Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zmarszczki a botoks

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich! Korzystał ktoś może z zabiegu ostrzykiwania twarzy botoksem? Na stronie kliniki Medicus przeczytałam ostatnio, że pierwsze takie zabiegi najlepiej przeprowadzać jak najwcześniej, bo skóra zaczyna się starzeć juz po 25 roku życia. Stara jeszcze nie jestem ale pierwsze zmarszczki już sa :) Może jakieś opinie o klinice albo samym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanda cola

Coś w tym jest, że mówi się w jak się zacznie wcześniej stosować to skóra potem mniej ma zmarszczek, ja się zdecydowałam na pierwszy zabieg z botoxu przed 40tką, robiłam w Magicznej Klinice, miałam spore bruzdy na czole i kurze łapki. Efekt był super i długo się utrzymywał, teraz idę na powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbit

A u kogo w Magicznej Klinice byłaś? Jak długo się efekt utrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnakobieta
Dnia 19.12.2018 o 09:52, Gość vanda cola napisał:

Coś w tym jest, że mówi się w jak się zacznie wcześniej stosować to skóra potem mniej ma zmarszczek, ja się zdecydowałam na pierwszy zabieg z botoxu przed 40tką, robiłam w Magicznej Klinice, miałam spore bruzdy na czole i kurze łapki. Efekt był super i długo się utrzymywał, teraz idę na powtórkę.

Mi za parę tygodni stuknie 40 tka i tez zastanawiam sie nad zabiegiem zeby zlikwidować zmarszczki. Piszesz ze zabieg z botoxu długo sie utrzymuję tzn jak długo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Zmarszczki mogą się pojawić już po 25 roku życia, ale wcale nie trzeba od razu iść na jakiś zabieg. Bo efekty będą utrzymywać się tylko przez jakiś czas. Dopiero teraz zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek za pomocą botoksu. Zabieg ten przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna, która znajduje się przy ulicy dobrego pasterza. Z efektów jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek cieszę się, że nie śpieszyłam się tak z zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2018 o 11:25, Gość normalnakobieta napisał:

Mi za parę tygodni stuknie 40 tka i tez zastanawiam sie nad zabiegiem zeby zlikwidować zmarszczki. Piszesz ze zabieg z botoxu długo sie utrzymuję tzn jak długo? 

efekt na ogól utrzymuje się 6 miesięcy. potem działanie nieco słabnie, chociaż ja zauważyłam nawet przez 8-10 miesięcy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2019 o 10:11, Elfika84 napisał:

Nie wiem jak z botoksem bo go szczerze mówiąc nie miałam nigdy.Natomiast jestem po wypełnianiu zmarszczek w okolicach oczu kwasem hialuronowym Restylane. U mnie np efekt utrzymuje sie już długo bo 8 miesięcy, jest tak naturalnie, normalnie jak ktos Cie nie zna to się nie domyśli, ze coś kombinowałaś przy zmarszczkach. A sam preparat jest bardzo rekomendowany w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Zreszta na FB tez dużo o tym pisza.

Hej, ja generalnie chciałabym zrobić sobie zabieg doliny łez i redukcji zmarszczek z okolic oczu i twarzy. Mnie interesuje zabieg w Magicznej Klinice w Warszawie. Czy ten kwas Restylane powoduje efekt wygładzania i nawilżania zmarszczek? Czy byłaś zadowiolona z efektu zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

U mnie zabieg liftingu z użyciem nici był trafnym wyborem, inne zabiegi nie dawały już takiego efektu jak ten. Po zabiegu człowiek czuje się naprawdę,  jak młodsza wersja siebie. Polecam wybrać się na tego typu zabieg do Doktor Aldony Stachura - złota kobieta i dobry fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×