Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość brokeninside87

mąż nie chce mnie już zabierać na do ekskluzywnych retauracji

Polecane posty

3 minuty temu, brokeninside87 napisał: Leżaczku, nie zmieniaj tematu, nie o tym pisałam, a o pleckach. królica powinna Ci szorować pod a nie się panoszyć X przecież to normalne w zwiasku 😔

3 minuty temu, brokeninside87 napisał: 30 tysięcy to jeszcze można rozplanować [cool] X co by tygrys kupił sobie 

4 minuty temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, brokeninside87 napisał: nie potrzebuję X tygrys się wstydzi 😂

sama się kąpię od jakichś 25 lat (?) i nie zamierzam tego zmieniać, chyba że będzie tego wymagała cieżka choroba lub starość;)

5 minut temu, brokeninside87 napisał: sama się kąpię od jakichś 25 lat (?) i nie zamierzam tego zmieniać, chyba że będzie tego wymagała cieżka choroba lub starość;) X dziwny jest tygrys moja siostra wchodziła z lobuzem pod prysznic aż go polamali 😵

16 godzin temu, Leżaczek napisał:

5 minut temu, brokeninside87 napisał: sama się kąpię od jakichś 25 lat (?) i nie zamierzam tego zmieniać, chyba że będzie tego wymagała cieżka choroba lub starość;) X dziwny jest tygrys moja siostra wchodziła z lobuzem pod prysznic aż go polamali 😵

no to widze, że nie tylko łobuz, ale i wandal🤣

8 minut temu, brokeninside87 napisał: no dobra, mogłabym przystać  w końcu to nie seks ale ja bym była w stroju kąpielowym X biedny tygrys 😢

a ja się bawiłam samochodami i modelami samolotów z bratem, a lalkami i całym tym dziewczyńskim arsenałem gardziłam i co? dziś jestem najbardziej kobiecą gwiazdą na tym forum:D

Przed chwilą, Leżaczek napisał:

8 minut temu, brokeninside87 napisał: no dobra, mogłabym przystać  w końcu to nie seks ale ja bym była w stroju kąpielowym X biedny tygrys 😢

dlaczego?

4 minuty temu, brokeninside87 napisał: dlaczego? X bo ma problemy z tą nagoscia seksem jakby to niewiadomo co było 😵

6 minut temu, brokeninside87 napisał: a ja się bawiłam samochodami i modelami samolotów z bratem, a lalkami i całym tym dziewczyńskim arsenałem gardziłam i co? dziś jestem najbardziej kobiecą gwiazdą na tym forum:D X czemu ken i barbie było fajne zabawa w dom i seks 😂

5 minut temu, Leżaczek napisał:

4 minuty temu, brokeninside87 napisał: dlaczego? X bo ma problemy z tą nagoscia seksem jakby to niewiadomo co było 😵

nie mam żadnyc problemów, problemy może mieć ten, kto ciągie do wanny tygrysa za ogon w celu nieznanym 😗

5 minut temu, Leżaczek napisał:

6 minut temu, brokeninside87 napisał: a ja się bawiłam samochodami i modelami samolotów z bratem, a lalkami i całym tym dziewczyńskim arsenałem gardziłam i co? dziś jestem najbardziej kobiecą gwiazdą na tym forum:D X czemu ken i barbie było fajne zabawa w dom i seks 😂

weź, ..., ja się bawiłam w gwałt. 

tzn. bez szczegółów, no bo nie byłam seksualizowana, więc nie znałam szczegółów

i w ogóle o cobiega

ale np., że pan pies porwał lalkę

lalkę damską

i chce... 

a ona nie chce. 

nie wiadomo co🙄

i oczekiwać od tygrysa, że będzie normalny

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.