Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość oaza_

Moje obserwacje KOMPULSY cd

Polecane posty

Gość tlusciutka
Hej dzuewczynki dawno mnie nie bylo bo mialsm szkolenie i nie miqlam w zasadzie czasu i glowy Co u Was? Oaza jak K?bierzesz Q? Aguś

Gość tlusciutka
Nie wirm cxemu ucirlo mi polowe wiadomości. Agus co testujesz noweho? U mnie waga 1.7 mniej malo wiem ale grunt ze cod sir zmirnia w ts stronr a nie w druga;) Witsm moja imienniczkr;)

Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Gość gość
Wszelki duch!!!Monia t.To żeś nam niespodziankę zrobiła!Testuję,testuję.Uparłam się na tę sibutraminę.Jakoś wydaje mi się najbezpieczniejsza.Tym razem z innego źródła,wypuszczoną przez inną firmę i pod inną nazwą handlową niż poprzednio.Tylko że jeśli chodzi o efekty,to ... pożal się Boże.Oczywìście nie spoczęłam na laurach i zamówiłam dwa kolejne medykamenty.

Gość oaza

alez ulatwili tu pisanie... masakra, no ale...

Monia a wlasnie myslalam o Tobie wczoraj, ze czemu juz nie piszesz, w sumie trafilas na ten nasz nowy topik, a tu proszę niespodziankaaaa mila:)

Martwie sie o Szczescie

i widzisz dopadlo mnie cholerstwo w niedziele, ale juz bylo wiadomo ze tak bedzie po tym jak pisalam ze sie boje, ze nie dam rady, ze bede sie ratowac Q... nic nie pomoze, jak ma dopasc to dopadnie

Q tak biore i nie biore, postanowilam brac w weekendy i moze w dni kiedy bede sie czuc slaba emocjonalnie, zawsze to COS ze mna bedzie, mysle ze jakos jednak dziala, jakby bylo inaczej pewnie bym sie oglosila z buletka do sprzedazy, a tak to nawet kminie zeby jeszcze domowic dwie;) Poki co czekam na Age, co ona wymodzi, a modzi, modzi:) i niech modzi! to najwyzej kupie co innego

Wczoraj 2 godz na fitnesie, kalorycznie udalo sie niecale 700kcal, jestem w miare zadowolona, a ten spadek co podalas to przez tydzien tyle! ooo to dajesz! a bierzesz Q??? ile juz od poczatku /chyba z 2 mce juz?/ schudlas???

Monia2 - moze tak napisze:) - pewnie ze damy rade!!! juz dajemy:) a cwiczysz co do tego Q?

Gość oaza

no i gdzie jestescie...???
u mnie jakos w miare, ale na tygodniu to ja przewaznie sie pilnuje i jest OK, jutro juz zaczne sie bac, tymbardziej ze czeka mnie wizyta rodzicow, po ostatniej zaliczylam koszmarny K, ale w sumie na dobre on mi wyszedl, to byl taki impuls do zmiany, juz tak nie moglam na siebie patrzec, ze wkoncu wystartowałam z dieta na dluzej niz 1, 2 dni;)
Wczoraj troche ponad 700kcal, do tego fitness, dzis na wadze ciut mniej, jeszcze z 2 tyg i zaczne pomalu zwiekszac kalorie na utrzymanie wagi. Jak nie polegne w miedzyczasie, jak nie dopadna mnie K, jak...

to jak juz prezenty rozpakujecie to skrobnijcie trochę

Gość Gość

Dziewczyny,Czytam o Baclofenie.To lek rozluźniający mięśnie,wspomagający przy bólach czy  po urazach.Dawno jest głośno na temat jego skuteczności w leczeniu alkoholizmu.Najnowsze doniesienia to eksperymenty u kobiet,u których zmniejszył napady objadania się.Jest tani.Kosztuje około 13 zł.Tylko nie wiem,czy lekarze chętnie go przepisują.Monia t,a Ty dalej grzebierz w fatmaceutykach?Znalazlaś coś ciekawego? 

Gość Gość

Dajcie spokój!Ale ja się namordowałam.Obsługuję neta z poziomu telefonu.Mam ttrzy przeglądarki.Ta zmiana tak mi tu namieszała,że coś okropnego.W ogóle nie mogłam się połapać,jak wstawić post.Ufff...Na dodatek szybko chciałam.W przerwie między myciem a makijažem.Oaza!Mówiłam,że odzyskasz pion,dojdziesz do siebie.Faaajnie.Ja też w dobrej formie i nastroju.

