Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Dzisiaj jest 14.kwietnia czyli...urodziny Kerima! 😍💗

Wszystkiego najlepszego KERIM ! 😘💐🍾🎂Szczęśliwego życia z Twoją ukochaną Fatmagül i Waszą córeczką Enise 💕💕💕

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę Wam na wieczór zaproponować  jeszcze ten klip za scenami WM ( chyba go nie było🤔), który mi się podoba?

Secret Garden - "Lament for a Frozen Flower"

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu 😉 

Dziś znów samotnie jesteś na posterunku. Napisałaś tak piękne i obszerne dwa komentarze do IM👏 i pamiętałaś o urodzinach Kerima🎊.

Ja niestety nie oglądałam ostatnich odcinków IM, ale czytając Twoje komentarze przypomniałam sobie te sceny. Bardzo Ci dziękuję🏆🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤗.

Edytowano przez Elfik
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfiku 😘🌷

Elfi....ten klip jest przepiękny....💗 Ze wzruszeniem słucham go i oglądam kolejny już raz...

Bardzo Ci Elfi dziękuję 😘 za przecudny "Lament for a Frozen Flower"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór😘

Elfi 😘👋

Piękny klip i piękna melodia, dziękuję! Przyjemnie spokojnie mi sie zrobiło... 💖🌷🌸😍

>

Kasiu😘💞

Pięknie napisałaś o 25 IM 🌹🌹🌹🌹 🏆🏆🏆💗💗💗💗

A za trwanie na dyżurze GF należy się Tobie 🥇🏵🎖🏅🎗💐🌷🌸🌺🌻🌹💐 i jeszcze więcej! 😘

Urodziny Kerima!🥂🍾🎊🎉🎈🎁 Ojej! Zapomniałam! 😉

Fatmagul na pewno miała dla niego super prezent i pyszny, własnoręcznie zrobimy tort🎂

Dzięki za przypomnienie! 😘😉

>

Dziś udało mi się obejrzeć i opisać  IM. 

Co za... z tej Ayse!🤬 Oby wywalili ją z hotelu! I jeszcze ten uśmieszek Petro! 👹

Edytowano przez Pani KO
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM 25

>

To był długi wieczór pełen emocji! 

Niczego nieświadoma Szura spędziła  wieczór z siostrą, Borysem i Yusufem. Miał być jeszcze Petro, ale musiał dopilnować swojego podłego planu, żeby jeszcze bardziej zrazić Szurę do Seyita.  Szura cieszy się z odnalezienia Tiny, i teraz  to zajmuje jej myśli. 

Seyit przyjechał do hotelu. Jest wściekły i natychmiast chce iść do swojego pokoju. Jest pewny, że czeka na niego. Zamiast kolacji wystarczy mu coś  do pica. Oczywiście nie herbata czy kawa, ale coś o wiele mocniejszego. Nikt z mieszkańców hotelu Cheref nie rozumie zachowania Seyita. Staruch Riza, gumowe ucho, dziś im  na szczęście nie zagraża, śpi chory. Alina zaopiekowała się nim. A jego broń wyjęta z sejfu na pewno przyda się jej, tylko do czego!? 

/c.d.n./

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

W pokoju Seyit już nie wytrzymuje. Wybucha w nim gniew, który wzbierał w nim po zobaczeniu uśmiechniętej Szury w towarzystwie obcego mężczyzny. Seyit jest wściekły! Ma łzy w oczach, jest załamany! Rzuca meblami, tłucze szkło, plan Petro działa! Celil bezsilnie patrzy na zdruzgotanego przyjaciela, a Petro czujne śledzi sytuację, żeby przypadkiem coś się nie wydało. Seyit szuka wytłumaczenia, wraca pamięcią do nocy z przed ślubu i zyskuje pewność, że za wszystkim stoi Baronowa! Petro też się angażuje w rozmowę! Podsuwa mu myśli wskazując na liczne znajomosci Loli, to pewne, że nie miałaby problemu ze sfałszowaniem  ich podpisów na liście pasażerów statku! Seyitowi spokoju nie dają też słowa ciotki Szury - ona nie mogła wiecznie na niego czekać! Rozpoczęła nowe życie i jest szczęśliwa! Seyit chciał zostać sam. Kiedy Petro zszedł ma dół,  żeby wysłać list do Szury, Celil musiał wyjść z pokoju przyjaciela.

