Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Gość zołza40
Cześć Qkartka mi takie podawanie wagi co tydzień to działa trochę mobilizująco tak że myślę że od jutra do raportu :P Mam nadzieję że nie zapomnę się zważyć rano jak przyjdę z roboty bo wtedy to tylko myślę żeby się położyć bo nogi do dupy włażą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
ok to ustalone ja w sumie codziennie sie waze:) - he he jak trzymam diete;) zolza ale mi ta galareta wyszla... wlozylam 1 golonke indycza i 2 palki kurczaka do szybkowaru + cala reszta warzyw i przypraw, dolalam trcohe wody, po czym stw ze za duzo i odlalam troche, no ostatecznie wszystko sie zrobilo, otwieram gar, obieram mieso, juz naszykowane 6 filizanek z polowkami jajek czeka - tylko... cholera nie ma czego wlac do nich! - zostalo sie pol szklanki rosołu!!! no to wlasnie ja - kuchara, gospodara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to faktycznie poszalałaś z tym gotowaniem i teraz pozostaje zjedzenie galaretki bez galaretki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaza_
no to se juz kolacje wczoraj zalatwilam - paleczką kurczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
i znowu mnie nie loguje a wogole to nie mam na tel. okna logowania - a Wy macie? a jak wpisuje pod wiadomoscia to mnie wywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
Zolza a co planujesz na dzis? ja cos bezmiesnego ale nie przychodzi mi nic do laba - jajka jedynie, ale co z nich te omlety, czy na twardo w kolko:O A Ty dzis do pracy idziesz? chyba juz przywyklas do tego trybu czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z tym logowaniem . W sumie to też nie moge się normalnie zalogować , a w telefonie też nie mam tego okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
no wogole cos sie znow tu dzieje, bo i watki zamykane - wiecie nei tylko ten nasz teamt zamkneli, /Ajenka wziela sobie do siebie ze ktos nas nie lubi .../ ja pisze na kopulsach i wczoraj tez ten blad tam wyskoczyl - ze zamkniety - dziewczyny w szoku - bo my to tu przyzwyczajone:) ze tak sie to robi... /nie raz zamykali/, no bo wystarczy ze ktos poklika zgloszen na odpowiedziach w jakims watku i nie wiem ile tam jest ustawione, ale sie z automatu zamyka i juz. No ale jakbym chciala np stopke wpisac czy poprawic to juz zupelnie nie wiem jak, bez logowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjem galaretę bo jeszcze zostało , a do roboty idę i wezmę sobie 3 małe grahamki ( jedna na pierwsza przerwę , a dwie na "obiad ") z białym serem , sałatą i papryką . W sumie to już przywykłam , chociaż jak mam trzy nocki to ciężko bo nogi odmawiają posłuszeństwa totalnie i później zanim dojdę do siebie to dwa dni chodzę jak paralityk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tego bajzlu tutaj nie pilnuje i nie ogarnia :P Sprawdzałam teraz w tel to już normalnie schodzi do miejsca gdzie wpisujesz login i hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qkartko jedni buduja mase inni sile. Zalezy co komu potrzeba. Pewnie, ze masz racje w tym co piszesz, jednak najpierw zdrowie, dopiero odchudzanie. Probowalam juz kilku metod i jak do tej pory wszystkie zawiodly. Nie da sie zjesc ciastko i miec ciastko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
