Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

22:53

Ojej...GRA😘😘Jaka piękna dobranocka. Tyle cudnego Engina...😍Nie mogłam się na Niego napatrzeć,a uśmiech nie schodził mi z twarzy🙂Może jak powtórnie posłucham i popatrzę  dam większe szanse pięknym snom? 

>

Jeszcze sobie posłucham, ale mówię już ...DOBRANOC Gromadko 😘 👋 No i... śnijmy pięknie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA  🙂

Dziękuję za klipy i kolaże z Enginem 🏵️🌼🏵️🌼.

Po takiej pięknej Dobranocce mogę się już pożegnać.

Dobranoc 🌚.

Niech się przyśni ... :classic_love:.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, nie znalazłam klipu z motywem (to zaledwie kilka taktów, mam nadzieję, że usłyszę rozwinięcie), o którym pisałam. Jeśli byś chciała, to w 9. oryginalnym odcinku w 52:20 go słychać (oryginalny tytuł serialu "Gecenin Kraliçesi"). Ścieżka dźwiękowa sprawia wrażenie kompilacji muzyki z czołówki WS i ilustracji muzycznej dramatycznych momentów w OK.

Dobranoc, śnijmy pięknie 😘🌩️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Basiu,  😀

Engin jest zawsze na pierwszym miejscu,  ale ... trzeba też dać szansę innym....

Engin jest mało obecny w mediach, nie gra za dużo, jego role znamy prawie na pamięć....

A tu pojawiają się nowi , młodzi aktorzy , którzy też cieszą nasze oczy ,🤗 😎

jak ONUR TUNA    lub IBRAHIM CELIKOL...  czy właśnie ERKAN MERİÇ ....

Nowe seriale, nowe historie - też ciekawe , też wciągające...

To teraz , tak trochę dla urozmaicenia ..... :

Piosenka z albumu Onura Tuny  - "Uzay Misali" :

.https://www.youtube.com/watch?v=I-I2ZetBR3I

klip z fragmentami YE ( Zakazane jabłko )

.https://www.youtube.com/watch?v=oxqJad2WwPs

<

Klip z piosenką "Perfect" Eda Sheerana -  Ibrahim Celikol

.https://www.youtube.com/watch?v=_2pora0dcmg

<

Dla zainteresowanych -  w klipie trochę info o Erkanie  Meric :
.https://www.youtube.com/watch?v=MWvvLgV_cD

<

Dla Elfi - WM - ( uwaga spoiler ) :

.https://www.youtube.com/watch?v=D4kajfLz4fk

Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 😉

Dopiero teraz mam chwilkę na forum... Jutro znowu mam  zajęty dzień 😉

KS nie oglądałam, dlatego późnej przeczytam co tam się działo😉

Barnaby😘💗🏆

Kasiu 😘💗🏆

Dzięki za komentarze i trwanie na posterunku w GF😘🌷🌷🌷🌷🌷

>

GRA😉👋

Widzę, że rano popatrzę na Engina😍i nie tylko...😉🤩😎

Dzieki za Dobranockę i resztę klipów! 😘🌹🌹🌹🌹🌹

>

Teraz padam.....😴

Dobranoc!⭐😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Misiu!😉

Dobrrrrrranoc!

Spokojnych snów....😴

Do zobaczenia!!!!

Ćwiczę, ćwiczę.... cierrrrrpliwość! 😉😉😉😄

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi, 

już jest , jest.....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

06:16

Dzień dobry🙂

Niech słoneczko Wam świeci,niech deszczyk nie pada,niech piękna sobota się Wam zapowiada 😘

sobota_009.jpg

Pozdrawiam serdecznie,Gromadko🙂👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Dzień dobry Kasiu

Ty się witasz, a ja kładę się spać 

Miłej soboty wszystkim 

GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

08:12

Dziękuję za namiary,Barnaby 🙂Jeszcze wczoraj próbowałam "Shazamem" rozszyfrować ten króciutki fragment muzyki z 9.odc.KJN,ale niestety bez powodzenia.Może gdzieś w kolejnych odcinkach będzie jej dłuższy fragment i wtedy się uda? Mnie też spodobało się te kilka taktów i...posłuchałam sobie z YT trochę szkockiej muzyki🙂

>

Engin do mnie nie zawitał 😥 Niestety😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂.

