swoją naturalnością.

To, co mnie uderza w tych klipach to nieustanny smutek Omera, a przecież Erkan prywatnie jest uśmiechniętą, pogodną osobą. Przez 2 lata z powodzeniem grał smutasa i to tak dobrze, że oglądając niektóre klipy mam dosłownie łzy w oczach.

GRA świetnie wczoraj Ci wyszedł opis odcinka KS – gratulacje 🏆🏅.

Dziękuję🏵️🌺🏵️🌺🏵️🌺🏵️🌺🏵️:classic_smile:.

 

Kasiu  🙂

Cieszę się, że podobają Ci się klipy do WM. Mam cichą nadzieję, że również polubisz Zehrę i Omera :classic_biggrin:. Szkoda, że te poszatkowane odcinki telewizyjne nie mają tego zaczarowanego klimatu, co wersja turecka lub właśnie te klipy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO  🙂

To dobrze, że już chwilowo po stresie 🙂.

Teraz będziesz mogła spokojnie pomyśleć o świętach 😀.

 

Barnaby (?) 👋👋👋

Michale (?) 👋👋👋

Czekamy na Was ❤️.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18:18

Elfi, KO - Witajcie🙂

Wygospodarowałam sobie teraz kilka minut na pozycję horyzontalną...🤪
*Podejrzewałam,że dziś KS będę oglądać z doskoku i tak było.
Ale się tam narobiło! Czuję,że Kemal coś wymyślił z tymi akcjami bo inaczej chyba nie wszedłby z taką pewnością siebie na zebranie holdingu?  


Elfi 🙂Dziś co prawda tylko kątem oka ale na WM też zerkałam 🙂 Tak pięknie piszecie z GRA o Omerze i Zehrze, że zaczęłam się im baczniej przyglądać😁
>
KO.No tak🙂 Ufff...🤪Skończył się już ten Wasz egzaminacyjny stres.Cieszę się razem z Wami🙂Teraz wreszcie zasłużona dla Was wszystkich chwila (?) na głęboki oddech🙂 

>>>

Przyjemnego wieczoru Gromadko😘👋
 

Edytowano przez Kasia_5
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA 🙂 

Udało mi się wysłuchać wczorajszej Dobranocki 🌹🌼🌹🌼🌹.

Chyba dawno u nas nie było Elvisa Presleya 🙂.

 

Na jakim etapie "u.więzienia" jesteś 😀?

Czy coś wiesz, kiedy będą tłumaczyć 2 sezon?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:30

Dobry wieczór 😀
Dopiero mogłam zajrzeć na forum, jeszcze nic nie oglądałam ....najpierw Dobranocka....
Dziś do posłuchania jeszcze trochę starych przebojów , ale już z innego okresu niż wczorajsze... 🎶
<
Na początek Sade i jej chyba najsławniejszy przebój "Smooth Operator " (Gładki operator)
.https://www.youtube.com/watch?v=4TYv2PhG89A
<
W drugim klipie  Iyeoka Okoawo i jej przebój " Simply Falling" ( Po prostu spada )
.https://www.youtube.com/watch?v=9Pes54J8PVw
<
Chris Rea  i jego piosenka  " The Road To Hell " ( Droga do piekła )
.https://www.youtube.com/watch?v=ToQhVV7WpLk
<
Diana Krall  i jej piosenka " The Look Of Love" ( Spojrzenie miłości)
.https://www.youtube.com/watch?v=Yr8xDSPjII8
<
Jason Donovan  i  jego przebój " Sealed With a Kiss"( Przypieczętowane pocałunkiem)
.https://www.youtube.com/watch?v=iIFdwpY2txg
<
Sting  i jeden z jego wielu przebojów " Shape Of My Heart" ( Kształt mojego serca)
.https://www.youtube.com/watch?v=037uSAIahho
<
I na koniec Gary Moore i jego " Still Got The Blues " ( Wciąż mam Bluesa )
.https://www.youtube.com/watch?v=4O_YMLDvvnw
<
Dopiero będę mogła brać się za oglądanie naszych seriali...
Ale niektórzy już śpią.... czyli Dobranocka będzie na rano....
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Pani KO

Dobrze , że już po stresie .... mam nadzieję , że nasze kciuki trochę pomogły MKO....

