Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Pani KO

Grzech Fatmag├╝l 17

Polecane posty

GRA ­čśë┬á

Dzi─Ökuj─Ö bardzo za romantyczn─ů Dobranock─Ö­čĺľ.

UffÔÇŽ a po piosence M. Bajora " W mi┼éo┼Ťci s┼éowa nic nie znacz─ů " nawet bardzo si─Ö wzruszy┼éam ­čĺĽ.

No to teraz czas na WM :classic_smile:.

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

KO, ja te┼╝ nie rozumiem, dlaczego Fehime obs┼éuguje ca┼é─ů rodzin─Ö, chocia┼╝ w domu mieszkaj─ů dwie m┼éode kobiety, chyba tylko dlatego, ┼╝eby robi─ç z siebie m─Öczennic─Ö i wypomina─ç swoje po┼Ťwi─Öcenie. Niekt├│rzy tak maj─ů, ┼╝e czerpi─ů masochistyczn─ů satysfakcj─Ö z padania na twarz.

Najgorsze jest to, ┼╝e nikt jej nie prosi ani pewnie nie oczekuje takiej obs┼éugi - mo┼╝e poza H├╝seyinem - wi─Öc te┼╝ nie poczuwa si─Ö do specjalnej wdzi─Öczno┼Ťci, a Fehime jest roz┼╝alona. Inna sprawa, ┼╝e jest roz┼╝alona tylko na Banu, a Zeynep robi, co chce, chodzi sobie do hotelu z ┼╝onatym m─Ö┼╝czyzn─ů i jej nadmiar wolnego czasu nie k┼éuje tak w oczy.

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

GRA, bardzo fajna dobranocka z muzyk─ů filmow─ů.

Brooke Shields by┼éa ┼Ťliczna ju┼╝ jako dziewczynka.

"Dumka na dwa serca" by┼éa wielkim hitem, bez przerwy mo┼╝na by┼éo natkn─ů─ç si─Ö na teledysk w tv. Micha┼é ┼╗ebrowski mia┼é wtedy niesamowit─ů pass─Ö - najpierw "Ogniem i mieczem", p├│┼║niej "Pan Tadeusz", a jeszcze w szkole aktorskiej i zaraz po niej wybitne role w klasyce dramatu romantycznego.┬á

Gdy przyjecha┼é do Gorzowa promowa─ç swoj─ů p┼éyt─Ö, posz┼éam do Empiku i poprosi┼éam o dedykacj─Ö na moim egzemplarzu, teraz mam mi┼é─ů pami─ůtk─Ö.

By┼éam zaskoczona pi─Öknym g┼éosem Joanny Kulig i przesta┼éam si─Ö dziwi─ç, gdy us┼éysza┼éam, ┼╝e sko┼äczy┼éa szko┼é─Ö muzyczn─ů, do kt├│rej musia┼éa doje┼╝d┼╝a─ç z ma┼éej beskidzkiej miejscowo┼Ťci. Ma charakter dziewczyna.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç GRA

Elfi,  wielkie dzięki za Twój komentarz do WM...

Oczywi┼Ťcie po moich ┬áwra┼╝eniach po pierwszych odcinkach┬á WM nie ma ju┼╝ ┼Ťladu. No i┬áca┼éa w tym zas┼éuga Hazal i Erkana. Pi─Ökna para , fajna historia, ┼éadnie opowiedziana - nawet ┬ámankamenty serialu nie rujnuj─ů ju┼╝ mojego odbioru.....┬á Co jest w tym serialu , ┼╝e czytam tak wiele opinii, jak ogl─ůdaczki si─Ö wci─ůgn─Ö┼éy w t─Ö histori─Ö i nie mog─ů┬ási─Ö oderwa─ç .... Na pocz─ůtku, jak ju┼╝ pisa┼éam, serial wyda┼é mi si─Ö troch─Ö drewniany, my┼Ťla┼éam, ┼╝e z niego zrezygnuj─Ö... Nie lubi─Ö ogl─ůda─ç historii , jak ludzie si─Ö dr─Öcz─ů....a wygl─ůda┼éo , ┼╝e tu tak b─Ödzie . Po kilku pierwszych odcinkach chcia┼éam serialowi "da─ç szans─Ö" i obejrza┼éam wybi├│rczo te odcinki p├│┼║niejsze. No i ... oczywi┼Ťcie wpad┼éam "po uszy" ┬ái wr├│ci┼éam do pocz─ůtk├│w .┬áA teraz ju┼╝ jestem pod koniec pierwszej serii (150 odcinek ! ). Trudno si─Ö┬áoderwa─ç , bo , jak sama wiesz, ka┼╝dy odcinek tak si─Ö ko┼äczy, ┼╝e musisz wiedzie─ç ... co b─Ödzie dalej.... Nie raz ju┼╝ m├│wi┼éam sobie , ┼╝e ten b─Ödzie ostatni ... a potem ... ogl─ůda┼éam jeszcze kilka nast─Öpnych... no....┬áczasem do bia┼éego ┼Ťwitu...