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Wcześniej  pod pokojem Seyita dość wyraźnie było słuchać hałas rzucanych mebli i jego krzyki. Zaniepokojeni goście szybko rozeszli się do siebie, a mieszkańcy hotelu poznali powód wściekłości Seyita. Ayse była bardzo uprzejma i głośno potwierdziła - to przez Szurę! Rozmowę o całym zajściu kontynuowali już na patio przed kuchnią. Ayse niby nie oceniała  i nie krytykowała  Szury, ale jednoznaczne wytykała jej obecną zmianę w życiu - ma nowego mężczyznę. Oni też uwierzyli, że Szura wyrzuciła Seyita z serca! Dla Ayse to był też znak, że Seyit jest wolny! Szura już nie stoi między nimi! Nie da się ukryć, że tylko czekała na ten moment.

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

W tym czasie do Szury dotarł list od Petro.  Przywiózł go Ali. Było już późno, ciotka była oburzona takimi manierami, ale dla Szury pora nie miała znaczenia. Nie czekała ani chwili i bez tłumaczenia pojechała z Alim do hotelu. Droga się dłużyła, w jej głowie było wiele pytań, słów, a przede wszystkim była ogromna radość w sercu - wiedziała, czuła to, była pewna, że Seyit wróci do niej.

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Szura jeszcze jest w drodze, a do pokoju Seyita ktoś puka. Miała to być Lola, a jest Ayse. Przyszła nieproszona, chciała świętować z nim jego powrót i uwieść go. Ayse przyszła w tym samym celu, w jakim Petro zmusił Lolę do odwiedzenia Seyita. Petro był pewny, że Lola wypełniła jego rozkaz, ale się pomyli. Lola spotkała się z Viktorem, agentem, z którym współpracuje. On ma dla niej coś ważnego, to zdjęcie dzięki któremu Petro nic jej już nie zrobi. 

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Wieczór był pełen emocji. 

Wcześniej, jeszcze przed przyjazdem Seyita  Yahya też się o tym przekonał. Nie wiedział, że jest śledzony. Spotkał się ze swoimi ludzi, żeby powiadomić  ich o powrocie Seyita. Spotkanie przewał im nalot ludzi Kapitana. Mieli rozkaz strzelać do każdego!  Na szczęście Yahya uciekł i niezauważony wrócił do hotelu. Jego ludzie zostali niestety z.astrzeleni! Kapitan nie oszczędził nikogo! Sam osobiście bez mrugnięcia okiem strzelił do dwóch zatrzymanych mężczyzn do przesłuchania. Nie chciał tracić na nich czasu, bo - oni nic nigdy nie mówią.

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

W pokoju Seyita nadal była Ayse. Jej obecność i jej zaloty były jemu zupełnie obojętne.  Nie chciał dać się wplatać w jej intrygę, więc wyszedł z hotelu. Celil poszedł za nim.  Dokąd poszedł tak późno Seyit? Chciał zapomnieć! Chciał się napić! Chciał wyjść z pokoju, który przywoływał wspomnienie o Szurze. Seyit w barze szybko znalazł tanią... rozrywkę, towarzystwo Celila nie było mu potrzebne.

/c.d.n./

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Szura w tym czasie przyjechała do hotelu. Ale zamiast Seyita w jego pokoju zastała Ayse w jego łóżku. A na łóżku leżała jej suknia ślubna! Suknia nie znalazła się tam przypadkiem, to była część intrygi  Ayse! Ona  ją wcześniej przymierzała! Odtrącona i poniżona chciała zemścić się na Seyicie! Szura zamarła, stała w drzwiach i patrzyła z niedowierzaniem. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Oczywiście Petro był wyraźnie bardzo z tego zadowolony! Lola zawiodła, ale nieoczekiwanie Ayse się spisała!  Do tego stopnia był zadowolony, że nie potrafił ukryć uśmieszku triumfu. Musiał aż na bok odejść, żeby nie zdradzić swojej radości! 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasia_5 napisał:

Biedna Szura.Jest zupełnie nieświadoma w jak złym świetle,mimo że nic złego nie zrobiła,jej najbliżsi,rodzina i przyjaciele(?) przedstawili ją Seyitowi.

Kasiu, zgadzam się, biedna Szura. „Życzliwość” ciotki i Petro, osób, które powinny ją wspierać w tym trudnym czasie jest odrażająca! Oni między sobą załatwiają swoje sprawy. Uczucia, przyszłość, jej szczęście nie ma znaczenia. Oni mają swoje plany i ze spokojem patrzą jak niszczą jej życie. Smutne to!