Teraz będzie dla Was chwila odpoczynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22:51

Cześć GRA🙂

A dla mnie dobranocka będzie na teraz bo na nią czekałam🙂 i już zaczęłam słuchać 🙂Bardzo dziekuję🌷

*Już widzę,że będą powtórki... Piosenka "Sealed With a Kiss"💗poszła na pierwszy ogień ...i drugi...i trzeci 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:51

Z dużą przyjemnością słuchałam dzisiejszej dobranocki,GRA🙂Dzięki🌷😘

>>>>

Spokojnej nocy 🛌🌛🌟....👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi,

Ja teraz oglądam jeszcze raz 1 sezon,   ale teraz na spokojnie.... jestem  chyba w połowie ( 86 )... już mniej zarywam nocy, ale jeszcze mi się zdarza  oglądać do późna... Okazuje się , w tym całym zamieszaniu ( w awarii na fb z kontem  TS  a potem w oglądaniu do rana ) ,  przegapiłam niektóre odcinki albo wątki... dlatego teraz staram się już oglądać spokojnie i uważnie....

Tak jak napisałaś, wersja telewizyjna nie ma jednak tego klimatu albo tego napięcia , które jest umiejętnie przez twórców tego serialu budowane w wersji oryginalnej....przez te cięcia na nasz rynek popsuli całość .....Czytałam,  że zakupione zostały  3 sezony - ciekawe ile to wyjdzie odcinków , jak tam jest prawie 400 a u nas już jest obsuwka o kilka.....

Hazal i Erkan mnie też uwodzą.... świetnie ich grę opisałaś.... 

Ciekawa jestem od jakiego momentu tej produkcji  ich praca nad postaciami zmieniła się w coś więcej  , kiedy narodziła się ich przyjaźń / miłość ?  Erkan mówił w wywiadzie , że to nie było tak od razu . Czy obejrzałaś  już może ten wywiad z polskim tłumaczeniem ?

Jak oglądałam jeszcze raz te pierwsze odcinki , zwróciłam uwagę , że jego spojrzenie na Hazal było bardzo zimne .... ostre ... przenikliwe .. Nie wiem czy to miało związek z początkową rolą kiedy się rozkręcał....... raczej na pewno nie było jeszcze między nimi tej chemii, jaka jest w późniejszych odcinkach....i wydaje mi się , że widzę to w jego oczach ....

Sama nie wiem, czy to moje subiektywne  wrażenia, czy tak było na prawdę.... A Ty jak to odbierasz ?

Nie wiem, co z tłumaczeniem 2 sezonu - wszystko się zatrzymała na 198 odcinku - może trzeba będzie napisać zapytanie do administratorki .... może ona coś wie...

Na YT znalazłam kilka odcinków 2 sezonu , który jest tłumaczony przez jakiegoś ochotnika od siebie dla wielbicieli tego serialu....Zwróciłam uwagę , że utworzył nowy tytuł tego serialu i chyba bardzo adekwatnie nazwał go " Miłosne gry"...    Bardzo mi się to spodobało. Chyba lepsze niż " Więzień miłości " - chociaż może i w tym tytule coś jest - to jest podobno dokładne tłumaczenie tytułu angielskiego. Tytuł turecki Adını Sen Koy ( skrót ASK/ MIŁOŚĆ ) w dosłownym tłumaczeniu z tureckiego znaczy " Nazwij Cię " - trochę dziwny - ale rosyjski tytuł jest dokładnie tłumaczony -  "Ты назови "