Chyba  to jednak zasługa pary głównych aktorów - wiem , że  poznali  i pokochali się na planie tego serialu.

"To widać , słychać i czuć " .... 

Dodaj─ů tyle emocji i uczu─ç swoim bohaterom... a ja nie mam nic przeciwko temu , ┼╝eby to ogl─ůda─ç .

Na prywatnych zdj─Öciach i klipach te┼╝ sprawiaj─ů wra┼╝enie , ┼╝e si─Ö kochaj─ů i s─ů szcz─Ö┼Ťliwi...jako┼Ť┬á tak bardzo pozytywnie ich widz─Ö na tle innych par tureckich aktor├│w.

Na pocz─ůtku tej historii by┼éo do┼Ť─ç ponuro...┬áoni zamkni─Öci w sobie... nie mog─ůcy si─Ö jako┼Ť porozumie─ç...mimo dziwacznej sytuacji , kt├│ra ich po┼é─ůczy┼éa. Ona stara si─Ö wykona─ç wszystkie zalecenia z kontraktu, a jednocze┼Ťnie nie mo┼╝e zrozumie─ç┬ádlaczego on - sam kochaj─ůcy swoj─ů siostr─Ö i robi─ůcy wszystko dla rodziny, jej odmawia spotka┼ä z chorym ojcem , matk─ů, siostr─ů. A on jej pilnuje na ka┼╝dym kroku, ┼╝eby sytuacja nie wymkn─Ö┼éa si─Ö spod kontroli.... tak jak ona wymyka si─Ö do rodziny....┬áTrzeba przyzna─ç , ┼╝e scenarzy┼Ťci stworzyli wiele sytuacji , ┼╝eby im zagmatwa─ç losy.... ona wymyka┼éa si─Ö┬ádo rodziny, a on potem p─Ödzi po ni─ů┬ásamochodem i czeka┬ána ni─ů pod domem ... a potem jej grozi┬á, ┼╝e j─ů zniszczy i robi┬ágro┼║ne miny .... a ona z musu znowu si─Ö wymyka┬á, a on po ni─ů jedzie.... Wygl─ůda┼éo to tak jakby ba┼é si─Ö , ┼╝e mu naprawd─Ö ucieknie....┼Ümieszna by┼éa jego mina , gdy zobaczy┼é przypadkiem┬á w jej telefonie pod jak─ů nazw─ů jest wpisany ( Zorba) -┬á┬áDespota - Ja ???

Ona , mimo ma┼éej postury i silnego uzale┼╝nienia od niego kontraktem - ca┼ékiem odwa┼╝nie stawia┼éa mu czo┼éa i chocia┼╝ wiele razy p┼éaka┼éa z powodu jego niesprawiedliwego traktowania , to jednak nie dawa┼éa si─Ö....Jednocze┼Ťnie doskonale wype┼énia┼éa warunki kontraktu, wspieraj─ůc go we wszystkich trudnych sytuacjach z jego rodzin─ů.┬á┬áWszyscy my┼Ťleli, ┼╝e to naprawd─Ö zakochani ma┼é┼╝onkowie , a nie zawik┼éana "gra". I szczeg├│lnie jego siostra by┼éa uszcz─Ö┼Ťliwiona (┬ái o to┬áw┼éa┼Ťnie jemu chodzi┼éo), ┼╝e znalaz┼é tak─ů cudown─ů dziewczyn─Ö i za┼éo┼╝y┼é rodzin─Ö.

Do tego wszystkiego jeszcze "k┼éody pod nogi" ( ze strony scenarzyst├│w ) czyli tzn. bohaterowie drugiego planu, kt├│rzy mocno wp┼éywaj─ů┬ána ich losy┬á :

- " kochana mamusia " , kt├│ra koniecznie chce┬áj─ů wyda─ç za┬ázakochanego┬áw niej do "szale┼ästwa" ┬ábogatego mafioso z jej dzielnicy, by samej poprawi─ç sobie status finansowy ...

