Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Maeysia spokojnie oduczylas sie slodzic hebste oduczysz sie i kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Qkartko ja wogoe herbaty czarnej nie ubie. Zdarza sie ze wypije zima z cytryna, ale musze miec na nia ochotee. A TAK TO IJE OWOCOWE, ZIEONA ZIOLA I ZIELONA BAWARKE.Prezenty juz gwiazdkowe pokupilam. Idedo lozka bo mnie grypa trawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Witam. Dzis ja otwieram. U mnie troche sie grypa przewalila ale dobrze jeszcze nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
Ajenka widzisz Ciebie grypsko, a mnie jakies dolki biora czy co:O jakos podle sie czuje - i całkiem nie wiem czemu? no ale nie bede Wam smucic... prezenty - pamietasz chyba 2 lata temu jak jeszcze dziewczyny byly, to byl nasz glowny temat, co tam odchud, grunt to pomysl na dobry prezent:P ja juz sie rozgladam i mam upatrzone to i owo, najmlodsza dostanie ciastoline, taki caly zestaw, wiem ze bedzie sie tym bawic:) - siostrze upatrzyłam zlotą zawieszkę, chce cos jej kupic porządnego - ale nie wiem czy slonika czy medalik... a od niej to na Mikolaja juz dostalam prezent - woucher na zabiegi - za 2 tyg ide na ostzrykiwanie kwasem hialur., szalenstwo, no ale juz wykupila, juz nawet ustalila co i gdzie mam miec:) No to taka piekna i mloda bede na swieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Hej dziewczyny. U mnie dzis calkiem dobrze. Ja tam sie o prezenty nie martwie beda tylko dla dzieci jakies drobiazgi i to wszystko. X Znalazlam przepis na owsiane ciasteczka oczywiscie dietetyczne i wlasnie sie pieka zobaczymy co z tego wyjdzie jeszcze takich nie robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza40
Cześć dziewczyny Widzę że święta już wszędzie królują :P ja to w sumie czekam żeby już było po wszystkim bo nie cierpię świąt i tego całego zamieszania . Co do prezentów to dla dzieci w sumie już mam , teściowej nie będzie to prezentu nie muszę kupować , no i jeszcze " pan i władca " musi sobie coś wymyślec bo ja nie mam kompletnie pomyśłu co mu kupić . Chciałam żeby tylko dzieciom , ale gdzie tam , stary koń a gorszy niż te dzieci :P Dzisiaj ( wczoraj było nie lepiej ) znów jestem koszmarnie śpiąca , ledwo siedzę :( Te trzy nocki tak mi dały po d***e że nie mogę dojść do siebie , a dzisiaj już czwartek i pojutrze znów do roboty !! Ten czas zasuwa jak szalony . Na śniadanie zjadłam dwa jajka i pomidora , no i niestety popiłam to wszystko moją " super herbatką " . Na obiad chyba zjem kurczaka z papryką i ryżem . Ogólnie w tym tygodniu dietowo idzie mi nawet znośnie , ale czy będzie jakiś z tego efekt to zobaczymy w sobote po ważeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Juz sie upiekly. U smaku sa dobre ale niestety chwila nie uwagi i sie przypalily, ale tak to jest jak sie robi wszystko na raz i jeszcze dzieci. X Jak dla mnie to tez moze nie byc swiat i tego calego zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
a sie konkretnie jak je robi? zolza jak nic bedziesz na minusie:) u mnie teraz ciezko ruszyc z waga w dol, jest juz ta granica ze b b b ciezko:( Mialam dzis w planie spokojnie w domu posiedziec tzn ogarnac/poprac,/pogotowac/zkupy na spokojnie po pracy, ale chyba nie, nie wysiedze = poleze na bieznie, ech zajade sie kiedys na smierc;) prezent dla meza... w tym roku juz musze cos mu kupic, bo ja dostaje od niego a ja taka ze nie pamietam czy tez nie chce mi sie, jestem oookrooopna i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
dwa banany szklanka platkow owsianych ok 1/3n szkl siemia lnianego 1 lyz miodu 2 lyzki wiorkow kokosowych Banany rozgniatamy widelcem i wszystko razem mieszamy formujemy ciasteczka i wykladamy na blache pieczemy 20 min w 180 stopniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
z tych proporcji robilas i nie rozlatywalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
