Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tosziromaximus

Chcialbym pojsc do pracy

Polecane posty

Gość Tosziromaximus

Problem jest taki ze nie mam gdzie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź sobie załóż, że zostało ci 5 lat życia xD potem wypierdoIą cie z domu i zostaniem mentem xD będziesz opierdaIać gały ćpunom za heliopaty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosziromaximus
I co to niby da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internet jest dla mnie jak psychotrop na dobry stan psychiczny niestety a czuje sie jak gvwno bo calymi dniami gram w jakies gierki beznadziejne zamiast czytac ksiazki i zdobywac wiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja w anglii tez nie mialem kilka lat komputera i zylem ale mialem smartfona ale ja jak nie mam internetu albo nie gram w gry internetowe to sie czuje wtedy zayebiscie samotny ze az mam doła i czuje sie odrealniony i zle a jak mam internet to moge uciec od tego co mnie otacza i nie myslec o tym jak wielkim zj3bem i porażką jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mu sie zepsul to znowu by dostal napadu agresji toszir, a teraz to niby z internetu nie korzystasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja dostalem laptopa bo mialem obiecanego a w polsce kiedys mieszkalem sam i gralem caly czas w gierki i mi bylo dobrze wygodne duze lozko wielkie super biurko zayebiscie wygodny fotel, kuchnia do ktorej sobie chodzilem ciagle i jadalem w przerwie z graniem w gry i lazienka gdzie sie kapalem a drugi pokoj nie uzywalem a jak mieszkam z ludzmi i niestety jestem zmuszony do interakcji z innymi ludzmi kiedy ja chce siedziec przy komputerku to powoduje to we mnie zayebiste poczucie winy, ze nie gonie za kasą i nie rozwijam się, tylko marnuje swoj czas grajac w diablo 3 i zawsze bede smieciem i nawet nigdy nie zarvcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×