Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChcęByćwCiazy

Chcę zajść w ciążę i urodzić dziecko

Polecane posty

Gość ChcęByćwCiazy

Mam 26 lat. Dotąd nigdy poważnie o ciąży nie myślałam, ale od niedawna dosłownie wariuję...Naszła mnie dziwna ochotę na zajście w ciążę i urodzenie dziecka. Chciałabym urodzić trójkę dzieci. Jak się postaram, to jeszcze zdążę :) Rozmawiałam o tym, z mężem, nie ma nic przeciwko temu. Chcemy się wziąć niedługo do pracy. Która ma tak jak ja? Chcę ciąży bardziej niż czegokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka tak miała jak ty. Dosłownie uparła się. Wszystko przeczytała o dzieciach, jak je przewijać, kąpać, ważyć - wszystko. Fazę miała niesamowitą, aż spoglądałam czasem na nią kątem oka, bo gdy zaczynała o tym mówić (o chęci posiadania dziecka) to zastanawiałam się, czy wszystko z nią OK. Zaszła, urodziła (poród lekki o dziwo), dziś jejvcóreczka ma 10 lat. Śliczna, mądra, bystra i dobrze wychowana. Ja postarałam się w 38 roku życia (39, 5 lat jak urodziłam. Cudo mam w domu:) :) :) żałuję, że tak późno, bo więcej bym urodziła (szczerze żałuję, że nie trafiły mi się trojaczki lub choćby bliźniaki). Więc rób, bo to się super sprawa. Jeżeli chcesz, to zobaczysz, jak zmieni twój Świat, bo ja kiedyś kompletnie nie rozumiałam tej koleżanki, o której mowa na samym początku, w ogóle będąc bezdzietną (bo dzieci mieć nie chciałam) nic a nic nie rozumiałam z tej euforii macierzyństwa. Dla równowagi poczytaj posty "zajechanych" życiem domowym matek i żon na kafe:) Czasem rzeźnię opisują :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bardzo chciałabym mieć dziecko, cieszyć się każdym etapem od momentu dowiedzenia się o ciąży, samej ciąży i później macierzyństwem. Niestety jestem bezpłodna, a jestem w podobnym wieku do ciebie autorko tematu. Wcześniej bałam się wpadki bo to nieodpowiedni moment itp. a teraz oddałabym wszystko żeby cofnąć czas i "wpaść" kiedy jeszcze było to możliwe (o ile kiedykolwiek było, w sumie już się tego nie dowiem) bo tak naprawdę od zawsze chciałam mieć dzieci. Więc działaj bo różnie w życiu bywa. Powodzenia i wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:28 Pewna jestes, ze jestes bezplodna? Pytam poniewaz nieraz jest ciezko, ale nie zawsze niemozliwe jakkolwiek lekarze powiedza, ze nie, zeby nie dawac proznej nadziei. Corka kolezanki przez chwile panikowala, ze corka nie bedzie mogla miec dzieci poniewaz ma podwojna macice, ale okazalo sie, ze taka mozliwosc istnieje, nie bedzie latwo, ale nie jest bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertolone pedofilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChcęByćwCiazy
No właśnie wcześniej panicznie bałam się wpadki, ale teraz czekam z niecierpliwością na dwie kreski. Teraz uważam, że ciąża to najpiękniejszy czas w życiu kobiety :) To, że mogę w sobie nosić nowe życie, jest czymś niesamowitym. Z zazdrością patrzę na ciężarne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj, aż tę ciążę przejdziesz... ja chciałam mieć 2 dzieci, ale po tym, jak wyglądała u mnie 1 ciąża w życiu się na drugą nie zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam, totalna korbka, ( tylko ja mialam 15 lat gdy sie zaczelo) z przyczyn technicznych ( z obawy ze zabiora mi dziecko) odczekalam do 18 rz, potem zlapalam faceta- madrego, dobrze zbudowanego ,jednym slowem idealny kandydat. Urodzilam w wieku 20 lat. Moja korbka trwala do 6 rz dziecka, gdy musialam poslac do zerowki. Doslownie swiat nie istnial poza nia. Odcielam pepowine, popadlam znow w skrajnosc w prace, zaliczylismy wpadke i przy drugim dziecku juz nie ma takiej euforii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Mam 26 lat. Chciałabym urodzić trójkę dzieci. Jak się postaram, to jeszcze zdążę usmiech'. Co ? Czemu masz nie zdażyć ? Wyjeżdżasz na Marsa czy o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jestem pewna gdyż utraciłam narządy rodne na skutek nowotworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×