z tych proporcji robilas i nie rozlatywalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Qkartko ta pogoda tez jest taka nie sprzyjajaca dbremu samopoczuciu. Ja tego roku pokupilam prezenty praktyczne. Mamie zeazko, tacie aparat sluchowy. Elektryczna maszynke do golenia i odkurzacz samochodowy dla syna.Akolezance kupilam fiizanke z talezykiem i kilka herbat, wysle to wszystko kurierem, niech pije w swieta hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia dobrze ze juz cie ten zab nie boli. narobias smaka tymi ciasteczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ja tez swieta lubie na 2 razy. Tyle radsci co a tych prezentow. Sama wprowadzilam ten zwyczaj, bo wczesniej to nawet tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja kiedys robilam ciasteczka owsiane z miodem. Z tego co pmietam to ich sie nie pieklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak mam Qkartko z mama. Ona ostatnio sie stara z prezentami a ja takna byle jak. W tym roku dostanie zelasko Bosha, powinna byc zadowolona. Tamto jej sie spailo i wziela odemnie takie ciezkie do opscieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaza_
uwielbiam praktyczne prezenty:) takie lubie otzrymywac i takie lubie kupowac, wtedy nie mam tej swiadomosci ze moze ktos cos ciepnie w kat i tylko szkoda kasy... Kiedys rodzice dostali zestaw do prania - mama prosze do bialego, tata - do kolorow:P Wszyscy troche w szoku byli jak rozpakowali rodzice te prezenty, ale suma sumarum chyba jednak ucieszyli sie z tego, przynajmniej wiem ze zuzyli:) Ajenka a kojarzysz ten przepis na jerzyki czekoladowe wlasnie z platkow owsianych? pamietasz kiedys to sie takie wlasnie robilo jak nie bylo slodyczy w sklepach i one chyba bez pieczenia... ale nie wiem w sumie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Qkartka nie rozpadaly sie. Nie boli bo go nie ma ale jest rana i zejdzie sie zanim to sie zagoi w nastepnym tygodniu beda szwy zdejmowane i znow bedzie troche gorzej ale dam rade. X Na obiadek dzis zrobila czerwony barszczyk zaprawiony tylko jogurtem a na drugie kurczak z kasza gryczana i surowka z kapusty kiszonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Tak, ach co to byly za smaki:) W sumie nie pomyslalam, bo dzis dalam mamie 10 kg proszku Moglamdac pod choinke z zelaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreverslim i moim zdaniem są to zdecydowanie najlepsze tabletki na odchudzanie. U mnie po 3 miesiacach stosowania waga spadła o 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Cześć dziewczyny. Nie pamiętam kiedy się tak wyspalam jak dzisiaj. Milo jak nic nie boli, dzieci nie marudza. Wyspana to i mam siłę. W planach sprzątanie prasowanie i jak maz wróci wcześniej to zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
a co dzis na obiad szykujecie? ja wczoraj omlet z wedliną, a dzis to mi ryba chodzi po glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia28
Ja ma jeszcze barszczyk z wczoraj i moze jakas salatke pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Witam... mie piekne slonce rano budze sie o 5 ae jeszcze przysypiam jak wszyscy wyjda. Marysia ja tez sie wysypiam, tyko te tabetki, ktorymi mnie poja dzialaja nasennie. Fajnie ze cie nic nie boli i mozesz spokojnnie skupic sie na robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qkartko co to za ryba, ze ci wysza az na glowe i tam caly czas chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia u mnie tez czeto jest barszcz biay, a to datego ze syn lubi. Wpadl na sposob i od dwoch lat chodzi do baru obok swojej pracy. Takze wzasadzie to jada 2 obiady :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
losos albo pstrag lososiowy - kupuje takie świeże platy w lidlu, tanie nie jest, ale wystarczy posolic, pieprz zawinac w folie i do piekarnika na 15min - potem tylko cytryna skropic i jest pyszne ja bym zjadla czerwony barszcz co moja mama robi, taki z burakow --- poczekam do Wigilii z tym smakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajena
Qartko jesszcze tyko 24 dni i twoja zachcianka zostanie zaspokojona, ale jak to zwyke bywa wczwsniej sie musisz niezle natrudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkartka z tel
Ajenka ja jak teraz ogolnie malo jem, to sie caly czas trudze:P no i co jutro podajemy rezultaty tego tygodnia? Zolza a ty co sie dzis obijasz? juz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×