Baronowa zaczęła działać przeciwko Petro. Już się zbuntowała - nie przyszła do hotelu.  Nigdy jej nie lubiłam, ale jeśli przyłoży rękę do klęski Petro, będę ją popierać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA 🙂

Zapomniałam podziękować za 2 klipy, które obejrzałam przed śniadaniem :classic_smile:.

Dobranocki jednak muszą poczekać aż wrócę do domu 💐.

 

KO 🙂

Streszczenie też przeczytam dopiero w domu, ale już dziękuję ❤️.

Czy już jutro MKO ma egzamin? Kiedy mamy trzymać kciuki?

Życzymy Jej powodzenia🍀.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasia_5 napisał:

Dotąd zapewne chcąc nie chcąc jej (Szury) niepokojące myśli dotyczyły tylko baronowej Loli,a teraz okazało się,że nie jest ona jedyną kobietą z którą zdradził ją Seyit.   

I tutaj Szurze mogła się przypomnieć ta niepochlebna  reputacja Seyita. Pamięta co o nim mówiono jej rodzinie. Jaki fatalny zbieg wydarzeń. Nawet Petro  czegoś takiego by nie zaplanował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfi😘

Ciesz się wyjazdem i czasem spędzonym z mężem 😉 Wszystko nadrobisz po powrocie. To miłe, że znajdujesz chwilkę dla nas😘🌷

Egzaminy?

Tak! Już jutro, we wtorek i środę od 9:00 MKO ma egzaminy! 

Dzięki za pamięć! 😛🌹Każde wsparcie się przyda🙏 Ja mam nakazane zostać w domu😉

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne streszczenie IM Paulinko🌷🙂 Bardzo dziękuję 😘 Brakowało mi Twoich streszczeń🙂

Ale spoko😉 Egzaminy MKO są ważniejsze🙂

Pauliś.Od jutra trzymamy kciuki !!✊ Przede wszystkim za MKO 🙂 ale za Was Wszystkich także!

>

*Mój telefon trochę(?) wariuje🤯 a mi już też niewiele trzeba🤪😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

👋Elfi, udało Ci się zobaczyć plażę bez parawanów😄 podobnie jak Kasia zazdraszczam😉 Dzięki za super klip😘 

👋KO, 🍀na szczęście MKO, a Tobie syropek na nerwy🍷 Życzę powodzenia na egzaminach🙂

Kasiu, KO, dziękuję za piękne komentarze do IM🌹🌹🌹🌹

 Dlaczego Celil nie wyprowadził Seyita z tego baru? 😡 Gdyby po przyjacielsku wziął go za kołnierz, być może wszystko potoczyłoby się inaczej😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO 🙂 

No to od jutra trzymamy kciuki🍀

Za Ciebie też, abyś jak najmniej się denerwowała.

 

Aa 🙂 

Żaden parawan nie uchowałby się dzisiaj na plaży przy tym wietrze.

Byłam dzisiaj w Rewalu i Trzęsaczu na platformie widokowej i modliłam się, żeby mi telefonu z rąk nie wywiało podczas robienia zdjęć. Za to fale były piękne.

Plaża bez parawanów i bez ludzi, tylko mewy latały.

>>> 

Dobranoc:classic_smile:

Spokojnej nocy ⭐.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:19

Dobry wieczór  😀
Kasiu , ależ masz świetną pamięć. Dziękujemy za przypomnienie, że dziś są urodziny Kerima 😍
Z tej okazji możemy wrócić do naszych miłych wspomnień i na Dobranoc obejrzymy 
klipy związane z GF .......

