Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Gość Mama dwojki

Ale wątpię, ze Martynie sie uda, bo mam jeszcze poczte z androida i tez jest, ze nieprawidłowy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie raz słyszałam to pytanie haha :D 
Pamiętam, że jako dziecko bardzo nie lubiłam swojego imienia, bo miałam inaczej na imię niż wszystkie dziewczynki z klasy, chciałam zrobić wszystko żeby to imię zmienić i planowałam, że jak tylko będę pełnoletnia to tak zrobię! (choć nigdy tego nie powiedziałam rodzicom, żeby ich nie urazić, bo jednak oni mi to imię dali) ale może głęboko wierzyłam, że kiedyś mi się spodoba... i faktycznie :D pstryk, i teraz uwielbiam swoje imię i jestem wdzięczna rodzicom, że takie mam, a nie jakieś mega popularne, jest po prostu super, nie chciałabym mieć inaczej :D 

PS. mam imię zagraniczne, mój tata nie jest Polakiem :) 

Edytowano przez fatsecret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fatsecret - oo a jak masz na imię? I skąd tata pochodzi? 😛 🙂

aż mnie zaciekawiło xd

Edytowano przez Nalka7
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. w sygnaturze masz podane tak nie po kolei te wagi czy pomyliły Ci się daty? 1 listopad, 7 grudnia, 18 grudnia, 10 stycznia, 24 stycznia, 1 grudnia, 14 grudnia, 16 stycznia, 31 stycznia? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sygnaturze mam podane po kolei te daty :D musisz patrzeć na pierwsze i drugie na danym poziomie, później schodzić poziom niżej :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, to ma sens, sprawdzałam tak i mi nie pasowało, sprawdziłam jeszcze raz i rzeczywiście pasuje! Idzie się pomylić. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, muszę zrobić jakieś porządki w tej sygnaturze i usunąć niektóre daty, po prostu mnie to motywowało więc raz rzadziej, raz częściej zapisywałam :) jak tak mam jeszcze rok się odchudzać (żartuję! nie ma opcji, zaciskam pasa), to bym wypełniła całą stronę sygnaturą :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fatsecret - masz prawidłowy spadek, zdrowy, lecz co prawda zapewne mało satysfakcjonujący - wiem coś o tym, też mało mnie satysfakcjonuje spadek. 😉 Ale jednak jesteś lżejsza o 10 kilogramów - to sukces.:)))

Uciekam, Miłego dnia dziewczynki. 😉❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Zapraszam także na mojego bloga : latweodchudzanie2019.wordpress.com/

Gdzie znajdziecie najlepsze promocje i rabaty na plany treningowe i suplementy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam, u mnie nie było żadnego błędu. 

No u mnie jest problem bo mi się zamrażarka zepsuła 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalka dzięki :) miłego dnia! 

Martyna baaardzo Ci dziękuję! Doszło, właśnie zerkam, jadłospis wygląda smacznie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłam naszego wspólnego maila dziewczyny, więc teraz tylko dajcie znać jak mam Wam przekazać hasło :)

Może każda z Was napisze na tego maila i później potwierdzimy czy to wy wszystkie, czy jednak ktoś, kto nas tu czyta też postanowił napisać :)  tak w ramach ostrożności :) i wtedy Wam powysyłam hasło do tego maila, do którego później każda z nas może się zalogować i zostawić po sobie zdjęcie :) 

Chyba, że warto to zrobić jeszcze inaczej i żeby nikt poza nami tego maila nie znał, czyli wszystkie napisałybyście do mnie na maila, którego podałam wyżej (Martyna by mogła bezpośrednio przekazać hasło Mamie dwojki, macie swoje maile) 

Edytowano przez fatsecret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze wspomnę, że moje zaparcia dziś jakby zniknęły i wczoraj też było lepiej :D 2 wizyty miałam w toalecie i nie wiem, czy to efekt przeczyszczenia ostatnio herbatką, czy przez okres, czy po prostu sie poprawiło, ale podoba mi się to :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

No to ja kurde nie wiem czemu nie mogłam.. 

Ja dziś mam obiad super, pieczony schab z ziemniakiem w mundurku ugotowanym, pierwsza i ostatnia wieorzowina w tej diecie, ale ja pisalam ze lubie kurczaka, właśnie sie schabik upiekl i wyglada bosko, poltorej godziny w piekarniku co mi popsulo plany spacerowe, bylam dziś chwilę tylko przed drugim śniadaniem i jeszcze rano syna nie zaprowadzalam do przedszkola wiec dziś będzie marnie, ale chociaż go odbieram, a teraz mam tylko jakies 3,5 km😥

Fatsecret super, ze wypróżnianie teraz pelna para w końcu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska 30

Fatsecret ja tez mam problem ze stawami, na razie na szczescie tylko zwezenie szpary miedzystawowej w kolanach. Dlatego tez powinnam robic cwiczenia wzmacniajace ale co mi delikatnie sugerowal fizjoterapeuta (delikatnie by mnie nie urazic) to zmniejszenie masy ciala i wzmocnienie. Sami mnie wsadzali na orbitrek, przez jakis czas mialam trenera na silowni ktory dostosowal do mnie treningi. Cwiczylam i przestslo bolec, pozniej zaczelam zumbe ktora pomogla troche zrzucic kg i faktycznie, kolana maja i lzej i sa mocniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wyslalam @ przed chwila, wiec mozesz potwierdzic ze to ja:)

i chyba tak tzreba zrobic, wyslac i napisac tu ze sie wyslalo @, to jak sie zgra w czasie tzn ze to ta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska 30

