Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Dobry wieczór I Dobranoc 😉

Kasiu, dziękuję! 😘

Z przyjemnością wysłuchałam i obejrzałam klip od Ciebie. Ta piosenka kojarzy mi się tylko z Fatmagul i Kerimem 😍💞😘 

W powrotnej drodze  do domu było tłoczno w trasie, ale na szczęście bezpiecznie. Żadnych dowcipnisiów i szaleńców nie było. Ufff! 😉

Teraz już pora....

Dobrej i spokojnej nocy! 😘😴

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrrrrranoc Michałku!😉

Śpij spokojnie...

Wróbel pada zmęczony😴

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂

KO.Witaj w domu🙂Oj, to dobrze,że mimo tłoku na drogach Wasza droga powrotna była bezpieczna i obyła się bez przygód.Nam kilka razy zdarzyło się niestety mijać takich bezmózgowców gdy wracaliśmy do domu w poniedziałek wielkanocny, a raz ...plastikowe wiadro trafiło w drzwi pasażera naszego auta! ...ale tylko dlatego,że wcześniej zauważyliśmy co się święci i zrobiliśmy unik.Koszmar! Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i obyło się bez większych strat.

>  
*udanego_wtorku_0.jpg
*Biagio Antonacci - "Non vivo più senza te"(No Singora no)
https://youtu.be/XxCso8WgvGg
 >
Pozytywnej energii na cały dzień Gromadko😁
Pozdrawiam 😘👋

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry🙂

👋Cześć Kasiu, jakie fajne granie na powitanie😘

I  po świętach ...

.https://i.pinimg.com/originals/21/a1/69/21a169f21bd913d464db1b88fc7a7f58.jpg

Miłego wtorku, Gromadko🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aa😀

Baaardzo trafny wierszyk 👍😂
Ubawił mnie ten obrazek😁Dzięki, Aa😘

>

U mnie jest piękna,spacerowa pogoda i takiej również Wam życzę🙂 ,wybywam więc trochę połazić🙂👋

Edytowano przez Kasia_5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🌞

Cześć Kasiu 😘👋

Dzięki za muzyczne i energetyczne powitanie 🤩🎶

No to niefajna przygoda wielkanocna z latającymi wiadrami 😟 Na szczęście obyło się bez większych strat, ale zamiast zabawy mogło być nieprzyjemnie! Jak to czasem rozumu brak🤨

>

Cześć Aa😘👋

Super wierszyk poświąteczny! 😂😂😂😂 Ja też nie wyszłam bez „nadbagażu” od rodziny 😛

Miłego i pogodnego dnia😘🌞 U mnie silniejszy wiatr wieje i mam słońce, czyli idealnie na pranie😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrrrrrry Michałku! 🌞👋

Pogodnego i spokojnego wtorku!

Trzymaj się! 💞🍀

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14:48

KO 🙂I do mnie dotarł ten silny wiatr 😀 Wcześniej było spokojnie i poza spacerem załatwilam co miałam załatwić, a gdy już wracałam do domu to szłam(?)chwilami prawie z jego prędkością😲 bo dawał mi w plecy😀Przy tym chwiejny krok...włos rozwiany...😀 Czytałam teraz,że nad Europę nadchodzą(nadeszły) wichury z piaskiem, pyłem saharyjskim😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu🙂

Wieje, nadal u mnie wieje, ale słońce świeci i jest nawet ciepło. Rano wyniosłam pranie na balkon, to mi je wiatr ładnie piaskiem obsypał😧😠 Mieszkam na 3 piętrze🤨 Trzeba uważać na ulicy, bo wiatr roznosi co tylko może! 😲

Obejrzałam KS jednym okiem, ale mieszają, kręcą, wymyślają...  Teraz chciałabym zobaczyć, jak Fehime przeprasza Nihan za wszystkie obelgi. Świętą, najpiękniejszą, najmądrzejszą, brylantową  Asu przepędzoną,  jak przybłędę spod drzwi już zobaczyłam 🤭 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

👋KO

cyt,, Teraz chciałabym zobaczyć, jak Fehime przeprasza Nihan za wszystkie obelgi. Świętą, najpiękniejszą, najmądrzejszą, brylantową  Asu przepędzoną,  jak przybłędę spod drzwi już zobaczyłam  '' 🤣 Też bym chciała to zobaczyć😎

Fehime powiedziała, że kłamcy nie mogą przekroczyć progu tego domu ? To Hüseyin zostaje, reszta za próg 🤣🤣

Kasiu, ja też dziś szłam z rozwianym włosem😄 Podobno ma wiać do piątku😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:.

