Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość oaza_

Moje obserwacje KOMPULSY cd

Polecane posty

Gość oaza

zastanawia mnie ze mozna je dzieciom powyzej 12rz podawac... wzielam 2gi jie wiem czy cosvto da, ale smak jest, lubie je:)

BezSil Q bralas tylko raz? to moze daj mu szanse, choroba moze po prostu, wirus, teraz wszystko chore...

Szczescie wiem ze napiszesz wieczorem ze dalas rade!!! kciukasy!!!!

Gość Gruba Monia

Hej dziewczynki:-)

Oaza też widziała ten napis,że od 12rż można dawać,to jakieś b.szkodliwe nie są raczej,dla mnie smak nie bardzo:-)nie czytałam jeszcze o adim(ta laska pisała dzisiaj że nadal działa),może później wejde.Robiłam placka otrębowego,można pojeść prawda i będę robiła bo mi posmakował:-)To może nie bierz już Q jak cały dzień dałaś rade,nie ma sensu,trzeba oszczędzać na gorsze czasy.Fakt ide na wielkie zakupy,kurde ech nie mogę się doczekać:-)))ale do całych 20kg jeszcze trochę brakuje,cisne codziennie szkoda mi każdego dnia.Oaza ja myślę,że tamte termo.było takie mocne i dlatego taki odlot,nie miałaś wcześniej czegoś takiego.

U Was widzę super pogoda dzisiaj.U mnie niestety tylko +4 i cały dzień mgła,słońca zero:-/może i do mnie dojdzie pogoda:-)ale latałam po dworze od rana,później miałam trochę roboty w domu,i tak się zeszło.Super sprawa z takim chlebkiem,ech nie wiem kiedy ostatnio chleb jadlam..ale coś za coś.O tenuate retard czytałam trochę,podobno tajne efekty daje,ale receptę trzeba kombinować,może mój gin by wystawił,muszę zapytać jak będę na przeglądzie podwozia:-)

Sylwii,przepraszam ja tym nie handluje,to tylko propozycja dla Oazy w ramach wdzięczności za kopanie w tyłek w czasie załamki,za dobre słowo... od Niej nie wezme żadnego hajsu...ale jeśli będziesz chciała dam namiary na gościa...

Szczęście jak tam polatałaś?,dotleniona?

Ja też uwielbiam prostotę i cygaretki latem:-)niestety na skóre nie mogę sobie pozwolić...trzeba mieć idealną figurę...Oaza a Ty ją masz i musisz wyglądać extra:-)

Gość Gruba Monia

Oaza czytałam...może faktycznie kombinować receptę na tenuate retard, przynajmniej z apteki

Gość oaza

Monia na razie mamy zapas Q, dziala, nie dziala ale mamy, bedziemy sie martwic jak sie skonczy;) moze damy rade wkoncu same, no sluchaj wkoncu musimy... inaczej na zdrowie te specyfiki nam nie wyjda, wiem, wiem, jak masz przy sobie  COS to zawsze inaczej... ja nie wzielam i poki co zakanczam na 1100kcal, to i tak niezle jak na weekend, tylko jeszcze jutro i bedzie dobrze. Ja mysle ze jak widzimy rezultaty to juz ciezko tj ciezej jest te diete popsuc, no bo jak sie zaczyna to bez efektow, a wiafomo ze na juz to nie beda, to sie mozna zalamac, no wiesz machnac reka, ze nic nie wyjdzie, potem znow planowac ze od jutra, jutro znow spalone to od kolejnego jutra, to po @, to przed, itd itd itp A jak juz sue te jutra ominie, przetrwa tydzien, dwa, mc, to juz inna bajka, wiadomo zeby nie siasc na laurach, zeby nie zrobic luzu w jeden, czy dwa dni, to jakos to wszystko idzie. No i chyba na takim etapie jestesmy? no tak se mysle:) Wiec bedzie lzej, przynajmniej psychicznie... No i wiosna to tez tak jakos inaczej:) U Ciebie sie zacznie praca, ktora lubisz, ruch wiec bedzie dobrze... fajki rzucisz, wiesz powinnam Cie namawiac ze zacznij juz, ale nie, nie rzucaj teraz, wiem ze moze to byc juz za duzo, a na to kuedys tez przyjdzie pora, moze nawet wczesniej nuz sie spodziewasz. 

