Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jaja na Florydzie cz 4

Polecane posty

Gość Coś

Joanna ma małe dzieci i daje radę pracować. Elajza woli tańczyć na youtube i mówić, ze to praca na pół etatu. Żałosna baba I tyle.  Ciekaw co zrobi jak zdrowie Andrzejowi sądzie. Nie jest już młody przecież

Gość ABC

Pewnie myśli, że wymieni go na młodszego. Tańczą i zakupy spożywcze pokazują bo to ich całe życie. Eliza zamiast najpierw się zorientować gdzie praca będzie i jakie mają szanse ją dostać, jak to robi pani matematyczka, mądra kobieta, to w ciemno miejsce do życia sobie wybrała. Jeszcze w dodatku dom bez pracy sobie kupili. Przecież wiadomo, że z wynajętego mieszkania łatwiej się przenieść do innej dzielnicy. O szkole też dopiero teraz myślą, ale dom na pokaz musi być. Ktoś im napisał, że taki nieprzytulny, pusty jest. No ale z basenem, w którym się przez większość roku nie pływa... No tak to jest jak się wszystko na pokaz robi. 

Gość Gość

Mąż do roboty, syn do roboty a Elajza na rowerek z grubą Gośką i pierdziela o spełnianiu marzeń. Bez Andrzeja poszła na te łowienie ryb w nocy, ona się zabawia a mąż w pracy. I jeszcze bezczelni mówi że jest zmęczona.

Gość Gość

Takie żucie Olivki do kamery jest niesmaczne i nic Olivko w eterze nie ginie. Andrzejowi już się nie chce na takie eskapady jeździć, bo w pewnym momencie człowiek robi się domatorem. Ale to jest tak jak się ma partnera dużo młodszego od siebie. A jeszcze jak Elizka nie pracuje, to jej się chce zabawiać z niepracującymi znajomymi. Okrutne to jej śmianie nad tymi miotającymi się sharkami. No i oczywiście Mikołaj aka widzowie niesprawiedliwy bo nie chce Elizie kamery, (żeby jeszcze bardziej w hd mogła pokazywać zawartości w ich buziach pokazywać), pod choinkę przynieść. 

Gość Xyz

Dutki się dzieciarni znudziły. Oliwa jest coraz starsza i coraz bardziej zadzieranie nos,  Eliza coraz bardziej przynudza, wiec dzieciaki wola oglądać pieczenie pierniczków u FBB. Dorosłej widowni Dutki nigdy za dużo nie mieli nie licząc oczywiście "hejterek" z kafeterii. 

Gość Gość

Te vlogi wszystkich youtuberek już się zaczynają nudzić, dlatego chwytają się sprzedawania i popychania badziew. Dzieci rzeczywiście dorastają i nie chcą Elizy moralizowania słuchać. Olivka zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadała, a to nie jest lubiane. 

Gość Gość

Xyz myślałam, że przesadzasz, ale zerknęłam w wyświetlenia i rzeczywiście mało który film ma więcej niż 30 tyś wyświetleń w ostatnim czasie. Gdzie to filmy gdzie mieli po 600 tys. Eliza będzie musiała iść do pracy, bo z tanczenia na youtube ani na kamerkę ani na iPhone dla Oliwii nie zarobi. 

Gość Gość

W sumie to dobrze, że potrafią się bawić przy tej choince... Napewno nie jest im łatwo bez stałej pracy. Ku przestrodze, zanim się ktoś przeprowadzi niech sobie poszuka pracy.  Widzów tracą bo na złość w filmach robią i to bardzo widocznie, zwłaszcza Olivia i bardzo nieprzyjemnie z pogardą odnoszą się w komentarzach. 

Gość Xyz

Widzów tracą, bo widzowie widzą fałsz. Oliwia jeździ bez pasów jej koleżanki też są bez pasów włożone, ale nasza Elejza  zawsze przykładnie zapięła bez względu na miejsce, które zajmuje w samochodzie.  

Gość Gość

Czy wie ktoś co z karierą psychologiczną Elizy? Pytałam pod filmem i jakiś dzieciak napisał, że to nie moja sprawa. 

Gość gość

Współczuję Andrzejowi, młodsza żonka nie jest tego warta żeby zapierdzielać tyle. Matko boska, dziewczyna Elizka chce konika 😛 kajak już się znudził. Jeszcze ta tania manipulacja gdy Eliza mówi 'Ja mówię mężowi nie pracuj tyle' Jasne Elajza mówisz to a potem dodajesz że chcesz jeszcze to i tamto do szczęścia.

'W Ameryce nie myje się okien' - Elajza odlatuje.

Gość Minnesota
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czy wie ktoś co z karierą psychologiczną Elizy?

Nic, ona ponoć skończyła jakąś płatna szkółkę w Polsce, licencjata z psychologi, w Polsce nigdy ie pracowała w zwodzie, raz pojechała z córką na obóz i nazywała to praca. W USA tylko była astentem w przedszkolu i asystentem terapeuty upośledzonych dzieci. To wszystko. Karierę to ona zrobiła żony - utrzymanki.

