Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Gość Ajena

Witam. Dorotko, Edzia i inne dziewczyny. Zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
jestem i sie melduje w nowym watku skoro stary nie dziala Zolza znajdziesz nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed wczoraj rozpoczelam trening na budowe sily. Zaczelam od dolnej partii czyli nog. Jutro bede cwiczyc gorna partie miesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza40
Hejka Kurcze co z tym kasowaniem tematu !!! Ajenka widzę że pełna zapału jesteś do ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marysia28
Hej. Zaczelam sie odchudzac przynajmniej sie staram. Chcialabym dolaczy do was, mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka
Marysia pewnie ze dolaczaj! masz jaki plan? jakas konkretna diete? ile planujesz zgubic? Ja diety konkretnej nie mam - zasada MŻ po prostu (u mnie BMŻ - w sensie b malo) Ajenka łał jak to profesjonalnie brzmi - zdradzisz co to za cwiczenia, no gorne partie to ja uwielbiam meczyć:D i zolza sie odnalazla... z pomocą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza40
Hehe no bez pomocy jak widać ciężko , ale dobrze że poczta działa :P Marysia witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz bo praktycznie cały tydzień nie śpię bo M chory i jak to na niego przystało 40 st. gorączki i wierci się całą noc . Dzisiaj jeszcze dodatkowo tak chrapał że oka nie zmrużyłam !!! Najgorsze że od jutra trzy nocki przede mną . Czarno to widzę . Chyba jakiegoś dilera czas znaleźć :P Dieta dalej leży bo jestem tak wykończona ze jem co wpadnie w łapę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marysia28
Konkretnej diety nie mam musze ograniczyc cukier i wszystko co niezdrowe. Mysle ze moj najwiekszy problem to pod jadanie. Mam duzo do zrzucenia bo waze ponad 90 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marysia28
A wy dziewczyny duzo macie do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadbagażu 15 -17kg i ostatnio zamiast chudnąć to tyję !!! Ważę prawie 67kg i to jest najwięcej w życiu pomijając ciążę :( Muszę jakimś magicznym sposobem skurczyć żołądek żeby jak najmniej przyjmował jedzenia . Marysia a jaką wagę docelową chcesz osiągnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka_z tel
zolza wez mi przypomnij ile masz wzrostu??? bo cos te Twoje wyliczenia.... Ja chcialabym niewiele 5kg, jak na obecna chwile:) podjadanie - faktycznie, nawet nie zdaje sobie czlowiek sprawy ile moze z niego wyjsc kcal, Ajenka zarazila mnie liczeniem kcal wiec licze i jak licze to wiem jak to wychodzi z tego podjadania, zreszta moj styl jedzenia to wlasnie nie konkretne posilki a podjadanie, a w chwilach slabosci i kompulsy... najlepiej liczyc kcal po prostu wtedy sie wszystko wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marysia28
Marzy mi sie chociaz do 70 kg dojsc. Ja zawsze bylam taka troche wieksza. Jak bylam w gimnazjum to schudlam 10 kg ale i tak ciagle wazylam za duzo. Dwa lata temu urodzilam dziecko pozniej drugie i tak wszystko wrocila. Teraza latem zaczelam sie odchudzac i zgubilam 6 kg i juz wrocilo niestety. Brakuje mi motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza40
Qkartka ja z metra cięta :P Całe 159 :P Marysia najgorszy to chyba ten brak motywacji i takie jakies ogólne zniechęcenie , a zwłaszcza jak już się zrzuci parę kilo a to cholerstwo szybciutko wraca i to z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka_z tel