Kasiu,

mam nadzieję , że cierpliwie z nami obejrzysz ten serial .... daj mu trochę szansy....nie zniechęcaj się np pobocznymi wątkami , nie wszystkie są dla nas interesujące , chociaż może też warto je obejrzeć cierpliwie , że by rozumieć tę całą rodzinną sytuację, a także wszystkie niuanse ich związku.... trochę przypadkowego , trochę dziwnego ... ale takiego , który mocno wpłynie na losy naszych bohaterów. Będą mieli także różne przygody.... już scenarzyści się o to postarali .... które także jeszcze bardziej ich zwiążą ze sobą....

<<<<<

A  propos...  scenarzystów - spojrzałam także na tzw " listę płac " tego serialu i okazało się, że scenariusz pisało 9 osób, więc niektóre wątki dlatego mogą być niespójne , albo porzucone , albo nie wyjaśnione do końca.... 

Serial nagrywali dwa lata , codziennie przez 365 dni .... więc nie dziwię się , że po drugim sezonie Hazal i Erkan wspólnie podjęli decyzję o rezygnacji z pracy przy nagrywaniu kolejnych odcinków - oni byli przy nim naprawdę życiowo  "uwięzieni" , chociaż na pewno przyniósł im bardzo dużą popularność .... Wiemy , że 3 sezon był nagrywany z innymi aktorami , ale nie cieszył się już takim powodzeniem i został zakończony na 37 odcinku.

Znowu się rozpisałam... a tu czeka jeszcze na mnie oglądanie....

To już .... Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

To może jeszcze tylko coś na sen - oczywiście z WM -  oczywiście to jest z późniejszych odcinków :

.https://www.youtube.com/watch?v=0hzPnUbZtr0

.https://www.youtube.com/watch?v=JwWHyzoribQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 👋🌛

Elfi 😘 Kasiu 😘 GRA 😘

Kciuki na pewno się przydały! Poczucie, że nie jest się samemu w takich chwilach bardzo pomaga, wtedy stres jest o wiele mniejszy 🤗😘 Dziękuję Gromadko  za pamięć i wparcie!  Dobrze, że jesteście... 😍😘💞🌸🌼🌹🌺🌷🌻 

Dziś był luz i zakupy na święta. Reszta przygotowań już u Teściów, jutro po południu wyjeżdżamy😉

>

GRA 😘

Piękne piosenki widzę w Dobranocce! 🤩 Dzięki! 🌸🌸🌸🌸💖 Zakładam słuchawki 🎧 i odpływam... 😊😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

06:05

Dzień dobry 🙂
*czwartek_010.jpg

>>>>>
Udanego i mimo całego świątecznego zamieszania,spokojnego dnia nam wszystkim 🙂😘👋
 >
Szerokiej i bezpiecznej drogi KO🙂😘
 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrrrry🌸

Cześć Kasiu 😘👋

Niech nam mija przyjemnie! 💞🌞🎶☕🥐

Dzięki! 😘 Będę uważała na drodze🚗🛣 😉

 

Gromadko fajna, życzę wam miłego przedświątecznego zamieszania 🙃😅👋

Na dobry początek kubeczek czegoś słodkiego 😋😘

7aa63a780b6c799a00141cb991e53736.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrrrry Panie Misiu! 😎👋

A co było w Twoim kubeczku na śniadanie?😉

e767e449b0fdd23ec092def52916d50c.jpg

Michałku!  Czekamy tutaj na Ciebie ‼️💐😘 

Serdecznie Ciebie pozdrrrrrrawiam i 🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞 przesyłam❣️😉

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gromadko Fajnych ludzi 💗😍😘

Pamiętacie, że  20 kwietnia 2016 r. był u nas  pierwszy odcinek "Grzechu Fatmagul" ? W sobotę miną trzy lata, ale  ze względu na święta wtedy raczej nie będzie czasu na wspominanie. Dlatego już dziś dodam od siebie  klip z naszą parą 💞:classic_love:😘

💮

💮

 

💮

 

Chwili oddechu wam życzę ☕😉

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😉 

Witaj Kasiu 👋

Piękny obrazek nam wkleiłaś 🌹.

