Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pytanie do kobiet po 30

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam pytanie do kobiet 30+. Zacznijmy od tego, że jestem z Warszawy i pomimo dużej ilości ludzi ciągle się tego nie dowiedziałem. W necie przewija się milion tematów o tym jak to kobiety po 30 są najbardziej aktywne seksualnie i jaką największą ochotę na seks wtedy mają. Moje pytanie brzmi: czy to prawda ? Czy po prostu ktoś kiedyś puścił plotę i tak zostało. Jeżeli faktycznie tak jest, to czy  nie "rajcuje" Was seks z młodszymi ? Ja wiem, że Wy sądzicie, że młodzi to głupi, paplają jęzorem wszędzie, prostaki i maminsynki. Młody mężczyzna też lubi posiedzieć przy lampce wina i porozmawiać, wysłuchać. Jakby któraś kobieta zechciała porozmawiać, podzielić się doświadczeniami proszę o maile pawelka1993@gmail.com   bo ( nie oszukujmy się ) tu na forum jest dużo podszywaczy i ludzi, którzy po prostu robią sobie jaja. Z góry Wam wszystkim dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maila Ci nie wysle. Najwieksza ochote na sex mialam po 20. Po 30 coraz mniejsza. Ale kobiety nie sa takie same. Moga byc kobiety, ktore maja innym temperament. Tak, rajcuje mnie seks z mlodszym. Ale tylko w zwiazku. Zreszta nie sypiam z nikim dla samego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź :) a co Cię rajcuje właśnie w tych młodszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze ktoś ma jakieś zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, rajcuje je seks z młodszymi. Wszystkie kobiety u mnie w pracy rozpływają się na myśl o młodym byczku, cztery koleżanki mają młodszych partnerów (rok, rok, trzy i cztery lata).

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w jakim wieku one? Wydawało mi się że takie szukanie młodszego partnera to bardziej dla kobiet 40+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kisiol napisał:

I w jakim wieku one? Wydawało mi się że takie szukanie młodszego partnera to bardziej dla kobiet 40+.

60+😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dr. Who napisał:

60+😉

to jeszcze lepiej. a temat jest po 30 czyli się łapie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×