Ajenka ale mi chodzi ze zdrowie to nie tycie Nie mowie o takim odchudzaniu jak moje, co to potrafie glodowac, jesc, nei jes itd itd wiesz to nikt tak nie powinien, nawet najzdrowszy rydz;) Tylko zeby zdrowiec to Ty musisz miec odpowiednia dietę, na to aby zdrowiec, aby miec sile cwiczyc itd itd A moim zd taka dieta to nie na tycie, nie na odchudzanie tez niewiadomo jakie, tylko zeby trzymac prawidlowa mase ciala... no ja nie wiem? a masz nadwage czy nie? bo jak masz to ona Cie ogranicza ruchowo, wiec nie mozesz zwiekszac masy - no ja tak na zdrowy chlopski ... Co lekarze mowia nt Twojej diety, przeciez ona jest kluczowa do zdrowienia, to se tak nei mozesz sama kombinowac, tylko sluchac tego co specjalisci mowia - pytalas tej rehabilitantki, mowilas ze rozsadna z niej kobieta, co ona na to? radzila co? a w szpitalu? tez nic nie gadali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swego czasu pisaam z telefonu, ale normanie sie logowalam i edytowalam co i jak chcialam. Co do sobot to sie wstrzymuje od glosu. Jak sie odchudzam, to tez waze sie codziennie. LUBIE PATRZEC JAK CYFRY SPADAJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
Ajenka to ja tylko sie nie zalogowalam na siebie bo nie mam tego okna na tel. To ja zem te galarete spinkolila wczoraj:) no a taka galareta to mysle ze i Tobie na zdrowie by wyszla, tzn ja tylko mieso z tego zjadlam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
zolza i co mialas byc pierwsza i co???:) wrocilas wogole;) to ja pierwsza 53,9kg No trzymam diete /u mnie to nie wiem jak nazeac, ale niech bedzie;)/ to i efekty sa. A teraz kawka i zaczynam porzadki, prania, gotowania, ech no co, sobota jak co tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza40
Hejka Hehe no miałam być pierwsza , ale dotarłam do domu makabrycznie wyorana i musiałam się położyć bo krzyże to mi normalnie rozwalało. Waga 72,2 czyli dalej '' rosnę " !!!!! Dzisiaj jeszcze nic nie jadłam bo niedawno wstałam i jakoś nawet jeść mi się nie chce . Za dwie godziny muszę się znowu zbierać do roboty . Qkartka to ty się teraz dalej odchudzasz czy walczysz o utrzymanie bo się pogubiłam już :P Marysia jak waga dzisiejsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
zolza 72:O zes chyba dobrze zaorana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Hej dziewczyny. Nie miałam czasu wcześniej napisać. Bylam na zakupach później porządki obiad. Waga dziś rano 95 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulina
Ja w końcu systematycznie gubię wagę. Jednak zastosowanie IQmango było bardzo dobrym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Dzień dobry dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
Marysia i jak ci idzie? ja jak zwykle w weekendy nie jestem tak zmobilizowana i pomimo ze sie staralam to i tak duzo za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Nie było źle tylko wczoraj na kolacje zjadłam trochę frytek ale z piekarnika i bez żadnych dodatków. Dzisiaj to mało zjadłam bo mnie ząb boli i nie bardzo mogę jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety ,nigdy nie starczyło mi silnej woli .Podjadanie było moim największym grzechem,do czasu aż spróbowałam Foreverslim.Teraz dietę utrzymuję bez problemu a co za tym idzie waga też się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Hej dziewczyny. Gdzie się jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka_z tel
jestem jestem - powiem Ci ze nawet mi sie pisac nei chce, zem sie wczoraj objadla na wieczor bzdetami... ech... no nic dzis nowy dzien, musze sie dzis ograniczyc tak zeby wyrownac to wczorajsze jedzenie - qurcze najgorsze ze na wieczor i to same wegle:( a Tobie jak poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Tak jak pisalam przez ząb nie wiele jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
Marysia o to masz dobry sposob na odchod;) Zolza odsypiasz? Ajenka zacwiczona:) a ja wczoraj ogarnialam sie po jedzeniowym weekendzie, na obiad piers z kurczaka z kiszona kapusta, juz tak zalozylam i pilnowalam tego, fakt ze w miedzyczasie 2 cukierki i kawalek czekolady poszedl w *******le ogolnie zaliczam dzien do udanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Qkartko ja probuje oswoic sie z duza pilka. aiadzie mi to roznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×