Dziękujemy za buziaki :classic_smile: i również dla Ciebie przesyłamy 💋 😀.

 

Witaj KO 😉 

Cudny Twój Słodziak 🐱.

Dziękuję za przypomnienie o rocznicy GF . Od tego serialu wszystko się zaczęło...❤️.

To już trzy lata mojego uzależnienia :classic_laugh:, które teraz tylko zamieniło się w "u.więzienie":classic_biggrin:.

 

GRA 🙂 

Dziękuję za klipy i Twój dłuższy nocny komentarz 💓.

Pozwolisz, że odpiszę na niego w wolnym czasie, może w święta. Teraz nie mam możliwości.

 

Barnaby 😉  

Michale 😉 

Każdego dnia czekamy na chociaż parę słów od Was. 

Nie wiemy co u Ciebie Barnaby?!

Michale, Ty też tak nagle zamilkłeś. Jak się czujesz? Jak Twoja hemoglobina? Czy jesteś już w domu??

Serdecznie Was pozdrawiamy 😘🤗 i życzymy wszystkiego dobrego🍀.

>>>

Kochana nasza zapracowana Gromadko GF życzę Wam trochę wolnego czasu dla siebie i dobrego dnia :classic_smile:.

 

wielkanoc.png

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11:48

Witaj KO 🙂😘
Ojej... jak pięknie...💗💗 Paulinko🙂 Dziękuję Ci za cudne klipy i za przypomnienie daty emisji pierwszego odcinka GF 😍🌷Ja tej daty nie pamiętałam😔Pamiętałam że wiosną, pamiętałam że w kwietniu, ale nie pamiętałam,że to akurat 20.kwietnia, rozpoczęła się moja miłość do naszego GF...do mojej ukochanej pary... no i oczywiście do Kerima💕💕💕🙂 Hmm...To już trzy lata...Trzy lata od pierwszego odcinka serialu i trzy lata od powstania naszego forum🙂W ciągu tych trzech lat,również dzięki naszym rozmowom tutaj,trochę różnych innych pięknych i ciekawych seriali obejrzałam,a FGSN w moim rankingu nadal zajmuje pierwsze miejsce i nic nie wskazuje na to by się to zmieniło.Trzy pierwsze jego pozycje są stałe:1.FGSN,2.BBO i 3.IM🙂

>

Witaj Elfiku🙂 Widzę,że jak i ja,też między przygotowaniami do Świąt, znalazłaś sobie chwilkę na oddech i odwiedzenie naszego kafe🙂 Dobrego dnia Elfi.Pozdrawiam🙂😘👋

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry😄

Dzięki za buziaki, uśmiech i słodkości😘😊🍬🍬🍭🍭 i cudne klipy😍 

Ja nie zapamiętałam daty emisji 1 odcinka GF, szacun KO👍

Wszystkim życzę spokojnych przygotowań do świąt i znalezienia chwili na relaks🙃

.http://fotkihanuli1950.blox.pl/resource/popatrz.jpg

.http://bi.gazeta.pl/im/fb/e7/12/z19823099Q,Wielkanoc---memy.jpg

I niech Wasze pisanki będą piękne😁

.http://hanula1950.blox.pl/resource/niestrusie.jpg

Pozdrawiam serrrdecznie💖💖💖

Ps KO, bezpiecznej podróży, wieczorem pomacham z balkonu👋

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 😘👋

Aa 😄

Dzięki Sąsiadko! Miło mi będzie! 👋😘 Ja będę kierować, ale pomyślę o Tobie na rondzie 😉😊