ja Wam powiem jaka najlepsza motywacja - pierwsze efekty! NAPRAWDE!!! wiec TYLKO trza zaczac! Zolza no masz a ja bylam przekonana ze sporo wyzsza jestes ode mnie - ja na wyproscie to 162, ale wiesz jak to z wiekiem sie czlek kurczy - waga taka elektroniczna w aptece /wiesz super hiper z badaniem tego i śmego i wszystkiego i owego itd itp/ pokazala 160 /cozem sie prostowala jak zawsze;)/ No to przyjmuje ze 160... Szczescem moja corcia juz 170 ma, /jessssu nie ide z nia jak nie zaloze wysokich butow, albo nie daj odwrotnie:)/ Zolza ale z tego co kojarze to u Ciebie odchud szedl najszybciej:) pamietasz jak z 60 zes zlazila co sobote w rekordowym tempie? pierwsze miejsca chyba ze 3 x pod rzad mialas - no i co da sie? DA!!! zamorduje Cie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja dobrze wiem że się da , ale widzisz jak to wygląda :P Ciągle a to nie teraz , a to nie dzisiaj , od jutra , od przyszłego tygodnia , miesiaca itp. itd. Czas ucieka , a dupa rośnie :P Sama już mnie męczą te ciągłe wymówki i przeciągania , ale nie moge wystartować tak na 100% i ciągnąć , aż do celu . Musze się wziąć za jakąś robote bo jak usiąde to zaraz oczy mi się zamykają , a nie chce sie kłaść to może łatwiej usnę i nic mi nie bedzie przeszkadzało , chociaż to mało prawdopodobne . Zrobiłam sobie galaretę z kurczaka to zaraz zjem co bym miała siłę cokolwiek robić bo od śniadania nic nie jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka_z tel
oooo widzisz Ty - to jest to!!! GALARETA:) no ale jakie proporcje zeby wyszla taka sama z siebie bez zelatyny, zeby sie zsiadlo to co np 2 udźce indycze /preferuje ja/, czy co tam i ile wody - jak Ty to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja robie w sumie z rosołu i z żelatyną tak że ciężko mi jest powiedzieć jakie proporcje by to musiały być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka_z tel
latwizna, latwizna, latwizna, no nic ja kupie dzis 2 udzce z indyka i na tym zrobie, najwyzej bedzie leciuuuuutka galaretka - w sumie to ja laduje sporo miesa wiec tej samej galarety to za wiele nie jest taka wlasnie na drobiowym, chuda bo tam i piers dodam z kurczaka to ma malo kcal wiec spoko mozna jesc, ja jeszcze dokladnie zbieram tluszcz z rosolu, coby czasem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Witam. Dorotko no znow namm skasowali. Najwazniejsze, ze nas znalazlas. Tak cwicze, buduje sie. Dzis tak jak pisalam wczesniej cwiczylam gorne partie, czyli rece. Widze, ze nas przybylo, fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qkartko w zasadzie 5x5 chodzi oto, aby wykonywac rozne cwiczenia kazdego dnia inne. Aozna tez powtarzac cwiczenia angazujace jak najwieksza ilosc miesni np. przysiady. Ja zobacze, ktory sposob bedzie mi sluzyl. Wmetodzie 5x5 generalnie chodzi glownie oto, aby brzydkko mowiac dac po dupie ukladowi nerwowemu osrodkowemu. Jak ktos chce sprobowac, polrcam. Skutek uboczny jesli ukad nerwowy dziaa, boli glowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Dziewczyna a ja mam całe 163cm. Jutro rano będę się mierzyć i ważyć. Zamierzam wszystko sobie zapisywać będę tak robić co tydzień albo co dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia jqa sie nie waze, wiec nimam pojecia ile waze, ale tez zawsze od poczecia zaliczalam sie do tych wiekszych gabarytow. Stosujac trenina na budowe sily, koniecznie trzeba liczyc sie z rzytyciem. Cos za cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marysia28
Witam. Ja juz po sniadaniu zrobilam sobie placuszki z jajek i otreb pszennych i dodatkami. Jak wczoraj pisalam tak zrobilam i zrobilam pomiary. waga 94,7 kg biodra 125 cm pas 112 udo 63 lydka 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
a ja owsianka z daktylami /fajnie slodka przez to/:) wiesz dobrze wszystko kontrolować, wtedy wiesz co i jak i w jakim kierunku idzie i jakie efekty Ajenka trening na sile, treningiem na sile - Ty raczej miskiem z silki nie jestes zeby dawac w mase;) Ajenka diete to Ty musisz pilnowac! cwiczyc oczywiscie, wegle do tego aby sile miec - oczywiscie, ale nie musisz przez to tyc! no co Ty? z nadwaga wiele cwiczen nie zrobisz, obciazasz serce, stawy itd itd Ja mysle ze powinnas liczyc kcal - sama mnei tym zarazilas a teraz co??? halo??? - i przynajmniej starac sie nie przybierac na wadze, co Ty piszesz od tych cwicz nie przytyjesz ot tak - oczywiscie jak bedziesz jesc do tego to tak... pomysl czy ja czasem nie mam racji? dziewczyny a my to wogole bedziemy raportowac tak jak kiedys w soboty? czy nie chcemy juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marysia28
Jak dla mnie mozemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×