Gość Gość

Ojej!Nie kropkuje inwektyw?!A ja brzydko napisałam na k.Cholera jasna.

Gość oaza

Bosssshhh dobrze ze jestes, nie no masakra, z tel to juz sajgon, jeszcze jak mi przychodzi weryfikowac czy czasem nei automatem jestem, to sie k. okazuje ze jednak jestem...

oooo to czytam, Aga Ty to potrafisz zczaic newsy:)

Tak juz pion taki ze mnie do tylu wyciaga;), widze roznice, dzis zobaczylam, pewnie to fakt ze na wadze -0,1kg mniej, jakby bylo tyle na plusie to pewnie widzialabym same faldy tluszczu, noooo wiadomo jak to dziala:)

A bac zaczne sie jutro, pewnie juz bede taka mniej entuzjastyczna, do tego jeszcze rodzice, moze byc ciezko, poki co nastroj nie na K, oby sie to jutro nie zmienilo

Gość BankaMydlana

Cześć dziewczyny co u Was jak idzie dietkowanie.. u mnie dość kiepsko było wczoraj miałam mały k nie zjadłam więcej niż 2000 Ale zero ćwiczeń . Dziś rozplakalam się przed lustrem i już wiem,że muszę podejść bardziej restrykcyjnie do diety 700/800 kcal to mój plan na 30 dni i zero smieciowego żarcia . Będę zdawać relacje rano i wieczorem 🙂 Do tego 2 razy dziennie włączam zieloną herbatkę 🙂 ćwiczenia oczywiście również będą bo chce mieć jędrne ciało .. Jak nie dam rady to chyba pomyślę o jakimś wspomaganiu.. 

Gość oaza

Banka bedzie ciezko, ja teraz na takiej jestem, najgorsze weekendy, w ten to juz przegielam, ale mimo wszystko po mcu efekty jakies widze - cale szczescie! - ja jeszcze z 2 tyg jakbym wytrzymala, ale nie wiem, nie ufam wcale sobie!

ja bede sie ratowac Q od dzis do niedzieli - choc ostatnio ten ratunek skonczyl sie K i to takim z 6 tys kcal w nd. - jak nie wiecej!

Gość oaza

napisalam ze ciezko bo mi jest ciezko /i to baaaardzo/ jak to licze i widze ze juz niewiele wiecej moge czego zjesc,

dzis na ten przykład:
rano w domu nie jem nic - teoretycznie...
praktycznie - roznie - mam swinke morska i ona /zreszta tak samo jak ja/ --- uwielbia slodycze, wiem ze corka to ja napasie jedynie marchwia, jablkiem ewentualnie kabaczkiem, no to ja jej dogadzam i cos tam zawsze slodkiego /w sensie raczej ze buleczki czy ciasta/ podrzucę, no i dzis patrze sa slodkie bulki, takie z Biedry z ciasta francuskiego /maz kupil/ no to jej odkroilam kawaleczek, a przy okazji pomyslalm ze sprobuje czy nie mdle;) no doslownie pasek 1,5cm, juz do geby... ale nie, ....nie.... chwila,.... przeciez licze kcal, = no to na wage i ... k. 27g!!!! takie gowno ze nawet calego kesa z tego nie było!!! i co? no juz 124kcal!!! masakra jakas /no mdle nie bylo w kazdym badz razie/, no dobra juz wychodze z domu, corcia chciala dostac ptasie mleczko /wczoraj dostalam na Mikołaja/ no to dalam jej jedno, a przy okazji /k znow okazja/ zjadlam!!! - uwaga... - polowke!!!! - bo wczoraj tez tylko pol zjadlam /jessssuuu jakis kosmos chyba/ no i juz 22 kcal dodatkowe. W pracy jablko /wcale nie wielkie a 180g wazy/ i maly (180g zott) jogurt naturalny, i jeszcze plus mleko do kawy /zeby nie bylo 0%/ tak licze na kilka kaw 150ml /i tyle tego mniej wiecej wypije w ciagu dnia/. 
W rezultacie mam na koncie przeszlo 400kcal - no a przeciez NIC praktycznie nie zjdalam!!!
Gdzie koniec dnia!!! gdzie obiad????  /no bo licze ze juz nic nie zjem wieczorem.../

ciezko, ciezko...