Obrazki super! 😅😅😅😅

Takie pisanki chyba mogą być 😂

5b44a7d50a03e2b2143e17751f2d71c1.jpg

>

Kasiu 😉 Ty pamietałaś datę urodzin Kerima 😍 

Dla mnie te trzy lata były bardzo ważne! Serial i historia Fatmagul miały na mnie duży wpływ. Ale przede wszystkim kontakt z Wami i wspólne komentowanie  mnie zmieniło.... 💗💗💗Teraz słabo, albo wcale nie pamiętam jaka byłam przed GF 😊 Dziękuję, że jesteście i nadal, chociaż w maleńkim gronie tutaj trwamy 💖😘🤗🍀💐

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aa 👋🤗

Miło, że znalazłaś trochę czasu i wpadłaś tu do nas 😀.

Zawsze masz dla nas w prezencie super obrazki, które wprawiają nas w dobry nastrój i nawet teraz zapominamy o tych wszystkich zawirowaniach przedświątecznych.💙💙💙💙💙.

 

KO 🙂 

Te 3 lata wszystkich nas więcej lub mniej zmieniło. 

Mnie np. zdopingowało do aktywności w mediach społecznościowych, założenia Fb, wypowiadania się na forum. Sporo się też nauczyłam, jeśli chodzi o internet, czy jakieś programy.

Tutaj odnalazłam bratnie dusze, które rozumieją i podzielają moje zainteresowania (nie wszystkie oczywiście), inspirujecie mnie, wiele mogłam się od Was dowiedzieć i nauczyć.  Jest nas mała, ale bardzo życzliwa sobie grupa. I również dziękuję WSZYSTKIM, że jesteście :classic_smile:💞💞💞💞💞💞:classic_smile:

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

18:43

Dzień dobry
Dziś udało mi się obejrzeć na czas KS ... a teraz "garstka" moich przemyśleń ... 
Krótkie " résumé  " dla tych, co nie oglądali ...

Dziś w KS akcja zmienia się jak w kalejdoskopie.....we wczorajszym odcinku zaczęło się  dramatyczne posiedzenie zarządu holdingu... a dziś już jest kolejne przejęcie akcji........Tym razem działa Kemal.....
Z tego Kemala to jest jednak szybki, bardzo "Szybki Bill" ...." Trzask prask "...... i po ślubie....

Ślub tak bez rodziny... ??? Ależ on w gorącej wodzie kąpany....
Chyba jednak to niezbyt ładnie tak wykorzystać zakochaną Asu...No i już po ślubie i .....akcje są jego.

Galip ( Ty łobuzie ) został pięknie "wycyckany"ze swoich akcji...
Trochę to wszystko zawiłe ... ale teraz satysfakcja jest po stronie Kemala.
Kemal obiecuje Galipowi, że teraz osobiście zajmie się ich rodzinną firmą. 
Oj, bój się Galip...oj , bój się Emir .... a nie mówiłam ?

Rodzinny sąd nad Asu.
- Emir : Proszę, oto Asu - ucieleśnienie zdrady.
Ale Asu też ma haka na Emira ( śmierć/ zabójstwo Ozana i szybkie zamknięcie śledztwa - ciekawe skąd ona ma dowody ? ). O... i ona też potrafi szantażować...
- Kochany Tatuś : Jak mogłaś mi to zrobić !!!
- Asu : Naprawdę ? Jesteś dla mnie nikim...Obaj byliście moimi wrogami i nadal nimi jesteście...
( No, kobieta stawia się całej rodzinie !!!  ).
 No, ciekawe jak  Kemal z tego wybrnie.

Emir do ojca : -  Dzięki Tobie jesteśmy oblężeni jak w twierdzy, Jeśli ta twierdza upadnie , to będzie twoja wina..
Oho, zaczynają się rodzinne niesnaski....Emir już się szykuje do kolejnych podstępów w odebraniu swoich udziałów ...