Na początek Fatmagül i Kerim - Miłość, taniec i pocałunki....💞
piosenki śpiewają: Nina Simone a potem Feridun Düzağaç -" Alev Alev"
.https://www.youtube.com/watch?v=6ZYWaAwg7NE
<
W drugim klipie piosenkę "Barco a la deriva" śpiewa Guillermo Davila
.https://www.youtube.com/watch?v=eiglxRtCiV8
<
Rosyjska piosenka " To moje marzenie", którą śpiewa Ani Lorak :
.https://www.youtube.com/watch?v=6emkjjj-rA0
<
Kolejne fragmenty i libańska piosenka "Ehsas Jdid " ( Nowe uczucie) - śpiewa  Nancy Ajram
.https://www.youtube.com/watch?v=zuRgGwILIX8
<
" I Just Called To Say I Love You" śpiewa Stevie Wonder :
.https://www.youtube.com/watch?v=xMHm92ZRwI0
<
Kolejne fragmenty GF i piosenka " Zrozum to co powiem "- śpiewa zespół SDM :
.https://www.youtube.com/watch?v=VqPHwNk0GsI
<
W kolejnym klipie zdjęcia Engina / Kerima Ilgaza z GF i melodia Farida Farjada :
.https://www.youtube.com/watch?v=NCiLnshb9mE
<
Ajda Pekkan i piosenka " Olanlar Oldu Bana"( Co mi się stało) :
.https://www.youtube.com/watch?v=UXemjJv6Pws
<
Fragmenty odcinka 49 - Kerim dzwoni - posłuchajmy, co mówią Fatmagül i Kerim :
.https://www.youtube.com/watch?v=_2zn7oLuH_4
<
I na koniec fragment z odcinek 71 - urodziny Kerima.......
.https://www.youtube.com/watch?v=0T38pmBJtCE
<
No, żeby głowy się nie przegrzały ....... to już skończymy......
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi,  🌹🌹🌹

Dziękuję za piękny klip i piękną melodię zespołu Secret Garden.  Nie znałam go....aż przyjemnie na nich popatrzeć...

przypominają mi się te ich wszystkie wieczory i poranne pobudki....

są tak blisko koło siebie ... ale długo..... tak daleko od siebie..... 💖

Kasiu🌹🌹🌹

Dzięki za świetny komentarz do IM

Pani KO🌹🌹🌹

Dzięki za streszczenie do IM...

Jutro i w następne dni trzymamy wszyscy oczywiście kciuki za MKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

I może jeszcze jeden klip z WM - dla chętnych :

Chris de Burgh -  " Lady in Red "

.https://www.youtube.com/watch?v=W4KBbkz0eYc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Gra, dziękuję za tyyyyle Kerima 😍 i  " Lady in Red "😘 Czyżbyście z Elfi chciały nas ,,uwięzić''?😉

Dobrej nocy i pięknych snów życzę😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu 😘

Aa 😘

Elfi😘

GRA 😘

Dziękujęmy! 🌺🌼🌷🌸💞

>

GRA, dziękuję🌹😘

W  urodziny Kerima dostałyśmy super prezent🎁😍😉

Na telefonie nie otworzył mi się tylko - fragment z 49 odcinka, ale to nie kłopt, domyślam się co tam było 😉😉

Lubię „Lady in Red”  z „uwięzioną” parą również bardzo przyjemnie mi się jej słuchało i oglądało. Omer na Zehrę  napatrzeć się nie może... 😍🤩

2 godziny temu, Gość GRA napisał:

 tak blisko koło siebie ... ale długo..... tak daleko od siebie..... 💖

Piękne! 💞💞💞

Już pora...

Pieknych snów, niech się przyśni, może nawet Kerim/Engin, a może  ktoś inny...

Dobranoc Wszystkim 🌟😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Panie Misiu! 😉

Szybkiego wyjścia do domu! 💗 

Dbaj o siebie i odwiedzaj nas! 😊🤗

Dobrej nocy Kudłaty Kolego! 🌛

Dobrrrrrranoc...

P. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂
*15900.gif
>

Aa, GRA - Dziękuję Dziewczyny😘🙂
>
Pięknie rozpoczęłam dzień...😍Cudnymi wspomnieniowymi klipami z GF z wczorajszej dobranocki.
Dziękuję Ci GRA😘 Bardzo było przyjemnie jej  posłuchać i...powspominać😘🌷💕
>
Wesołe miasteczko w nocy się zwinęło😁Ufff...
>
KO.Powodzenia dla MKO❣Jestem przy Was myślami!
>
Serdeczmie Was pozdrawiam Gromadko😘👋

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 

Witaj Kasiu 👋.

Świetny obrazek 🌹. Dziękuję za uśmiechy na caaały tydzień :classic_smile:.

Czekam na możliwość reakcji 💙.

 

KO od godz. 9 trzymamy kciuki. 

Powodzenia ❤️.

 

Dobrego dnia Kochani ☀️:classic_smile:😘.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂

Kasiu 😘👋

Elfi 😘👋

Witajcie i dziękujemy za wsparcie! 😍💞

Wszystkim,  którzy dziś piszą egzaminy życzę powodzenia i trzymam kciuki, a rodzicom i bliskim życzę spokoju! 🍀😘 

Pomyślnego poniedziałku życzę nam Wszystkm! 🌞🍀

2161b03b2634c93c788fd1bbc018f908.jpg

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×