A jaki adres tego maila? Jakos nie moge sie doszukac adresu tak duzo napisalyscie ze nie nadazam ze wszystkim;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska 30

Chociaz nie recze ze sie odwaze pokazac swoje zdjecie bo nie ma sie czym chwalic😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama dwojki ja tak samo - kurczak mi najbardziej smakuje z mięs, inne mogę zjeść/spróbować jak mam ochotę bo mąż czasem jada, ale i tak za często mięsa nie jemy, przynajmniej nie codziennie, i nie czujemy potrzeby :) nie miej wyrzutów sumienia, że dziś nie wychodzisz tyle kroków ile zwykle - ja i tak zawsze jak widzę u Ciebie tak wielkie liczby, to jestem w szoku że dajesz radę, ja chodzę średnio 6-10 tys kroków dziennie i bardzo rzadko się zdarza więcej. 

Emiska dobrze wiem co to znaczy, ja wcześniej przy wadze +10 kg to odczuwałam ból codziennie, nie mogłam zasnąć z bólu jak za dużo przeszłam w ciągu dnia, teraz po tym jak spadło 10 kg jest mi znacznie lżej i więcej chodzę niż wcześniej, ale i tak mam nieruchomy ten staw, to dlatego wielu ćwiczeń nie mogę wykonać, ale przynajmniej coraz mniej boli - to jest super... :)


Qkartko super, mail mi od Ciebie doszedł, więc na pewno podeślę Ci hasło i login naszego maila, choć na razie tam nic nie ma, ale na razie zbierzmy się wszystkie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam właśnie zupę pomidorową :)

Qkartko, masz jakieś doświadczenia z obcięciem węglowodanów, zauważyłaś większe spadki jedząc białko i tłuszcze w większej ilości? Byłaś kiedyś na low carb? :) bo dziś się mnie pytałaś o BTW a właściwie nie zwracam większej uwagi na to, choć staram się nie jeść zbyt wiele węgli ale przede wszystkim liczę kcal :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska 30

Ok mail ode mnie tez poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Login konta @ już wysłałam do qkartki, Emiski i Martyny, bo miałam maile :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dzisiaj na obiad pulpeta z ziemniakiem, mizerią z jogurtem i brokuły + szklanka zupy. 🙂 Więc znośnie. 😉 A na kolację sałatka ryżowa z kurczakiem, ogórkiem kiszonym i kukurydzą, mniam. 😄

A jutro cheat day, ale z głową, żeby nie czuć się ociężałą. 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

Nalka smacznie dziś masz:). 

Fatsecret czyli tylko ja nie moge do Ciebie wyslac🙄

No dziś ze spacerem slabo, ale tak mnie ta choroba rozlozyla, ze myślałam, ze nie dam rady z przedszkola wrócić.. Krokow 7840, to jest 5,6 km. Cały weekend nie liczac zakupow jutro bede gnila w domu.. 

Na kolacje mam salatke, ktora Wam polecialam zamiast kremu z pomidorów. Czyli salata, ogórkem, pomidorki koktajlowe, rzodkiewki z sosem z musztardy, miodu i oliwy z pieprzem i sola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalka, mniaam ale pyszności miałaś dziś na obiad :) ostatnio też ta zapiekanka ziemniaczana na kolacje - pychaa, jadłabym :) 

Mama dwojki wydaje mi się że to jakiś błąd po prostu, tak się czasem zdarza, ale dobrze że spróbowały dziewczyny też mi coś wysłać to chociaż wiem, że jednak z pocztą wszystko jest ok :) pyszna ta Twoja sałatka, ja też takie robię czasem, ostatnio robiłam sałatkę z batatów, papryki, cebuli (pieczone w piekarniku) + ciecierzyca, granat (rzadko łączę warzywa z owocami, ale to naprawdę wyszło świetne) i natka na koniec, polałam to takim samym sosem jaki Ty zrobiłaś, wyszło przepyszne :) 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fatsecret - no kochana zdarzają się i pychotki i niedobrotki, ale ogólnie jest znośnie. 😉❤️ Dobrej nocki <3. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek

Zjadłam dziś pączki znowu bo jest już po tłustym czwartku i wszędzie są o ponad polowe tańsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Co tutaj dzisiaj taka cisza ?

Waga u mnie 0,3 kg na plusie :( Niby tragedii nie ma , ale to już drugi tydzień bez spadku , czyli dwa tygodnie stracone !!

Qkartka wyślij mi jak możesz namiary na tego " tajnego" maila na moja pocztę :)

Wisielczego humoru ciąg dalszy , ale jest szansa że przez weekend w robocie tak mnie doorają że nawet marudzić mi się nie będzie chciało hehe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Zołza :) 

Zołza, a normalnie się wypróżniasz? ja miałam ostatnio 3 tygodnie stracone, dopiero co z tego "wyszłam" więc bardzo dobrze wiem co to znaczy i Cię rozumiem, to frustrujące :( zakończyłam to jedzeniem 2 razy tyle niż powinnam, przeczyszczeniem się i jakoś teraz jest w miarę ok, żeby nie zapeszać...


Dokładnie dziewczyny - te, które chcą mieć dostęp do maila, to piszcie, albo sobie przesyłajcie też nawzajem te maile, Martyna ma maila Mamy dwojki, qkartka ma maila Zołzy itd. a jak nikt Waszego maila nie ma, to podajcie i któraś z nas wyśle dane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×