ciezko

Gość BankaMydlana

Masz rację.. wiem o co chodzi . Pamiętam jak jedząc 500 to były 2 małe posiłki ... No cóż musiałam zdecydować się na bardziej radykalny krok... Dziś zjadłam 2 jajka i 2 mandarynki czyli jakieś 220 kcal liczę .. przed chwilą cwiczylam pół godziny więcej nie dałam rady bo myślałam,że zwymiotuje... Pierwszy dzień nie jest lekko... O 15 będę robić obiad kasza wątróbka warzywa, wszystkiego po trochę żeby wyszło 300 i na kolację reszta. Dziś rano wazylam 53 kg Ale co z tego kiedy ciało jeszcze nie satysfakcjonuje mnie 😕 niedobrze mi na sam widok i jeszcze ta fatalna kondycja:/

Gość oaza

jak kasza i watrobka to nie pojesz bo malo tego wyjdzie - ja wole isc bardziej na ilosc niz na jakosc, dlatego wole same warzywa /chodzi np o mrozonki/ (wybieram tylko te co maja 23, 25 kcal w 100g, wiec glownie sa to albo zupy, albo mieszanka chinska, albo z brokulem i kabaczkiem, te co juz bardziej bagaty sklad np z papryka, albo nie daj ziemniaki to juz moga miec >40kcal a nieraz i 60 czy 80!) Do tego piers z kurczaka lub indyka bo malo kcal No to juz poczujesz jak zjesz z tego 300kcal. Ostatnio jem kiszona kapuste do tych piersi /albo gotuje je w osolonej wodzie, albo na grillu zero oleju itp/, albo ogorki kiszone. Albo tez robie rybe (w piekarniku, sama sol i pieprz i zawijam w sreberko), albo samą wedline drobiową (8 plasterków po 20g bo tyle ma mniej plasterek wedliny krojonej w sklepie - tu juz masz 160g = ok 130kcal, bo te drobiowe szynki czy poledwice maja tak ok 80kcal w 100g) Kasze, makarony itp odpadaja bo by malo musialo byc. Oszukuje na wszystkim, ja nawet kakao /bo to jedyne co jem na kolacje/ robie z płaskiej lyzeczki gorzkiego odtłuszczonego (+ slodzik) i zalewam woda tylko nie mlekiem.

Ja dzis na zumbe ide i jeszcze z pol godziny potem pobiegam na biezni lub na orbi /mialam odpuszczac te treningi przez ten potas, ale nie potrafie.../

u mnie 53,5kg, wczoraj 53,3kg - u mnie jedynie jeszcze brzuch został, boki i plecy juz odtluszczone - bo u mnie wlasnie te partie najgorsze byly, nie no 5kg mniej niz mc temu to musze widziec roznice i widze tylko czemu nei zawsze??? ale u Ciebie to samo jest, sa dni kiedy jestes z siebie b zadowolona i taki jak dzis ze zupelnie nie, to we lbie siedzi i nas tak gnebi! Banka wez pomysl mamy podobna wage, ale Ty ile wyzsza jestes, ja teraz zaczynam slyszec ze wychudzona jestem /choc tak nie uwazam rzecz jasna/, no a co dopiero Ty!:)

Gość Szczescie93

Kochane jesteście !!!!! Boże a ja straciłam nadzieje i się załamałam, myślałam że się już nie "spotkamy" zostawiłam przed chwila komentarz na tej stronie o waszym syropku 🙂 poczytałam i zauważyłam linka do tego tematu... jakże byłam szczęśliwa !!!! Super, że znowu jesteśmy razem ;D wytrzumiałam bez kompulsów miesiąc... schudlam 3 kg... ale od 3 dni nie jest dobrze, dużo jem ale to chyba nadal nie kompulsy... sama nie wiem.... ćwiczenia wykonuje ale wiem ze raczej przybrałam na wadze... boje się na nią wejść. Myślę, że brak tematu tez zadziałal nie korzystnie 😞 aleale teraz już jestem i wiem ze WY będziecie moja motywacja nadal. Tak się ciesze kochane 😘