Melduję się na kafe :classic_smile:.

Szczerze mówiąc potrzebowałam dzisiejszego dnia na wypoczynek poświąteczny :classic_biggrin:.

Święta były udane, pogoda przepiękna. Dzisiaj u nas też był bardzo silny wiatr i po południu się zachmurzyło.

Ja dzisiaj prawie współczułam Asu :classic_biggrin:.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :classic_smile:.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21:56

Witaj Basiu 😘

cyt:"Ja dzisiaj prawie współczułam Asu "😁 

*No popatrz😁 Ja też..😁😛😉

>

Ten brylant Asu ma skazę i już nie jest tak piękny i wartościowy jak Fehime myślała?Ojej 😩
 *Fehime powiedziała do Asu,że ta powinna się zastanowić jak sprawić to by Kemal jej wybaczył.Hmm...Coś mi mówi,że Asu tak łatwo nie przełknie tego jak Kemal sobie z niej zakpił.Teraz,po jej rozmowie z Emirem ona już na pewno czuje, że nawet nie ma się co wysilać bo i tak nie ma szans na to by on jej wybaczył.I tak dotąd nic go z nią nie łączyło,a teraz jest jeszcze gorzej bo nawet i ta jego litość dla niej z powodu której zamierzał wcześniej z nią się ożenić, wyparowała. Podejrzewam,że przekazane jej przez Galipa jego podłe geny wezmą górę i Asu będzie chciała się zemścić za to jak Kemal ją potraktował. 
Za wszystko co Asu mu robiła,za jej wszystkie kłamstwa,brak lojalności i zdrady Kemal podziękował jej i załatwił ją tylko jednym! ruchem, ale myślę,że dla niej nawet ten jeden ruch z jego strony to dla niej za wiele, bo przecież to jej wolno wszystko.Ona może go krzywdzić ale on jej nie powinien.On nadal ma  być wobec niej taki szlachetny jak był dotąd.
 *Jestem bardzo ciekawa czego dokopie się Leyla w przeszłości Ayhana i w jakim stopniu to coś zaważy na ich wzajemnych relacjach🤔
>

Aa cyt:"Fehime powiedziała, że kłamcy nie mogą przekroczyć progu tego domu ?

To Hüseyin zostaje, reszta za próg 🤣🤣"      ....👍😂😂

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

👋Basiu🙂

Fakt, Asu wyglądała dziś bardzo żałośnie😭, ale braciszek  zaraz ją  pocieszy i odpowiednio ukierunkuje 👹

Kasiu cyt,,*Jestem bardzo ciekawa czego dokopie się Leyla w przeszłości Ayhana'' A dowie się .... trochę więcej niż Vildan🙊

>>>

Dobrej nocy życzę😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Dobry wieczór 😀
No i  już po Świętach.... teraz odpoczywamy...
Agnese nam przypomniała wspaniały utwór "Alleluja " G.F. Hendla z jego oratorium " Mesjasz".
Jeszcze jest okres Wielkanocny , to może na Dobranoc posłuchamy kilku utworów muzyki poważnej...🎶
<
Na początek posłuchajmy pięknego wykonania utworu " Alleluja " tym razem kompozycji W.A Mozarta  przez utalentowanego 13 letniego Norwega Aksela Rykkvina : 
.https://www.youtube.com/watch?v=fwQKhqZ8t1g
<
Chór Obersberg Model i Comprehensive School  śpiewa „Halleluja” w wersji flashmob
na koncercie zamykającym  Festiwal Bad Hersfeld w 2016 roku 
.https://www.youtube.com/watch?v=ympz2j_HD-w
<
Barbara Hendriks śpiewa Laudate Dominum  Mozarta i " Alleluja"  Haendel'a :
.https://www.youtube.com/watch?v=AaEGwph2Qr4
<
Koncert Wielkanocny z tego roku - śpiewa The Choir of King’s College z Cambridge
Hymn "This Joyful Eastertide" napisany przez  George'a Ratcliffe'a Woodwarda i Charlesa Wooda :
.https://www.youtube.com/watch?v=XPR_UqjCnfw
<
I na koniec jeszcze jedno wykonanie "Alleluja " Händel'a w wykonaniu Mormon Tabernacle Choir
.https://www.youtube.com/watch?v=VI6dsMeABpU
<

 Dziś jeszcze trochę na poważnie....czasami też trzeba tego wysłuchać....Tych wykonań" Alleluja " jest całkiem sporo na YT

Wszystkie chóry wspaniale to śpiewają, .... to piękny utwór...
<
Bardzo się cieszę, że Agnese i Beatris też się odezwały...
<
A ja znowu nadrabiam zaległości...

Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😉

Aa 😂

No to czekamy na kajającą się Fehime  i kłamców  za progiem 🤣🤣🤣 Hakan też do nich dołączy? 😅

>

Basiu 😘👋

Odpoczynek poświąteczny 😉😁

Czy współczułam Asu? Pomyślę o tym😅 Szybko odezwały się w niej geny,  Emir wie jak rozmawiać z siostrą 😠 

>

Kasiu 😘

Właśnie! Asu mogła krzywdzić Kemala, a jej to już nie wolno! Jak długo by jeszcze to trwało i do czego by doszło, gdyby Kemal nie poznał jej tajemnicy.  

Emir doskonale wiedział jak pocieszyć załamaną siostrzyczkę. Oczywiście ona była oburzona, że tak  Kemal ją załatwił. Jak to, ją! Z  wielka miłości będzie wielka zemsta? 

>

GRA😘👋

Zabieram się za utwory 🎧🎶😉

Dzięki za Dobranockę! 🌸🌸🌸🌸🌸😘

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:47

GRA 🙂 Było pięknie...!💗 😘

Dziękuję Ci za wspaniałą dobranockę🌷🌷🌷 😘

>

Spokojnej nocy🌟👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

07:12

Witam🙂

*a68c083c82e97343bb23426a0b3cd342_th2.gif

>

Nadal mocno wieje,trzymajcie się😉

Pozdrawiam Ekipo 😘👋

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😉 

Witaj Kasiu 👋

U nas jeszcze aż tak mocno nie wieje. Ponoć jutro mamy mieć 26 stopni, a w piątek 28 st.C. To te afrykańskie powietrze ma dotrzeć.

Pozdrawiam Was serdecznie 😘🤗

i życzę spokojnego, dobrego dnia :classic_smile:.

 

od-poniedzialku-mialam-biegac.jpg

 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂

Cześć Kasiu😁👋

Cześć Elfi😁👋

af1f900216fc9293baebd0316dffd134.jpg

Kawusia dziś się przyda 😅 U mnie już słabiej  wieje i jest słonecznie, na dziś zapowiadają 21st. 🌞🌞🌞😉

Bieganie! Ups! Znowu zapomniałam...😅😅😅

 

Przyjemnego dnia Wszystkim życzę😘🌺🌼🎶🌞👋

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Michałku😎👋

eb58d70e0d90136960bc964ec0edfd1d.jpg

Spokojnego dnia!  Trzymaj się! 🍀😊

A jaka u Ciebie jest pogoda?🌞🌸🌺

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11:04

Elfiku 🙂KO 🙂 - Cześć Dziewczyny 😘
Bieganie🤯? Hmm...tego...no...
*3955693.jpg
😛

*Biegnę...ale do kuchni...lepić(dalej) pierogi😋 
Pozdrawiam 😘👋

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator techniczny

Dzień dobry, badany płynność działania długich tematów czy nie ma problemów z działaniem tego wątku czy posty i strony lądują się odpowiednio szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu😄

Super obrazek! 🤣🤣🤣

Pierogi!!! Mniam, mniam... 😋

A ja jestem tak zabiegana, że znowu przegapiłam ALA 🤪 Czyli jednak biegam 😂😂😂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry🙂

👋Kasiu, 👋Elfiku, 👋KO

Dziękuję za kawkę i kwiatuszki😘 

A ja biegam, prawie codziennie😂

.http://bezlitosna.pl/demot/0_0_0_151376188_middle.jpg

Miłej środy, Ekipo🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa 😅👋

Po takim porannym treningu spanie szybko przechodzi 🤣

KS

Nieuważnie oglądałam odcinek... Czy ja dobrze widziałam akcję w domu Soyderów? 

