Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znam alkoholika, którego lubią kobiety

Polecane posty

Gość gość

być z nim nie chcą, ale lubią go, nawet niektóre z nim poszły do łózka raz czy dwa. imprezują z nim, jeżdzą na festiwale, chodzą na te same filmy do kina. lajkują mu posty na fb, i nie są to kobiety patologiczne, lekarka, pracownica korpo, jakieś artystki, podróżniczki i w ten sposób nikt mu nie pomoże, bo on jest taki przez nich lubiany, nikt mu nie powie "przestań pić" wszyscy lubią tego rozrywkowego człowieka, jego komplementy nie wiem co tu mozna zrobić, zawsze myślałam, że kobiety gardzą alkoholikami, ale jak widać niekoniecznie, być z nim nie bedą bo to słaba partia, ale same go zagadują, poflirtują z nim nie wiem dziwne to jest jego picie to głównie nieustanne piwo, dzień w dzień tak jakby cały świat go utwierdza w przekonaniu, ze tak jest fajnie a to, że go nie chcą do poważnego związku aż tak go nie przejmuje bo on sam woli "przygody" jego znajomi pewnie by się zasmucili jakby przestał być taki rozrywkowy, tylko, że to on ma problem a nie oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie sie ...jesli jest smialy, otwarty, wygadanyu , towarzyski i nie straszy wygladam tokobiet do takichg ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest jakiś przystojny, ale jest interesujący, ma dużo koleżanek "na poziomie" co jedna to ładniejsza, on potrafi jakoś dotrzeć do atrakcyjnych i mądrych kobiet, że one go bardzo lubią tylko co z tego, wszystkim jest dobrze że pije, jedna go ciągnie na różne imprezy, druga wszystko mu lajkuje na fb i zagaduje i pomimo tego, że jest lekarką jakoś pewnie nigdy mu nie rzekła "nie pij" lubi jego towarzystwo bo on pomimo swojego nałogu ma ciekawe zainteresowania, podobne do jej zainteresowań i kurczę on ma coś takiego w sobie, że jeszcze nigdy takiego człowieka nie spotkałam, ma jakiś urok w sobie, i to go trochę gubi no ale widzę też że lata używek sprawiaja że jest coraz bardziej znerwicowany, tylko te jego koleżanki tego nie widzą, bo on sie stara "pilnowac" przy nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę by to było ważne, zwykła praca bez kokosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam paru takich znajomych. Wysoko funkcjonjkacy alkoholicy. Swietni ludzie, ale za duzo pija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo obchodzi to czy gość pije? Jak ma świetny charakter/poczucie humoru, można na niego liczyć itd. to kobiety będą chętnie przebywać w jego towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się kogoś "lubi" to powinno się też trochę myśleć o jego zdrowiu, a on pije tak już od wielu lat, mi powiedział, że musi pić, żeby sie dobrze czuć nie wiem czy te jego koleżanki mają tego świadomość, raczej powinny mieć, bo ja go znam najkrócej i już to wszystko widzę to jest z ich strony egoistyczne, tylko korzystają z jego komplementów i zabawiania a nie myślą o tym, że go to niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×