Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jaja na Florydzie cz 4

Polecane posty

Gość gość
Eliza myśli że jak temat usunie to ludzie nie będą widzieli ich durnego zachowania. Do motorówki to Oni się nadają jak... Kamizelek ratunkowych pod ręką nie mieli, Gośka chyba nie umie pływać. Nie stosowali się do przepisów na wodzie, tak jak nie stosują się na drodze. Znaki zwalniające są dla zwierząt morskich, żeby tacy popisujący się idioci ich nie zabijali. Śmiech Elizy wcale nie jest szczery tylko wygląda jakby była w tym towarzystwie nawalona. Żałosne, bo komu tym durnym prankiem chcieli coś udowodnić? Szkodzą tylko sobie, bo wyświetlenia spadają na łeb i szyję. Towarzystwo doborowe. Wstyd by mi było się tak zachowywać. Porównajcie sobie jak inni ludzie odpoczywają na tej plaży. A Ci gdzie się pojawią tam zadymę zrobią swoimi wrzaskami.

Gość gość
Tylko oni byli halasliwi a w poblizu plazy plywaly delfiny. Inni z przyjemnoscia obserwowali te piekne zwierzeta. Andrzej nie ma umiaru z pajacowaniem a Eliza z podziwianiem go pajacujacego tez przesadza.

Gość gość
Dutki się po prostu idiotycznie popisują bo tak w gruncie nic ciekawego nie reprezentują. Bez stałej pracy czyli stabilności w kraju, którym się to najbardziej liczy. Nie dom z basenem, który jest nieużywany, nie motocykle, samochody, motorówka stojące na podjeździe czy cudzej działce obok. Te rzeczy za pół darmo może mieć na Fl prawie każdy. Nie mają się czym chwalić a jednak to usilnie robią.

Gość gość
bo to nadal imponuje ludziom. Ma, wiec sie cieszy. Reklama moje auto, moj motocykl a teraz moja lodka;));)) Ubezpieczenia, jeszcze ich nie raklamuja bo ich kanal jest polski, kraj Polska a polskiego ubezpieczenia niestety nie maja.

Gość gość
(17:00) Imponuje, przeważnie dzieciom. Nie ma nic złego w posiadaniu motorówki, ale nagrywanie filmu na cudzej i udawanie, w tytule, że to ich to już jest kompletne dno. Tylko żeby wiecej osób oglądało. Ciekawe dlaczego Eliza już kajakiem nie pływa. Znudziło się, czy za ciężko?

Gość gość
A pod starszym filmem Dutków gdzie Oliwia znów jedzie bez pasów jakas idiotka mówi, że nikt nie ma prawa pouczać rodzica jak ma wychowywać swoje dziecko i to jego prywatna sprawa czy zapłaci mandat czy nie. Boże skąd się tacy debile biorą to nie wiem.

Gość gość
No bo takich widzów mają Dutki i taka samowola im się podoba. Jest tam także taka Grace, która rzuca się na wszystkich co jakąś uwagę na temat Dutków zrobi. Sama najwięcej hejtuje innych a wydaje jej się, że jest najmądrzejsza. Nastolatki nie rozumieją?! jeszcze praw fizyki. Tu nie chodzi o mandat, a katapultowanie Olivki z samochodu przez przednią szybę i wtedy w najlepszym wypadku śmierć, bo co jak przez lat dziesiąt będzie sparaliżowana przez swoją głupotę i mamuśki. Tego właśnie dzieci lub durnie nie pojmują. To samo z pływaniem na motorówce bez odpowiedniego sprzętu pod ręką. Mądry to rozumie, głupi chyba nigdy i jeszcze będzie narażać innych. Zauważcie, że Elizka zawsze pasy ma zapięte, więc o siebie dba. Egoistka i tyle.

Gość gość
elizka, nie bedzie narazac sie na dyskusje z nastolatka, dla ogladajacych ja malolatow, pozostanie super mama.

Gość gość
Nawet sprzet ratunkowy takiej Gosce nie pomoze, ona jako nieplywajaca i jeszcze o takich gabarytach powinna miec zalozona kamizelke ratunkowa, ale to nie wygladaloby za dobrze na filmie, pozerzy.

Gość gość
Właśnie o te kamizelki mi chodziło, że jak już nie ubrane, to mają być na wierzchu na motorówce. Tylko głupcy tego nie robią. Eliza znowu filozofuje na temat miłości do koni ale nie ma już problemu z psami w szklanych klatkach. U mnie już te sklepy wszystkie pozamykali. Teraz wolno mieć tylko szczeniaki w kojcach. Wiecie jak taka klatka boli maluszka jak się odciska na łapkach? A co Olivce już się Juniorek znudził? Eliza rzeczywiście mało co rozumie angielski. Chociaż kudos, że próbuje mówić.

Gość gość
Jak na 15letnią dziewczynę Olivia jest dość tempa jeśli nie potrafi zrozumieć że gdyby ptak nie miała podciętych skrzydeł to by wyleciał z takiej klatki.

Gość gość
Polecam wrzucic na google haslo "petland reviews". To chyba najgorszy sklep w USA gdzie mozna nabyc zwierzaka - czesto z pseudohodowli, chorego, lub z wadami genetycznymi (oczywiscie nieswiadomie dla kupujacego, dowiaduja sie o tym po fakcie - poczytajcie opinie) w dodatku za bardzooo duzo $$$$. Bylam 2 razy w tym sklepie, wyszlam ze lzami w oczach (a ja wcale nie z tych wrazliwych). NIE BEDE KOMENTOWAC FILMU DUTKOW!

Gość gość
Zgadzam się! U nas na wschdnim wybrzeżu o to walczyli i nie wilno w takich warunkach trzymać szczeniaków. Teraz sklepy z nimi są bardzo sprawdzane. Ja kupiłam Maltańczyka od hodowcy i wydałam na niego w ciągu 13 lat sumę nie do uwierzenia bo samochodu. Tak mi chorował. Świetny pies ale nawet hodowcy idą na ilość nie jakość. Od tego czasu tylko psy adoptuję. A ja skomentyję, że Olivka pobawiłaby się szczwniaczkiem przez 2 miesiące i by się jej znudził. Cena zabójcza. Można je kupić za $900.

Gość gość
kolejny temat zapewniajacy ogladalnosc. Zaczynajac porzadkowanie trawnika przed domem, elizka zachwalala roundup, produkt fa. M., bo byl w takim zielonym pojemniku i mial lance do opryskiwania. Nie wierze w jej bezinteresownosc.

Gość gość
Żyje żyje o dziwo pod filmem linczu nie było. Jedna osoba się wypowiada za moimi argumentami i jedna przeciw dyskusja trwa. Nowej produkcji nie widziałam. ROUNDUP jest rakorwórczy. Oni pryskają tym w okolicy warzyw które jedzą?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.