Po posiedzeniu Zarządu Kemal i Nihan wychodzą razem ....No i .... znowu jadą windą...
Tym razem chyba 50 pięter w górę...   A w windzie i na dachu......
- Nihan ( zazdrosne wymówki ) Zaczniesz traktować Asu jak żonę.... żeby nie wzbudzać podejrzeń !!! 
O rany....Kolejne sceny zazdrości...
Dojechali na dach ... sceny na dachu :😍
- Nihan  : Nie podchodź, musimy trzymać się  od siebie z daleka.... Emir nic mi nie zrobi ....
- Kemal : Niewola jest gorsza od śmierci...

Kemal - ( jak poeta - cytujemy  fragmenty ) : 
 - Jeśli nie istnieję dla nikogo oprócz Ciebie  ??? ............... Skończmy z tym...
Czy po to jesteśmy stworzeni, by żyć osobno ???    By bez przerwy cierpieć ... ?
Posłuchaj .... jakiś głos dobiega  z oddali...Słuchaj.. To przeznaczenie puka do Twoich drzwi...
- Nihan : Nie podchodź....
- Kemal : Mówisz nie podchodź... a to znaczy przyjdź ( Ooooo... 😯  zrozumienie tekstu ? )

Mam nadzieję , że najważniejszych kwestii nie pominęłam....😜

Potem następuje....  " zachód słońca" ... i pocałunki... 💋 💋  no ,  jak to w filmie...

Kolejny dialog  😍
" Co my robimy ??? Kochamy się ??? Oszaleliśmy ???.... Z miłości...💕💞
Nihan odchodzi ... Kemal rozanielony... no, to trzeba zobaczyć...😜😍

Na dachu miłosne sceny , a w podziemiach dalsze knowania...Emir nakręca akcję odwetową...

Kleopatra kolejny raz odwiedza Ayhana...tym razem z podziękowaniem za pomoc :
Ayhan : Twój syn ( Kemal ) to mózg całej operacji, nie pozwolę ,żeby sobie pobrudził ręce,  to ja zajmę się brudną robotą....
(.....Ale deklaracja... co się nie robi dla kobiety....)

Ayhan - kolejny poeta ( zakochany ? ),   aż trzeba zacytować  : 
"Możesz zamiast kolacji zaserwować mi ten uśmiech ? O więcej nie proszę..".😍
A na wspólnej kolacji -"... rybki (w piecyku) leżą grzecznie jak baranki..."

No i na deser odcinka -  zawiłe relacje  w rodzinie Kemala ...

-  Matka pokazuje drzwi swojej córeczce Zeynep  - albo wyjdziesz za Hakana albo się wynoś...nie chcę Cię znać....

-  Braciszek Tarik - zwala swoją zdradę na Zehira...pokazuje jego zdjęcia z była żoną , teraz pracownicą Emira....

Tarik - Koń trojański w firmie Kemala  ???? 
Ale uległy Tarik !!!...Jaki wdzięczny  !!!!... zrobi dla Emira wszystko,  no,  niestety...
wbije nawet nóż w plecy Kemalowi...wszystko dla Emira !!!

A ja już myślałam, że naprawdę wykorzystał swoją szansę uczciwego życia, jaką dał mu Kemal... 

Ciekawe czy Kemal mu uwierzy.....

No, ale to pewnie zobaczymy jutro... czekamy

( Kurcze, znowu tyle napisałam ? - grafomania czy co ???? )

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Ja  się tyle namęczyłam w międzyczasie , a tu widzę jakieś wspólne podziękowania......za nasz jubileusz 😀

Ja też wszystkim pięknie dziękuję za wspólną obecność na tym forum - mam nadzieję, że pozostali wkrótce do nas ponownie dołączą .... i Barnaby , i Michał , i Agnese  .....  i  Beatris - nas wreszcie odnajdzie

A ja.... nie liczę godzin ni lat..... to życie mija ... nasze forum niech trwa....

obyśmy jak najdłużej....mieli o czym pisać...