Kasiu, witaj 😘. Możliwe, że ten motyw muzyczny jest oryginalny i stworzony przez jednego z dwóch kompozytorów. Towarzyszy jednemu negatywnemu bohaterowi, gdy ten robi coś podłego.

Na mnie zrobił wrażenie, bo jest intrygujący, zapada w pamięć i żałuję, że nie jest rozwinięty.

Poczytałam o dudach, są instrumentem wykorzystywanym nie tylko w Szkocji, ale i w Bułgarii i na Bliskim Wschodzie, czyli jak najbardziej są obecne w muzyce tureckiej. W tym fragmencie w KJN szkocki wydał mi się nie tylko sam instrument, ale przede wszystkim charakter muzyki.

Życzę nam wszystkim miłego weekendu 👋.

Kończę kawę, pachną hiacynty, tym razem białe, sobota zapowiada się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! ☕🥐

Kasiu 😘👋

U mnie trochę się dzieje w pogodzie 😂 Ale bez słoneczka...🌞😉

>

GRA 😘👋

Witaj i dobranoc⭐😴

>

Barnaby😘👋

Spokojnej soboty bez ekipy remontowej nad głową 😉

>

Aa😘👋👋

Masz już więcej czasu na spokojny oddech? 😉😊  Przyjemnego odpoczynku Ci życzę... 🌷☕🍰... albo 🍻😛😄😉😘

>

A u mnie od godz.  północnych z małymi przerwami.... wieje.... pada... w oknach gwiżdże.... Zasnęłam przed 6😴

Albo jestem za młoda, albo mam słabą pamięć, ale nie pamiętam żeby kiedyś były takie wichury,  jak w ostatnich latach! 🤨

Za chwilę znowu wyjeżdżam... Oby to był spokojny dzień...🙏 🤗😘😅 

I tego Wam Wszystkim życzę... Spokojnego dnia i miłego odpoczynku❣️💕😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrrrrrrry Panie Misiu! 😎👋

Zostawiam pozdrrrrrrrowienia🌞😘... coś smacznego, może się skusisz i nas odwiedzisz  🍖🥓🥩🍗🍳😛😄 i uciekam! 👋😉

Trzymaj się!

P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadrabianie zaległości to ostatnio moja specjalność 😅

A chwilkę zaległe IM 20😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć KO.

Teraz u mnie jest spokojniej, a w nocy strasznie wiało. Późnym wieczorem robiłam sos do spaghetti na dziś i uchyliłam okno, bałam się, że wiatr wyrwie je z framugą, ale za to jak szybko wywietrzyło się! Aż gwizdało w całym domu.

Miłego, spokojnego dnia. Znów blokują mi się emoji na smartfonie, nic nie mogę wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barnaby, dzięki!  😘

Na balkonie lżejsze krzesło wiatr przesuwa bez problemu, większej  sofie na szczęście nie daje rady. Może i u mnie będzie w końcu spokojnie 😉

Miłego i słonecznego dnia! 😉🌷

 

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM 20

>

Ayla przyszła do hotelu. Chciała uprzedzić  Yahyię i Alego o zamiarach swojego odrażającego pracodawcy. Oni niczego się nie obawiają, a Ayla nie powinna tutaj tak często przychodzić. Być może ze względu na Szurę tak często ich odwiedza? Ale widać, że ma dobre zamiary.  Ali wie, że Ayla niczego nie zmyśliła, bo Riza i jego ostrzegał o poinformowaniu Kapitana o koszach wywożonych  z hotelu. Muszą jednak uważać, trudno komuś zaufać, a Ayla pracuje u Rizy.

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Riza jak prymus-lizus z pierwszej ławki przyszedł przygotowany do Kapitana na przesłuchanie. Notatki, informacje, obserwacje! Rzetelnie wykonuje swoje zadanie szpiega. Brakuje tylko, żeby był z Kapitanem po imieniu. Ich obecna współpraca jest satysfakcjonująca dla obu stron. Kolejnym zadaniem Rizy będzie szpiegowanie gości w hotelu przybyłych z Rosji. Kapitana szczególnie interesuje Seyit i Szura. Petro chyba sam o sobie opowie, bo już zaprosił Kapitana do siebie  na kolację.

/c.d.n./

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Ciekawe dokąd Petro zaprosi Kapitana, skoro Baronowa wykopała go ze swojego domu?  A byli tacy zgodni i uroczy wspólne knując intrygę przeciwko Seyitowi i Szurze.  (Ojej, popsuło się!) Cóż, Petro z.drajca nie lubi być zdradzany. Dowiedział się o wizycie Seyita u Baroniwej, a za tym kryje się jakiś jej podstępny plan. I to nie spodobało się Petro. Co mu do tego, co ona robi z Seyitem? Dla niego chyba liczy się tylko Szura, więc o co mu chodzi?

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

W hotelowej kuchni zawsze jest co robić. Szura lubi tu przychodzić, rozmawiać i pomagać. To oni teraz zastępują jej rodzinę. Tutaj poznaje zwyczajne, ale prawdziwe życie. Dziś  Szura pierwszy raz w życiu odbierała ziemniaki. Ayse wpadła na ten pomysł. Zapewne chcąc ją ośmieszyć. I tak się stało!  Nie dało się nie zauważyć, że Szura robi to pierwszy raz. Z dużego ziemniaka  wychodziła jej grubsza frytka. Rozbawiła tym wszystkich w kuchni. Liczą się chęci, to prawda, ale w tych trudnych czasach na takie grube resztki nie mogą sobie pozwolić. (Na pewno jakieś wychudzone świnki by się ucieszyły!) Szura dostała inne zadanie w kuchni z którym sobie poradziła - zawijanie pierożków. Prace w kuchni to dobra okazja do ciekawych rozmów. Nie zawsze muszą być na wesoło. Szura zaczęła wspominać swój dom, życie z nim, pierwszy bal i jak poznała Seiyta. Jej twarz rozpromieniała, uśmiechała się i wróciły wspomnienia. Kiedy Seyit był na wojnie, ona czekała i pisała do niego. To dzięki jej listom i miłości Seyit wrócił do niej żywy. Wzruszającą historię Szury nagle przerwała Ayse. Niby przypadkiem, a jednak specjalnie zrzuciła ze stołu glinianą miseczkę. Zazdrości Szurze. To ona chciałaby  być na jej miejscu. Chciałaby  mieć z Seyitem tak piękne wspomnienia. Ale wie, że tak się nie stanie, więc szuka okazji by jej dokuczyć.

/c.d.n./

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Seyit wrócił do hotelu z kwiatami. Białe róże są na przeprosiny dla Szury, zamiast szczerej rozmowy. To jednak smutne. Seyit przechodzi trudne chwile, a Szura powinna go zrozumieć. I rozumie, bo nawet nie chciała jego  wyjaśnień. Seyit zapewnił ją tylko, że jest jedyną kobietą w jego życiu. Reszta pozostaje w domysłach Szury.

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Przy wspólnej kolacji w domysłach nadal pozostaje Yahya. Obserwuje swoją żonę i Celila. Widzi jej zachowanie w jego towarzystwie i to mu się nie podoba. Zaczyna składać fakty o niej i jej przeszłości. W dniu ślubu zapytał czy nie pozostawiła kogoś w Ałuszcie.  Zaprzeczyła. Teraz pojawił się  Celil, którego wcześniej znała. Wszystko do siebie  pasuje. Yahya mu nie ufa, nie chce też  wtajemniczać go w ich plany. Rozmowa  Celila, który popijał alkohol i rozmawiał z zaciekawionym jego opowieściami  Sabrim, nie spodobała się Yahii. Zakazał go wpuszczać do kuchni pod pretekstem plotek o nim i Ayse.  Prawda jest inna. Wiadomo, że to przez zazdrość o Guzide.

/c.d.n./

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Spokojną kolację przerwała wiadomość o Petro. Baronowa go szuka po tym, jak go wygoniła ze swojego domu, z łóżka też. 