-┬áTen macho , kt├│ry uwa┼╝a si─Ö za jej narzeczonego┬á i stale j─ů usi┼éuje z┼éapa─ç┬áw swoje sid┼éa...i odbija mu palma w tych zabiegach

- A┬á do tego jeszcze┬á┬ázakochana w Despocie kuzynka , kt├│ra szaleje z zazdro┼Ťci ( my┼Ťla┼éa, ┼╝e zostanie jego ┼╝on─ů ) , kt├│ra stara si─Ö nieustaj─ůco rozdzieli─ç t─Ö par─Ö na wszystkie mo┼╝liwe sposoby....

A oni... mimo tych wszystkich trudno┼Ťci i przeciwie┼ästw jako┼Ť wychodz─ů ca┼éo z tych opresji....te wszystkie problemy bardzo ich ze sob─ů zbli┼╝aj─ů... zaczynaj─ů inaczej na siebie patrze─ç , poznawa─ç , rozumie─ç.... potem kocha─ç.... No, troch─Ö to trwa ... nim sobie to u┼Ťwiadomi─ů...Ca┼éa ta ich wsp├│lna "gra"┬á┬áju┼╝ si─Ö robi na innym poziomie w p├│┼║niejszych odcinkach . Jest tam ju┼╝ wi─Öcej humoru, ca┼ékiem ┼Ťmieszne sceny...I ju┼╝ wtedy na ekranie wida─ç t─Ö prawdziw─ů mi┼éo┼Ť─ç....t─Ö czu┼éo┼Ť─ç w ich oczach.

No, ale jeszcze sporo odcink├│w przed nami... no i niestety sporo przewijania....

Elfi, no widzisz co zrobi┼éa┼Ť tym pytaniem ? ... Ale znowu si─Ö rozp─Ödzi┼éam ( grafomania ??? ) ... ale to tylko dla ch─Ötnych....

mo┼╝e cdn....

Ko┼äcz─Ö , bo musz─Ö si─Ö bra─ç za kolejne odcinki ... ( KS nie ogl─ůda┼éam )...

Udost─Öpnij ten post

Paulinko ­čśś, Barnaby ­čśś, Elfi┬á ­čśś dzi─Öki za wsparcie.

GRA, dzi─Ökuj─Ö za Mehmeta G├╝ns├╝ra┬áÔŁĄ´ŞĆ . Szkoda tylko, ┼╝e nic nie zrozumia┼éam, ale warto by┼éo ogl─ůda─ç dla jego mi┼éego u┼Ťmiechu. Dzi─Ökuj─Ö te┼╝ za pi─Ökn─ů dobranock─Ö :classic_smile:.

Elfi, GRA cieszcie się WM, ale nie zarywajcie całych nocy, bo to się odbije na Waszym zdrowiu :classic_smile:.

Życzę Wam miłych snów. Dobranoc :classic_smile:.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

17 minut temu, Go┼Ť─ç GRA napisa┼é:

Elfi´╗┐, no widzisz co zrobi┼éa┼Ť tym pytaniem ? ... Ale znowu si─Ö ´╗┐rozp─Ödzi┼éam ( grafomania ??? ) ... ale to tylko dla ch─Ötnych....´╗┐

GRA, uwielbiam, gdy si─Ö rozp─Ödzasz ­čśś, masz lekkie pi├│ro (klawiatur─Ö?), pi─Öknie i szczerze piszesz o swoich wra┼╝eniach i przemy┼Ťleniach, nie ograniczaj si─Ö.

Zerkam na WM tylko dlatego, ┼╝e Ty i Elfi dajecie tak dobre rekomendacje, na razie nie anga┼╝uj─Ö si─Ö, bo jest BBO i wszystko jest temu podporz─ůdkowane organizacyjnie i przede wszystkim emocjonalnie. Trac─Ö wod─Ö oczami, przez nikogo tak nie p┼éaka┼éam.

Kasiu, mam nadziej─Ö ┼╝e sp─Ödzi┼éa┼Ť mi┼éy dzie┼ä ­čśś.

Dosy─ç wcze┼Ťnie rano wyje┼╝d┼╝am, wi─Öc po┼╝egnam si─Ö, dobranoc, pi─Öknych sn├│w ­čîę´ŞĆ.