GRA 💋 💖 💕 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO 🙂 

przepraszam, przez te u mnie w domu zamieszanie już dwa razy zapomniałam podziękować Ci za wspaniałe klipy z Fatmą i Kerimem ❤️❤️❤️.  

Życzę Ci/Wam  bezpiecznej drogi 🚖 😀.

 

Cześć GRA 😉 

Dzięki za opis/przemyślenia dzisiejszego odcinka KS :classic_smile:.

Zdążyłam tylko rzucić okiem, może później spokojnie przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:15

Dobry wieczór  😀
Pani KO przywołała nam kolejną rocznicę związaną z naszym ulubionym serialem czyli GF, 
więc może i ja dorzucę jeszcze parę klipów na Dobranoc...🎶
<
Na początek - początki znajomości i dalsza historia
a do tego piosenka zespołu Backstreet Boys " Shape of My Heart"
.https://www.youtube.com/watch?v=5i2Wqc2cBB8
<
W drugim klipie piosenka " She " w wykonaniu Elvisa Costello i fragmenty z GF
.https://www.youtube.com/watch?v=LJqjo-vSEbk
<
Enrique Iglesias i Whitney Houston śpiewają 
"Could I Have This Kiss Forever" ( Mogę zatrzymać ten pocałunek na zawsze)
.https://www.youtube.com/watch?v=kPGkJdNIdS4
<
W kolejnym klipie Marc Anthony i jego przebój "You Sang To Me "
.https://www.youtube.com/watch?v=OG6AdfNp3oY
<
Turecka piosenka " Ama " którą śpiewa Cihan Güçlü
.https://www.youtube.com/watch?v=j6q4vbDPjKs
<
Ed Sheeran i jego przebój " Perfect "  
.https://www.youtube.com/watch?v=v5lv2PK-Wrk
<
Piosenka "Benim hala umudum var " i Mazhar Alanson
.https://www.youtube.com/watch?v=6tkAPFnmduE
<
I na koniec fragment 32 odcinka - to w nim Fatmagul u Kerim śpiewają piosenkę "Mersin"
.https://www.youtube.com/watch?v=3-SS9eHLFhU
<
Trochę kolejnych wspomnień z okazji takiej fajnej rocznicy....
<
A dla nas - spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi, 
Jeszcze dla Ciebie - piosenka "Beni Unutma " ( Zapamiętaj mnie) 
.https://www.youtube.com/watch?v=Xm2e3UG38bc  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22:42

Dobry wieczór🙂
>

Kochani💕😘 Ja również Wam wszystkim, całej Ekipie DZIĘKUJĘ 😘  za te nasze wspólne,tak sympatycznie i życzliwie przegadane... przesłuchane...i przeoglądane trzy lata🙂💕💕💕💕💕 i... trwajmy nadal, Gromadko!😘🙂

Aa💗,Agnese💗,Basiu💗,Barnaby💗,Beatris💗,Elfiku💗,GRA💗,KO💗,Michale💗Bardzo serdecznie Was Wszystkich pozdrawiam 😘👋  

>

Aa 😁Taaaa......Nie ma to jak pomoc przy przygotowywaniu Świąt 😁😉 Super obrazki😁
>
KO 😁 Te jajeczka to cosik jakby nam znane...😁😉Świetny pomysł👍
>
GRA🙂Dziękuję 🌷za kapitalny opis odcinka KS! Bardzo mi się podobał🏆👏 🙂
*Już widzę,że to będzie piękna dobranocka,GRA🙂💗Bardzo Ci dziękuję😘 Ja sobie teraz jej posłucham ale mówię już

Spokojnej nocy Gromadko🌛Niech się przyśni...🙂...👋
 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA,

A wiesz, że WM będzie dopiero we wtorek?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×