Szczescie i jak??? u mnie ciezko bylo bo to chleby, placki - wypieklam dzieckom kruche ze sliwkami --- no to juz wiadomo skad 1100kcal u mnie;) 60g zjadlam, no ZJADLAM od razu;) ... a tylko sprawdzalam czy slodkie... no nie slodkie... ale 60g wyszlo tj weszlo:)

Gość Gruba Monia

Wiem Oaza,że trzeba samej dawać rade,ale jak sobie przypomne styczeń to aż się boje,tak było ciężko  :-/fajek też narazie nie dam rady odstawić,tak jak napisałaś już za dużo by było tego wszystkiego,ale to prawda na wiosnę jak jest praca to faktycznie mniej pale....planuje po ustabilizowaniu wagi próbować zerwać z nałogiem...Teraz wcale tak się nie zapieram,że nie kupie znowu,najwyżej chociaż żeby tylko brać jak bardzo przyciśnie...a teraz biorę Q po 7,5ml to szybko ubywa z buteleczki,ale efekt jest niecałe 800kcal(warzywa,jabłko,pierś,serek wiejski)bez głodu,super...i nawet wczoraj zasnełam około 22ej wyobraź sobie,a takie miałam problemy ze snem,jakim cudem nie wiem...dzisiaj też spróbuje.

Złamać się nie mogę,bo wiem,że jak kg wrócą a mogłyby i z nawiązką jakbym wróciła do starych nawyków to załamka totalna,deprecha:-/czy @ czy nie to muszę się trzymać i nie ma rady...wiem,że będę musiała na stałe wprowadzić zdrową dietę bo tylko tak to widzę na później

U Ciebie super dzisiaj i bez Q,może STOP trochę tam jednak pomaga....a kruche ze śliwkami pycha...ale narobiłaś smaka...cały tel ośliniłam:-))

Gość BezSił37

, nt ¤ª° Úà BHNTZ`flrx ¢¨® Úà ż flr ¤ª° Úàæìòøć NTł ºÀÆÌÒØÞäêð

Gość BezSił37

Ok. To w skrócie... 

Monia, wiem ze nie handlujesz ale ja też nie chce kupować całego opakowania nie mając pewności ze działa. Po prostu widziałam Twoja propozycje dla Oazy. . . . . . .I chętnie bym z niej skorzystała. 1-2 tabletki I juz bym wiedziała czy działa. 

Oaza.  Tak . W pon tylko wzięłam Q i na tym koniec.  Podczas złego samopoczucia nie było sensu. Ale widzę ze musze szybko do niego wrócić bo ledwo wrócilo zdrowie to razem z nim apetyt 😕😕😕

To zarcie mnie dobija. Myślę o nim nawet wtedy, gdy nie jestem głodna I nawet wtedy gdy jestem czymś zajęta...    

Ale zazdroszczę Wam sukcesów. Wykonalyscie ciężka pracę.

To ile Wam kg zostało do efektu ostatecznego?

Ja za to ( jak co weekend ) upiekłam dziś rano sernik z brzoskwiniami I oczywiście połowę juz go nie ma 😂 Miałam co prawda gości na kawie ale mimo tego- zawsze szybko znika...

Gość asd

Proszę o wypełnienie ankiety. Badam jakość związków partnerskich i małżeńskich osób z nadwagą i otyłością. Dorzućcie swoją cegiełkę do badań naukowych! Dziękuję! https://goo.gl/forms/mLSpIZeTfggXZ9132

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.