Edytowano przez barnaby

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç GRA

I jeszcze ma┼éy dodatek - jeden z wielu klip├│w ze scenami z WM,┬á jakie s─ů┬ána YT .

Piosenk─Ö " Hay hay " ┼Ťpiewa┬á dobrze ju┼╝ nam znana┬á Nazan ├ľncel :

.https://www.youtube.com/watch?v=jFY58TQqpNA

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç GRA

Dzięki Barnaby, że chce Ci się to czytać - no ale chyba trochę przesadziłam z tym tekstem...

Udost─Öpnij ten post

GRA

Jak pi─Öknie napisa┼éa┼Ť, bardzo dzi─Ökuj─Ö Ci za ten komentarzÔŁĄ´ŞĆ .

┬áPiszesz wspaniale, r├│b to cz─Ö┼Ťciej!

Dok┼éadnie tak samo odbieram ten serial, jak Ty. I te┼╝ s─ůdz─Ö, ┼╝e ca┼éy urok ┬ái sukces serial zawdzi─Öcza Hazal i Erkanowi. Ich gra, szczeg├│lnie w tych p├│┼║niejszych odcinkach, kiedy to g┼é─Öboko patrz─ů sobie w oczy, jest bardzo przekonywuj─ůca. Cudownie s┼éucha si─Ö Ich g┼éosu, nawet jak m├│wi─ů tylko ÔÇ×hmmÔÇŁ.

Omer i Zehra wsp├│lnie pokonywali wszystkie przeszkody, bo tak naprawd─Ö im od samego pocz─ůtku zale┼╝a┼éo na sobie. D┼éugo nie przyznawali si─Ö nawet przed sob─ů do tego. Udawali, ┼╝e robi─ů to dla Ayse. Pami─Ötasz ich pierwszy taniec? P├│┼║niej Omer przyzna si─Ö Zehrze, ┼╝e wtedy czu┼é si─Ö, jak w raju, bo ona by┼éa w jego obj─Öciach.

Masz racj─Ö, najciekawsze zawsze dzieje si─Ö na 2 min. przed ko┼äcem odcinka i ja te┼╝ zawsze musia┼éam obejrze─ç pocz─ůtek nast─Öpnego, bo nie mog┼éabym zasn─ů─ç.

Udost─Öpnij ten post

Dobry wiecz├│r Wszystkim ­čśś­čĹő┬á

Barnaby­čśś

Elfi­čśś

Dzi─Öki za KS...­čĆćÔŁĄ´ŞĆ­čśä

Vildan w ko┼äcu mo┼╝na nazwa─ç siostr─ů┬áLeyli.┬áWida─ç w niej┬ácz┼éowieka.┬á

Asu chyba komplementy Fehime przewr├│ci┼éy w g┼éowie i my┼Ťli, ┼╝e jest naj..., np. ┬ám─ůdrzejsza!┬á

Limit reakcji mnie dopad┼é­čĄĘ

>

Aa­čśś

Obrazki zobacz─Ö na laptopie, telefon si─Ö nie zna ­čśé­čśé­čśé

Elfi­čśś

Dzi─Ökuj─Ö Wam!┬á­čśä­čśë

>

Cze┼Ť─ç┬áGRA ­čśë­čĹő

W Dobranocce wypatrzy┼éam Micha┼éa BajoraÔŁú´ŞĆÔŁú´ŞĆÔŁú´ŞĆ­čĄę­čśś

Dzi─Ökuj─Ö Ci za wszystkie piosenki na sen! ­čśś­ččî║­čî╝­čîĚ

O WM ┬ácz─Ö┼Ťciej i wi─Öcej ┬ápisz­čśë

>

GRA­čśś

Elfi­čśś

Bardzo fajnie piszecie o WM­čśëCh─Ötne czytam wasze wra┼╝enia i opinie,┬ábo na obecnych odcinkach┬á┬ámam podobnie z odbiorem Omera i Zehry, ale dzi─Öki wam wiem, ┼╝e b─Ödzie inaczej ­čśë­čśë

>

Elfi ­čśë­čśä

MKO ma kilka wybranych szk├│┼é, a teraz wieczorami s─ů dni otwarte, wi─Öc je┼║dzimy, ogladamy i pytamy. To bardzo si─Ö przydaje, bo same┬ástrony ÔÇ×wwwÔÇŁ szk├│┼é i ich oferty to za ma┼éo, mo┼╝na te┼╝ szko┼é─Ö zwiedzi─ç­čśë

>

Ju┼╝ pora....

