Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci są tacy łatwi?

Polecane posty

Gość gość
Challenge accepted Byczku usmiech.gif X Zatem zaczynaj działać. Przekonasz się kto ma rację:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w realu jesteś mój na kiwnięcie paluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kierujesz się tylko popędem to do kamieniołomów się tylko nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy baby jesteście o wiele łatwiejsze,byle gadka jakie jesteście ładne (a polki nie należą do ładnych,tylko ktoś pozbawiony gustu uważa polki za ładne) i już wskakujecie komuś do łóżka.Nadajecie się jedynie na kotwice na galerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak bierzesz taką łatwą to sam łatwy nie jesteś? To tak samo jakbym chodziła z każdym co mi powie komplement, tez słabiutko o mnie by świadczyło, więc facet to samo, czego nie rozumiesz...Dała bozia rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prześpi się z taką a potem biadoli... okaz gentelmana :) jak dla mnie pipek, co robi to samo a wiesza psy na kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "łatwy" czy "łatwa"? Że lubi seks? To chyba dobrze, nie? Bo seks jest super. Tylko prawiczki-koniotrzepy i kobiece kłody mają z nim problem i różne zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:57, ciekawe jak się czy mając partnera albo chcąc mieć stały związek też tak powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze, że z kimś kto całe życie miał luźne podejście do seksu da się stworzyć dobry związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, że takie kur....skie nasienia by wyginęły. Tylko porządni i szanujący się mężczyźni i kobiety!!! Szmaciarze niech nie startują nigdy do dobrych dziewczyn bo je niszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze problem w tym że laski myślą że inni homo sapiens są tacy jak one, że myślą i kierują sie tak jak one oto odpowiedź: NIE i co z tego że facet sobie zamoczy z laską co myśli że go zdobyła w efekcie to ona straciła na takiej "znajomości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:12 no ty na pewno homo sapiens nie jesteś, homo neanderthalus, i takich kobietek się tez trzymaj chłopcze, mądra to wyczuje i cię nie zechce. Wycieraczek nikt nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie kłopot z ludzką seksualnością onaniści i kłody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:01, idź się puszczać dalej... powiedziałabym raczej, że masz problem z emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mają kompleksy i biorą co się na ch... nawinie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trafiłam przez takiego do psychologa, nie polecam smutas.gif NAjpierw zabieganie słodkie słówka itp.. potem rzucił jak zabawkę. Przypłaciłam to zdrowiem psychicznym. xx Miałam to samo ale obeszło się bez psychologa choć miałam nawet myśli samobójcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, dlatego myślę że większość to podludzie. Niech biorą sobie przechodzone kaszaloty albo do burdeli won jak chcą tylko z lędźwi spuścić a nie mamią biedne dziewczyny. Takie coś powinno być karalne, łamie psychę i życia normalnym wrażliwym dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do burdeli chodzą prawiki żadna ich nie chce, muszą płacić. Przystojny wie i co ma za darmo kolejki się ustawiają, żartowałem są też pożądni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego faceci są tacy łatwi? x Szmaty dzielą się na rodzaj żeński i męski. I żyją wśród normalnych ludzi mających prawidłowe wartości i priorytety. Ostatecznie to Ty decydujesz, kogo wybierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:53, to nie żartuj bo dostanę borderline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłody i koniotrzepy w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:54, idź lepiej bzykaj swoją wywłokę bo ciśnienie już na mózg pada widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Bo nie mają uczuć?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaję się bez bicia. Dałem się poderwać mojej koleżance gdy byłem już w związku z moją dziewczyną. To był pojedynczy skok w bok. Powodem było to, że jedyną cipkę, którą widziałem była cipka mojej dziewczyny. To był mój kompleks. Ja chciałem zobaczyć i dotknąć chociaż raz innej cipki. Moja koleżanka mi na to pozwoliła. Innym razem obmacywałem na imprezie nagie cycki mojej znajomej. To wszystkie moje grzechy. Już nigdy więcej nie obmacywałem innej kobiety niż moja partnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w realu jesteś mój na kiwnięcie paluszkiem X A może odwrotnie?:p X Proszę Was, kobietki, nie wrzucajcie wszystkich nas do jednego wora z napisem "łatwy". Ja tam jestem zatwardziały prawiczek, nie wyobrażam sobie skakać z kwiatka na kwiatek jak co niektórzy. Puszczanie się to nie dla mnie, już wolę dożywotnie prawictwo, które jest wielce prawdopodobne chociażby ze względu na mój wiek. O podejściu do seksu sporej części kobiet nie wspomnę, bo czasem mnie ono realnie przeraża:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, dobry ten od skoku w bok... :D Wiecie co ostatnio usłyszałam, od takiego 30-latka jak go zapytałam, czemu wy rzadko kiedy odmawiacie? Odpowiedział, że nie zrozumiem, "że facet po prostu musi...kobieta może sobie zatkać dziurkę a facet musi!"rozumiecie coś z wywodów tego deb*la? Faceci uwielbiają się tak rozgrzeszyć, i tak mamusie im wmawiają, dlatego moim zdaniem tyle jest kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałem się poderwać mojej koleżance gdy byłem już w związku z moją dziewczyną. X A miałeś przynajmniej jakieś wyrzuty sumienia? Na Twoim miejscu w lustro bym się brzydził spojrzeć. Pewnie dlatego, że zdrada jest dla mnie najgorszą rzeczą jaką można zrobić partnerce. Nigdy też nie wybaczyłbym zdrady:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×