Gość BankaMydlana

Oaza wiesz co masz rację ,że nie jest źle ,ale wiesz ,że dla nas to nie wystarczy ,bo mamy w głowie jakiś obraz siebie i dążymy do tego ideału ,każda ma swój cel 🙂 Jak chodzi o posiłki to właśnie staram się żeby dostarczyć jak najwięcej witamin też ,niekoniecznie już chce się najeść , wiem ,że kaszą dobrze na mnie wpływa i jest lekkostrawna ma dużo witamin więc jem 🙂 bazuje też na chudym mięsie Ale ostatnie 2 tyg non stop praqie pierś z kurczaka a dziś tak dla odmiany 🙂 Będę jeść 3 razy dziennie tak właśnie 200/300/200 kcal na kolację był tuńczyk pół bułki lekko posmarowania serkiem i warzywa .. Jestem zdeterminowana i nie wyobrażam sobie porażki 🙂 Ja mam taki cel,że chce mieć pod pepkiem 67 cm no i jeszcze nieco podnieść pośladki , Jak będę mieć 51 kg przejdę na rekompozycje i będę jeść więcej Ale typowo bialkowo trochę tłuszczy i wegli.. To tyle uciekam myć ząbki i pod prysznic...

Szczęście super,że jesteś, gratuluję Ci miesiąca bez K to wielki sukces ,nie załamuj się walcz dalej dobrze że cwiczysz każda z nas czasem zalicza upadki Ale ważne żeby cisnac dalej do celu 🙂 buziaki

Gość oaza_

jessuuuu Szczescie jestes!!! to my tu codziennie o Tobie piszemy, martwimy sie, ja caly czas mysljalam co sie stalo z Toba, balam sie o K i ze to przez nie nie masz sil i checi pisac... to dobrze slyszec ze u Ciebie bez K, 3kg to sporo, zobaczysz pojdzie i kolejne 3 i...

Ja w nd zaliczylam K, ale to juz nawet po moim pisaniu bylo widac ze tak wkoncu sie skonczy, no nic pozbieralam sie, Aga zreszta to mi napisala ze wystarczy troche czasu, no i miala racje teraz jest OK Wlasnie wrocilam po 2 godz treningu, wzielam o 16ej Q , tak w razie co no i ciezko mi bylo cwiczyc, goraco sie robilo, wypilam 2 butle, a teraz uzupelnilam /niestety/ spalone kalorie o lyzeczke miodu, lyzeczke masla orzechowego i czastki czekolady Co dalo 800kcal w sumie, no a k. cisne na 600kcal, no ale nic to, przynajmniej ilosciowo malo tego bylo;)

Banka wiesz ze my chyba nigdy w 100% nie bedziemy zadowolone z siebie... ?

Aga masz juz nowosci? testujesz? 

Monia wez juz wracaj z tych szkolen;)

Gość Gość

Szczęścieeeeee!O,człoooowieeeekuuuu!!!Tak nam Ciebie brakowało do szczęścia,że aż ciemno było na tym wątku od naszej tęsknoty.Dużo myślałam o Twoich osobistych problemach natury niejedzeniowej.O tym,żeby Cię nie przytłoczyły,żeby nie stały się katalizatorem dla autodestrukcyjnych kompulsywnych poczynań.A tu proszę!Piszesz,że demon K Cìę nie dopadł.Widzisz?Czasem nawet sami nie jesteśmy w stanie ocenić i DOCENIĆ zasobów sił psychicznych,które posiadamy,mimo ciągłej nadmiernej ich eksploatacji.

Oazko,gorączkowo myślę o Tobie,żebyś dobrze zniosła wizytę rodziców.Pytasz,czy testuję nowości.Póki co kończę tę rzękomą sibutraminę.Mam też w zanadrzu fenterminę w małej dawce,w takim chyba w miarę pewnym preparacie,bo nie w kapsułce,do której wszystko można nasypać,ale w tabletkach.Leży se spokojnie i czeka na swój czas.Czuję się w miarę dobrze.Nie mam natrętnych myśli o jedzeniu.Schudłam trochę.Widzę po cìuchach i w lustrze.Wiadomo,że się nie zważę,bo to jedena z moich największych lękowych obsesji.

Bańko,jak to pod pępkiem 67 cm???Pod pępkiem są biodra!W biodrach chcesz mieć 67 cm?Nic nie rozumiem.Hmmm....Właśnie....Ważyć się nie jestem w stanie,ale może bym się zmierzyła....Spróbuję się z tym zmierzyć i się ... zmierzyć.