Dobranoc i niech si─Ö pi─Öknie przy┼Ťni...­čĺľ­čîč­čśś

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

Dzie┼ä dobry!­čî×­čĹő

Jest ┼Ťroda i s┼éoneczko ┼Ťwieci!┬áJest dobrze! ­čĹŹ­čśů

Aa­čśä

Serdecznie pomy┼Ťla┼éam o Tobie! ­čśś┬áTrzymaj si─Ö! ­čśë­čĹőkto_rano_z_dobrym_humorem_wstaje_2017-03

Barnaby, bezpiecznej podr├│┼╝y i tylko pi─Öknych wra┼╝e┼ä ze Szczecina! ­čî▒­čîĚÔśĽ´ŞĆ­čśś­čĹő

Pomy┼Ťlnego dnia, Gromadko! ­čśä­čî╝­čî║­čîŞ

Udost─Öpnij ten post

Dzie┼ä dobry ­čśë┬á

Witaj KO┬á­čĹő.

Pozdrawiam Wszystkich i ┼╝ycz─Ö pi─Öknego dnia┬á­čśśÔśÇ´ŞĆ­čĄę.

Nich nam przyniesie wszystko co najlepsze :classic_love:.

slonecznego_super_dzionka_0.jpg

Udost─Öpnij ten post

*9abc5f38b77d1288de8791a582eb8bbd3163.jpg

Witaj KO­čÖé┬áSiemanko ­čśë

>

Witaj Elfi­čÖéTobie r├│wnie┼╝ super dzionka Elfiku­čśś┬áAno wiosna!! ­čśŹPi─Ökne krokusy Elfi ­čśś

>

Jaki ruch by┼é wczoraj w naszej forumowej kafejce­čÖé­čśüW wolniejszej chwili sobie wszystko dok┼éadniej poczytam­čÖé

>

Barnaby.Dzi─Öki­čÖéMia┼éam wczoraj bardzo udany dzie┼ä i bardzo mi┼éy wiecz├│r­čÖé*Szerokiej i bezpiecznej drogi Barnaby­čÖé┬áoraz pomy┼Ťlnego! i mi┼éo sp─Ödzonego dnia w Szczecinie­čśś┬á

>

KO­čśüTe...wr├│bel­čśü┬á

*dzie%25C5%2584+wr%25C3%25B3bla.jpg

Wszystkiego najwr├│blejszego z okazji Twojego ┼Ťwi─Öta­čśë!!

>

Dzi┼Ť te┼╝ zapowiada si─Ö u mnie pi─Ökny s┼éoneczny dzie┼ä i takiego Wam Wszystkim ┼╝ycz─Ö­čśÖ

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Witaj Kasiu┬á­čĹő.

Tobie również życzymy udanego dnia :classic_smile:.

Nie wiedziałam, że dzisiaj jest Dzień wróbla. 

KO, nasz┬á┬á┬áforumowy Wr├│belku┬á:classic_smile:­čĺő­čĺô

swiatowy-dzien-wrobla.jpg

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

"Silnie trz─Ösienie ziemi zanotowano w po┼éudniowo-zachodniej Turcji. Jak na razie nie ma informacji o zniszczeniach czy ofiarach" ( gdzie┼Ť┬á dalsze okolice Antalyi)

"Trz─Ösienie by┼éo odczuwalne w┬áprowincji Denizli. Europejskie centra monitorowania twierdz─ů, ┼╝e trz─Ösienie mia┼éo ono si┼é─Ö 6,4. Tureccy sejsmolodzy natomiast okre┼Ťlili si┼é─Ö na 5,6."

Udost─Öpnij ten post

Erkan Meri├ž

Ma 32 lata, 194 wzrostu, urodził się w Adanie.

Ma brata, Serkana.(?)

Gra┼é w pi┼ék─Ö no┼╝n─ů z Kuvayi Milliyespor od 1999 do 2001 roku.

Gdzie┼Ť czyta┼éam, ┼╝e przez 5 lat gra┼é w pi┼ék─Ö. By┼é bramkarzem.

Interesował się także sportem, takim jak siatkówka, pływanie, koszykówka i kulturystyka.

Studiował na Wydziale Automatyki Elektronicznej w Mersin University, dyplom otrzymał w 2008 roku.

W 2008 r wzi─ů┼é udzia┼é w konkursie Best Model of Turkey. Zosta┼é wtedy okrzykni─Öty Najlepszym Modelem Foto.