Spokojnie Petro ma się dobrze. Złego diabli nie biorą! Jest ma kolacji z Kapitanem! Dogadują się wspaniale. Obaj liczą na owocną współpracę. (Dobrali się!)

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

A w tym czasie hotelu. - Dlaczego? Co się stało? Gdzie on teraz jest? Seyit rozmyśla, Szura też się martwi. Ich rozmowa o Petro nie skończyła się miło. Szura wierzy w jego dobre intencje i dlatego jest jej przykro, że rano wyładowała na nim swoją złość na Seyita. Seyit ma inne zdanie. To od niego Szura wie o Baronowej i jego licznych romansach. Szura stanęła w obronie tego fałszywego szczura, nie od niego o wszystkim wie, to ludzie opowiadali o tym jej rodzinie. Seyit nie wytrzymał, wyszedł, trzasnął za sobą drzwiami. Wyszedł też z hotelu, ale nie sam. Ali mu towarzyszył. Ali zajął się nim jak ojciec. Spokojnie porozmawiał  i doradził - Powinieneś poślubić Szurę. Wtedy w myślach Seyita pojawił się jego umierający ojciec. Niespełniona  wola ojca ciąży Seyitowi na sumieniu. 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM 21

>

-„Jesteś mają przyszłością. Jesteś moim honorem. Jesteś moją rodziną. Jesteś moją tęsknotą. Ałusztą którą zostawiłem. Powietrzem którym oddycham i dumą. Jesteś jedyną kobietą z którą chcę się ożenić. Chyba już pora. Wyjdziesz za mnie?” Takimi słowami  rano  Seyit obudził Szurę. Zaskoczona z uśmiechem odpowiedziała  - Tak!

/c.d.n./

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Rozmowa z Alim przyniosła skutki! Seyit w końcu poprosił Szurę o rękę! Dziś w ambasadzie załatwią wszelkie formalności! Przyjęli już gratulacje od Yahii i Alego.  W hotelu wszyscy się cieszą, oprócz Ayse oczywiście. Ta wiadomość skutecznie zepsuła jej humor. 

Petro o niczym nie wie. Właśnie przypadkiem wymieniając pieniądze w lombardzie  rozpoznał  ozdobę  do włosów Tiny. Na pewno należała do niej, pamięta ją!  Trudna sytuacja zmusiła ją do sprzedaży. A kiedy Petro usłyszał, że chodzi o ubogą baronową, był już pewny, że Tina jest w Stambule. 

Tina jest chora, słaba i nadal pod opieką Yusufa. On zaniedbuje pracę w hotelu, żeby się nią opiekować.

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

A w hotelu tego dnia  było przeszukanie. Nawet osobiście Kapitan się pojawił! Ktoś życzliwy doniósł o nielegalnie produkowanym tutaj alkoholu. (Nie będę pokazywać palcem, wiadomo kim był ten ktoś!) Alkoholu nie znaleziono, ale nie wypił go Celil, po prostu tutaj go nie było. To był fałszywy donos, tak samo jak sąsiad-pracz hotelu zajmujący się czystymi ubraniami, choć sam z czystością nie ma nic wspólnego! Nakłonił też Aylę do pomocy przy wytwarzaniu alkoholu. Nie obawia się kłopotów, bo Kapitan o tym wie i sam czerpie z tego korzyści. Ale o tym to - cicho sza - przecież Ayli i nikomu innemu nie powie!

/c.d.n./

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Kapitan nie wyszedł z hotelu z pustymi rękami. Gdy zawołany przez Guzide Celil stanął w obronie Szury, zaczęły się kłopoty. Za obraźliwe słowa o Szurze Kapitan dostał w twarz! Celil naraził  tym nie tylko siebie, ale i wszystkich mieszkańców hotelu! Yahya był wściekły, a Guzide wybiegła smutna  przed hotel za żandarmami.  Z tych emocji zapomniała chyba o mężu. Celila zabrano do aresztu,  grozi mu deportacja. Seyit próbował mu pomóc i ubłagać Kapitana, ale niczego nie załatwił z tym padalcem! Parszywy  Anglik triumfuje! -Kolejny biały Rosjanin wyjedzie ze Stambułu! (Pewnie odhacza ich na swojej liście!)

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×