Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byście wybrali na moim miejscu pracę czy wyjazd?

Polecane posty

Gość gość

Mam ostatnio taki dylemat bo mój facet wykupił dla mnie ( i nie tylko bo on też jedzie i grupa jego znajomych) wyjazd do tropikalnego kraju za kilka tysięcy. W między czasie niespodziewanie znazłam pracę, jednak okazało się, ze na okres próbny i nie dostanę przez ten czas tyle wolnego ile bym chciała. Pracy szukam już od kilku miesięcy, więc mi na niej zalezy, a ta jest całkiem niezła. Nie wiem za bardzo co robić, oczywiście on może pojechać beze mnie i nawet nie będe wymagała żeby został, ale wtedy przepadną pieniądze, ktore za mnie wplacil ( poki co nie mam mu z czego oddać). Myślicie, ze partner sie obrazi jeśli zrezygnuje z wyjazdu? Czy powinnam raczej zrezygnować z pracy dla wyjazdu skoro mam jakieś inne źródło dochodu- ale na pracy mi tez zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracę żeby mieć za co spłacić taki prezent. Chociaż jeśli nie pojedziesz to za co chcesz płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslicie, ze moj partner wtedy bedzie mial powod zeby się na mnie obrazić? Najwyżej powiem mu, że oddam mu tą kasę.. Nie wiem ile dokładnie przepadnie, ale wiem ,ze na szczęście to ubezpieczony wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, ktory juz temat zakladasz??? Prace!!! A facet ma gdzies twoje potrzeby, twoj rozwoj i twoje uczucia. Rozstan sie z nim jak najszybciej i nie marnuj zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, znowu ty? Wez go kopnij w doope, bo nigdy nie bedziesz miala zycia, tylko bedziesz siedziec w domu i bedziesz prala mu gacie i skarpety, tak jak on chce. Ile ludzi ci to musi jeszcze napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja tu pierwszy raz zakładam temat, może pomyliliście z jakimś podobnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa, pierwszy twój ten sam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×