W 2009 r został Najlepszym Modelem Turcji oraz Najlepszym Modelem Świata.

Zagrał w 4 serialach i 3 filmach.

A tu zdj─Öcia Erkana z wcze┼Ťniejszego okresu:

http://media.sinematurk.com/person/d/94/982a31dfc170/erkan-meric.jpg

https://fastly.4sqi.net/img/user/width960/J2GVTRDSNILSR4KP.jpg

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Obejrza┼éam powt├│rk─Ö KS 137.Czy Kemal nie pos┼éuguje si─Ö w tej chwili specjalnie dwoma telefonami? Nie s─ůdz─Ö aby w jego przypadku pozostawienie w pokoju Zeynep swojego telefonu by┼éo zwyk┼éym przeoczeniem! Mam wra┼╝enie,┼╝e Kemal zostawi┼é go tam specjalnie by sprawdzi─ç co jego siostra zrobi z informacjami z niego.Troch─Ö to pokr─Öcone(­čĄö)bo Kemal z Nihan teraz ju┼╝ nic nie robi─ů razem a tu taka wymiana informacji o ich nocnym spotkaniu, ale... je┼Ťli chodzi o Zeynep to...diabli wiedz─ů czy oboje nie byli w zmowie?┬á

Udost─Öpnij ten post

Elfi ­čśś Kasiu ­čśś┬á

Witajcie! ­čśä­čĹő

Pi─Öknie powitania, krokusy i jeszcze ┼Ťwi─Öto wr├│bla! Dzi─Öki!┬á­čśů­čśś

Wr├│bel forumowy jest zaskoczony i bardzo mu┬ámi┼éo! ­čĺ×­čśŐ­čśä

Ju┼╝ dzi┼Ť w nocy┬ápoczujemy wiosenne powietrze! ­ččî╝­čî║­čśä

Elfi­čśë

Ale ten Erkan taki nieubrany...┬á­čśŐ­čśŤ Dzi─Öki za info i widoki! ­čśů

>

Kasiu ­čśë

Do┼Ť─ç nieuwa┼╝nie ogl─ůda┼éam wczorajszy odcinek. By─ç mo┼╝e Kemal chce si─Ö dowiedzie─ç, kto donosi Emirowi o jego planach?┬á

Podejrzewał: Zeynep, Hakana i Ayhana. 

Edytowano przez Pani KO

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç GRA

Dzień dobry

Nasz forumowy Wróbelek ma zdjęcie z Enginem !!!  

Na Engin Akyürek EU / Polish Fans

Udost─Öpnij ten post

ALA 47

Emine zosta┼éa Emin─ů ­čśů

Mama Hayat ma wa┼╝ne spotkanie z Muratem ­čśë Jest przecie┼╝ wa┼╝nym klientem z Kataru.┬á┬áHayat te┼╝ w podobny spos├│b, przez pomy┼ék─Ö┬ázacz─Ö┼éa pracowa─ç w Sarte­čśä

Udost─Öpnij ten post

Kasiu ­čśë┬á

Dokładnie też się wczoraj nad tym zastanawiałam (bo już tego nie pamiętam) czy Kemal przypadkiem celowo nie zostawił swojego telefonu.

KO┬á┬á­čÖé

Erkan ma co pokazać, ale w WM nie pokazuje skrawka ciała :classic_biggrin:.

Przez ca┼éy czas chodzi w garniturach ( jeszcze z kamizelk─ů), czasami w swetrach lub w pi┼╝amach ( koniecznie z d┼éugimi r─Ökawami i spodniami:classic_biggrin: ). Ja nawet nie pami─Ötam, czy on mia┼é na┼éo┼╝on─ů koszulk─Ö z kr├│tkim r─Ökawem.

Bardzo purytański ten serial :classic_smile:.

GRA┬á┬á­čÖé

Znalaz┼éam te zdj─Öcia i chcia┼éam si─Ö z Wami podzieli─ç ­čśë┬á.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç GRA

Elfi,

Na TS zapraszaj─ů na 37 odc YE ..... ogl─ůdasz ?

Ja na razie mam ma┼é─ů przerw─Ö.... porzuci┼éam go chwilowo z wiadomych powod├│w.....

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç
Komentujesz jako go┼Ť─ç. Je┼Ťli posiadasz konto, zaloguj si─Ö.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia zawarto┼Ť─ç zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz wklei─ç zdj─Ö─ç bezpo┼Ťrednio. Prze┼Ťlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç