Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celllll

Nie wiem co mam myśleć dałem jej czas

Polecane posty

Gość Celllll

Znamy się 4 miesiące powiedzieliśmy sobie wiele miłych słów kocham cię itp. Ale za tym słowem kocham cię od kobiety nie idą czyny tylko kocham cię które nic nie znaczy coś wygasło u niej brak czułości itp nie wiem co myśleć. Mówi że jej zależy itp ale nie jest to samo co kiedyś staram się jak mogę ma we mnie wsparcie ostnanio mnie oszukała w pewnej sprawie. Dałem jej tydzień czasu żeby się zastanowiła nad sobą czego tak naprawdę chcę,nie rozumiem jej wql gadamy dużo mówi co innego a robi co innego ☹️Co mam mylec na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz ze nie jest tak jak dawniej.. jak dawniej? Nie ma dawniej. Znacie sie tylko 4miesiace. Pewnie pod wplywem emocji powiedziala “kocham”, wy sie dopiero poznajecie, i jesli komus cos nie pasuje to jest to dobry czas zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlands
16KSW22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celllll
Ale mówi że jej zależy i wql

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Jeszcze sie na dobre nie zaczelo a juz sie chyba skonczylo. Takie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my jestesmy razem 2 lata, nigdy nie powiedzielismy kocham Cie :D o ile wiem nigdy mnie nie oszukala jest wsparciem, jak stracilem prace, napisala cv, wysylala znalezione oferty jak mi zle moge przyjechac gotuje mi co lubie zapraszado kina, kawiarni (ja ja tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne co mówi.Ważne co robi więc sobie chłopie odpuść tą panienkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×