Gość BankaMydlana

Cześć dziewczyny ! Jak tam u Was jak dzień mija ? U mnie dobrze jak na sobotę .. zrobiłam sobie dziś długi spacer 2 h później zjadłam 2 mandarynki i 2 jaja no i teraz gotuje kaszę .. dieta wchodzi .. czuje osłabienie ,ale nie złamie się 🙂 Byłam na zakupach u miałam kupić spodnie Ale wolę to zrobić jak dojde do swojej sylwetki 🙂  Jeśli chodzi o mój cel to mierze pas 1 cm pod promień tam gdzie boczki a biodra są niżej 🙂 Ja wiem ,że mam trochę chore cele ale taka jestem 🙂

Gość oaza_

jakos nie kumam tych mierzen, co i gdzie... przerasta to mnie:)

rodzice beda tylko jutro, to moze nue zdaze zlapac jakiegos dola z przeszlosci, moze nic do lba mi  takiego nie wejdzie cobym musiala uspokoic emocje jedzeniem, poki co wydaje mi sie ze jestem silna, jutro sie okaze... zreszta...

ja dzis juz 1000kcal na koncie, cholera to podjadanie mnie gubi! wrocilam z biezni 13km w 76min, mialam ograniczac te treningi i mialo byc tylko 60min ale sie nie udalo, pomyslalam o tym co podjadlam i musialam spalic wiecej. Teraz wzielam Q bo mnie nosi za zarciem, wczesniej nie bralam bo balam sie ze padne trupem na biezni Wczoraj wzielam przed i bylo ciezko, walczylam o sily sama z soba.

Aga to moze jednak dziala ta sibutramina? myslisz ze to dzieki niej? czy jednak sama dajesz rade?

a ja jestem padnieta, nie mam sil na nic, a dzis przed bieznia umylam jeszcze 3 okna, nie wiem jak to zrobilam ale zrobilam, teraz ledwo siedze a musze najmlodszej  jakies zabawy wymyslec bo mi chalupe chce rozniesc;)

Gość Szczescie93

Kochane dzięki za tak miłe powitane 🙂 u mnie nie jest jednak tak kolorowo, z tych 3 kg które schudłam, przytyłam 1,5 kg... ehhh no załamka... nie no nie, nie mogę się załamać bo bd tylko gorzej. Odzyskałam moje ukochane forum więc muszę wziąć się w garśc... 🙂 jeśli wytrzymałam miesiąc, to wytrzymam kolejny. Boję się Świąt... Mam nadzieję, że jednak się powstrzymam jakoś. Dochodzę do wniosku, że powinnam całkiem odzucić słodycze, tylko na serio, bo to one mnie niszczą... a jak Wy??? jecie słodycze? ehh weekend jest jak nardzie do bani 😞 

Gość oaza_

Szczescie u mnie wczoraj porazka, a tak czulam sie mocna!!!! a efektem z 4tys zjadlam!!!! porazka Dzis juz nic nie gadam bo sama nue wiem co mi we lbue siedzi... oby tylko nie powtorka K z przed tygodnia

wzielam 7ml Q 

Gość Gość

Ja też wpieprzam.Wczoraj jeszcze względnie,bo cały dzień nie jadłam i dopiero około 23-ej pochłonęłam wór słodyczy.Dziś zaczęłam już.Pączek,napoleonka,francuskie z jabłkiem,rożek z budyniem,prawie ćwierć kilo greckich.Oaza,kiedy wzięłaś 7 ml Q?Dzisiaj?

Gość Gość

Szczęście,ja to mam tak,że mogę żywić się tylko słodyczami.Nic innego może dla mnie nie istnieć.To ewidentne uzależnienie od cukru.

Gość BankaMydlana

Cześć wszystkim 🙂 Przykro mi z powodu Waszych potkniec, ale dziś już nowy tydzień trzeba się zebrać u mnie weekend minął dobrze ,choć mogło być lepiej .. wczoraj miałam około 1500 kcal i wieczorem już chciałam się brać za czekoladę Ale coś mi zaswitalo w głowie i zjadłam 2 kanapki ,jestem szczęśliwa,że to opanowalam ,bo ja też lubię słodkie a już 2 dni nie jadłam wcale więc szkoda mi było zaprzepaścić. Dziś biorę się za solidne ćwiczenia 🙂 Udanego dnia Wam życzę !Jeszcze zaraz wejdę na wagę zobaczyć czy coś się zmieniło 😉

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.