Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zdrada,trójkąt,akceptacja

Polecane posty

Gość gość

Osiemnaście lat razem,dzieci prawie na swoim,ponętna gorąca żona a ja często po za domem w rozkładach.Początkowo dowiadywałem się że Ona mnie zdradza i byłem piekielnie zazdrosnym lecz co miałem zrobić,musiałem wyjeżdżać,więc zostawiłem Ją na pastwę losu.Lata biegły i oprócz tej Jej dolegliwości to nic więcej nie mogłem Jej zarzucić.Była cudowną we wszystkim,dosłownie cudowna a ja już przywykłem,oswoiłem się do tych J ej dolegliwości nawet imponowało mi ze jest taka i jest ze mną,tak jakoś utwierdzałem się że to mocny nasz związek,byłem szczęśliwy.Lata mijały a ja z zazdrosnika zmieniłem się w zwolennika a nawet bardzo mnie te Jej zdrady podniecały.Kiedy wróciłem niefortunnie za wcześnie do domu to ...zastałem w łóżku z młodym kochankiem w trakcie kopu...Miałem już odejść lub zrobić awanturę ale Ona jak zaklęcie powiedziała,,zostań,, byłem wstrząśnięty i podniecony i zostałem no zostaliśmy razem.Zaakceptowałem,dzielę się Nią i robimy to bardzo chętnie razem,bardzo chętnie.Bardzo mnie ciekawi czy ktoś ma tak jak ja i jak mu się układa,nasz trójkąt trwa już dwa lata i jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciul baniaty i pipa bez jaj jesteś. Prawdziwy facet wywaliłby kurwę z domu na zbity pysk razem z jej gachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ciul jabniety tylko naczelny prowokator i koniotrzep kafe ktory ma fetysz pisania o trójkątach, cuckoldach i kontrolowanych zdradach. Pewnie sobie wali do tych wpisów. Olach desperata i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, chyba że tak. Bardzo rzadko tu zaglądam i nie znam wszystkich walikoni wylewających tu swoje fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy się obudziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to być prawda, bo jak się bardzo kocha to człowiek jest wiele znieść i zaakceptować. Ona zdradzala dla sexu, czy było też uczucie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteś marzeniem kobiet , jedno jest pewne : nie kochasz żony, nie pożądasz jej, (to samo ona), jesteście z przyzwyczajenia i strachu o rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Są różne rozwiązania w czasie tej sytuacji : ona nie odejdzie od ciebie bo zapewniasz jej bezpieczeństwo i luksus, ona odejdzie od ciebie gdy pozna faceta który zauroczy ją na tyle że zakocha sie zapewniając jej na podobnym poziomie życie, ty odejdziesz od niej gdy pewnego dnia (nigdy nie mów nigdy) poznasz kobietę w której się zauroczysz i zakochasz. Co się stanie ? ?? . Będziecie tak trwać w marażmie życia aż coś się wydarzy . Jeszcze jedno powodem rozwodu może być wydanie się ,,życia" rozwiązłego żony na zewnątrz i społeczne okazywanie tego ( wyśmiewanie, plotki, docinki). Ale sobie skomplikowaliście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×