Zeynep zrobiła dziś pierwszy krok, a raczej lot ku dorosłości! Tata jej pomógł!? 🤔🤭 Kochanka Emira pod ich dachem, to już za duża bezczelność.  Popieram! Banu jest byłą kochanką... 😉

Emir jest sprytny. Tak bardzo, że Kemal zawsze podejrzewa go o śledzenie Nihan 😅

Mujgan chyba czuje, że złe moce, tzn. Emir i Asu  się połączyły! Zaczęła ruszać palcami u ręki. 

Leyla aż tak się obraziła na Ayhana!? Myślałam, że to nie jest zbyt poważne😕

Zehir odnalazł lekarza, który nie jest lekarzem🤥🤨🤔Przypadkiem Kemal odkrył coś ważnego. Już chyba nie ma wątpliwości, że wtedy w szpitalu z grypą krwi jego i Deniz, to była zagrywka Emira! A Nihan zbiera się i zbiera, żeby powiedzieć Kemalowi prawdę o Deniz😉

Edytowano przez Pani KO
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

KO😄

Nic tak nie budzi o 6 rano jak 7 na zegarku🤣 

cyt.,,Zeynep zrobiła dziś pierwszy krok, a raczej lot ku dorosłości! ''👍 😂. Tatuś zatroszczył się, żeby nie zmarzła. Kurtka i buty poleciały za właścicielką😉. Mamusia z córeczką obmyśliły super plan. Fehime pozbędzie się kłopotu, Zeynep już ma wprawę w oszukiwaniu męża, tylko załatwić formalności i wszystko będzie ,,po bożemu'', a tu...zonk🤪

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KS 161.Fehime nie wiedziała jak rzeczywiście wygląda sytuacja między Zeynep a Hakanem, myślała że Hakan naprawdę miał zamiar z Zeynep się ożenić i bardzo wygodnie było jej pewnie przypomnieć sobie ich spotkanie w kawiarnianym ogródku nad morzem, na które śledząc córkę się wcisnęła, i wykorzystać nadarzającą się okazję pozbycia się wstydu (?)i kłopotu. Po demaskującej Zeynep scenie,której była świadkiem,Fehime nie miała żadnych zahamowań przed tym, by zatuszować sprawę ich ślubem.Podczas wieczoru nie miała skrupułów by go/ich do tego ślubu pospieszać,mimo że wiedziała,że uczciwemu (jak sądzi) chłopakowi wciska "trefny towar".Po raz kolejny nie były dla niej ważne czyjeś uczucia. Wcześniej nieważne były uczucia Kemala i do Nihan i do Asu,nieważne uczucia Nihan,którą Fehime podobno zamierza teraz prosić o wybaczenie.Uczucia Tarıka też były dla niej nieistotne,bo przecież Banu to nie jest jej wymarzona synowa(wymarzoną już ma/miała😛),a teraz nieważne były dla niej uczucia Hakana nawet,albo tym bardziej, jeśli Fehime myślała,że on naprawdę Zeynep kocha.Przecież ona nie wie czy Zeynep była wobec niego szczera i nie wie co on wie o niej i jej życiu, i było jej obojętne co on by czuł gdyby kiedyś poznał prawdziwe oblicze już żony zakładając,że nie wydarzyło się to co się wydarzyło. Dla Fehime ważne są jej uczucia.Niby trochę otworzyła oczy gdy poznała prawdę o wspaniałej Asu,bo zrozumiała co robiła Kemalowi tak natarczywie wymagając od niego poślubienia jej, a teraz chciała zrobić to samo Hakanowi. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO😁

cyt:"Zeynep zrobiła dziś pierwszy krok, a raczej lot ku dorosłości! "😁👍

>

Aa😁

cyt:"Mamusia z córeczką obmyśliły super plan. Fehime pozbędzie się kłopotu, Zeynep już ma wprawę w oszukiwaniu męża, tylko załatwić formalności i wszystko będzie ,,po bożemu'', a tu...zonk🤪"

>>>>...😁👍😉

Edytowano przez Kasia_5
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa  🙂

Moje lajki dla Ciebie 💙💙💙💙💙💙.

Dziewczyny dziękuję za super obrazki i komentarze 🏆🤣.

Widzę, że pomysł z bieganiem się spodobał, ja najchętniej pędzę do laptopa 😂.

Przepraszam, że teraz mało się udzielam. 

>>>

Dobranoc :classic_smile:

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×