Gość Azja w Ameryce

Nie oglądam tych vlogmasów, bo są nudne jak flaki z olejem nawet u tych których zwykle lubię oglądać. Nie wiem, więc co u Dutków, ale wydaje mi się, że Oliwia powinna być już po  testach do Hs i powinna znać już klasy do jakich trafi.  Ciekawa jestem czy się pochwalą. Mówicie, że Eliza chce konia? Ostatnio chciała kozę już hej przeszło? 

Gość Jprdl

Zeby jeszcze te rzeczy w sklepach jutuberek byly warte swej ceny, ale te glosniki w ksztalcie glowy bulldoga chodza na aliexpress za niecale 13 dolarow, a jedna juciuberka sprzedaje je za ponad 100 zl 

Gość ABC

Eliza sama nie wie czego chce. Andrzej kupuje coraz więcej zabawek bo są tanie. To są emocjonalne problemy, zwłaszcza jak się na to nie za bardzo pięniędzy nie ma. Napewno nie powiedzą o tych klasach do HS. Zupełnie inne są testy szkolne niż te federalne, dlatego Olivka ucząc się tak mało może się przejechać na swojej rzekomej wiedzy. I nie zapominajcie, że Eliza o swojej „karierze” w Stanach mówiła, ale kto wie gdzie pracowała jak w ogóle. Ja już żadnej vlogerce nie wierzę.

Ta co to badziewie chińskie sprzedaje polskim widzom zwyczajnie ich na cenach oszukuje. Nie rozumiem też czy u nich młodzi ludzie w rodzinie nie pracują jak miesiącami siedzą w Stanach? K. już dziecku w pierwszej klasie pomóc nie może (co było do przewidzenia), to co dopiero później. K. ma seperation anxiety jak ciągle tyle ludzi musi mieć koło siebie. Swoją drogą to matkę i innych okropnie wykorzystuje, sama tylko po sklepach latając. Brrr mam taką osobę w rodzinie koło której wszyscy skaczą. Eliza chyba tego matce nie robiła, przynajmniej ja nie zauważyłam. Kończą się te wygłupy na youtubie i dobrze. Te co się tak śmiały z normalnie pracujących jeszcze o takiej pracy zamarzą. Te ich sklepy są tak nachalnie reklamowane, że aż człowieka to wkurza, a dla mnie oznacza desperację bo mało kasy za vlogi leci. 

Gość Xyz

Plus dla Elizy, że nie sprzedaje nam nic poza swoim marzeniami. Szkoda mi Oliwii, bo jeszcze dwa lata temu łatwo można było jej pomóc, ale Eliza wolała ciągnąć ją po sklepach, wbijać w pychę, kręcić durne vlogi i wystawiać w kostiumie do kamery. O klasach w hs może powiedzą, ale nie liczyła bym, że usłyszymy prawdę. 

Gość Gość

Skoro Elajza mówi, że czegoś w Ameryce nie ma to nie ma. A Wy jesteście hejterki przebrzydłe zazdrosne o stare motory dom na bagnach, basen w którym nie pływają, karierę której nie ma, niedouczonego syna i pryszczatą córkę 😉

Gość Juciuberka

byloby mi wstyd wciskac widza ktorzy mi ufaja jakies badziewia z aliexpress z podbita cena... ale tak wlasnie wyglada kariera youciuberki 

Gość Gość

Jedynie co mogę sprostować, to na Florydzie mniej się okna brudzą to na pewno. Nie ma przemysłu, nie ma smogu. 

Gość Xyz

Pokazała ładnie, ale nie mogła się powstrzymać od wykładu na temat bogactwa. Aż ją zazdrosć zżerała gdy oglądała ten drogi dom na sprzedaż. Niestety nie skojarzyła, ze pieniadze robią ludzie mądrzy a nie tacy co żyją marzeniami i pieprzają wszystko co mają. Absolwenci wyzszych uczelni w Stanach zarobià więcej niz jej syn tirowiec no i zdrowia nie stracą.  Eliza zamiast marzyć o koniu  powinna inwestować w edukację, bo jak sie nie ogranie to takie domy bedzie jedynie sprzątać.

Gość Gość

Nie tak łatwo dostać się do sprzątania takich domów, ha, ha. Bardxo starannie dobierają służbę. Ta dzielnica to przeważnie ludzie starych pieniędzy czyli majątek z pokolenia na pokolenie. Ten film to dla tych co twierdzą, że na Fl to domy z kart się stawia, co się kładą i rozlatują w razie huraganu. 

Gość Gość xyz

Tylko ci ludzie jak mają dzieci to inwestują w ich edukację a nie wysyłają do roboty by samemu tańczyć przy choince. Sami też zapierdzialą długo i ciężko, ale tego Eliza nie widzi. 

Gość Kiki
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jedynie co mogę sprostować, to na Florydzie mniej się okna brudzą to na pewno. Nie ma przemysłu, nie ma smogu. 

Jeżeli mieszkasz na wybrzeżu, to okna się brudzą bardzo szybko. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.